🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 460.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732652 вiд 2025-09-30 21:21:52

Дивлюся текстов трансляцію статистику. Кільйан еМбаппе сам розмотує Кайрат.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732651 вiд 2025-09-30 21:19:41

Batyj № 1732643
Вспомни здание ресторана Столичный на Хрещатике.
---
У мене батько там працював у цій будівлі в міністерстві.
Я туди приходив кілька разів до батька. Там наче кафе ще якесь було чи столова. Ми там обідали.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732650 вiд 2025-09-30 21:17:38

У Польщі, у Варшаві. На Маршалковській, район МДМа Там де Площа Спасителя і де ці сталінські будинки (неокласицизм чи непойми-шо сталінський) там дохера цих аркад.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732649 вiд 2025-09-30 21:14:57

Arcades of Bologna, Bologna, Emilia-Romagna, Italy, Europe



Там реально десятки кілометрів цих аркад.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732648 вiд 2025-09-30 21:14:04

Грамыко йобнул защитника по ноге, завалился и чуть не поставили пендаль..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732647 вiд 2025-09-30 21:13:14

Турин був першим італійським містом, де я побував, якщо не рахувати 6 годин у Венеції дорогою туди (1990). Люблю його. До сказаного Батиєм додам, що там - музей стародавнього Єгипту з найкращою колекцієютекспонатів за межами Єгипту. А також класний музей кіно у колишній синагозі, що зображена на італійській монеті 2 євро. Там на баню підіймається ліфт із прозорими стінами і дном. Ті, що погано сприймають висоту, можуть обісратися. Згори видно всі Альпи навколо, включно з Монбланом.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732646 вiд 2025-09-30 21:12:38

Я ні в Мілані, ні в Турині не був. Суджу по інформації з книжок, з мого розуміння історії, історії архітектури.

Якби мені сказали на вибір куди? В Мілан або Турин? Я би вибрав Турин.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732645 вiд 2025-09-30 21:12:18

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1732640
Apple i Google пролобійували європейську дерективу в якій прописали про відкритий банкінг щоб отримати доступ до банківських рахунків. Наші тупо це перенесли в свій закон про платіжні послуги. Тепер американські та європейскі корупціонери корумпують НБУ. Давай впроваджуй. Але є й плюси. Мінуси випливуть під час запровадження.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732644 вiд 2025-09-30 21:07:59

А жожди там льют постоянно.. я вааще на солнечный день ни разу не попадал..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732643 вiд 2025-09-30 21:06:42

2 Orest Dniprovskiy
№ 1732638
Вспомни здание ресторана Столичный на Хрещатике. Так вот весь центр с такими троиуарами. И через перекрестки тоже. Ходить по центру под дождем можно без зонтика..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732642 вiд 2025-09-30 21:06:14

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1732638
----
Це мабуть дома збудовані так, що накривати тротуари хідники аркадами. І ти ходиш по вулицях міста, а дощ тебе не мочить. Італійські міста під час ренесансу таке робили. М. Болонья центр там, кажуть все в цих аркадах.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732641 вiд 2025-09-30 21:05:32

Ґалерейні тротуари - це у турині такі аркові пасажі під фасадами будинків. Вони дуже колоритні, й у центрі під ними можна ходити нескінченно. Якщо дощ, не змокнеш.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732640 вiд 2025-09-30 20:55:31

olma
№ 1732626 вiд 2025-09-30 20:18:19

В странє совєтофф будь-яка фуйня починалася з першого числа, та ще й по просьбам трудящіхся. І тут приблизно те ж саме.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732639 вiд 2025-09-30 20:52:42

Batyj
№ 1732636
не, та я ж не проти, звісно є шо, але у порівнянні Мілан покруче історично-архетектурно буде.
Ну і в пів годині електричкою Бергамо, теж плюс.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732638 вiд 2025-09-30 20:51:34

А я хочу в Рим :)
А що таке галерейні тротуари?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732637 вiд 2025-09-30 20:48:13

"Віктор Коваленко підписав контракт з новим клубом
Український хавбек продовжить кар'єру в «Арісі» Лімасол "

а як його Шева тулив в кожен матч збірної …

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732636 вiд 2025-09-30 20:47:31

2Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1732635
не, ну в Турине тоже есть на шо посмотреть.. центральная площадь, собор с плящаницей, старые кварталы с галерейными тротуарами, набережная По, памятники войскам Крымской войны.. пара торговых пассажей в центре..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732635 вiд 2025-09-30 20:44:20

olma
№ 1732623
в Мілані багато чого: Дуомо, Ла Скала, замок Сфорцеско з парком, відома Галерея поруч, фреска тайної вечері (на неї правда хрен попадеш :(
А шо дивитись в Туріні? музей Фіата і відносно сучасна арехетектура.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732634 вiд 2025-09-30 20:41:47

Goran134
№ 1732624
моно це мобільний застосунок партнерів універсалбанку
Емітент картки і рахунок в юніверсалбанку.
Можеш тут перевірити
https://psm7.com/uk/bin-card?utm_source=services

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732633 вiд 2025-09-30 20:40:28

2olma
№ 1732623
а мне Милан в архитектурном плане больше понравился чем Турин..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732632 вiд 2025-09-30 20:37:32

слабенько Реал 1 тайм отыграл.. 1 забил, да и то с пеналя в ситуации без перспективы на гол..

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732631 вiд 2025-09-30 20:36:56

klirik № 1732627
Якби заплатив на їх сайті карткою було б безкоштовно.
Мабуть розеткапей має ліцензії на інтернет-еквайринг.

А так дійсно схемщики і корупціонери. Син Лапко працює в розеткапей, а мати в НБУ.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732630 вiд 2025-09-30 20:35:10

Перший раз бачу Хуйсена не в Бормуті і можу сказати, що проти Кайрата він виглядає суперово.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732629 вiд 2025-09-30 20:33:59

Таки гандона на мерсі знайшли. А в нього не тільки душа чорна, але і на руки нечистий.

https://life.pravda.com.ua/society/vodiy-shcho-pobiv-velosipedista-viyavivsya-figurantom-korupciynoji-spravi-310600/?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732628 вiд 2025-09-30 20:30:14

NovaPay, RozetkaPay тільки Укрпошті не дають свій Пей зробити.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732627 вiд 2025-09-30 20:25:15

До речі, недавно купляв на Розетці саме їх товар. Замовив доставку у їх відділення, оплата готівкою
Там вони провели оплату як безготівкову (по чеку перерахунок кудись на їх платіжну систему) і за це змусили платити комісію 30грн.
Грьобанв жадібні темщики

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732626 вiд 2025-09-30 20:18:19

До речі, хто в платіжній індустрії працює, tomorrow

"…З 1 жовтня 2025 року НБУ запроваджує кардинальні зміни у правилах здійснення карткових переказів. Нововведення стосуватимуться відображення інформації у виписках та платіжках – запроваджується максимальна деталізація. Це означає більшу прозорість для платників, посилення контролю з боку фінансових установ, а також підвищення безпеки фінансових операцій.

Технологічне підґрунтя змін

Основою для нових правил стала технологія відкритого банкінгу (Open Banking), яка запрацювала в Україні з серпня 2025 року. Вона надає банкам повний доступ до даних про учасників транзакцій як за переказами через IBAN, так при транзакціях з картки на картку.

Завдяки цьому банки зможуть:

точно ідентифікувати платників та отримувачів коштів;
відстежувати весь ланцюг фінансових операцій у режимі реального часу;
автоматизований обмін даними між фінансовими установами;
підвищення рівня безпеки платіжних систем;
мінімізувати ризики шахрайства та кібератак.
Фактично кожен переказ отримує унікальний «цифровий відбиток» з детальною інформацією про всіх учасників, що кардинально змінює підходи до контролю та безпеки платежів. "

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732625 вiд 2025-09-30 20:17:21

Чому відкривається рахунок RozetkaPay?
Щоб надати вам вигідні умови та максимальний кредитний ліміт, ми відкриваємо рахунок у RozetkaPay — платіжному сервісі групи EVO-Rozetka для зручних і безпечних оплат.
Чому відкривається ще один рахунок у банку?
Unex Bank відкриває основний банківський рахунок, з якого проводяться фінансові операції за карткою.

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732624 вiд 2025-09-30 20:16:31

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1732622 вiд 2025-09-30 20:10:23

А шо тут дивного? Наприклад, карта монобанку, а рахунок в юніверсал банку - фактично те саме

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732623 вiд 2025-09-30 20:12:51

Хотілося б поїхати колись в Турін. В Мілані там мабуть нема що дивитися, крім Сан-Сіро, Музея Альфа-Ромео, ну може фінал Giro d'Italia.

А Турін - це типа столиця італійської соборної держави, промисловий центр, архітектура 18 ст. столиця Фіата, шоколада Фереро та старої курви Ювентуса. Ну і ФК Торіно колись був грандом.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732622 вiд 2025-09-30 20:10:23

Відкриття Картки Rozetka та платіжного рахунку RozetkaPay
Емітентом платіжної картки є АТ «ЮНЕКС БАНК»
https://card.rozetkapay.com/connect/XVb3KvuoSAGwuqR6xLBw

Це як? Картку випускає банк, а рахунок в розетці?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732621 вiд 2025-09-30 19:06:41

и карты уже были. Я машину напрокат брал в Лионе по карте.. И в ресторанах в Лионе картой расплачивался с мобильных терминалов..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732620 вiд 2025-09-30 18:57:22

причем, пока оне муму ебали, я тут же у прилавка схавал бургер и выпил колу.. А оне потом по частным кошелькам сдачи шкуляли..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732619 вiд 2025-09-30 18:54:42

я в 2002 в Турине в макдональдсе пол часа расплачивался за бургер и колу стоевровой купюрой. И директора звали щупать и машинку для подсчета купюр притащили, она, сказали, определяет фальшивку.. Но в конце концов взяли..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732618 вiд 2025-09-30 18:39:28

Геть (Геть)
№ 1732617 вiд 2025-09-30 18:31:05

Ну так, думаю шо для цього було зроблено, щоб персонал, яки наливає пиво, не пиздив кеш.
Але в 2 чергах стояти за келихом пива зайобувало.

Правда це було в часи коли карткові оплати не дуже поширені були. Особливо в Італії. Продавати за карткову оплату щось дешевше 10 євро (в дяких місцях - 20) відмовлялися, навіть таблички відповідні були.
Напевно комісії ніібічєскі від банків/платіжних систем.
От у нас і в Скандинавії заєбісь - хоч на 50 коп покупка - плати карткою і бєз проблємув. А от південна Європа і Німеччина/Франція гальмують (гальмували) страшенно

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732617 вiд 2025-09-30 18:31:05

Vichny
№ 1732616 вiд 2025-09-30 18:14:56

Так роблять всюди, де співвідношення бар/персонал - люди мале, створюють штучне уповільнення потоку до бару та мінімізують маніпуляції персоналу при обслуговуванні. Папірець у скриньку і ось тобі пиво - без рахування копійок. Деколи працює, деколи ні.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732616 вiд 2025-09-30 18:14:56

Пам'ятаю, був на Сан-Сіро коли Інтер-ДК 2:2 при псі-тренері…
Гарно грали. Могли і прибити той Інтер їбучий.
Але стадіон пиздуватий трохи - по тій вежі по спіралі підніматися-опускатися довго шо яїбу.

Ну і в пабі біля стадіо якась дивна схема була для прибухнути. Нагадало совєцький саюз. Щоб взяти пиво і ніштяк треба було спочатку в касу відстояти, заплатити, тобі за це якусь бамажку давали, по якій вже власне видавали пиво.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732615 вiд 2025-09-30 18:10:47

sk (здалеку…)
№ 1732611 вiд 2025-09-30 16:45:51

Такі призи - це взагалі якесь попсове повернення до часів Дикого Заходу. Хоча ще давньоримські диктатори пропонували гроші тим, хто принесе їм голову їхнього політичного супротивника.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732614 вiд 2025-09-30 18:04:32

Вкид :)
Я чесно кажучи, «живіть за нашими законами» теж не уявляю. Ось прикиньте, що буде з Італією, якщо 100-200 млн індусів захочуть і ЗМОЖУТЬ жити в Італії за італійськими законами. Це вже не буде Італією.(с)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732613 вiд 2025-09-30 17:11:37

В середині Сан Сіро не був, але зовні виглядає монументально. В 1996 році взагалі виглядав як новий. Шкода.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.