Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732332 вiд 2025-09-27 20:45:04До речі, у Молдові вибори завтра. Отакі ватні чорти - вони там наголосують.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732331 вiд 2025-09-27 20:43:44UR, А як тобі ватний молдаван?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732330 вiд 2025-09-27 20:13:07До речі, може вигнали Михайлова та за рахунок економії придбати Домчачка? :)
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732329 вiд 2025-09-27 20:09:13Ну що, відскочили. Могли й виграти, але по такій грі нічия об'єктивно була справедливою. Я вже казав, що незважаючи на хрінові результати (рекордсмени з нічиїх) Карпати при Лупашку мені подобаються. Яка ще команда може запхати по три м'ячі нам та кротам? А наш захист це пиздець в ступені армагеддець.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732328 вiд 2025-09-27 20:09:11ProstoVlizPobalakaty № 1732327 А яке відношення до цього передбачення мають ці два матчі? Там результат давно очікуваний, питання лише у кількості пропущених та якості гри. Щодо очікувань якості згоден :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732327 вiд 2025-09-27 20:05:28Одна команда в доданий час вигризла перемогу в Ліверпуля, інша втратила перемогу з Карпатами. Мені здається, що передбачити результат очної зустрічі через чотири дні не так вже й важко.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732326 вiд 2025-09-27 19:59:19Jen № 1732322 У Суркіса двічі джуніора хоч ігрова практика є. Я так розумію Моргуна награвали, догралися.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732325 вiд 2025-09-27 19:58:38І таке буває.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732324 вiд 2025-09-27 19:58:08Мабуть готують місце у воротах для чучуркєса самого мл.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732323 вiд 2025-09-27 19:58:02Але рекорд встановили бляха. Що за реалізація, що за захист. Моргун психологічно не витримав, треба було брати ту свічку в руки, а не стибати у стилі Тоні Шумахера. Не знаю, чого його ставлять третій матч, може травма Нещерета чи щось інше, але ризик по воротниках був і він реалізувався.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732322 вiд 2025-09-27 19:57:24і ніби зіграли непогано, шкода що Шола свої моменти не забив. Але воротах діра. Що з Моргуном що з Нещеретом. Тож повторюсь: Михайлова нахуй. Неспроможний. ЗИ Там в заявці ще був Суркіс.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732321 вiд 2025-09-27 19:56:51ну ще моожно було б банально потримать мяч у себе в центрі на останніх хвилинах, чим тупо бігти вперед і втрачати через неточні паси …
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732320 вiд 2025-09-27 19:54:34Може нарешті Суркіс зрозуміє та вижене нахуй Михайлова
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732319 вiд 2025-09-27 19:53:45Треба забивати на контурах, бо в захисті постійно пропускають на останніх хвилинах.
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732318 вiд 2025-09-27 19:53:19а воротарі в Динамо клоуни ще ті
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732317 вiд 2025-09-27 19:52:09а де взяли оцього Моргуна? і шо він робе у воротах
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732316 вiд 2025-09-27 19:49:02Наш негр в захисті стрьомний.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732315 вiд 2025-09-27 19:34:27У Волошина дуже низький ККД - біготні ніби дофуя, а вихлопу з неї мало.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732314 вiд 2025-09-27 19:29:29Goran134 № 1732311 та собсно тіки на це і розрахунок :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732313 вiд 2025-09-27 19:27:06Ніфуя собі, вата ще й когось обігрує ;) і
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732312 вiд 2025-09-27 19:25:44Добре що хтось в штабі нарешті читає тут мої дописи …
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732311 вiд 2025-09-27 19:22:31Voxa (м. Запоріжжя) № 1732297 вiд 2025-09-27 18:34:29 Так до речі часто буває, покритикуєш - і бац, - один забив, другий виніс з пустих воріт
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732310 вiд 2025-09-27 19:21:54Треба випускати на контри Герреро замість молдованина.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732309 вiд 2025-09-27 19:18:42тепер понятно чого праворуч в захісті весь час Бражко ошивається - Каравай в нападі грає
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732308 вiд 2025-09-27 19:08:22оооо, «нємой заговоріл» :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732307 вiд 2025-09-27 19:03:57Дійсно … непунятно (це бувше «не зрозуміло»)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732306 вiд 2025-09-27 19:01:19Так, Бражко як фланговий захисник - це катастрофа.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732305 вiд 2025-09-27 18:59:08Valeriy № 1732304 незрозуміло тіки чого там весь час Бражко опиняється, не понятно шо страхує, а де Каравай чи на крайняк Волошин?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732304 вiд 2025-09-27 18:55:26Мені наш лівий фланг не подобається в атаці, а правий в захисті. Шолу весь час тягне вправо в центр а-ля-Зінченко, а зправа Бражка оббігають як стовпчика.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732303 вiд 2025-09-27 18:50:55olma № 1732301 прокис. травма, потім втрата мотивації, чи стало не цікаво. Потім знов травма. Зараз наче б то і шось хоче, але ігрового тонуса нема - ноги не біжать, пас не проходе і удар х. з. куди.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732302 вiд 2025-09-27 18:46:18в Динамо після Мбокані перший раз з'явилася людина, яка здатна вигравати верхові м'ячі. Тіаре. поки це писав, куцан Караваєв забив головою.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732301 вiд 2025-09-27 18:43:05Voxa (м. Запоріжжя) № 1732297 ---- Та начебто раніше Шапа добре на полі виглядав. Може був Сидорчук тоді як партнер? Він в якійсь незрозумілій ямі опинився. Одружився і ше гірше став грати.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732300 вiд 2025-09-27 18:40:28VVV № 1732299 тіки хотів написать шо негр в захисті вже захекався самотужкки бігать. Таке враження шо частина гравців навмисно валяють дурака, відверто відбуваючи номер
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732299 вiд 2025-09-27 18:37:18Тіаре вже заїбався один у центрі захисту бігати. зятьок хуй забив на футбол, все одно тєсть парєшаєт.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732298 вiд 2025-09-27 18:35:25СаШо з зятем, шкідником Колею та ватою впевнено йде до повторення чемпіонського результату алєгвладімірича.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732297 вiд 2025-09-27 18:34:29жоден Гвардіола чи Моурінье не навчить Шапаренко чи Дубінчака грать в футбол
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732296 вiд 2025-09-27 18:29:44ще три голи Карпат і Шорті замислиться, що, може, через рік-два треба буде звільняти СаШо. але то не факт.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732295 вiд 2025-09-27 18:25:12Так. Ледве не кожна дія - на шкоду своїй команді.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732294 вiд 2025-09-27 18:23:41Шапарнеко пиздец в степені ужас
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732293 вiд 2025-09-27 18:22:48на ютубі нема. тіки упл-тб