sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732452 вiд 2025-09-29 10:14:37Насчет вчерашнего удара по Белгородской ТЭЦ. Вижу в комментариях путаницу. Судя по всему, туда полетели ракеты GMLRS из Хаймарса. Они не считаются «дальнобойными» и не подпадают под ограничения как Атакмсы или Штормы. Шарашить этими ракетами по РФ стали гораздо раньше ноября 2024. -------- щрайк розгорнув трохи… атакамси і шторми, на кожен удар - потрібно окремий дозвіл. якщо дадуть - побачимо чергові відоси…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732451 вiд 2025-09-29 10:08:25Довбик вчора вперше в сезоні забив головою у ворота «Верони», класично, потилицею.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732450 вiд 2025-09-29 10:05:15sk (здалеку…) № 1732445 вiд 2025-09-29 09:42:04 Кацапня розганяє що НА ТЕРИТОРІЇ МОЛДОВИ партія Санду набрала менше ніж ОБ'ЄДНАНА опозиція (тобто всі інші разом узяті).
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732449 вiд 2025-09-29 09:56:57Bobb № 1732433 Як на твою думку - яка в Молдові процентовка ідейних ватників та просто «болота», яке готове за 100 євро продати голос в «сітку Шора»?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732448 вiд 2025-09-29 09:55:56klirik № 1732446 Там кацапські війська стоять. І склади з озброєнням величезні. Мафія мафією, а залишати цю хуйню не можна.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732447 вiд 2025-09-29 09:52:42Коли я служив в Красній Армії (СА), то у відділенні моєму служили два молдованина студенти 2 курсу Кишинівського медінституту, майбутні лікарі. Один був молдованин з прізвищем Прайнісбергер, а інший був з походження і по виду гагауз, вони між собою говорили румунською мовою. Толкові чуваки. Дуже грамотні і розумні. В Медінституті тоді вчилися не тільки за хабарі.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732446 вiд 2025-09-29 09:46:36Ukrainian Ranger № 1732438 Бо Молдову і Україну влаштовує цей бантустан. Прикордонна мафія з обох боків годується через них. Придністровью нах не всрались кацапи. Їм потрібна тиша для муток-темок, і щоб їх не чипали і не згадували
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732445 вiд 2025-09-29 09:42:04цікаво а хуйло-ріа-новості, все ще розганяють тему про те що опозиція перемогла? може бути небезпечна штука. наступний корок - будуть кричати що то «запад» підтасував все і почнуть закликати «рузькіх на барікади» …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732444 вiд 2025-09-29 09:27:06Краще бути в парламенті Молдови навіть лідером опозиції, їздити скрізь по Світу, по Європі на гроші Брюселя, ніж десь знайдуть дохлим тебе під Москвою, на 45 кілометрі Волоколамського шоссе. За те що гроші у гебні взяв, і не роздав правильно проросійським виборцям в Молдові.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732443 вiд 2025-09-29 09:23:19Які хороші новини з Молдови! Молодці. Давно треба було застосувати такий підхід. Викинули з виборів найбільш оторваних гагаузо-кацапів. Перекрити канали фізичної доставки грошей. Залишилося тихенько деколонізувати Придністровья.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732442 вiд 2025-09-29 09:15:37Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1732437 вiд 2025-09-29 08:45:17 З іншого боку, тепер кацапи мабуть зрозуміють, що додон - це той багатократно юзаний і штопаний гандон, у якого давно завершився термін експлуатації. … Враховуючи, що кацапи досі плекають надію поставити януковича «на царство» - ніхуя вони не розуміють. Це просто тупі уйобки, які намагаються знов і знов пропхати в інших країнах свої уйобіщні недолугі варіанти. «Нє митьйом, так катаньєм-то!»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732441 вiд 2025-09-29 09:02:55Трамп дозволив Україні завдавати далекобійних ударів по території РФ, хоча Пентагон не завжди давав на це дозвіл, заявив спецпредставник США Келлог. На уточнювальне запитання журналістки Fox News він сказав, що з урахуванням заяв Трампа, віцепрезидента Венса та держсекретаря Рубіо відповідь — «так»: Україна може «бити глибоко», «жодних святинь не існує». --- тобто чуваки щось в і-неті заявили - і ми зробили висновок. ок. інше питання - скільки тих «далекобійних» ракет штати нам продали?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732440 вiд 2025-09-29 09:00:51Bobb № 1732433 а ота про-хуйловська партія, яку зняли з виборів буквально за пару днів до голосування. скільки б могла набрати? взагалі, якщо десь знімають партію прямо напередодні виборів - це «скандал», ледь не на перенос виборів тягне… у тут - викреслили із списку і «всьо»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732439 вiд 2025-09-29 08:55:56Vichny № 1732423 вiд 2025-09-29 01:46:16 Ну так вони ж пишуть про країну під назвою «Молдавія». Може вона десь у паралельній реальності існує, і там справді таке відбувається.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732438 вiд 2025-09-29 08:54:11Я лише не розумію, чому Молдова досі не попросила Україну зачистити придністровський фурункул.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732437 вiд 2025-09-29 08:45:17З іншого боку, тепер кацапи мабуть зрозуміють, що додон - це той багатократно юзаний і штопаний гандон, у якого давно завершився термін експлуатації.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732436 вiд 2025-09-29 08:40:00У Молдові мабуть таки перекрили канали надходження кацапського бабла, плюс вата таки вимирає потроху чи втрачає змогу долізти до дільниці.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732435 вiд 2025-09-29 06:07:17Vichny № 1732420 вiд 2025-09-29 01:40:09 На виборах і тих, і нинішніх кацапня робила мережі підкупу виборців. Кацапня розуміє, що не може запропонувати молдованам нічого щоб ті за Москву голосували. Крім грошей. Можливо на цих виборах спецслужби спрацювали завчасно і не було таких масштабів підкупу, що радикально подіяло на результати в тій же Італії. Величезна кількість виборців Додона це не навіть ідейна вата, а бідні замумукані їбаньки, які голосують тупо за гроші.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732434 вiд 2025-09-29 04:38:45BREAKING: Російський підводний човен «Новоросійськ» зазнав аварії в Середземному морі. Через пошкодження паливної системи паливо тепер витікає безпосередньо в трюм. Виникають інші проблеми. Можливо, саме тому його й помітили на поверхні в Гібралтарській протоці вчора. *** Підводний човен «Новоросійськ» належить до проєкту 636.3, який є модернізованою версією дизель-електричних підводних човнів проєкту 877 «Кіло». Він був спущений на воду в 2014 році та увійшов до складу російського Чорноморського флоту ВМФ РФ. Цей тип підводних човнів відомий своєю низькою шумністю та великою дальністю плавання, що робить його ефективним для патрулювання, протичовнової боротьби та ударних операцій.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732433 вiд 2025-09-29 02:54:57Два дні тому я їхав з Вінниці до Кишинева, щоб встигнути на вибори. Зупинився на автовокзалі. Якийсь п’яний встав і пішов на перон, а за ним гроші розсипалися під лавкою — тисячі. Люди підняли гроші та побігли за п’яним, щоб віддати, а поруч на вокзалі стояв військовий на милицях. Без ноги, сидіти він не міг, тільки стояти. І почав сміятися з алкоголіка. Я почав з ним розмовляти, звісно, українською, зав’язалася бесіда. І тут я помічаю у нього акцент у мові, молдавський. Кажу: «Ти молдованин?» Він відповідає: «Так, а що, акцент є?» І сміється. Виявилося, що він поза законом у Молдові, бо пішов воювати за Україну. І тепер не може повернутися. Але він уже й не хоче. Нещодавно отримав громадянство. Позивний — «Вовк», прізвище Лупу, що перекладається як вовк. Полковник з міжнародного легіону «Фенікс». Під його командуванням близько 500 осіб. А його батько там же командує п’ятьма легіонами. Дуже веселий чоловік. Розпитував про Кишинів. Сам він їхав у госпіталь у Львів, а звідти назад на фронт під Харковом. 38 поранень, 6 контузій i знову на фронт. Каже: «Давай, дуй на вибори, там теж треба перемагати». Ось знайшов про нього статтю в інтернеті. https://zhmerynka.city/articles/434807/voin-bez-kordoniv-istoriya-zahisnika-iz-moldovi-valentina-iz-pozivnim-volk
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732432 вiд 2025-09-29 02:18:11Ну, це перемога, напевно ж. Додонам - смоктать далі. З чим я молдован і нас всіх вітаю!
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732431 вiд 2025-09-29 02:16:16Зараз підраховано 97,45% голосів, у PAS 49,20% голосів, що дає 52,34% місць у парламенті. Тобто 53 місця з 101.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732430 вiд 2025-09-29 02:08:58Fozzey № 1732428 Дякую! Ми тут досить понервували.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732429 вiд 2025-09-29 02:08:15Цікавий ще розподіл по регіонам Молдови. На півночі, дивлюсь та, майже суцільна вата - за додонів сували. А на півдні - гагаузія, відомі чорти і підараси (Лейзі, сорян) - там повально за підарів голосували, але поряд - регіон Кагул, там PAS перемогла. І ще поряд Тараклія, там не так як гагаузи, але все ж в більшості за додонів. Я так розумію - то болгарський регіон. І ще до того ж, з того що бачу на сайті, крім кацапії, тільки в Болгарії виграли додони. Що не так з тими болгарами, блядь?
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732428 вiд 2025-09-29 02:05:222 Bobb№ 1732419Тримали за вас кулаки.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732427 вiд 2025-09-29 02:02:16Ну, той самий Джорджеску — правий, майже президент Румунії, був підтриманий кремлем. PPDA права, але проєвропейська партія. Але краще без них.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732426 вiд 2025-09-29 01:53:07Шо, прям крайні-крайні?
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732425 вiд 2025-09-29 01:49:58Vichny, PPDA — юніоністи, крайня права партія, але всі крайні (і ліві, і праві) перебувають під певним впливом кремля.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732424 вiд 2025-09-29 01:48:20О, а бар'єр - 5, не 6? Значить PPDA проходить? Вони наче заєбісь, на нашій стороні
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732423 вiд 2025-09-29 01:46:16Оборжака читати таке: РИА Новости Оппозиция Молдавии, включая Патриотический блок, набирает 49,52% внутри страны, опережая ПДС, у которой 44,15%, сообщил ЦИК после обработки 99,85% протоколов
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732422 вiд 2025-09-29 01:45:500,94 це 48,46% + 25,32% + 8,29% + 6,27% + 5,67% = 94,01%, голоси, віддані за партії, що пройшли до парламенту.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732421 вiд 2025-09-29 01:43:04Bobb № 1732419 А ну, так, дійсно, голоси партій, що не пройшли бар'єр, розподіляються між тими що пройшов. Ну, заєбісь. Не треба буде тоді коаліціади з усякими мутними чуваками, тіпа Чобану того зі Стояногло. Хоча от PPDA наче збс партія (а яка твоя думка?), шкода, що скоріш за все, не подолає 6%
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732420 вiд 2025-09-29 01:40:09До речі, дивно. На президентських молдавська вата-заробітчани в Італії, де їх дохуя, голосувала в основному проти Маї. А зараз дивлюсь - о, Італія в основному за PAS. Що це за трансформація така? Чи просто бидло не розуміє цінність парламентських виборів, на відміну від президентських, і просто не прийшло на дільниці? Мені вважається, що так.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732419 вiд 2025-09-29 01:37:26Зараз підраховано 95,73% голосів, де 48,27% голосів за PAS, що означає 48,27/0,94 = 51,35% місць у парламенті.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732418 вiд 2025-09-29 01:36:53Bobb № 1732417 Хіба? Дивлюсь на сайті вашого ЦВК, так там станом на зараз пораховано 95.73% і у PAS - 48,27% Чи у тебе інсайди? ;)
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732417 вiд 2025-09-29 01:25:19Vichny № 1732416 Вже зараз PAS набрали понад 50% місць у парламенті. А ще не підраховано 5% голосів, які всі з-за кордону, де з величезним відривом голосують за PAS.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732416 вiд 2025-09-29 01:15:26Ну що, Мая наша Санду перемагає наче, але не з 50+. Тож з кимось блокуватися треба буде. Комуняки і кацапські підсттилки сосуть. Це добре.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732415 вiд 2025-09-28 23:04:1737-річний польський гірськолижник-екстремал Анджей Барґєль став першою людиною, яка піднялася на вершину Евересту та спустилася з нього на лижах без використання додаткового кисню. Про це розповідає The Guardian. Сходження, яке увійде в історію, було третьою спробою поляка підкорити найвищу гору світу. В 2019 та 2022 роках йому довелося відмовитися від сходження через небезпечні умови. ------ ну там десь, тища чи більше, таких же як цей поляк, що хотіли те саме зробити, лежать трупами на схилах евересту… але про них книжки не напишуть… а про цього знімуть кіно, напишуть книжки. і купа нових бажаючих візьмуть лижі, і за купу бабла полізуть на еверест що зробити гарні відоси для інсти…
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732414 вiд 2025-09-28 22:52:42з приводу белек-ауту на бєлгородщині… як вони кажуть «через погодні умови» … воно-то ок але, нажаль, бєлгород, це, мабуть, єдине велике місто куди хаймарси можуть долетіти… якщо потрібно буде під-кошмарити якісь міста поближче до мск - тут інші «інструменти» потрібні… хаймарси колись «працювали» по території хуйлостану - чи це вперше?
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732413 вiд 2025-09-28 22:49:53ProstoVlizPobalakaty № 1732412 думаю що майже всі спорти мають «неписані» правила як у футболі віддавати м'яч при вимушеній зупинці але коли спорт комріціалізується - все що офіційно не заборонено - дозволяється…