🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 452.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732972 вiд 2025-10-02 23:22:02

ну Шахта досить швидко все порішала

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732971 вiд 2025-10-02 23:16:51

Vichny
№ 1732969 вiд 2025-10-02 23:02:47

olma
№ 1732967 вiд 2025-10-02 22:50:39

Яку маячню ти тікишо накорябав, я хуїю

Треба казати - «я прутнію»!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732970 вiд 2025-10-02 23:06:26

Vichny
№ 1732969
я хуїю
---
Цінуй цей стан. Це ознака, що не все втрачено.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732969 вiд 2025-10-02 23:02:47

olma
№ 1732967 вiд 2025-10-02 22:50:39

Яку маячню ти тікишо накорябав, я хуїю

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732968 вiд 2025-10-02 23:01:38

Про Бражка

https://sport.novyny.live/u-dinamo-poiasnili-chomu-ne-prodali-brazhka-284752.html

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732967 вiд 2025-10-02 22:50:39

Вічни, ну в тебе блять теж є кацапізми, наприклад, «блядь».

А чого не «чорт забирай», чого не «дідько», чого не трясьця «, чого це кацапсько-московське старо-блядь-словянське» блядь "?

Так що можемо виставити до тебе цілий список претензій і необєктивного суддівста з твого боку надати.

Читай, Євангеліє від Матвія, Розділ 7, вірш 1-2

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732966 вiд 2025-10-02 22:47:38

В заочному турнірі отсосантів Шахтар не готовий поступатися Динамо!

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732965 вiд 2025-10-02 22:46:31

Roma: Svilar 6.5, Celik 6, Ndicka 6, Hermoso 5.5 (Mancini 6), Wesley 6; El Aynaoui 6, Cristante 5.5 (Kone 6), Tsimikas 5 (Rensch 6), Soule 5, Pellegrini 5.5 (El Sha 6), Ferguson 6 (Dovbyk 4)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732964 вiд 2025-10-02 22:44:06

olma
№ 1732960 вiд 2025-10-02 22:38:45

Мхатівську, блядь.
Хуятівську!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732963 вiд 2025-10-02 22:43:58

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1732962
----
Exactly. Власне. Genau!

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732962 вiд 2025-10-02 22:42:38

Starik (Україна, Київ)
№ 1732952

нaвпaки, трeбa дoзвoлити вoрoтaрaм рухaтися… зaтрaхaли «гoлeaдoри» якi рoзгaняються пoтiм зупиняються i зaмaхуються нoгoю… трeбa щoб ймoвiрнiст зaбити з пeнaльтi впaлa дo 50% :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732961 вiд 2025-10-02 22:41:00

Воротнику при ельфметер я б дозволив все робити, навіть труси знімати і прутня показувати, тільки щоб він був на лінії воріт і не висувався вперед, змешуючи блядський кут обстріла.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732960 вiд 2025-10-02 22:38:45

LAZY
№ 1732959
----
Нападник при пробитті ельфметер. Почав рух до мняча, зупинивсь, подумав, зробив Мхатовську павзу. потім поклав тіло туди сюди, і потім пробив.
Я не знаю як виписати технічно в законодавстві. Розігнався блять і бий без зупинки.

Ist alles klar?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732959 вiд 2025-10-02 22:35:59

olma
№ 1732957 вiд 2025-10-02 22:33:31

А я би заборонив оці викрутаси при пробитті Elfmeter.
Заєбали ці інновації.

Які викрутаси-інновації?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732958 вiд 2025-10-02 22:34:08

VVV
№ 1732953

А чо відразу Оболонь????
Це шо вам, блядь, аутсайдер якийсь?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732957 вiд 2025-10-02 22:33:31

А я би заборонив оці викрутаси при пробитті Elfmeter.
Заєбали ці інновації.

Усьому УЕФА і всіх наказав читати книжку Нобелевського лавреата Петера Гандке
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter і однойменний фільм Віма Вендерса за цією повістю.

Заїбали.

IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732956 вiд 2025-10-02 22:11:37

ШД тоже «не в форме», тиак что вы от нас)))) не сильно далеко ушли

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732955 вiд 2025-10-02 22:11:35

Прикольне начало у шахти з аутсайдером шотл чемпу.

Останнє місце, 0 голів, 9 пропущених.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732954 вiд 2025-10-02 22:03:01

Stranger

Так, вони в ударі нині без жодних сумнівів. Ну й Динамо наше у сраці. Ці два хвактори зіграли свою роль сьогодні.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732953 вiд 2025-10-02 22:01:04

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1732951
СаШо так і скаже. щкода лише, що Оболонь не встигла ще розкатати якусь Баварію. це трохи ускалднює пиздьож нашому супертренеру.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732952 вiд 2025-10-02 22:00:56

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1732940

та ну, там воротник молодець, хоча Довбик другий бив по тупому. Але ж воротник і третє перебивання взяв.

До речі тепер можуть початися масові заворушення воротарів на основі цього преценденту та перебивання пенальті тощо.
Цікаво чи будуть давати воротникам жовті та червоні картки за це

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732951 вiд 2025-10-02 21:55:45

yagshamash
№ 1732941

Пeлaс рoзкaтaли Лiвeрпуль нeдaвнo…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732950 вiд 2025-10-02 21:48:48

А вєдь била же команда! Бешикташ відчепили від ЛЧ. Звідки така деградація?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732949 вiд 2025-10-02 21:44:54

Goran134
№ 173292

+100500 по Бражку.
Та й Шапу, вилікував, благородно звісно, але ж продай.

Я так розумію «кейс Бражка» він багато проблем наробив, і не треба лише СаШо в цьому звинувачувати.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732948 вiд 2025-10-02 21:44:10

Лише 2 пропущених, хоч сподівалися :) на чотири

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732947 вiд 2025-10-02 21:43:40

Зіграли аж в два рази краще, ніж я очікував :)
Можна дивитись далі, може й будуть ще перемоги у турнірі.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732946 вiд 2025-10-02 21:42:13

Ну, побачили ДК проти найсильнішого клубу ЛК.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732945 вiд 2025-10-02 21:38:10

Перший удар в рамку на 89-й хвилині.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732944 вiд 2025-10-02 21:36:34

Чого того Шолу було не випустити на початку, або раніше хоча б? Він вибуховий, швидкий, технічний.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732943 вiд 2025-10-02 21:36:10

Хєреро з ватою вдвох не тягнуть на одного хоч трохи пристойного нападника.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732942 вiд 2025-10-02 21:35:00

Чорні пацани в Динамо найбільш вправні. Якби ще вітчизняні буратини не засирали все.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732941 вiд 2025-10-02 21:30:28

Ну, треба реалістично ставитися. Палас виграв Кубок Англії торік. Вз'їбав Ман Сіті у фіналі. У Ман Сіті це був єдиний турнір, який вони могли ще виграти. Тому це було не просто так.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732940 вiд 2025-10-02 21:30:08

Всe, Дoвбику пiзд**… двa рaзи нe зaбив пeнaльтi…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732939 вiд 2025-10-02 21:26:58

VVV, я теж не радив би перейматися цим. Але це - наше життя.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732938 вiд 2025-10-02 21:25:03

О, Нкетіа забив нам. Грав за Лідз кілька років тому. Здебільшого на лаві сидів.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732937 вiд 2025-10-02 21:24:03

а ви ще дивитесь? ну це мазохізм. і так пиздець довкола, ще церез цих дятлів перейматись. та ну нахуй.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732936 вiд 2025-10-02 21:22:11

Хоча там отой чучуркєсівський палкєн щось таке неоднозначне 3.143дів щодо подальшої долі Ярмоли.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732935 вiд 2025-10-02 21:21:32

На це просто боляче дивитися :(

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732934 вiд 2025-10-02 21:20:54

а чим він може бути невдоволений, як шо сам на полі грав у героя Г. Уелса

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732933 вiд 2025-10-02 21:19:30

Готується до посади спортдиректора мабуть.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.