olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732652 вiд 2025-09-30 21:21:52Дивлюся текстов трансляцію статистику. Кільйан еМбаппе сам розмотує Кайрат.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732651 вiд 2025-09-30 21:19:41Batyj № 1732643 Вспомни здание ресторана Столичный на Хрещатике. --- У мене батько там працював у цій будівлі в міністерстві. Я туди приходив кілька разів до батька. Там наче кафе ще якесь було чи столова. Ми там обідали.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732650 вiд 2025-09-30 21:17:38У Польщі, у Варшаві. На Маршалковській, район МДМа Там де Площа Спасителя і де ці сталінські будинки (неокласицизм чи непойми-шо сталінський) там дохера цих аркад.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732649 вiд 2025-09-30 21:14:57Arcades of Bologna, Bologna, Emilia-Romagna, Italy, Europe Там реально десятки кілометрів цих аркад.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732648 вiд 2025-09-30 21:14:04Грамыко йобнул защитника по ноге, завалился и чуть не поставили пендаль..
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732647 вiд 2025-09-30 21:13:14Турин був першим італійським містом, де я побував, якщо не рахувати 6 годин у Венеції дорогою туди (1990). Люблю його. До сказаного Батиєм додам, що там - музей стародавнього Єгипту з найкращою колекцієютекспонатів за межами Єгипту. А також класний музей кіно у колишній синагозі, що зображена на італійській монеті 2 євро. Там на баню підіймається ліфт із прозорими стінами і дном. Ті, що погано сприймають висоту, можуть обісратися. Згори видно всі Альпи навколо, включно з Монбланом.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732646 вiд 2025-09-30 21:12:38Я ні в Мілані, ні в Турині не був. Суджу по інформації з книжок, з мого розуміння історії, історії архітектури. Якби мені сказали на вибір куди? В Мілан або Турин? Я би вибрав Турин.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732645 вiд 2025-09-30 21:12:18Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1732640 Apple i Google пролобійували європейську дерективу в якій прописали про відкритий банкінг щоб отримати доступ до банківських рахунків. Наші тупо це перенесли в свій закон про платіжні послуги. Тепер американські та європейскі корупціонери корумпують НБУ. Давай впроваджуй. Але є й плюси. Мінуси випливуть під час запровадження.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732644 вiд 2025-09-30 21:07:59А жожди там льют постоянно.. я вааще на солнечный день ни разу не попадал..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732643 вiд 2025-09-30 21:06:422 Orest Dniprovskiy№ 1732638Вспомни здание ресторана Столичный на Хрещатике. Так вот весь центр с такими троиуарами. И через перекрестки тоже. Ходить по центру под дождем можно без зонтика..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732642 вiд 2025-09-30 21:06:14Orest Dniprovskiy (Київ) № 1732638 ---- Це мабуть дома збудовані так, що накривати тротуари хідники аркадами. І ти ходиш по вулицях міста, а дощ тебе не мочить. Італійські міста під час ренесансу таке робили. М. Болонья центр там, кажуть все в цих аркадах.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732641 вiд 2025-09-30 21:05:32Ґалерейні тротуари - це у турині такі аркові пасажі під фасадами будинків. Вони дуже колоритні, й у центрі під ними можна ходити нескінченно. Якщо дощ, не змокнеш.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732640 вiд 2025-09-30 20:55:31olma № 1732626 вiд 2025-09-30 20:18:19 В странє совєтофф будь-яка фуйня починалася з першого числа, та ще й по просьбам трудящіхся. І тут приблизно те ж саме.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732639 вiд 2025-09-30 20:52:42Batyj № 1732636 не, та я ж не проти, звісно є шо, але у порівнянні Мілан покруче історично-архетектурно буде. Ну і в пів годині електричкою Бергамо, теж плюс.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732638 вiд 2025-09-30 20:51:34А я хочу в Рим :) А що таке галерейні тротуари?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732637 вiд 2025-09-30 20:48:13"Віктор Коваленко підписав контракт з новим клубом Український хавбек продовжить кар'єру в «Арісі» Лімасол " а як його Шева тулив в кожен матч збірної …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732636 вiд 2025-09-30 20:47:312Voxa (м. Запоріжжя) № 1732635 не, ну в Турине тоже есть на шо посмотреть.. центральная площадь, собор с плящаницей, старые кварталы с галерейными тротуарами, набережная По, памятники войскам Крымской войны.. пара торговых пассажей в центре..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732635 вiд 2025-09-30 20:44:20olma № 1732623 в Мілані багато чого: Дуомо, Ла Скала, замок Сфорцеско з парком, відома Галерея поруч, фреска тайної вечері (на неї правда хрен попадеш :( А шо дивитись в Туріні? музей Фіата і відносно сучасна арехетектура.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732634 вiд 2025-09-30 20:41:47Goran134 № 1732624 моно це мобільний застосунок партнерів універсалбанку Емітент картки і рахунок в юніверсалбанку. Можеш тут перевірити https://psm7.com/uk/bin-card?utm_source=services
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732633 вiд 2025-09-30 20:40:282olma № 1732623 а мне Милан в архитектурном плане больше понравился чем Турин..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732632 вiд 2025-09-30 20:37:32слабенько Реал 1 тайм отыграл.. 1 забил, да и то с пеналя в ситуации без перспективы на гол..
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732631 вiд 2025-09-30 20:36:56klirik № 1732627 Якби заплатив на їх сайті карткою було б безкоштовно. Мабуть розеткапей має ліцензії на інтернет-еквайринг. А так дійсно схемщики і корупціонери. Син Лапко працює в розеткапей, а мати в НБУ.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732630 вiд 2025-09-30 20:35:10Перший раз бачу Хуйсена не в Бормуті і можу сказати, що проти Кайрата він виглядає суперово.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732629 вiд 2025-09-30 20:33:59Таки гандона на мерсі знайшли. А в нього не тільки душа чорна, але і на руки нечистий. https://life.pravda.com.ua/society/vodiy-shcho-pobiv-velosipedista-viyavivsya-figurantom-korupciynoji-spravi-310600/?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732628 вiд 2025-09-30 20:30:14NovaPay, RozetkaPay тільки Укрпошті не дають свій Пей зробити.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732627 вiд 2025-09-30 20:25:15До речі, недавно купляв на Розетці саме їх товар. Замовив доставку у їх відділення, оплата готівкою Там вони провели оплату як безготівкову (по чеку перерахунок кудись на їх платіжну систему) і за це змусили платити комісію 30грн. Грьобанв жадібні темщики
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732626 вiд 2025-09-30 20:18:19До речі, хто в платіжній індустрії працює, tomorrow "…З 1 жовтня 2025 року НБУ запроваджує кардинальні зміни у правилах здійснення карткових переказів. Нововведення стосуватимуться відображення інформації у виписках та платіжках – запроваджується максимальна деталізація. Це означає більшу прозорість для платників, посилення контролю з боку фінансових установ, а також підвищення безпеки фінансових операцій. Технологічне підґрунтя змін Основою для нових правил стала технологія відкритого банкінгу (Open Banking), яка запрацювала в Україні з серпня 2025 року. Вона надає банкам повний доступ до даних про учасників транзакцій як за переказами через IBAN, так при транзакціях з картки на картку. Завдяки цьому банки зможуть: точно ідентифікувати платників та отримувачів коштів; відстежувати весь ланцюг фінансових операцій у режимі реального часу; автоматизований обмін даними між фінансовими установами; підвищення рівня безпеки платіжних систем; мінімізувати ризики шахрайства та кібератак. Фактично кожен переказ отримує унікальний «цифровий відбиток» з детальною інформацією про всіх учасників, що кардинально змінює підходи до контролю та безпеки платежів. "
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732625 вiд 2025-09-30 20:17:21Чому відкривається рахунок RozetkaPay? Щоб надати вам вигідні умови та максимальний кредитний ліміт, ми відкриваємо рахунок у RozetkaPay — платіжному сервісі групи EVO-Rozetka для зручних і безпечних оплат. Чому відкривається ще один рахунок у банку? Unex Bank відкриває основний банківський рахунок, з якого проводяться фінансові операції за карткою.
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732624 вiд 2025-09-30 20:16:31Orest Dniprovskiy (Київ) № 1732622 вiд 2025-09-30 20:10:23 А шо тут дивного? Наприклад, карта монобанку, а рахунок в юніверсал банку - фактично те саме
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732623 вiд 2025-09-30 20:12:51Хотілося б поїхати колись в Турін. В Мілані там мабуть нема що дивитися, крім Сан-Сіро, Музея Альфа-Ромео, ну може фінал Giro d'Italia. А Турін - це типа столиця італійської соборної держави, промисловий центр, архітектура 18 ст. столиця Фіата, шоколада Фереро та старої курви Ювентуса. Ну і ФК Торіно колись був грандом.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732622 вiд 2025-09-30 20:10:23Відкриття Картки Rozetka та платіжного рахунку RozetkaPay Емітентом платіжної картки є АТ «ЮНЕКС БАНК» https://card.rozetkapay.com/connect/XVb3KvuoSAGwuqR6xLBw Це як? Картку випускає банк, а рахунок в розетці?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732621 вiд 2025-09-30 19:06:41и карты уже были. Я машину напрокат брал в Лионе по карте.. И в ресторанах в Лионе картой расплачивался с мобильных терминалов..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732620 вiд 2025-09-30 18:57:22причем, пока оне муму ебали, я тут же у прилавка схавал бургер и выпил колу.. А оне потом по частным кошелькам сдачи шкуляли..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732619 вiд 2025-09-30 18:54:42я в 2002 в Турине в макдональдсе пол часа расплачивался за бургер и колу стоевровой купюрой. И директора звали щупать и машинку для подсчета купюр притащили, она, сказали, определяет фальшивку.. Но в конце концов взяли..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732618 вiд 2025-09-30 18:39:28Геть (Геть) № 1732617 вiд 2025-09-30 18:31:05 Ну так, думаю шо для цього було зроблено, щоб персонал, яки наливає пиво, не пиздив кеш. Але в 2 чергах стояти за келихом пива зайобувало. Правда це було в часи коли карткові оплати не дуже поширені були. Особливо в Італії. Продавати за карткову оплату щось дешевше 10 євро (в дяких місцях - 20) відмовлялися, навіть таблички відповідні були. Напевно комісії ніібічєскі від банків/платіжних систем. От у нас і в Скандинавії заєбісь - хоч на 50 коп покупка - плати карткою і бєз проблємув. А от південна Європа і Німеччина/Франція гальмують (гальмували) страшенно
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732617 вiд 2025-09-30 18:31:05Vichny № 1732616 вiд 2025-09-30 18:14:56 Так роблять всюди, де співвідношення бар/персонал - люди мале, створюють штучне уповільнення потоку до бару та мінімізують маніпуляції персоналу при обслуговуванні. Папірець у скриньку і ось тобі пиво - без рахування копійок. Деколи працює, деколи ні.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732616 вiд 2025-09-30 18:14:56Пам'ятаю, був на Сан-Сіро коли Інтер-ДК 2:2 при псі-тренері… Гарно грали. Могли і прибити той Інтер їбучий. Але стадіон пиздуватий трохи - по тій вежі по спіралі підніматися-опускатися довго шо яїбу. Ну і в пабі біля стадіо якась дивна схема була для прибухнути. Нагадало совєцький саюз. Щоб взяти пиво і ніштяк треба було спочатку в касу відстояти, заплатити, тобі за це якусь бамажку давали, по якій вже власне видавали пиво.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732615 вiд 2025-09-30 18:10:47sk (здалеку…) № 1732611 вiд 2025-09-30 16:45:51 Такі призи - це взагалі якесь попсове повернення до часів Дикого Заходу. Хоча ще давньоримські диктатори пропонували гроші тим, хто принесе їм голову їхнього політичного супротивника.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732614 вiд 2025-09-30 18:04:32Вкид :)Я чесно кажучи, «живіть за нашими законами» теж не уявляю. Ось прикиньте, що буде з Італією, якщо 100-200 млн індусів захочуть і ЗМОЖУТЬ жити в Італії за італійськими законами. Це вже не буде Італією.(с)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732613 вiд 2025-09-30 17:11:37В середині Сан Сіро не був, але зовні виглядає монументально. В 1996 році взагалі виглядав як новий. Шкода.