🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 472.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732172 вiд 2025-09-26 09:55:45

так це ж вже було! :)
згадайте коли штати «внєзапно» зупиняли нам відгрузку військової техніки…
виявилось що трамп нікому-нічого-не-казав, то хтось з заступників міністра-війни прочитав черговий твіт (чи відповідь журналісту) - і вирішив що так потрібно…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732171 вiд 2025-09-26 09:51:16

Небезпечно, коли всі генерали країни збираються на таємну нараду за запрошенням міністра оборони, а президент нічного не знає :-)) В деяких країнах після такого з'являється новий президент :-)

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732170 вiд 2025-09-26 09:44:19

Реально, це наче діалоги з дурдому, коли головний лікар спілкується з пацієнтом. Або щось зі Швейку коли той проходив медкомісію.
Ну неможливо уявити що цей дегенерат став президентом США

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732169 вiд 2025-09-26 09:42:19

Трамп, схоже, взагалі не в темі, що робить його міністр оборони (чи війни), коли скликає все вище військове командування США у Вірджинію.

ℹ️ Президент Сполучених Штатів є не тільки главою держави та уряду, а й Верховним головнокомандувачем Збройними силами США.

☝️ Хороший Верховний, який не знає, що біля 800 його генералів і адміралів, які несуть службу по всьому світу, мають знятися і за кілька днів приїхати в одну локацію?

Репортер: Пане Президенте, міністр Хегсет запрошує військових лідерів з усієї країни у вівторок. Ви теж там будете?

Трамп: З усіх куточків країни до чого?

Репортер: По всьому світу. До Вірджинії.

Трамп: До Вірджинії?

Репортер: Він запрошує генералів і адміралів до Вірджинії на велику зустріч

Трамп: Я впевнений, що вам це сподобається. Я вважаю, що це чудово. Нехай він буде доброзичливим.

Репортер: Чи будете Ви присутні, пане Президенте?

Трамп: Нехай він дружить з генералами і адміралами з усього світу.

Репортер: Чи з нами щось не так, пане Президенте, і в чому суть? Ви будете там особисто, і про що йдеться?

Трамп: Що ж, я буду там, якщо вони захочуть, але чому це так важливо? Тобто, він… Ми ладнаємо з генералами та адміралами з усього… Я… Пам'ятайте, я - президент миру. Добре мати злагоду. Це добре. Лише раз на рік. Ви говорите так, ніби це погано. Хіба не приємно, що люди з усього світу приїжджають до нас?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732168 вiд 2025-09-26 09:01:30

дєдушці орбан сказав, що у нього одне ачько - от він і повторює.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732167 вiд 2025-09-26 09:01:19

Росія оголосила про запуск другої черги проєкту Arctic LNG-2 на півострові Гидан. 22 вересня криголам-танкер Christophe de Margerie вперше пришвартувався біля «Train 2», підтверджуючи початок роботи. Попри масштабні санкції Заходу та технічні труднощі з електросистемами, «Новатек» намагається розширювати експорт скрапленого газу.

Очікується, що головними покупцями російського LNG стануть Китай та Індія

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732166 вiд 2025-09-26 09:00:43

З 1 жовтня?? США офіційно запроваджують санкції проти сербської нафтогазової компанії NIS, контрольний пакет якої належить російському «Газпрому». Це рішення стало ударом по Белграду, який сім разів просив відтермінування, але тепер отримав відмову.

NIS володіє єдиним нафтопереробним заводом у Панчево, який забезпечує більшість пального для Сербії.? 80% сировини надходить через хорватський нафтопровід Adria (JANAF). Існує ризик, що Хорватія припинить постачання, аби уникнути вторинних санкцій.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732165 вiд 2025-09-26 08:59:55

Orest Dniprovskiy
№ 1732164
знову хтось в овальний кабінет повинен привезти карти
трубопроводи мад'ярщини, трубопроводи словаччини
-----------
Прем’єр-міністр Хорватії Андрій Пленкович заявив у інтерв’ю CNN, що країна готова забезпечити Угорщину та Словаччину альтернативними поставками до 12 млн тонн нафти на рік через Адріатичний трубопровід (JANAF). Поставки можуть йти на НПЗ у Сазаломбатте (Угорщина) та Братиславі (Словаччина).

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732164 вiд 2025-09-26 08:07:37

Трамп: Орбан хороший хлопець, але в нього тіко одна труба, у Словаччини також одна труба. Ердоган хороший хлопець і в нього є море.

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732163 вiд 2025-09-26 08:07:14

Polish Embassy Urges Citizens to Leave Belarus Urgently.

The diplomats’ statement refers to the need to leave the country by all available means due to the “risk of unforeseen circumstances. ”

The embassy recommends that Polish citizens not delay their departure and plan their route in advance.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732162 вiд 2025-09-26 01:31:46

sk (Samsung galaxy)
№ 1732161 вiд 2025-09-25 23:59:48

Мо автівка була дуже висока, Форд 450й чи що, він випав з вікна пікапу і розбився з переляку :)

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732161 вiд 2025-09-25 23:59:48

This marks the second 'suicide' of a Russian official today.

Vitaly Kapustin, a United Russia deputy of the Tikhoretsky District, was found dead in Krasnodar Krai.

The body was discovered in a forest belt near the village of Novorozhdestvenskaya in the Tikhoretsky District. Investigators are ruling it a suicide.

Щось не те. Здох не випавши з вікна…

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732160 вiд 2025-09-25 23:50:35

нa прoтязi 7 рoкiв
---
На протязі = на сквозняке

Знову палиться агент ФСБ
Українською протягом 7 років

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732159 вiд 2025-09-25 23:47:58

Starik (Україна, Київ)
№ 1732155 вiд 2025-09-25 22:51:41

а шо? Саркозі посадили?
ну майже «хулігани зренія лишають» (с) відомий мультик

І який це міг би бути «мультик», м? Дуже цікаво.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732158 вiд 2025-09-25 23:44:18

olma № 1732154
Я би не дуже відкидав ШІ. Оригінальна там тільки ритм секція, запис 75го року. Все інше - зігране-заспіване-змікшоване минулого року. Так що там обробки більше, ніж треба. Не штучнятина, але і не зігране в живу. Це трек, що буде на бонусному диску до альбому Black And Blue (1976), котрий перевидадуть у листопаді. Сам альбом, очевидно, краще не слухати, бо його перемікшують і по новій помастерять.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732157 вiд 2025-09-25 23:31:31

а хто там війну 08.08 зупинив? часом не Саркозі?
p. s. та я знаю, що то Трамп зупинив, а Байден з Обамою те почали.
p. p. s Дякуємо Президентові Трампу, що посадив Саркозі
p. p. p. s. Ще ніколи світ не почувався так безпечно, як зараз, ще раз дякуюмо рудому блазню
p. p. p. p. s. Та я розумію що він навіть не знає хто такий той Саркозі.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732156 вiд 2025-09-25 23:22:46

Starik (Україна, Київ)
№ 1732155
Десь у той же час коли Каддафі приїхав в гості до саркозі, він і до Кучми приїжджав…
Ні на що не натякаю…)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732155 вiд 2025-09-25 22:51:41

а шо? Саркозі посадили?
ну майже «хулігани зренія лишають» (с) відомий мультик

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732154 вiд 2025-09-25 22:10:48

ironbelly (LMW28IF)
№ 1732144 вiд 2025-09-25 20:31:58

Хотілось би почути думку розумного чату з такого приводу: хто краще переспівав
----
Наркомани набагато краще виконали. Круто то все звучить. І це ж не на компьютері ШІ програма записала пісеньку (таке щось не реально для машини).

Це ж треба зіграти руцями на інструментах і заспівати ротом. Круто!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732153 вiд 2025-09-25 21:58:53

трампидло, а вірніше трампадло намагається скинути відповідальність на кого завгодно - на ЄС, на Ердогана, ще на когось - аби лише ніфуя не робити і крутити гешефти з Фуйлом.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732152 вiд 2025-09-25 21:12:47

Теніс: Старо вже аут на тисячнику в Китаї.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732151 вiд 2025-09-25 21:03:07

2 Perfect Stranger
№ 1732137
Злякався йобаний сцикун!

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732150 вiд 2025-09-25 20:44:47

Enot
№ 1732143

Того мішка бе спитали чому вони засцяли турків у свій час?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732149 вiд 2025-09-25 20:43:37

До речі, доля екіпажу збитого Су-34 невідома. Кацапи пишуть у себе в телеграмах, що підібрали живими.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732148 вiд 2025-09-25 20:43:00

Су-34. Короче..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732147 вiд 2025-09-25 20:41:11

Кабина широкая, утиный нос. Летчик и штурман сидят рядом, а не тандем..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732146 вiд 2025-09-25 20:39:49

Устате, сбитая сушка под Запорожьем - экипаж 2 человека, самый большой и дорогой фронтовой бомбардировщик..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732145 вiд 2025-09-25 20:36:53

2 sk
№ 1732128
Аот опчтб, ты не понимаешь, а пизданул. Эрдоган поднимал истребители. И сбил кацапа именно истребитель турецкиц, ждал в засаде, когда кацап на 30 секунд залетит в Турцию. И тут же ракетой воздух- воздух ебанул..

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732144 вiд 2025-09-25 20:31:58

Хотілось би почути думку розумного чату з такого приводу: хто краще переспівав танцювальний хіт Shirley & Company - Shame, Shame, Shame!? Прастітутки чи наркомани?


Вічний, будемо вважати, вже проголосував проти всіх ;).

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732143 вiд 2025-09-25 20:25:57

❗️Посол рф у Франції Мешков заявив: якщо НАТО зіб’є російський літак, це стане початком війни

Така заява може означати, що росіяни почнуть наносити удари по території НАТО, а збивати їх європейці можуть побоятися, щоб не було війни

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732142 вiд 2025-09-25 20:13:12

sk (Samsung galaxy)
№ 1732140

Одне питання. Шератон готелі не вийшли з хуйлостану?
-----
Так кажуть головна компанія управлінська вийшла, але готелі передали кацапам чи комусь там у франшизу і назви не змінювали.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732141 вiд 2025-09-25 20:05:44

New: NATO allies are divided over whether the alliance should make it a policy to shoot down Russian jets that violate NATO’s airspace, with some countries including the US, Poland and Baltic nations signaling that future violations should be met with force, while others, including Germany, urge more restraint. The issue came to a head during closed-door meeting on Tuesday. More here: https://cnn.com/2025/09/25/politics/nato-divided-repeated-russian-incursions-response
------

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732140 вiд 2025-09-25 20:01:35

Another Russian official has been found dead in Moscow after 'falling out of a window'.

The body of Alexander Fedotov, former chairman of the St. Petersburg Committee for Transport Infrastructure Development, was discovered in the Moscow region. Russian media claim he committed suicide. He was discovered yesterday under the windows of the Sheraton Hotel at Sheremetyevo Airport.
-----
Одне питання. Шератон готелі не вийшли з хуйлостану?)

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732139 вiд 2025-09-25 19:59:36

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1732131
Так. І потім вибачення були
І наче турки формально розслідування робили. Хтось перевищив повноваження…
Але прецедент є. Можна йібошить…

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732138 вiд 2025-09-25 19:56:08

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1732136
Ага. Так точніше…
В наші мілітарі стартапи хоч ярд хтось би влив…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732137 вiд 2025-09-25 19:52:30

Туск:

«Президент Трамп заявив, що Україна за підтримки Європейського Союзу може повернути усі свої території. Але за цим несподіваним оптимізмом ховається оголошення про меншу залученість США, та перекладання відповідальності за завершення війни на Європу. Краще правда, аніж ілюзії».

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732136 вiд 2025-09-25 19:48:08

sk (здалеку…)
№ 1732116

iнвeстицiй 4 (нa прoтязi 7 рoкiв), a вaртiсть 10…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732135 вiд 2025-09-25 19:19:16

ProstoVlizPobalakaty
№ 1732133
---
Соловїна в них островитян японців мова:

Звучить грізно йокодзуна, комусубі і нарешті секіваке.

Радий, що наш хлопець завдав поразки автохтону гранду!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732134 вiд 2025-09-25 18:29:01

Стару лошадь замість овса почали годувати фуями.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732133 вiд 2025-09-25 18:28:55

Сумо.
Сьогодні наш Аонішіки завалив йокодзуну Хошорю вдруге поспіль. Якщо в липні можна було списати на травму, бо Хошорю потім знявся, то на цей раз Данило наніс йому поразку після 11 перемог поспіль. Тепер два йокодзуни мають 11-1, і в одному з останніх двох днів мабуть буде «схватка двох йокодзун». У Данила 9-3, впевнено підтверджує свій ранг комусубі, а може й наступний ранг секіваке отримати, бо поки що його конкуренти в мінус або нуль виступають.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.