Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732732 вiд 2025-10-01 11:02:25Ukrainian Ranger № 1732730 ну нам то це - ок, а самій Санду це нафіга? Нашо їй ескалація на ровному місці, коли воно еволюційно може владнатись. Та і поки шо, суспільні настрої там фактично 50 на 50. Зараз влаштувати ультиматум, шоб після таких виборів збурити прокацапські гівна які ще бурлять? це постріл собі в ногу в стилі нашого Геніалісімуса. Зара всі заспокояться, прийде зима, посполитий прідністровець знов заплате за опалення на повному тарифу, і все впаде само.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732731 вiд 2025-10-01 10:58:25sk (здалеку…) № 1732729 Кацапня платить зарплати. Годує влада так званого придністров'я, при цьому багато чого купують в Молдові :(
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732730 вiд 2025-10-01 10:56:42Voxa (м. Запоріжжя) № 1732727 В тому й справа. Санду могла залучитись підтримкою України, висунути кацапам ультиматум, вимагати повної капітуляції. Скоріше за все, нашим і стріляти б не довелося. Бо ці вояки навіть в очікуванні однієї нашої бойової бригади наклали б в штани. А нам ще й обмінний фонд зайвий не завадив би…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732729 вiд 2025-10-01 10:51:14про армію придністров'я… просто цікаве питання. а хто їх годує (зп платить)? можна якісь «економічні санкції» на них напустити?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732728 вiд 2025-10-01 10:50:13Voxa (м. Запоріжжя) № 1732721 вiд 2025-10-01 10:19:46 Batyj № 1732716 писали що сім'я жила в квартирі на цокольному поверсі. не встигли вийти - затопило. одразу 4 чи 5 людей…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732727 вiд 2025-10-01 10:37:14Ukrainian Ranger № 1732725 ну їх то там не к так і багато насправді. Навіть якшо їх там є 1,5-2 тисячі, то це таке вже. Якшо принципово влад Кишинева і ПМР домовляться, поїдуть нах, куди вони дінуться?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732726 вiд 2025-10-01 10:30:09Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1732719 Та подивимся шо буде, якшо вибори колись будуть. Боюсь шо наш Геніалісімус дасть фору тут любому.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732725 вiд 2025-10-01 10:28:54Voxa (м. Запоріжжя) № 1732724 Куди подіти тисячі озброєних кацапів та склади зі зброєю - ось питання. Самі вони ніколи не вийдуть.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732724 вiд 2025-10-01 10:27:07цікаво, шо існування Придністровья до минулого чи позаминулого року було вигідно і Кішиневу через газ який туди постачався. А зараз коли лавку прикрили, вони там для чого? Якшо Молдові відкриють вступ в ЕС, а до цього все йде, то Придністровьє схолопнться само собою. Схема дуже проста, влаштувати обмін паспортів, в якому з новим в ЕС можно, а з старим ні. І все.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732723 вiд 2025-10-01 10:25:23Enot № 1732718 Пане Єрмак (чи Подоляк?), ці балачки про Мінські вже нікому нецікаві. Всі розумні люди бачать, що в Мінську хуйла підсадили на санкції, отримавши його підпис під документом, який він не збирався виконувати. За рахунок цього Україна виторгувала безцінний час та відновила армію. Яку, починаючи з 2019, успішно занапастили клоуни, ларьочники, кулінічі-баканови та інша зелена та російська шлоєбєнь.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732722 вiд 2025-10-01 10:22:09olma № 1732720 Всі відчули, що він кульгава качка. Ходять чутки, що союзники остаточно зробили ставку на Залужного або «хто-завгодно-аби-не-Зе», і пацюки побігли шукати собі нові нори.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732721 вiд 2025-10-01 10:19:46Batyj № 1732716 ага :( навіть є відос як людину несе по вулиці водою і ніхто не може допомогти
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732720 вiд 2025-10-01 10:18:51нардеп Ярослав Железняк пише, що Президент має проблеми в парламенті: "… Ви напевно помітили, що останнім часом Рада або взагалі голосує дуже мало законів …або їх провалює. Особливо важливі для влади. ? І це не просто так. Я раніше вам писав, що у Коаліції фактично випала ОПЗЖ одразу в кінці літа. Та і групи значно зменшили підтримку. ? Але виявилось це не всі проблеми для Банкової. Ми зробили аналіз за останні тижні по голосам і тут чітко є ще одна тенденція: ▪️одразу десь 10-15 «Слуг» перестали голосувати. Якщо раніше (навіть у попередню сесію) Слуга за різні коаліційні рішення видавала 189 голосів, то зараз 176-ть. ? ♂️І це при тому, що сильно проблеми голосувань взагалі не було Тож, є відчуття, що цього політичного сезону у Банкової буде нова неприємна реальність. Де доведеться шукати голоси і навіть проводити зустрічі з фракцією у напівпустому залі? ♂️ ? Тут набагато більше, у відео весь аналіз та розбір по окремим групам і деталям: ? si=3YBbOayTFvUgyDgp
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732719 вiд 2025-10-01 10:05:41Ну так - на виборах Санду спрацювала доволі жорстко. Нашим варто повчитися.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732718 вiд 2025-10-01 10:03:46Санду не інфантильна, вона перемогла кацапів на виборах, принаймні зараз. Інфантильні про Мінський процес розповідали, і в договорняки гралися. Приднестров'я не межує з Росією, а Донбас межує. Пучеглазі рехворматори розповідали про вихід російськіх військ з Донбасу та вступ України до НАТО та ЄС, а лохуваті виборці за цю маячню голосували
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732717 вiд 2025-10-01 10:02:15Всіх зі святом. Дяка всім аццям-аббатам, хто зараз в ЗСУ.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732716 вiд 2025-10-01 09:59:21№ 1732714Хуясе.. от дождя?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732715 вiд 2025-10-01 09:58:53всіх причетних - із святом! Слава Україні! ------ нпз в ярославлі на честь свята, вітає ЗСУ красивим вогником…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732714 вiд 2025-10-01 09:40:44В Одесі 30 вересня зафіксували випадіння 1,5 місячної норми опадів за день. Через негоду увесь громадський електротранспорт зупинив свою роботу. ------ 9 загиблих…
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732713 вiд 2025-10-01 09:10:25Інфантильна Санду знову почала про мирну реінтеграцію Придністров'я після того, як звідти з якогось дива підуть кацапські війська. Як створити це диво, вона не пояснила.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732712 вiд 2025-10-01 05:12:59Fozzey № 1732711 вiд 2025-10-01 02:57:21 Серйозний серіал
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732711 вiд 2025-10-01 02:57:212 Vichny№ 1732710Сприймав його, як водія Мадонни, поки не побачив серіал Шпигун. Змінив ставлення.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732710 вiд 2025-10-01 01:13:36До речі, тут якось обговорювали фільм про Братів з Грімзбі (англ - Grimsby) - прикольний фільмець із Сашею в головній ролі також. Ну і хто не знає - гугліть Ali G, Brüno, Aladeen. Про Бората ви в курсі :) Я просто в ахуї як чувак вміє міняти Образи, акценти, вживатися в них. Реальний талант. Зараз нагуглив шо він знімається в фільмі Мефістофель. Подивився тізер. Нудна хуйня :( Розчарований.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732709 вiд 2025-10-01 01:10:36Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1732703 вiд 2025-10-01 00:43:26 Пaфoс з пaфoсoм сoснув… стрaшнo пoдумaни щo булo б з Динaмo… … Ну проїбали б Геніальному Гаріку та компанії як брати із Динамо Загреб нещодавно 9-2. Здається, у Динамо Київ таких жахливих пройобів не було в історії?
stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732708 вiд 2025-10-01 01:07:48…з Панамою звісно ж…
stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732707 вiд 2025-10-01 01:06:17U20 закінчили 1:1 з Панасович. Крістіан Шевченко дебютував вийшовши на заміну на 86 хвилині
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732706 вiд 2025-10-01 01:03:59Про Сашу Барона Когана. Я до сих пір думаю, що трампидло програло вибори Байдену завдяки його Борат-2. Хто не дивився - подивіться, там обсерів казахів майже нема, в основному з реднеків-трампофанів стібеться. І дуже здивувався що він ніхуя не випустив перед минулорічними виборами. А треба було, блять. Ось я і знайшов винного в тому шо маємо трампа наразі.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732705 вiд 2025-10-01 01:01:56Щодо Бората ви не в темі. Йдеться про загальний пиздуватизм. Але я не маю часу на це пояснювати, як і на багато іншого. Час на пояснення закінчився 35 років тому. Життя воно таке: час обмежений. Лейзі й Вічний вас не стосується.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732704 вiд 2025-10-01 01:01:44Шото за матч U-20 мало дописів тут, зате піддрачують на кайрати та ліверпулі всякі. Я хуїю.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732703 вiд 2025-10-01 00:43:26 Пaфoс з пaфoсoм сoснув… стрaшнo пoдумaни щo булo б з Динaмo…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732702 вiд 2025-10-01 00:40:45Кaйрaту вкaзaли нaзaд у Aзiю
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732701 вiд 2025-10-01 00:38:12Борат - суцільна фігня.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732700 вiд 2025-10-01 00:37:32http://ns3.doblew.com.br/index-eng.html Є у Бразилії такий біттер, як Штайнхєґер. Вони з ним навіть кайпірінью роблять. Єґермайстер ремікс. За анґостуру не знаю, з Венесуели найліпше, то жінки. Далі, бальзам оцет із маракуя (passion fruit), емпанади, ром та аґуардієнте, фрукти. Але жінки номер раз залізно. Їжа смачна, не самими ж емпанади тільки. На місці не був, але чув, що тільки заради природи варто їхати. Папуги на будь-який смак у каракасі на фото - вражає. Не говорю за інші фото :). Як соціалізм 21го сторіччя вилікують, поїду без сумнівів.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732699 вiд 2025-10-01 00:33:21 yagshamash № 1732695 думaю щo Кoeн нe зaдумувaвся нaвiть нaд пoлoвинoу тoгo щo йoму приписують як зaдуми :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732698 вiд 2025-10-01 00:18:06m1919(Київ - чемпіон!) № 1732680 Житомир - СТОЛИЦЯ українського Полісся. І сперечатися тут немає про що. :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732697 вiд 2025-10-01 00:14:53таварісч якшамашев, стесняюсь спросіть, а Еррі Батасуна й ЕТА мали звязки з канторою? :-)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732696 вiд 2025-09-30 23:55:34yagshamash № 1732694 Та то він сам не дивився, а прочитав інтерпретації фільму на вікіпедіях з точки зору усіляких сраних західних кинокритиків і прілєжно переказав близько до тексту.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732695 вiд 2025-09-30 23:33:41Olma, ну ди дав у цьому коменті. Саша Барон Коен такий смішний, бо він у точку хуйнув про абсолютний пиздуватизм сови. Причому зробив це саме не з погляду людей, що перестраждали, а з погляду людей, як я, що весь цей пиздуватизм совячий сприймали саме так, як Саша. І Саша знайшов, як це продемонструвати світові.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732694 вiд 2025-09-30 23:33:16Olma, ну ди дав у цьому коменті. Саша Барон Коен такий смішний, бо він у точку хуйнув про абсолютний пиздуватизм сови. Причому зробив це саме не з погляду людей, що перестраждали, а з погляду людей, як я, що весь цей пиздуватизм совячий сприймали саме так, як Саша. І Саша знайшов, як це продемонструвати світові.
stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732693 вiд 2025-09-30 23:07:10Наші юнаки з другої спроби забили 11 метровий збірній Панами Ю20