Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732492 вiд 2025-09-29 15:48:20sk (здалеку…) № 1732490 при централізованій єдиній енергосистемі перемкнути на іншу гілку не довго. У нас одночасно по декелька узлів вибивали і то відновлювали відносно швидко. так шо да.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732491 вiд 2025-09-29 15:38:33виявляється у них є тг канал місцевий. з 1млн+ підписників вчора ввечері голосування було. 8.8к голосів. половина проголосувала що є і світло і вода. зранку писали що світла немає на 7ми вулицях…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732490 вiд 2025-09-29 15:20:11а що там на білгородщині? зранку про світло не пишуть. видно відновили?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732489 вiд 2025-09-29 15:13:47Німеччина передасть Україні 2 системи Patriot до кінця року, — міністр оборони ФРН Борис Пісторіус.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732488 вiд 2025-09-29 15:04:23Тиць № 1732486 --- Дякую. Назва суперечлива. Ніякої альтернативи мосту в Україну Молдова не готує, Молдовське міністерство інфраструктури заморозило свою частину будівництва мосту на Ямпіль, а свій «Мостострой» перекерували на будівництво інших мостів, зокрема через річку Прут на границі з Румунією.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732487 вiд 2025-09-29 14:50:33дрон-гелікоптер. цікаво що дрон там десь сидів в засаді. коли побачили що летить мі - підняли дрон на зустрічних курсах попасти дроном… ну… майстерно правда на відосах наче гелікоптер все-таки сів і екіпаж врятувався… ну а по нептунам - точно. йобнули по заводу в брянських болотоах, за 150 км за лбз. працював вмф україни :) раз на морі для нептунів немає гідних цілей…
Тиць [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732486 вiд 2025-09-29 14:45:452 olma№ 1732470Міст Ямпіль–Косеуць “заморожено”: Молдова готує альтернативу
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732485 вiд 2025-09-29 14:41:11теніс ProstoVlizPobalakaty № 1732477 ну далі у марти пегула. от це вже можна подивитись матчі проти тих хто у рейтингу на 50 позицій нижче - то «тренування з підвищеною відповідальністю» … :) взагалі після юс-оупен, азійська серія - то таке… вони потрібні для: - тих хто хоче в топ-8 потрапити для того щоб пару зайвих мільйонів заробити на підсумковому турнірі - тих хто хоче на ао бути в топ-32 чи топ-100 по-моєму для жінок навіть 1000ні турнірі - не обов'язкові. еліна взагалі сказала що вона в поганому емоційному стані - і кінець сезону пропустить (як і рік назад) … сабалєнка пропускає. готується виграти підсумковий турнір…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732484 вiд 2025-09-29 14:38:54ага, а deep strike дрони запускають, і не не міняє баланс сил у регіоні? :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732483 вiд 2025-09-29 14:12:20Enot № 1732481 тобто Фамінго не запускають по цілям, бо якісь незрозумілі іпсошники-грантоїди цього не дозволяють? Я правильно зрозумів? :) Але при цьому гроші та фінансування їм виділяють як нікому.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732482 вiд 2025-09-29 13:53:57Enot № 1732481 ---- Ну ти якусь дику конспірологію дику. Ця конспірологія не підтверджується фактами і що не менш важливе, здоровим глуздом.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732481 вiд 2025-09-29 13:44:27Voxa (м. Запоріжжя) № 1732480 вiд 2025-09-29 13:31:24 Фламінго не міфічно, це ІПСО, причому на думку деяких експертів за цим ІПСО стоять грантоїди американців. Тому що Фламінго це ракета, яка потенційно змінює баланс сил в регіоні, що дуже не подобається американцям. Тому вони через НАБУ намагаються контролювати і заблокувати діяльність виробників Фламінго.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732480 вiд 2025-09-29 13:31:24sk (здалеку…) № 1732469 гелікоптер то таке, повезло, у когось вдача і майстерність керування овер. Більш цікаво з новин, шо Нептуни кудись долетіли. По перше вони живі і літають, по друге Брянска область, суходол, 150 км, повноцінна крилата ракета. Може їм фінансування замість міфічного Фламінго
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732479 вiд 2025-09-29 13:14:24Bobb № 1732476 ---- Дякую за інфу. По хасидам і Рош гашана в Умані, це взагалі чудеса, як змогли провернути таку логістичну операцію, і нікого не задавили в попихах.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732478 вiд 2025-09-29 13:12:57кайрат - йобаний борат
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732477 вiд 2025-09-29 13:08:33Теніс Не дивився, але почитав як сьогодні Костюк грала - в своєму звичному репертуарі, якісь дикі качелі, але на цей раз вже краще, все розрулювала всередині геймів, не давала безпрапорній шансів зачепитись за брейки, відіграла всі 11(!) брейк-поінтів, а свої 3 реалізувала.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732476 вiд 2025-09-29 13:01:39olma № 1732470 Я стежу за будівництвом цього мосту, тому що через нього мені буде 4 години дороги від дому в Кишиневі до дому під Вінницею. Кілька днів тому, дорога в мене зайняла 23 години. Їхав об’їздом через Вінницю та Чернівці. Не поїхав через Могилів-Подільський, бо 40 тисяч хасидів окупували автобуси на маршруті Умань–Кишинів. Їх і в Чернівцях було помiтно. Останнє, що я чув про цей міст минулого року - що більшу частину техніки зняли з будівництва. І роботи були зупинені.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732475 вiд 2025-09-29 12:59:08olma № 1732470 міст. кордон. велосипедні доріжки… для чого? хіба що спрощений перетин кордону, і людям на роботу їздити, якщо знайдуть роботу по ту сторону дністра…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732474 вiд 2025-09-29 12:59:06*НЕ брати до рук незнайому їжу мав на увазі.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732473 вiд 2025-09-29 12:58:28Хойсена ще не навчили брати до рук незнайому їжу. Подивився відео де Реал на виході з аеропорту зустрічають тарілкою з горою баурсаків - казахських пиріжків. Так це чудо взяло один, в кадрі до роту щоправда не потягнув. Роберто Карлос взяв і відразу з'їв, але його вже на допінг не перевірятимуть. Ще й гімн ЛЧ їм на національних інструментах дівчата в національних костюмах зіграли. Не вистачало тільки бабусі Пельтцер, з «Сіль ву плє гості дорогіє, сіль ву плє», як в радянському кіно. Ну й щоб хтось солонку спєр і нє побрєзговал.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732472 вiд 2025-09-29 12:30:14Старші покоління болільників Кайрата не могли навіть мріяти що до них приїде Реал
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732471 вiд 2025-09-29 11:53:50sk (здалеку…) № 1732469 вiд 2025-09-29 11:39:41 в цікаві часи живемо… ---- На цю тему є у мене віршик. олди зрозуміють: Маленький мальчик змея пускал. Мимо него самолёт пролетал… Тонкая нитка попала в мотор… С Минске не будет играть «Пахтакор»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732470 вiд 2025-09-29 11:46:13Треба братися до роботи. Наразі не маю інформації про міст через Дністер в районі Ямполя. Парламент Молдови ратифікував міжурядову угоду з Україною про будівництво моста через Дністер ІНФОРМАЦІЯ З ЛИПНЯ 2023 року. "Україна і Молдова побудують міст через Дністер у районі пунктів Ямпіль та КосеуцьУкраїна і Молдова побудують міст через Дністер у районі пунктів Ямпіль та Косеуць . Він зʼєднає молдовське прикордонне село Косеуць і українське місто Ямпіль. Проєкт підтримали 57 депутатів. Про це пише NewsMaker. Україна профінансує технічне проєктування мосту, зокрема його будівництво та побудову інфраструктури на своїй території, а Молдова — на своїй. Міст довжиною 641 метр матиме дві смуги руху, дві смуги безпеки, дві велосипедні доріжки, дві пішохідні доріжки та естакаду близько 667 метрів з українського боку. Довжина опор у деяких частинах мосту сягатиме 40 метрів, а пропускна спроможність становитиме пʼять тисяч авто на добу. Очікується, що міст запрацює у 2025 році. " І де цей міст???
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732469 вiд 2025-09-29 11:39:41в цікаві часи живемо… новина 1: ми збили хуйло-гелікоптер. дроном… новина 2: завтра лч. кайрат - реал… і нове покоління ж взагалі не знає що то за слово з рандомного набору букв: к-а-й-р-а-т…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732468 вiд 2025-09-29 11:36:16?? Молдова залишається проєвропейською: результати виборів та значення ? Опрацьовано 99% голосів і партія Санду PAS має 50,16%, що дозволяє їй зберегти монобільшість із 54-55 депутатами. Даний результат є найкращим з усіх можливих і напередодні виборів вважався малоймовірним, враховуючи стартові рейтинги, те, що це урядова партія (зазвичай урядовим важче зберігати рейтинг) і рівень втручання Кремля. ➡️ Результат став можливим, оскільки всі умови, які ми з Вами проговорювали напередодні, (https://t.me/resurgammmm/3974) були виконані, а останні електоральні дії Санду (як-от екстрадиція «злочинця століття») дали прихований результат на виборах. Великим фактором став і захист виборів: як превентивні дії із захисту результатів, так і заборона промосковських партій брати участь. До речі, результат PPDA, що таки втримались у 5% зоні із 5,62%, пояснюється тим, що напередодні були заборонені 2 партії і, очевидно, розподілення голосів зіграло на підвищення. ❓ Яке значення? ▶️ 1. Демонстрація, що з кремлівським втручанням можна і треба боротись. Після поразки московських операцій в Румунії Молдова виглядала більш вразливою через свій розмір, представленість московських інтересів, агентів в елітах і вкладених ресурсів. ▶️ 2. Україна зберігає стабільного сусіда і безпечний південний логістичний шлях через Румунію та Молдову. ▶️ 3. Кремль провалює операцію, яка триває з 2024 року щодо оточення кордонів України «недружніми урядами». Це була основна операція із втручань у вибори східної та південної Європи з метою ізоляції України по кордону. Вибори в Угорщині у квітні 2026 р. можуть остаточно зламати ідею Кремля, а отже — мільярди доларів будуть витрачені у провальну стратегію. ▶️ 4. Якість операцій Кремля значно падає через посилення протидії. Попри ресурс, витрачений на Молдову, Кремль не тільки не досяг бажаного результату, а й те, що він не зміг мобілізувати промосковський електорат Гагаузії, Придністров’я та ряду регіонів, свідчить про повний провал в організаційних та тактичних моментах. Це стало можливим завдяки поєднанню двох моментів: як якісної роботи цілої низки спецслужб демократичних країн, так і поганих результатів діяльності московської. ❓ Що далі? А далі переходимо до спостережень за виборами 3-4 жовтня у Чехії, де не все так однозначно, навіть у разі цілком прогнозованої перемоги Бабіша, та подіями у Словаччині, бо там у Фіцо цікавий період, який буде набирати оберти й головне питання, чи вистачить цих обертів, щоб його знесло. Поразка в Молдові, враховуючи ставки, рівень втручань Кремля та фокус уваги, є суттєвою іміджевою втратою для московії. ? Тelegram (https://t.me/resurgammmm)? Сайт (https://resurgamhub.org/ua)? Instagram (https://www.instagram.com/resurgam_analytics) ? Twitter (https://x.com/Resurgamhub)? Мерч (https://www.instagram.com/resurgam.shop)? Підтримати (https://linktr.ee/resurgamhub)
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732467 вiд 2025-09-29 11:18:14Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1732462 Не знаю, з спостерігачами не зустрічався.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732466 вiд 2025-09-29 11:13:18Bobb № 1732463 ага, тобто зняли не одну партію, а кілька. хм
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732465 вiд 2025-09-29 11:11:09Землетрус стався у Стрию на Львівщині: епіцентр поштовхів зафіксований на глибині 4 км, магнітудою 3,0 за шкалою Ріхтера, — головний центр спецконтролю.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732464 вiд 2025-09-29 11:10:07Щодо Порошенка, то думаєцца, що у 2019 році він переоцінив рівень своєї підтримки, плюс придворні жополизи запевняли, що всьо буде харашо.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732463 вiд 2025-09-29 11:10:01Voxa (м. Запоріжжя) № 1732460 Ні, це інша лідерка й інша партія. Та була з Гагаузії, а ця — з Фалешт. https://newsmaker.md/ru/partiyu-viktorii-furtune-snyali-s-parlamentskih-vyborov
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732462 вiд 2025-09-29 11:07:46Bobb А міжнародні спостерігачі були, і якщо були, то як оцінюють проведення виборів?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732461 вiд 2025-09-29 11:02:07Bobb № 1732459 вiд 2025-09-29 10:50:53 Порошенко не захотів бути кришталево чистим, він ним ніколи не був, він просто прогнувся, а Санду - ні.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732460 вiд 2025-09-29 10:54:36Bobb № 1732455 а ми ж про ту партію, шо лідерку з гагаузії - заарештували, вони ж вроде в блок Додона входили? і в бюлетні повинні однією строкою бути? чи ні? чи в Молдові складніше в бюлетнях?
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732459 вiд 2025-09-29 10:50:53Ukrainian Ranger № 1732449 Взагалі, ситуація з Санду дуже нагадує ситуацію з Порошенком на виборах 2019 року. Але Порошенко тоді вирішив: буде, що буде — захотів стати кришталево чесним і залишив ситуацію напризволяще. А Санду використала кожну дрібницю, кожну зачіпку, всі адмінресурси по максимуму. І виграла на мінімальному розриві президентські вибори. І от зараз ситуація повторилася. Її команда відпрацювала на повну. І заарештували Плахотнюка — а це був дуже сильний важіль проти неї. І закрили (замінували) всі переходи з Придністров’я. І ввели двох суддів у Конституційний суд. Тобто відпрацювали на 100%. І вирвали ситуацію на свою користь на виборах, у яких усі були впевнені, що вона програє. От скільки у 2019 році було за Зеленського, от стільки приблизно зараз було проти Санду. І ті, й ці вибори були протестними. Щодо мого оточення, то величезна більшість російськомовних була проти Санду й відповідно підтримувала Додона та іншу «Альтернативу». Тобто приблизно 70–80% російськомовних ідейно за Додона.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732458 вiд 2025-09-29 10:50:44Vichny № 1732454 бо мало дільниць відкрили, ну і придністровціям теж. --- А що придністровцям дільниці відкривали? Де? Bobb № 1732455 Це один із елементів тактики. Їх зняли спеціально перед самими виборами, щоб ця партія залишилася у бюлетенях і за неї проголосували. --- Ти ба яка Майя підступна :) Не уявляю щоб зробила наша Юля :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732457 вiд 2025-09-29 10:38:33Bobb № 1732455 Можна скільки завгодно казати, що це не чесно. Але ця партія була порушником, і їх справедливо зняли. Проти чорних методів кремля використали чорний метод. ---- That is it. Красиво спрацювали, на-ре-ш-ті! Якщо кцп і вата по беспредєлу роками проти молдавської демократії проводять акції. То проєвропейська демократія теж може захищатися по безпрєдєлу. Суперечить духу закона і політичного процесу, але цілком Згідно з буквою закона!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732456 вiд 2025-09-29 10:34:56Vichny № 1732454 воно-то, звичайно, знаючи пиздливість тих новин про «распятих мальчіків», краще не звертати уваги… але ж від хворих на голову все можна очікувати, тому інколи слідкувати потрібно… після війни, скоріш за все, це і наш «кейс» буде - коли велика діаспора буде голосувати, і їх голос може сильно впливати на загальні результати… ------ в х-уйітері є пара відосів з «демонстраціями» про вкрадені вибори від рт… видно що постановка на 10+ акторів… цікаво що кричать в мегафон по молдавські… молодці. навчились, що за рус мову можна і по морді отримати…
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732455 вiд 2025-09-29 10:31:56sk (здалеку…) № 1732440 Це один із елементів тактики. Їх зняли спеціально перед самими виборами, щоб ця партія залишилася у бюлетенях і за неї проголосували. Потім ці анкети були визнані недійсними, а голоси дісталися тим партіям, які перемогли. Тобто ресурси, вкинуті кремлем, спрацювали проти самого кремля. Політичне айкідо. Можна скільки завгодно казати, що це не чесно. Але ця партія була порушником, і їх справедливо зняли. Проти чорних методів кремля використали чорний метод.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732454 вiд 2025-09-29 10:25:40sk (здалеку…) № 1732453 Та прикол навіть на в тому. Навіть на території Молдови партія Санду взяла там десь 45 процентів. А додони - 25, плюс там шор десь 7-8 популіст усатий, альтернатива ще якась ж - теж стільки ж, ну і 5% юніоністи, про яких Bobb пише, що вони стрьомні. Так от, кацапи все тупо додають ці проценти, які не у Санду і пиздякають шо то об'єднана опозиція %) А, ну і ще чвякають-хуякають шо молдованам в кацапії не дали проголосувати, бо мало дільниць відкрили, ну і придністровціям теж.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732453 вiд 2025-09-29 10:16:50Vichny № 1732450 ага. ок. не звернув увагу… молдавська діаспора не підводить…