🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 477.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731972 вiд 2025-09-23 21:59:39

Державний секретар США виключає можливість збиття російського літака, що порушує повітряний простір НАТО

https://www.pravda.com.ua/eng/news/2025/09/23/7532173/

p. s. Це Рубіо сказав як відповідь на слова ексрадника з найбезпеки - посла США в ООН Волтца, що Штати будуть захищати НАТО по-любому.

Я інтерпретую позицію Рубіо як чувака який прогнувся під олігархію Трампа, під Пітерами Тілями, Ораклами, і всякою хуєтою з Кремнієвої Долини і Ньй-ЙОрськими криптопідарами типа Джареда Кушнера і Дональнда Трампа Джуніора.

Солнечному міру - да да да! Ядєрному взриву - нет нет нет!

Музика Александри Пахмутової, слова (ясна річ) Ніколая Добронравова!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731971 вiд 2025-09-23 21:54:42

Ямаль-хуяль.
З кожної праски.
Заїбали.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731970 вiд 2025-09-23 21:51:06

Мунір Насрауї, батько вінгера Барселони Ламіна Ямаля, різко відреагував на перемогу французького футболіста Усмана Дембеле в номінації за престижну індивідуальну нагороду Золотий м’яч-2025:

"Цьогорічне нагородження? Вважаю, що це найбільше… не хочу сказати пограбування, але моральна шкода людині.
Наступного року Золотий м’яч буде нашим. Я вважаю, що Ламін Ямаль — найкращий гравець світу з величезним відривом, із колосальною різницею. Не тому, що він мій син, а тому, що він справді найкращий футболіст світу. Я думаю, що в нього немає суперників. "

Жaль хлoпця, пoлaмaють йoгo…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731969 вiд 2025-09-23 21:42:24

VVV
№ 1731968
---
Може бути! Трамп це тварюка невиправна. Вже 80-х

Що мене лякає, так це молодші шакали типа Рубіо можуть перейняти майндсет Трамп, типа що війна це пльохо а гроші баш на баш, шиш на шиш це харашьо!

Я бачу, що Трамп і вся його бригада катастрофічно бояться застосувату грубу силу, якої у них дохуя. Воно аж з трусів виплигує.

Ну вчора през Ердоган давав інтервью Фокс-Ньюсу в штатах, і на питання журналіста що робити Європі, коли Русня порушує кордони ЄСа, там Польщі, Естонії. Ердоган сказав - треба застосовувати «Турецький варіант».

Але журналіст Фокса - сцикло і не уточнив що це за варіант, а малося на увазі пизданути по літаку, щоб мало не показалося.

Так ось десь сьогодні ввечері я читав, що Марко смішний Рубіо каже, не позволяємо бити по руссскіх самольотах

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731968 вiд 2025-09-23 21:31:39

olma
№ 1731965
пізділо професійно підмахує кацапам. все він чудово розуміє.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731967 вiд 2025-09-23 21:26:11

Ванат знайшов момент, але не забив сам на сам, хоча перед тим там і був офсайд

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731966 вiд 2025-09-23 21:24:44

Трам вигляда розвитком на рівні 12-14 річного підлітка, та і розмовляє так само. Може звісно це складнощі перекладу, але оці всі грейт і бьютефол по кожній дії …
закомплексована дитина

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731965 вiд 2025-09-23 21:03:23

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1731963
----
У Трампа нема слабоумія аж такого. Він адекватно відповідає журналістам. Але в нього слабоуміє світоглядне по жизні.
Як казав Шон Пенн, у чувака нема жодних моральних компасів. У нього все геть на світі це торгівля - купля і продажа. Хоча як майстер угод він непереконливий.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731964 вiд 2025-09-23 21:00:43

PEPSI (Merkury)
№ 1731936

Інтервью Бущана. Виглядає дуже круто. Але було б ще крутіше, якби це зробив якийсь незалежний футблогер, ютьюбер, а не ФК Полісся.

Бущан дуже фотогенічний, антураж класний. Я слухав на швидкості 1.2.

Великі гроші псують футбол, а брак грошей не дає розвиватися клубам, талантам і т. п.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731963 вiд 2025-09-23 20:49:48

Reporter: Do you still trust Putin?

Trump: I will let you know in about a month.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731962 вiд 2025-09-23 20:47:37

VVV
№ 1731960

мoжe Дoвбик прaвильнo зрoбив щo втiк звiдти вчaснo? :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731961 вiд 2025-09-23 20:47:03

OlegSh
№ 1731958

вiн - бaлaбoлкa…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731960 вiд 2025-09-23 20:43:18

Жирона не безнадійна. Є непогані гравці, структура гри. Але де-які позиції відверто просідають. Ванат випадає і хуєвато виглядає в плані техніки, порівняно з більшістю гравців. Але Мічел же щось в ньому побачив.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731959 вiд 2025-09-23 19:52:05

2 olma
№ 1731921
У Динамо замість Гереро не завадила б.
(смайлика прибрав)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731958 вiд 2025-09-23 18:40:06

«Китай та Індія є головними» фінансувальниками «цієї триваючої війни – тому що продовжують купувати російську нафту. Але що неможливо виправдати – навіть деякі країни НАТО досі не відмовилися від російських енергоресурсів… Я дізнався про це тижні два тому, і мені це не сподобалось. Подумайте про це. Вони фінансують війну проти себе ж», – наголосив Трамп.

Два цікавих моменти: 1) Трамп дізнався ДВА ТИЖНІ тому, 2) Як тепер спиться Орбану та Фіцо?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731957 вiд 2025-09-23 18:18:53

olma
№ 1731956

Він загинув в той день коли був обстріл Києва балістикою. Тоді влучили в бц торонто і поруч, в дорожнє полотно по вул. Антоновича

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731956 вiд 2025-09-23 16:57:48

Історія загиблого головного інженера Patriot Дениса Сакуна, на рахунку якого понад 120 збитих ворожих ракет. ФОТОрепортаж Джерело:

https://censor.net/ua/p3575721

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731955 вiд 2025-09-23 15:33:57

Enot
№ 1731950
у нас в 2014 підрозділи сбу/поліції і т. п. цілими районами-областями переходили на сторону хуйлостану
уявляю як воно зараз в молдові складно. там ситуація навряд чи краща у порівнянні з нами 2013-2014…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731954 вiд 2025-09-23 15:32:02

Batyj
№ 1731952
все правильно. ми ж в демократичні часи живемо. вибори. підрахунок голосів…
інша справа що вибір журналіста з «умовного гондурасу» рівняється вибору журналіста з «умовної англії чи інших топ-футбольних країн» …
як за катар проголосували? «заохотили» купу малих членів фіфа. їм пох. вони туди все рівно не поїдуть. але бабло отримали…
як і ахуй усього світу…
згадалось що чс і в хуйлостані ж був… після 2008, 2014…
ніхуйя не змінюється. червоні доріжки… ердоган в оон сьогодні сказав що війна буде довгою, тому єс повинен вибудовувати економічну співпрацю з хуйлостаном…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731953 вiд 2025-09-23 15:28:47

на сьогодні, нема ніяких проблем замовити всю необхідну електроніку в Китаї.
Можно прям надати схему і пришлють вже прям готовий блок. Хоч блок керування, хоч якусь логіку.
Шось там складне і високотехнологічне може ще і ні, але елементарне, вже без проблем.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731952 вiд 2025-09-23 15:23:55

хорошо помню в савецкие времена в газете савецкий спорт статейцка «кто за кого». На всю страницу таблица по всем журналюгам всего мира кто как составлял свою десятку на луччего игрока.. Это было в год, када выбрали Шеву..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731951 вiд 2025-09-23 15:11:42

2 olma
№ 1731948
не рубишь, то не суйся в тему..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731950 вiд 2025-09-23 15:11:31

Цього вечора Майя Санду, проєвропейська президентка Молдови, звернулася до нації з безпрецедентним зверненням після сьогоднішніх масштабних арештів проросійських агентів по всій країні:

«З усією урочистістю мушу повідомити вам, що суверенітет, незалежність, територіальна цілісність та майбутнє нашої країни перебувають у серйозній та безпосередній небезпеці. Кремль витратив сотні мільйонів, намагаючись дестабілізувати та поширити насильство та страх по всій Молдові. Я звертаюся до всіх вірних громадян: не дозвольте капітуляції нашої країни. […]

Росія діє не сама, у неї тут, у Молдові, є багато спільників, зрадників своєї батьківщини, які продадуть її заради прибутку, як вони робили це раніше. Ці люди не мають країни, вони не вірять ні в Європу, ні в Росію, вони вірять ні в що, крім грошей. […]»

Кремль вважає, що ми всі на продаж, що нас занадто мало, щоб чинити опір, що ми навіть не країна. Але Молдова — це країна, і це наш дім, і ми будемо його захищати. […]»

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731949 вiд 2025-09-23 15:10:25

насчет Балон Д «OP нельзя говорить -» дали ". Это технически неправильно. Выбирают спортивные (футбольные) журнализды, которых утверждают на эту роль локальные педерации футбола. Каждый журнализд голосует, расставляеи свою десятку по местам, каждому месту соответствует определенное количество баллов, а редакция Франс футбол просто подсчитывает баллы каждого. У кого больше тот и выиграл. Я не журнализд, за женским футболом не слежу, имею мнение тока по луччей каманду и луччему игроку. И жэо не ПСЖ и Не Дембеле..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731948 вiд 2025-09-23 15:05:06

Зараз колишній СССР мабуть не в стані зробити чіпи для пральних машинок і аейфраєрів (мульти-пічей), я не кажу вже для порохотягів-роботів.

Сподіваюся, що Штати не будуть гальмувати продажі чіпів у Францію, Німеччину, Швецію під претекстом, що мовляв недружні до Америки країни.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731947 вiд 2025-09-23 14:56:44

я там кой какие работы проводил, так бы и не знал..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731946 вiд 2025-09-23 14:55:53

чипы для военки, диодные, еще с начала дважцатых начало делать одно киевское предприятие. По иронии судьбы - заказчики были кацапыии. Наши в носу ковырялись..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731945 вiд 2025-09-23 14:35:07

sk (Mobile)
№ 1731944
----
Hімці, Французи, Шведи, Італійці - вони всі зараз бачуть у інвестиціях в оборонпром вихід для своїх країн і ЄСа.
Британці в прольоті, оскільки вони відтяті від дотацій мами Урсули після Брекзита, але і там буде кооперація. Тому що Америка Трампа показала себе кепсько.

Є слабке місце це - це чіпи, але б

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731944 вiд 2025-09-23 14:11:31

Germany’s €83 billion defense plan sends less than 10% to US weapons, with nearly all major contracts; frigates, Eurofighters, air defenses, armored vehicles going to EU suppliers, - Politico

? Only limited buys like Patriot missiles and P-8A torpedoes come from USA.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731943 вiд 2025-09-23 14:00:44

olma
№ 1731940
шоу для клоуна, можна назвати…
весь світ - єбанаріум. для одного глядача…
якби не війна - то можна було б мемасики робити і ржати пів-дня…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731942 вiд 2025-09-23 14:00:29

PEPSI (Merkury)
№ 1731936 вiд 2025-09-23 12:47:05

АТБ - знайди себе! (з майбутнього рекламного ролика за участю Бущана).

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731941 вiд 2025-09-23 13:58:03

дивлячись на фото зе і токаєва, можна зробити висновок що зуби янику робили в казахстані :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731940 вiд 2025-09-23 13:53:50

sk (Mobile)
№ 1731939

Дитячий садок… У світі немає інших місць купити предмети розкоші?
Кому рубіо це розказує?

Ізбіратєлям та своїм однопартійцям типа Ліндсі Грема. Вони працюють мовляв.

Гадаю Іранці все те, і навіть більше можуть купити і Досі і в Дубаю.

Мій коментар: За часів Трампа, коли вся зовнішня політика обмежилася якимись тарифними угодами і особистими інтересами сімї Трампа і олігархів, коли Штати за 3 місяці знищили всю Мяку силу, яку будували після 2 св. війни., то Рубіо замість дипломатії працює як Нью-йорський постовой.

Пишуть NYPD не дала Макрону проїхати, затримали нібито через кортеж Трампа.

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731939 вiд 2025-09-23 13:10:42

❌ США ограничили передвижение делегации Ирана на сессии Генассамблеи ООН и приобретение ими товаров в оптовых клубных магазинах и предметов роскоши

Соединённые Штаты приняли меры по максимальному давлению на иранский режим.

Госсекретарь Рубио также ограничивает доступ иранской делегации за пределы мест, строго необходимых для проезда в район штаб-квартиры ООН и обратно для выполнения своих официальных служебных обязанностей в ООН.

Дитячий садок… У світі немає інших місць купити предмети розкоші?
Кому рубіо це розказує?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731938 вiд 2025-09-23 12:49:47

sk (здалеку…)
№ 1731935
я б за стоїчкова проголосував
----------------------
а я б за Просінечкі, Анрі і Пребена Елькьяер Ларсона.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731937 вiд 2025-09-23 12:49:34



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731936 вiд 2025-09-23 12:47:05

Бущан. Вью. Полісся.
Нехіло його психологічно поломали сауди.
Приїхав у Житомир відновлюватися і «знайти себе».



sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731935 вiд 2025-09-23 11:58:48

LAZY
№ 1731933
я б за стоїчкова проголосував. хоча, якщо взяти збірну - то там третина команди була досить харизматична…
якщо копнУти трохи «вбік», то ціквий феномен з угорським футболом. поки були в австро-угорщині - мали ледь не найкращу збірну з футболу у світі. як стали частиною совка - одразу «здулись» як футболісти…

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731934 вiд 2025-09-23 11:56:58

Якби у 2020 визначили переможця Золотого м'яча, то десь на 90% основним претендентом був би Левандовський. І тоді можна було б говорити, що по сукупності досягнень він вищий за Шевченка, а так у нас є аргументи щоб сказати, що Левандовський переважає у тривалості кар'єри, але до пікового Шеви він не дотягує.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731933 вiд 2025-09-23 11:45:37

А хто крутіше - Шева чи Лева?) Хто взагалі в цілому краще в футболі як персоналії - українці чи поляки? Чи може чехи або болгари якісь?
Хто взагалі із так званих слов`янських націй залишив найбільшу пам'ять та славу в історії футболу?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.