🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 458.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732732 вiд 2025-10-01 11:02:25

Ukrainian Ranger
№ 1732730
ну нам то це - ок, а самій Санду це нафіга? Нашо їй ескалація на ровному місці, коли воно еволюційно може владнатись.
Та і поки шо, суспільні настрої там фактично 50 на 50. Зараз влаштувати ультиматум, шоб після таких виборів збурити прокацапські гівна які ще бурлять?
це постріл собі в ногу в стилі нашого Геніалісімуса.
Зара всі заспокояться, прийде зима, посполитий прідністровець знов заплате за опалення на повному тарифу, і все впаде само.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732731 вiд 2025-10-01 10:58:25

sk (здалеку…)
№ 1732729

Кацапня платить зарплати.

Годує влада так званого придністров'я, при цьому багато чого купують в Молдові :(

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732730 вiд 2025-10-01 10:56:42

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1732727

В тому й справа. Санду могла залучитись підтримкою України, висунути кацапам ультиматум, вимагати повної капітуляції. Скоріше за все, нашим і стріляти б не довелося. Бо ці вояки навіть в очікуванні однієї нашої бойової бригади наклали б в штани.

А нам ще й обмінний фонд зайвий не завадив би…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732729 вiд 2025-10-01 10:51:14

про армію придністров'я… просто цікаве питання. а хто їх годує (зп платить)?
можна якісь «економічні санкції» на них напустити?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732728 вiд 2025-10-01 10:50:13

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1732721 вiд 2025-10-01 10:19:46
Batyj
№ 1732716
писали що сім'я жила в квартирі на цокольному поверсі. не встигли вийти - затопило. одразу 4 чи 5 людей…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732727 вiд 2025-10-01 10:37:14

Ukrainian Ranger
№ 1732725
ну їх то там не к так і багато насправді. Навіть якшо їх там є 1,5-2 тисячі, то це таке вже.
Якшо принципово влад Кишинева і ПМР домовляться, поїдуть нах, куди вони дінуться?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732726 вiд 2025-10-01 10:30:09

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1732719
Та подивимся шо буде, якшо вибори колись будуть.
Боюсь шо наш Геніалісімус дасть фору тут любому.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732725 вiд 2025-10-01 10:28:54

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1732724

Куди подіти тисячі озброєних кацапів та склади зі зброєю - ось питання. Самі вони ніколи не вийдуть.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732724 вiд 2025-10-01 10:27:07

цікаво, шо існування Придністровья до минулого чи позаминулого року було вигідно і Кішиневу через газ який туди постачався. А зараз коли лавку прикрили, вони там для чого?
Якшо Молдові відкриють вступ в ЕС, а до цього все йде, то Придністровьє схолопнться само собою.
Схема дуже проста, влаштувати обмін паспортів, в якому з новим в ЕС можно, а з старим ні. І все.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732723 вiд 2025-10-01 10:25:23

Enot
№ 1732718

Пане Єрмак (чи Подоляк?), ці балачки про Мінські вже нікому нецікаві. Всі розумні люди бачать, що в Мінську хуйла підсадили на санкції, отримавши його підпис під документом, який він не збирався виконувати. За рахунок цього Україна виторгувала безцінний час та відновила армію. Яку, починаючи з 2019, успішно занапастили клоуни, ларьочники, кулінічі-баканови та інша зелена та російська шлоєбєнь.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732722 вiд 2025-10-01 10:22:09

olma
№ 1732720

Всі відчули, що він кульгава качка. Ходять чутки, що союзники остаточно зробили ставку на Залужного або «хто-завгодно-аби-не-Зе», і пацюки побігли шукати собі нові нори.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732721 вiд 2025-10-01 10:19:46

Batyj
№ 1732716
ага :(
навіть є відос як людину несе по вулиці водою і ніхто не може допомогти

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732720 вiд 2025-10-01 10:18:51

нардеп Ярослав Железняк пише, що Президент має проблеми в парламенті:

"…

Ви напевно помітили, що останнім часом Рада або взагалі голосує дуже мало законів …або їх провалює. Особливо важливі для влади.

? І це не просто так. Я раніше вам писав, що у Коаліції фактично випала ОПЗЖ одразу в кінці літа. Та і групи значно зменшили підтримку.

? Але виявилось це не всі проблеми для Банкової.

Ми зробили аналіз за останні тижні по голосам і тут чітко є ще одна тенденція:
▪️одразу десь 10-15 «Слуг» перестали голосувати.

Якщо раніше (навіть у попередню сесію) Слуга за різні коаліційні рішення видавала 189 голосів, то зараз 176-ть.

? ‍♂️І це при тому, що сильно проблеми голосувань взагалі не було

Тож, є відчуття, що цього політичного сезону у Банкової буде нова неприємна реальність. Де доведеться шукати голоси і навіть проводити зустрічі з фракцією у напівпустому залі? ‍♂️

? Тут набагато більше, у відео весь аналіз та розбір по окремим групам і деталям:
? si=3YBbOayTFvUgyDgp

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732719 вiд 2025-10-01 10:05:41

Ну так - на виборах Санду спрацювала доволі жорстко. Нашим варто повчитися.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732718 вiд 2025-10-01 10:03:46

Санду не інфантильна, вона перемогла кацапів на виборах, принаймні зараз. Інфантильні про Мінський процес розповідали, і в договорняки гралися. Приднестров'я не межує з Росією, а Донбас межує. Пучеглазі рехворматори розповідали про вихід російськіх військ з Донбасу та вступ України до НАТО та ЄС, а лохуваті виборці за цю маячню голосували

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732717 вiд 2025-10-01 10:02:15

Всіх зі святом. Дяка всім аццям-аббатам, хто зараз в ЗСУ.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732716 вiд 2025-10-01 09:59:21

№ 1732714
Хуясе.. от дождя?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732715 вiд 2025-10-01 09:58:53

всіх причетних - із святом!
Слава Україні!
------
нпз в ярославлі на честь свята, вітає ЗСУ красивим вогником…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732714 вiд 2025-10-01 09:40:44

В Одесі 30 вересня зафіксували випадіння 1,5 місячної норми опадів за день. Через негоду увесь громадський електротранспорт зупинив свою роботу.
------
9 загиблих…

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732713 вiд 2025-10-01 09:10:25

Інфантильна Санду знову почала про мирну реінтеграцію Придністров'я після того, як звідти з якогось дива підуть кацапські війська.

Як створити це диво, вона не пояснила.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732712 вiд 2025-10-01 05:12:59

Fozzey
№ 1732711 вiд 2025-10-01 02:57:21

Серйозний серіал

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732711 вiд 2025-10-01 02:57:21

2 Vichny
№ 1732710
Сприймав його, як водія Мадонни, поки не побачив серіал Шпигун. Змінив ставлення.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732710 вiд 2025-10-01 01:13:36

До речі, тут якось обговорювали фільм про Братів з Грімзбі (англ - Grimsby) - прикольний фільмець із Сашею в головній ролі також.
Ну і хто не знає - гугліть Ali G, Brüno, Aladeen. Про Бората ви в курсі :)
Я просто в ахуї як чувак вміє міняти Образи, акценти, вживатися в них. Реальний талант.
Зараз нагуглив шо він знімається в фільмі Мефістофель. Подивився тізер. Нудна хуйня :( Розчарований.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732709 вiд 2025-10-01 01:10:36

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1732703 вiд 2025-10-01 00:43:26

Пaфoс з пaфoсoм сoснув… стрaшнo пoдумaни щo булo б з Динaмo…

Ну проїбали б Геніальному Гаріку та компанії як брати із Динамо Загреб нещодавно 9-2.
Здається, у Динамо Київ таких жахливих пройобів не було в історії?

stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732708 вiд 2025-10-01 01:07:48

…з Панамою звісно ж…

stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732707 вiд 2025-10-01 01:06:17

U20 закінчили 1:1 з Панасович. Крістіан Шевченко дебютував вийшовши на заміну на 86 хвилині

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732706 вiд 2025-10-01 01:03:59

Про Сашу Барона Когана.

Я до сих пір думаю, що трампидло програло вибори Байдену завдяки його Борат-2. Хто не дивився - подивіться, там обсерів казахів майже нема, в основному з реднеків-трампофанів стібеться.

І дуже здивувався що він ніхуя не випустив перед минулорічними виборами.
А треба було, блять.
Ось я і знайшов винного в тому шо маємо трампа наразі.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732705 вiд 2025-10-01 01:01:56

Щодо Бората ви не в темі. Йдеться про загальний пиздуватизм. Але я не маю часу на це пояснювати, як і на багато іншого. Час на пояснення закінчився 35 років тому. Життя воно таке: час обмежений. Лейзі й Вічний вас не стосується.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732704 вiд 2025-10-01 01:01:44

Шото за матч U-20 мало дописів тут, зате піддрачують на кайрати та ліверпулі всякі.
Я хуїю.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732703 вiд 2025-10-01 00:43:26

Пaфoс з пaфoсoм сoснув… стрaшнo пoдумaни щo булo б з Динaмo…



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732702 вiд 2025-10-01 00:40:45

Кaйрaту вкaзaли нaзaд у Aзiю



Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732701 вiд 2025-10-01 00:38:12

Борат - суцільна фігня.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732700 вiд 2025-10-01 00:37:32

http://ns3.doblew.com.br/index-eng.html

Є у Бразилії такий біттер, як Штайнхєґер. Вони з ним навіть кайпірінью роблять. Єґермайстер ремікс.

За анґостуру не знаю, з Венесуели найліпше, то жінки. Далі, бальзам оцет із маракуя (passion fruit), емпанади, ром та аґуардієнте, фрукти. Але жінки номер раз залізно. Їжа смачна, не самими ж емпанади тільки. На місці не був, але чув, що тільки заради природи варто їхати. Папуги на будь-який смак у каракасі на фото - вражає. Не говорю за інші фото :). Як соціалізм 21го сторіччя вилікують, поїду без сумнівів.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732699 вiд 2025-10-01 00:33:21

yagshamash
№ 1732695

думaю щo Кoeн нe зaдумувaвся нaвiть нaд пoлoвинoу тoгo щo йoму приписують як зaдуми :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732698 вiд 2025-10-01 00:18:06

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1732680
Житомир - СТОЛИЦЯ українського Полісся. І сперечатися тут немає про що. :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732697 вiд 2025-10-01 00:14:53

таварісч якшамашев, стесняюсь спросіть, а Еррі Батасуна й ЕТА мали звязки з канторою?
:-)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732696 вiд 2025-09-30 23:55:34

yagshamash
№ 1732694

Та то він сам не дивився, а прочитав інтерпретації фільму на вікіпедіях з точки зору усіляких сраних західних кинокритиків і прілєжно переказав близько до тексту.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732695 вiд 2025-09-30 23:33:41

Olma, ну ди дав у цьому коменті. Саша Барон Коен такий смішний, бо він у точку хуйнув про абсолютний пиздуватизм сови. Причому зробив це саме не з погляду людей, що перестраждали, а з погляду людей, як я, що весь цей пиздуватизм совячий сприймали саме так, як Саша. І Саша знайшов, як це продемонструвати світові.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732694 вiд 2025-09-30 23:33:16

Olma, ну ди дав у цьому коменті. Саша Барон Коен такий смішний, бо він у точку хуйнув про абсолютний пиздуватизм сови. Причому зробив це саме не з погляду людей, що перестраждали, а з погляду людей, як я, що весь цей пиздуватизм совячий сприймали саме так, як Саша. І Саша знайшов, як це продемонструвати світові.

stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732693 вiд 2025-09-30 23:07:10

Наші юнаки з другої спроби забили 11 метровий збірній Панами Ю20


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.