Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732852 вiд 2025-10-02 12:00:31В сучасному світі виграють ті країни, де вигідно робити бізнес, а не ті де борються з глобальним потеплінням та за гендерну інклюзивність. Ті хто виграє, той лишиться, хто програє - той зникне, і все. Для того щоб вижити Україна має робити речі прямо протилежні всім «західним цінностям» останніх 30 років, тому що насправді всі вони гімна варті і не витримують зустрічі з реальністю.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732851 вiд 2025-10-02 11:56:56Enot № 1732846 --- Ну якщо є регуляція не пиздити гроші публічні собі в кишеню, а давати їх на розвиток спорту, освіти. Будувати школи і дитсадочки, давати ЗП вчителям і медикам, на фундаментальні наукові дослідження То я вважаю така регуляція, іншими словами закон, право - це ОК. Мені таке пасує.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732850 вiд 2025-10-02 11:55:04olma № 1732848 вiд 2025-10-02 11:45:50 Я не голосував за Зеленського. Відкривати кордони під час війни це дурість і популізм. Але ж у нас усі політичні сили як не кордони відкривають, так вимагають зупинити мобілізацію чи провести демобілізацію. І у Верховній Раді голосують за подібні закони, ніхто не сказав що не можна випускати молодих чоловіків 18-22 років. Але за них голосували українці. Ніякого іншого шляху ніж будувати свою країну своїм розумом і працею не існує. І будуватимуть її ті кому Україна потрібна, кому Україна не потрібна, кому халява потрібна, ті поїдуть до ЄС, до Росії, ще кудись. А ті хто лишиться, ті й будуть будувати. Якщо їм цього не вдасться, то Україна зникне і тут житимуть інші люди. А до того щоб вдалося потрібно дерегулювати економіку, дебюрократизувати державу, тобто робити речі прямо протилежні «інтеграції до ЄС»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732849 вiд 2025-10-02 11:46:20А ЄС закінчиться з перемогою правих в ключових країнах та/або війною з Росією.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732848 вiд 2025-10-02 11:45:50Enot № 1732844 Українці можуть побудувати свою країну. Своїм розумом і працею. ---- Я підтримую такі сподівання, хоча ця теза, стикаючись з реальністю не дає багато оптимізму. Блять ну хто просив Зеленського випускати хлопців до 22 років за границю. Вчора чувак директор оборонного приватного підприємства Укр. бронетехніка казав, реально звільнилися хлопці і позйобувалися. Він каже, що не довіряють українській владі, і українській державі молоді люди. Хто буде будувати ту незалежну сильну Україну - непонятно.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732847 вiд 2025-10-02 11:44:22«Дослідження» можна робити які завгодно, але вони будуть брехнею відпочатку. Там де наука зустрічається з політикою, ідеологією або бізнесом - вона зникає. В ЄС існують мільйони чиновників-паразитів, які видумують регуляції, щоб показати свою потрібність. І це стосується не тільки ЄС, дебюрократизація, дерегуляція життєво необхідна Україні. Тому що так само чиновники видумують абсурдні регуляції, подавляючи корисну діяльність.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732846 вiд 2025-10-02 11:39:56Не впорядковують життя регуляції, це маячня собача.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732845 вiд 2025-10-02 11:38:13У нас, на жаль, нема досліджень, як освічена і навчена бюрократія може давати величезний плюс для суспільства в цілому, як регуляції упорядковують життя. Так в Євросоюзі наробили помилок. «кінець історії» перемогли в холодній війні. Велферстейт не може мати відкриті границі. Це очевидно, Так само пацифізм, 'кінець історії "і Парасолька НАТО надала ведмежу послугу в плані безпеки. Люди самі по собі дуже невдячні і сліпі, вони не вдячні тому що завдяки чому вони процвітали, жили в безпеці десятиліттями. Короче зараз модно критикувати ЄС, і не модно хвалити ЄС. Зараз Модно діставати зі старої скрині як президент Кароль Навроцький якісь вже мільйон разів переписані проблеми з минулого (Волинь), кидати це дурням, які блять на Джон Дірах, куплених на гроші ЄСа мершій блокують дороги і кричать на цей ЄС.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732844 вiд 2025-10-02 11:32:54Країни східного блоку приєднувалися до ЄС 20 років тому, а не зараз. То були інші країни, інший ЄС, інша епоха. 20 років тому в цьому був сенс, зараз - немає. Подивися статистику - країни Східного блоку це найбільші отримувачі дотацій ЄС, Польща на першому місці. Платить за все це свято життя країни -донори, передусім Німеччина. Ти думаєш ці люди мріють отримати на свою шію ще кількадесят мільйонів паразитів? Вони з тими хто є не знають що робити. І в чому сенс бути нацією-паразитом, як угорці? Українці можуть побудувати свою країну. Своїм розумом і працею.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732843 вiд 2025-10-02 11:15:18Enot № 1732842 подивись на інші країни східного блоку. після приєднання до єс, що там стало «погано»? і якби хтось з них до єс не приєднався, за остані 20 років, думаєш прогрес у «неприєднаної» країни був би кращим?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732842 вiд 2025-10-02 11:01:55Orest Dniprovskiy № 1732839 вiд 2025-10-02 10:11:41 Ти не зрозумів мене. Я проти того щоб Україна була в ЄС. ЄС це забюрократизована соціалістична територія з високими податками та відсутністю банківської таємниці. І все це щоб годувати біженців та інших нероб, навіть не армію. Україні треба розвиватися, щоб бізнес було вигідно відкривати, щоб виробництва працювали. При соціалізмі так не буває. Але ж у нас більшість вірить в ЄС як в Бога, а шахраї розводять мамонтів на виборах. Епоха шахраїв закінчується, старий світ зникає на очах, зараз має бути реальність в усьому.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732841 вiд 2025-10-02 10:41:21Виявляєтся, цей Бабіш власник агрохолдінгу? Зрозуміло, у нього електорат малих містечок і сіл в Моравії. Цікаво
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732840 вiд 2025-10-02 10:38:43В найближчі вихідні п'ятниця-субота парляментські вибора в Чеській республіці. Партія мага-популіста підора Бабіша лідирує - аж 30 % бере. Але вона не набирає голосів достатньо для самостійного формування уряду. Тому очікують переговорів коаліційних або і політичного пату (звичайне діло у Європі) Чи відвернеться Чехія від України після виборів Майбутні парламентські вибори в Чехії, які відбудуться 3–4 жовтня, можуть кардинально змінити розстановку сил у країні. Головна інтрига — чи зможе колишній прем'єр-міністр, популіст і мільярдер Андрей Бабіш повернути собі владу. Згідно з опитуваннями, рейтинг його руху ANO стабільно тримається на рівні 30%, що робить його фаворитом перегонів. Однак цих голосів недостатньо для самостійного формування уряду. Зміна уряду в Чехії може перемістити країну в одну групу зі Словаччиною та Угорщиною, що поставить під питання підтримку України та багато загальноєвропейських ініціатив. За різними оцінками, ANO може отримати від 66 до 75 мандатів, тоді як для більшості потрібен 101. Варіанти формування коаліції варіюються від неймовірних альянсів до глухого кута або політичного хаосу. Чеські ЗМІ зазначають, що перемога ANO практично гарантована. Лідер партії Андрей Бабіш посідає сьоме місце серед найбагатших людей Чехії та є власником холдингу Agrofert. За оцінкою Forbes, його статки становлять понад 3,3 мільярда євро https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cwyw2zjene2o?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732839 вiд 2025-10-02 10:11:41Enot № 1732832 Не переймайся. Україна не буде в ЄС, Динамо програє. А ті хто на цьому робив політичні кар'єри чверть століття - популісти і брехуни. Гмар хатіма това!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732838 вiд 2025-10-02 09:44:25причем - старых, чернобыльского типа, без защитной оболочки реакторов. У нас таких уже нет..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732837 вiд 2025-10-02 09:37:56№ 1732835у хуйла гораздо больше АЭС в пределах нашей досягаемости..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732836 вiд 2025-10-02 09:32:51Electronic Arts (EA), одна з найбільших ігрових компаній у світі, погодилася на угоду про продаж компанії за 55 мільярдів доларів. Угоду уклав консорціум, до якого увійшли Державний інвестиційний фонд Саудівської Аравії (PIF), Silver Lake та Affinity Partners, якою керує Джаред Кушнер, зять президента США Дональда Трампа. ------ катар - літаки дарує. саудити допомагають гарні інвестиції робити…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732835 вiд 2025-10-02 09:25:26США нададуть Україні розвіддані для ударів далекобійними ракетами по енергетичній інфраструктурі Росії, повідомили американські посадовці, тоді як адміністрація Трампа зважує можливість відправки Києву потужної зброї, яка дозволить уражати більше цілей на території Росії, пише The Wall Street Journal Трамп схвалив дозвіл розвідувальним агенціям і Пентагону допомагати Києву з цими ударами. Американські посадовці звертаються до союзників по НАТО з проханням надати подібну підтримку, зазначили джерела. --------- я так розумію що хуйло починає пробувати «кошмарити» чаес та заес у відповідь? нє трогайтє мєня - я бєшєний (с)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732834 вiд 2025-10-02 09:18:43Уряд ухвалив рішення про початок підготовки до продажу пакетів акцій, що належать державі у статутному капіталі АТ «Сенс Банк» та АБ «Укргазбанк». ------- хтось почитав дискусію про банки на О, і вирішили під-суєтитись… цікаво хто купить? єдиний хто під час війни купив банк - це був тігіпко…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732833 вiд 2025-10-02 09:16:03Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1732828 ну на додачу можна сказати що мендеш досить часто з м'ячем був коло штрафної барси можливо структура гри у команди така. але, коли на твоєму фланзі ямаль, і барса старалась давити через той фланг… ще й підключатись до атак… потрібно буде потім глянути що аналітєги скажуть. як так. псж майже другим складом переграв барсу…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732832 вiд 2025-10-02 09:08:20Я розумію що Кристал Пелес це команда посередня, але дивлячись для кого. З таким жахом в обороні як в останніх матчах, просто немає шансів. Порядок може бити клас, але якщо порядку нема?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732831 вiд 2025-10-02 08:45:40Batyj № 1732825 вiд 2025-10-02 01:01:33 Дякую. Я ж і думав - ну ніяк не може зараз бути так як раніше з тими блядорусами…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732830 вiд 2025-10-02 08:30:45Паппо проти папіка - це майже як Чужий проти Хижака:----------------------------«…Святіший отець засудив людей, які» висміюють тих, хто говорить про небезпеку від глобального потепління «. Папа також закликав кожного громадянина світу зробити свій внесок у боротьбу з цим викликом, адже» не лишилося можливості бути байдужим чи знімати із себе відповідальність ".Заяву понтифіка у ЗМІ вже сприйняли, як пряму відповідь на виступ президента США Дональда Трампа з трибуни Генасамблеї ООН, де він вчергове назвав вуглецевий слід «найбільшою аферою в історії світу», а тих, хто відстоює потребу у протидії глобальному потеплінню, «людьми зі злими намірами, які йдуть шляхом повної руйнації».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732829 вiд 2025-10-02 07:19:45Тим часом, «Ярмоленко бачить націленість Динамо на перемогу в матчі з Крістал Пелес»"- Відішь цель?- Віжу! "&t=43s
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732828 вiд 2025-10-02 05:15:38 sk (chromebook) № 1732826 As early statements in the UEFA Champions League go, Paris Saint-Germain delivered a pretty big one by beating Barcelona 2-1 on Wednesday — especially considering they were without their stellar front three of Ousmane Dembélé, Désiré Doué and Khvicha Kvaratskhelia because of injury. The stage was set for Lamine Yamal, who finished second to Dembélé in the Ballon d'Or last week, to make it all about him at the Olympic Stadium. He certainly had his moments, and his battle with left back Nuno Mendes was a constant source of fascination. Yamal got off to a promising start Wednesday, awing the crowd with a great run just minutes into the match at Montjuic stadium. But he couldn’t do much more after that, with the 23-year-old Mendes containing him most of the time.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732827 вiд 2025-10-02 03:32:52Цікаий був англомовний коментар на Барса-ПСЖ: Забарний дав ясно зрозуміти що йому не комфортно с кацапським воротарем в одній роздягальні.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732826 вiд 2025-10-02 01:20:12Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1732821 ну коли м'яч у ямаля був - то щось було… але у 2му барса була без м'яча… тому ямаля видно не було після епізоду коли на лінії штрафної ямалья збив нуно-мендеш за що повинен був отримати 2гу жовту… ото і все від ямаля. це був початок 2го тайму… ага. там ще раз псж з пустих воріт м'яч виніс. але то знову був початок 2го тайму… потім барса без м'яча була…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732825 вiд 2025-10-02 01:01:332 Vichny№ 1732816Вынужден извиниться.Информация ниже была от знакомого, который тоже давно там не был. Я сейчас перезвонил специальнод другому сотруднику, который там работает еще. Не спал после футбола. Рассказал, что в 22 году мосты, железнодорожный и авто на трассе Славутич- Чернобыль взорвали. НИ электрички ни машины не ходят. Обслуживание станции и Укрытия осущействляется по вахтовой схеме. Выхты живут в Чернобыле. Вахты возят со Славутича в Чернобыль автобусами через Киев.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732824 вiд 2025-10-02 00:53:38Тобто Яна - подруга моєї сестри, бойфренд був Яни.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732823 вiд 2025-10-02 00:51:39Starik Так, власне, Кровк Парк. У мене була цікава зустріч у Празі на Новий Рік колись давно. Там до її подруги приїхав тодішній ірландський бойфренд. А він виявився капітаном команди 2 ліґи з герлінґу, що вийшли до півфіналу кубку Ірландії того року. Тобто навесні. Я не пам'ятаю, який точно рік. Так той Патрик мене запрошував до боксу віп на тому півфіналі. Я хотів, але чомусь не склалося. Вже не пам'ятаю, чому. З тою чешкою Яною вони розсталися швидко. Може, тому.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732822 вiд 2025-10-02 00:49:07До речі теми про дефіцит палива з'явилися на «донецькому сайті» yaplakal Це вже щось :) раз зливна труба знадобилося :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732821 вiд 2025-10-02 00:39:08sk (chromebook) № 1732814 a щo Ямaль? пшик… #2 прeтeндeнт нa Зoлoту Пaпaху…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732820 вiд 2025-10-02 00:36:36yagshamash № 1732805 Знайшов, це був Croke Park, не так далеко від центру та заливу, але це не дуже туристичне місце було. За перехідник я гуляв кілька кварталів, відчуття було як Воскресенка 80х, де я мешкав. А колись почався дощ і ми (десь 10 чоловіків) зайшли до місцевого у всіх сенсах бару, то було дуже цікаво, спочатку як завжди неприязнь, а потім нормальне спілкування та дартс. Не без того, щоб місцеві хотіли на нас заробити, це було очевидно, але без напргягу.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732819 вiд 2025-10-02 00:29:41Starik (Україна, Київ) № 1732818 добре що отримали «пілюлю» на початку сезону… тому що поки в чемпіонаті грали - все виглядало чудово тасовали склад. «механізм» працював незважаючи на те що інші гравці у складі… той молодий що замість педрі вийшов - взагалі в «мінус» зіграв. провалив в центрі все…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732818 вiд 2025-10-02 00:19:16sk (chromebook) № 1732814 Забарного ловили на ривках, доволі часто. Тож, у Енріке був план, а У Фляка завезли пальоний не з Колумбії мабуть: _) Якщо серйозно, то Флік програв, вян часто так програє, треба реагувати на ситуацію, а він працює лише на те, що думав спочатку. Жовта Ямаля це наче ні про що, але це індикатор проблеми.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732817 вiд 2025-10-02 00:11:26Potsinovuvach Так, він говорив лише українською, бо ми запропонували перекладати. Там не було перекладача. Ми іншою не говорили. Я був від Свободи, приятель від Бібісі. Сабо був змушений :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732816 вiд 2025-10-02 00:10:23Batyj № 1732813 Дякую. Це в принципі зрозуміло. Але мо питання було - от прям зараз, восени 2025-го воно все так само продовжує працювати? І електрички і багаторазові перепустки і дьюті-фрі з американськими сигаретами за валюту на території блядорусії?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732815 вiд 2025-10-02 00:08:58и это все сейчас. Все как было, так и осталось..
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732814 вiд 2025-10-02 00:05:42барса-псж ох. результат по грі. псж «другим складом» відібрало м'яча у барси в 2му таймі. і все… к-ть кутових поданих, мабуть рекорд. барса стільки не отримувала всі заміни що зробила барса - тільки послабили гру дійсно. кубарсі, молода зірка захисту. проїбав все що поруч летіло нуно мендеша могли видалити на початку 2го тайма. але не видалили… щось барса повинна в центрі робити… «не ловляться» контри, та навіть контроль м'яча. в чемпіонаті - красавчики. але якщо реальний «тест» в лч - одразу «провал» …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732813 вiд 2025-10-02 00:04:462 Vichny№ 1732803еще раз. Смены рабочих и инженеров ездят специальными электричками «Славутич-Семиходы». Безплатные. Три утром туда и они же вечером обратно. Третья идет довольно поздно, часов в 11 и называется «Пьяная» электричка. Посадка на электричку на Семиходах строго по пропускам. Выход со стануии Семиходы на промплощадку - тоже по пропускам. Электрички идут 40 минут, нигде не останавливаются. Никакого досмотра и проверки документов у тех, кто в электиричке нет.Начальство иногда, в основном тогда, когда Пьяная уже ушла, а надо срочно на станцию - едут машиной. У машин, шрферов и тех, кто часто ездит - многоразовые пропуска через белорускую границу. Надо тока показывать паспорт, штампы не ставят. На границе у белорусов большой и богатый дьюти фри. Начальство славутичское там всегда затоваривается настоящим бухлом, американскими настоящими сигаретами. Берут также дамам в подарок парфумерию.. Это за валюту, естественно..