🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 469.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732292 вiд 2025-09-27 18:21:36

Чи футбол на ЮТубі показують? ЧИ все тільки на Мегого - Київстар ТБ?

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732291 вiд 2025-09-27 18:14:05

бля. тільки освоїли нюанси та відмінності крилатих-балістичних ракет
гризем граніт науки по приготуванню різних страв…
і тут хуяк! сумо освоювати прийдеться!!! :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732290 вiд 2025-09-27 18:09:34

У вати вигляд якийсь в'ялий - ніби воно, сцуко, на ходу засинає.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732289 вiд 2025-09-27 17:48:28

Причому стара жопа розповідає про «сплюндрований війною Портленд». Хз, завжди вважав, що Орегон - доволі благополучний провінційний штат, а тут такоє ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732288 вiд 2025-09-27 17:43:53

Цікаво, де вони їх шукатимуть. Мабуть стукатимуть у двері і кричатимуть: «Антіфа, вихаді!»

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732287 вiд 2025-09-27 17:37:48

Тим часом Трамп вводить у Портленд внутрішні війська щоб боротися з Антифа, ггггг

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732286 вiд 2025-09-27 17:26:02

Поки ми тут фігнею займаємось, Ярмолюк з партнерами влаштував «Манчестеру» пиздець, а ще Крістал Пелас виграє поки що у Ліверпуля, так що будуть втомлені, або пересвяткують або засмутяться, якщо зараз не втримають перемогу, і тут якраз тренерський геній СаШо використає це, і Динамо у четвер в нервовій кінцівці матчу заб'є гол… престижу, програючи вже безнадійно.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732285 вiд 2025-09-27 16:35:44

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1732278 вiд 2025-09-27 13:14:25

Розʼїлися, суки. Вставляють собі золоті зуби, а баранячий фуй за мʼясо не вважають.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732284 вiд 2025-09-27 16:00:32

olma
№ 1732216

Це прикольне-лінгвістичне. Подобаються подібні рандомно-раптові дописи. Хоч якось розбавляють експертно-диванний сьор про все на світі, основний жанр тут.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732283 вiд 2025-09-27 15:57:31

Краще сумознавці ніж самозванці.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732282 вiд 2025-09-27 15:28:17

Єбічєска сила, яких тільки експертів на О. не знайдеш! Навіть сумознавці є!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732281 вiд 2025-09-27 15:05:58

Перечитав ще раз статтю у Вікіпедії. Перескочити з рангу комусубі через секіваке одразу в одзекі судячи з усього неможливо. Що ж, тоді успіхів Данилу завтра і в листопаді.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732280 вiд 2025-09-27 14:35:02

Сумо
Тепер трошки про нашого Аонішікі. У нього зараз 11-3, тобто у випадку своєї перемоги і перемоги йокодзуни Оносато він займе разом з Хосьорю друге місце в турнірі. Судячи з правил підвищення рангів він отримає новий ранг секіваке. І турнір у листопаді стане для нього визначальним. Гарантований ранг одзекі (найвищий тимчасовий ранг сумо) з січня він отримає, якщо виграє турнір в листопаді, навіть якщо завтра стане 11-4, але якщо завтра стане 12-3, ще й з поділом другого місця, то в листопаді ще один такий 12-3 теж може принести йому ранг одзекі. Якщо ж він буде повторювати 11-4 з турніру в турнір то це буде гранична ситуація (по правилам саме за 33 перемоги за 3 турніри цей ранг якраз і присвоюється, але були винятки через нерівномірність, коли один з виступів був менше 10, і більш небезпечний виняток для Данила, коли два з цих трьох турнірів рікісі мав ранг маегашира, тобто набирав перемоги в основному над слабшими суперниками). Саме тому я поки що не вірю в те, що Данило отримає одзекі вже зараз за підсумками вересня, хоча 33 за 3 турніри в нього вже якраз є. Буду радий помилитись в складних нюансах присвоєння рангів і в листопаді заслужено побачити його на першому після йокодзун місці в рейтингу.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732279 вiд 2025-09-27 13:32:02

Сумо
Якщо я не помиляюсь, то завтра буде перша з березня 2020 року «схватка двох йокодзун». Починаючи з того часу у верхніх рангах сумо була певна криза, тодішні два йокодзуни почали почергово або разом пропускати турніри, по ходу 2021 року вийшли у відставку, причому Хакухо вийшов у відставку перед турніром в вересні 2021 року, коли з'явився новий йокодзуна Терунофудзі (унікальний сумоїст, що по ходу кар'єри піднімався та з п'ятого дивізіону в вищий два рази). Терунофудзі весь свій залишок кар'єри до січня 2025 року провів у гордій самотності, пропустивши або знявшись через травми по ходу з більшості турнірів, однак вигравши 6 з них, що показувало його високий рівень. Після турніру січня 2025 року монгол Хосьорю мав право за спортивними результатами бути розглянутий для присвоєння рангу Йокодзуни (хоча у нього було не дві перемоги в турнірах поспіль, як треба, а 2 місце та перемога) і в березні цього року він вже виступав у цьому ранзі, бо краще хоч якийсь йокодзуна ніж ніякого. І тут раптом два турніри поспіль (березень та травень) виграє японець Оносато, і комісія розглядає його кандидатуру всього шість хвилин, одноголосно затверджуючи другого йокодзуну. В липні Хосьорю знявся, і от тільки зараз вони зустрінуться з Оносато в ранзі йокодзун. Історія зустрічей 6-1 (+1 зняття Хосьорю у вечір перед сутичкою) на користь більш досвідченого Хосьорю, який весь минулий рік в ранзі одзекі «вчив» швидко прогресуючого Оносато, а в цьому році встиг разок виграти сутичку вже як йокодзуна проти одзекі у травні в 15-ий день (щоправда Оносато вже за 14 днів виграв турнір). В липні Хосьорю знявся, і от завтра вони таки зустрінуться. Можливо навіть двічі підряд, якщо першу сутичку виграє Хосьорю, бо тоді обидва матимуть 13-2 і буде плей-офф.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732278 вiд 2025-09-27 13:14:25

«Туркменские аксакалы обратились к лидеру Туркменистана с просьбой остановить рост зарплат, пенсий и стипендий, потому что народ и так живет слишком хорошо.»

ех :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732277 вiд 2025-09-27 12:30:06

Batyj
№ 1732276
----
Теж варіант). А потім місцевий Равин попросить на ремонт храма здати)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732276 вiд 2025-09-27 12:19:54

Знакомые через синагогу передают, правда нал, куда угодно и без комиссии..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732275 вiд 2025-09-27 12:18:39

Payoneer - це він тільки для бізнесу працює чи приватні особи теж можуть відкривати для приватних трансферів?

2% комісії за виведення на укр. картку з Payoneer-а це ж трохи менше, ніж 10% комісії СВІФТ (40 дол за трансфер 400 доларів через СВІФТ)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732274 вiд 2025-09-27 12:09:37

olma
№ 1732273

Думаю що так для американця буде дешевше.
Але буде ще комісія зняти з Pioneer тут

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732273 вiд 2025-09-27 12:01:22

Starik (Україна, Київ)
№ 1732271
----
Дякую. Тобто якщо Отримувач тут в Україні відкриє Pioneer. То американець зайде в телефоні в свій Chase Bank і перекаже доляри на реквізити Pioneera українця?

І буде дешевше, ніж СВІФТ звичайний?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732272 вiд 2025-09-27 11:58:28

ProstoVlizPobalakaty
№ 1732268 вiд 2025-09-27 11:30:39

Дарма, різноманітні трави в раціоні, зокрема петрушка запобігають багатьом хворобам, зокрема деменції.
----
100%
Уявляєш в цій гремолаті посічена петрушка змішується з цедрою лимона, трохи свіжого лим. соку і найкращою оливковою олією холод. пресування. -

Насичений вітамінами і дуже корисними елементами дрессінг-соус, та ще й пахуче і смачне в підсумку!

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732271 вiд 2025-09-27 11:46:47

Ну щось типу Wise або TransferGo спробувати.
Хоча не факт, що американська карта пройде.

Ще варіант коли отримувач відкриє Pioneer, переказ туди, а там вже отримувач заводить собі.

О ось саме SWIFT навряд чи буде дешевшим, цю комісію встановлює банк відправника, тож лише шукати банк в якому це дешевше.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732270 вiд 2025-09-27 11:39:01

В моїй улюбленій Enoteca Corsi на via del Gesu у Римі оссобуко роблять із грибним соусом. Тобто ґремолата - це найбільш традиційний соус, але не обов'язковий.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732269 вiд 2025-09-27 11:31:37

2 Starik, 2 Orest.
питання, як з Америки переслати найдешевше гроші в Україну.
Знайомі питають. Коли війна почалася, чувак висилав через аплікацію свого банку на український ІBAN - звичайний СВІФТ переказ. Як відомо такий переказ проходить через кореспондентські рахунки банка посередника.
І чувак американець висилав українцям пару разів 2022-2024 році такий СВІФТ переказ майже без комісії. (мабуть така директива на гумдопомогу в УА не брати комісію через війну??
Просто зараз в 2025 такий самий переказ і Банк американця бере хорошу комісію. А він не може зрозуміти чого.
Я радив шоб вони американцю казали закачати на телефон PayPal, підвязати картку і там невисока комісія. Але американець хоч і не старий, але консервативний, не довіряє новим аплікаціям.

У Європі маємо також багато сервісів зручних типа Paysend. Peer-2-Peer за номером картки. Не обовязково мати валютний рахунок і картку. І комісія там не висока, і курс обміну досить справедливий, як і у PayPala.
Є revolut теж можна як можливість розглядати.

Короче питання, чи знає хто як з американського банку здешевити може СВІФТ переказ на укр. ІБАН.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732268 вiд 2025-09-27 11:30:39

Batyj
№ 1732266 вiд 2025-09-27 11:08:23

Дарма, різноманітні трави в раціоні, зокрема петрушка запобігають багатьом хворобам, зокрема деменції.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732267 вiд 2025-09-27 11:14:32

Подивився на склад У-20 - так із ДК один лише Пономаренко, а з кротівні взагалі нікого нема. Цікаво.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732266 вiд 2025-09-27 11:08:23

Петрушка- хуюшка. Не ел и не собираюсь..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732265 вiд 2025-09-27 10:49:19

«Гремолата» звучить ніби схоже на французький соус «ремуляд» (rémoulade), а по факту то зовсім інший соус на основі майонезу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732264 вiд 2025-09-27 10:45:10

sk (chromebook)
№ 1732263
----
Зараз так все працює в індустріях. Ти зараз описав принципи роботи SaaS - ERP (Enterprise Resource Planning).

Але я волію сам купувати петрушку, і сам її викидати, ніж бути рабом роботів)

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732263 вiд 2025-09-27 10:37:36

olma
№ 1732261
а пам'ятаешь, коли і-нет почав дотягуватись до кухоних гаджетів, була ідея: холодильник підключений до і-нет, який сам слідкує що у тебе закінчується і робить замовлення…
от я собі уявляю. дзвінок у двері: добрий день. заказ. уа - привезли замовлення від вашого холодильника! :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732262 вiд 2025-09-27 09:58:47

Повернімося до війни.

Класнючу статтю видав Павло Казарін. Про проблеми з мобілізацією і про морронів МакНамари. Дуже рекомендую.

https://www.facebook.com/share/p/16Rdtowh9D/

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732261 вiд 2025-09-27 09:51:37

Я згадав про гремолату, коли вкотрий раз геть викинув з холодильника у смітник - невикористаний вже жовтий пучок петрушки. І дуже розізлився на себе і на сучасний товарний капіталізм, який уможливив круглорічну доступність продуктів, харчів. Ще якихось 30 років тому людина багато і тяжко працювала щоб забезпечити елементарним продовольством для виживання, а зараз все доступне і завдяки новим технологіям виробництво, логістика, оплата. Все доступне. Через цю доступність купуємо собі те, що не можемо використати.

Ну то таке.

З рецептів ось напотикнувся на чікен піката Chicken Piccata. Американо-італійська страва. Курячі філети, смажені і потім трошки доведені, притушковані в тут на місці імпровізованому соусі.
Інгредієнти доступні, (ну може каперси треба десь за оптовою ціною, щоб не з мікробаночки), час приготування 15-20 хв.
Потребує певних навичок кухарських, типа дегляссе зробити так як треба.

https://www.instagram.com/p/DN6I0JEkQJW/

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732260 вiд 2025-09-27 00:31:28

Orest Dniprovskiy
№ 1732254

Ага, і все одно будеш платити НБУ :)
І ніколи ще не було, щоб плата за еквайринг знижувала ціну товару.
Торговці вони так називаються, тому що вміють торгуватися :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732259 вiд 2025-09-27 00:29:56

всьо, всьо, засоромили %)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732258 вiд 2025-09-27 00:29:40

Starik (Україна, Київ)
№ 1732256

+100500

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732257 вiд 2025-09-27 00:28:56

Ось такий лошара Вічний))
Просто гугланув по швидкому

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732256 вiд 2025-09-27 00:28:42

Vichny
№ 1732253

Ні, кістка там лише для колагену.
Це щось типу чашашулі, але з кісткою та цілим шматком яловичини, а не маленькими шматочками.

нехай мені olma вибачить таке порівняння :)
розумію що це майже кощунство, але насправді кухня це дужа проста штука, якщо розуміти основи

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732255 вiд 2025-09-27 00:27:19

це ж мясо, говяже, просто на кісці
бо Вічний дійсно подумає шо ви кістки їсте, і ще якимсь соусом їх поливаєте :)

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732254 вiд 2025-09-27 00:16:45

Batyj
№ 1732233

Магазини закладають плату за банківські послуги в ціну товару. Це плата за інкасацію готівки і плата за оплату картками (оренда термінала плюс процент від суми операції). Ця сума включає комісію за оброблення американськими компаніями карткових платежів. Якщо ти платиш карткою привата в терміналі райфа ти платиш американцям за оброблення платежів. Якщо в тебе картка ПРОСТІР ти платиш НБУ. Так ціна однакова для тебе, але якщо перейти на прямі платежі з рахунку на рахунок без карток це зменшить ціну товару

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732253 вiд 2025-09-27 00:06:37

Starik (Україна, Київ)
№ 1732251

Не куштував.
Але якщо воно там дійсно з кістки, то я манав.
Кістку - в бульйон. А потім - нахуй.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.