Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732252 вiд 2025-09-27 00:03:41olma № 1732248 або читаєш О. і ахуєваєш
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732251 вiд 2025-09-27 00:02:16Vichny № 1732249 Ні, особуко це смачно. Але краще не купувати соус, а зробити самому :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732250 вiд 2025-09-27 00:01:21Ну а ванат - єбанат, звісно
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732249 вiд 2025-09-26 23:58:58Особуко - єбахуко
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732248 вiд 2025-09-26 23:58:54Ти або робиш особуко з соусом гремолата або дивишся кіно оежисера ПТА «Одна битва за іншою» або дивишся Жирону з Ванатом.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732247 вiд 2025-09-26 23:54:51Orest Dniprovskiy № 1732245 це публічний ресурс. в лічку можу розповісти
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732246 вiд 2025-09-26 23:54:03olma № 1732241 Оце так, не очікував. :) Зараз піду ще за пляшечкою Корони :) Будь який бізнес створений щоб заробляти гроші власникам, платити винагороду працівникам, мати соціальну цінність. Платіжні системи, супермаркети тощо це бізнес. Щодо обілечування. Ну їди кусай шматок срібла чи рахуй мушлі, щоб купити хліба. Це я ще не згадав про фінансову систему та мультиплікатор. Можна це все ненавидити, але все це дає тобі комфорт та надію на розвиток людства, вся ця система дозволила за 100 років від коней та парових машин писати на О. :) Грета з Марселя, бля :) ну смішно, дійсно.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732245 вiд 2025-09-26 23:53:12Starik (Україна, Київ) № 1732242 А яка твоя думка про D8?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732244 вiд 2025-09-26 23:52:23Vichny № 1732243 ---- Гремолата якраз це дуже охуєнний соус. Гремолата — популярна італійська суміш, яка надає стравам пікантності та гостроти, типовий соус до особуко. Головними компонентами гремолати є зелена петрушка, часник та цедра лимона. Гремолата — чудове доповнення до страв з телятини, також нею приправляють тушковані або варені овочі. А ось особуко Флорентійська кухня (бідних) - це щось пиздувате. Попиляні кістки корови і протушені, і власне оце нутро кісток і поливається соусом гремолата.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732243 вiд 2025-09-26 23:49:16Гремолата пиздувата
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732242 вiд 2025-09-26 23:45:31olma № 1732235 Не зовсім так, зараз локальні системи з IBAN дуже швидко вичавлюють Візу та Мастер зі своїх ринків. Це логічно, звісно це дорого, але держави мабуть якось підтримують. Китай, Індія, Бразилія то зрозуміло чому. Але Польша з Blik, кілька європейських систем зараз активно їдуть. Це вже тренд, він виріс з того, шо рівень технологій виріс і процесинг це вже не така складна річ як на початку сторіччя. Та й є процесинги у яких є клієнти, якім Віза та Мастер не так потрібні, але є потужності та персонал.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732241 вiд 2025-09-26 23:38:47Старік все це класно. У мене претензії більш філософські, більш глобальні. Поняття «клієнтський досвід» - для тебе це шось охуєнне прогресивне, а для мене - це маркетологічний інструмент бездушно-пиздуватого диджитал-капіталізму, інструмент спрямований щоб мій же клієнтський досвід використали для додаткового мого ж обілєчування. Як в совєцькому союзі була така ТБ-Передача "Больше хороших товаров :)" А зачем нах еті товари сєйчас? Ми не в стані навіть зїсти те, що блять купили і в холодильник поклали - воно пропада. Купив підписку ТБ сервісу - нема часу подивитися. Купив пучок петрушки - пропав нах. А хотів же зробити соус гремолата… (Гремолата https://uk.wikipedia.org › wiki › Гремолата Гремолата (італ. gremolata) — популярна італійська суміш, яка надає стравам пікантності та гостроти, типовий соус до особуко) Як там нах гремолата.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732240 вiд 2025-09-26 23:32:59Ванат за кого грає? спочатку пас чужому воротнику, тепер ще й нападнику :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732239 вiд 2025-09-26 23:32:21Ванат майже гольовий пас на гравця Еспаньола видав. пиздець.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732238 вiд 2025-09-26 23:30:22Batyj № 1732236 ага. Ще б Шапу та Бражка продати і купити щось толкове. Блін, я не люблю Пиха, він повільний, він травматичний, але ж робить користь, на від «зірок».
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732237 вiд 2025-09-26 23:26:26Batyj № 1732233 Для тебе як для клієнта різниці в ціні немає. Є різниця в так званому клієнтському досвіді. Хтось завжди тягне готівку, хтось любить безконтакт типу картки (з PIN) або Google\Apple (без PIN), хтось любить токени (MasterPass, VTS, MDES, Clik2Pay). Наприклад у Fozzey (Сільпо, Фора) можна токенізувати картку, тобі сканують QR з застосунку, там всі знижки та одразу проходить оплата, не потрібно ще раз доставати телефон чи картку, особисто мені дуже подобається. А всі китайці сканують QR і живуть щасливо, хоча ця технологія програє безконтакту як по клієнтському досвіду так і технологічно (безпека, швидкість).
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732236 вiд 2025-09-26 23:22:07Кажа Ваната продали, я перекрестился. Тупой бегунок, без дриблинга..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732235 вiд 2025-09-26 23:20:56Orest Dniprovskiy № 1732225 --- Залежність це дуже погано. Але насправді ми не можемо досягнути нірвани, орієнтуючись на зовнішні фактори. Все одно придумають мега глобал корпорації, де надурити простих людей. Як вже 4 роки тому не розписували Веб 3.0 блокчейн децентралізовані фінанси. Все одно центри впливу ті самі. Дістопія вже тут.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732234 вiд 2025-09-26 23:19:39Для справедливості - ні разу не бачив оплати Blik у Lidl, Bedronka, Careffour тощо, тобто у великих мережах мабуть не заходить, хоча офіційно можливість є.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732233 вiд 2025-09-26 23:15:43№ 1732225Здорово, но непонятно. Я плачу за хлеб столько, сколько написано на ценники. Пои этом одинаково, чизой, мастеркардом, наличкой. Шо там уменьшается? Касой еще разный процессинг?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732232 вiд 2025-09-26 23:15:31Orest Dniprovskiy № 1732225 До речі про поляків та Blik. Якось Мастеркард почав їх покупати, але купив лише 7% і допоміг додати можливість платити Blik у звичайному POS терміналі. Насправді мало хто розуміє той прорив. Так це не так зручно, як звичний безконтакт, але більш менш зручно. Немає доступної мені офіційної статистики, але я запитував у Жабок (у продавців, у власників) і там не менше 10% відсотків оплат Blik тому що поляки патріотично платять своєю системою. На жаль це в основому літні люди, мабуть планета чи хоча б Європа вже стає глобальною настільки, що молодь не хоче думати про кордони.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732231 вiд 2025-09-26 23:14:20Угу зараз практично всі сервіси переходять на верифікацію клієнта за номером мобільного + біометрія
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732230 вiд 2025-09-26 23:11:06та да
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732229 вiд 2025-09-26 23:10:20Ванат дятел. прокидати між ногами замість того, щоб просто оббігти воротаря і забити у порожні ворота. він так швидко місце у старті втратить.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732228 вiд 2025-09-26 23:09:22Ванат як завжди :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732227 вiд 2025-09-26 23:08:17Starik (Україна, Київ) № 1732223 ---- Я читав вьюху з Геннадієм Боголюбовим старшим, той що в женском платьє втік через закордон. Десь 2012-13 року. І він сказав, що ключовим аспектом успіху Приватбанку було орієнтація на мобільний телефон клієнта. Ти маєш номер телефону - ти король. Через номер ти можеш верифікувати клієнта (смс), можеш кидати пропозиції і т. п. Ніхто з банків тоді не працював так. Саме номер мобільного телефону клієнта дозволив створити імперію невмирущу Приватбанка.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732226 вiд 2025-09-26 23:07:08Orest Dniprovskiy № 1732225 +100500
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732225 вiд 2025-09-26 23:05:52olma № 1732221 Кацапи тут ні до чого, нижче я ще про Швецію писав. Ми потрапили в залежність до американських карток. Щоб купити хліб у магазині ти платиш комісію американським компаніям за оброблення платежу карткою якщо це різні процесинги. Перехід на платежі з рахунку на рахунок з прив'язкою до номера телефона зменшує для тебе вартість товару чи послуги. Оскільки магазини не закладають цю комісію у вартість товару. Ще для цього використовують кюаркоди
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732224 вiд 2025-09-26 23:04:06olma № 1732221 чого це фішка кацапська? он в Іспанії bizum вже хйз скільки є. перекази за номером. ти гадає, що кацапідари здатні щось вигадати? вони лише пиздять або купують, якщо не можуть спиздити.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732223 вiд 2025-09-26 23:01:03olma № 1732221 Ну ти ретроград :) Номер телефону vs номер картки vs біометрія. Зараз питання стоїть саме так. Поки що чемпіонат на користь мобільних операторів, тобто номеру телефону, бо без номеру ти не маєш доступу до номеру картки та своїй біометрії навіть. Але очевидно, що з часом переможе біометрія, питання лише хто з гравців буде перший. У кожного свої переваги.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732222 вiд 2025-09-26 22:56:08Orest Dniprovskiy № 1732218 Ну ось і прикрутять ті перекази, питання лише у мобільних застосунках та тій стадії open banking, коли можна буде отримувати дані клієнта з іншого банку. Питання фін мону тоді будуть вирішені навіть без системи SIM по паспорту, бо фактично номер телефону до клієнта\паспорта буде оформлювати банк. А карткові платіжки також додають ці реквізити, багато чого вже є обов'язковим. Конкуренція в бігтех зараз зашкварна, Click2Pay vs Google&Apple це просто епічно. IBAN to IBAN крокує по світу фактично використовуючи технічні основи закладені Візою та Мастером, ті не відстають і лізуть у В2В та крипту.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732221 вiд 2025-09-26 22:50:34 Orest Dniprovskiy № 1732218 --- Таке враження, що ти в захваті від цієї кацапської фішки. Типа суспільство майбутнього - чорне зеркало вже зараз. ОТ нахер воно треба? це переказ за номером телефону? Телефон потрібен. Звісно. Наприклад щоб подзвонити мамі і спитати про здоров'я.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732220 вiд 2025-09-26 22:49:582 olma№ 1732216Гарно. Гарно.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732219 вiд 2025-09-26 22:47:47Тобто там де можна зробити а2а
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732218 вiд 2025-09-26 22:45:11Так вже працюють «миттєві» за 10 секунд платежі в СЕП. Але це не те. Банки зараз намагаються прикрути ці миттєві перекази до різних сервісів у тч до еквайрингу щоб не платити МПС
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732217 вiд 2025-09-26 22:37:35Starik (Україна, Київ) № 1732213
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732216 вiд 2025-09-26 22:21:10У нас сусід в посьолку через три хати на клас старший жив Сашко Міненко і у Міненків був в 1970=х собака мисливської породи, мабуть сеттер. В такій дуже характерній глибоко-коричневій барві. Прямо як в роліках собачіх харчів Chappie. А звали собаку Барклай. І в посьолку всі знали цю собаку. ну це єдина така мисливська порода була. Так люди тримали і овчарок і кавказьких може десь, але Барклай був єдиний у свому роді. І тут ми в 7 класі проходимо історію вторгнення Наполєона в Росію і вчителька каже. Був такий руский полководець Барклай де Толлі. Ну вся моя вулиця (ім. Ілліча) смієцця. Так у Міненків собаку так звуть Барклай! Га-га-га-га. І тут до мене зараз через й-х зна стільки років доходить, що Барклай, це з англо-російської буде ГавГав. І щось мені сьогодні ця історія згадалася.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732215 вiд 2025-09-26 22:07:52Мітчел-хуїтчел
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732214 вiд 2025-09-26 22:00:00Мітчел стоїть на виліт. якщо сьогодні програє, вилетить.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732213 вiд 2025-09-26 21:58:56Orest Dniprovskiy № 1732198 Ну скоро запрацюють Миттєві перекази по СЕП і все буде. Що ж ви такі нетерплячі :)