Хтось(Р—РІС–РґСЃРё) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1559839 вiд 2019-10-10 18:09:02
Volodymyr Omelyan
6 РіРѕРґ ·
Чи може хтось пояснити Зел енському, що йому категорично не можна спіл куватися англ ійською?!
Мал о того, що він погано розуміє англ омовного співрозмовника, його відповіді - це набір сл ів. Про граматику і акцент я просто промовчу.
Окрім того, що це звучить на рівні вождя африканського пл емені, що вперше потрапив у супермаркет і хоче купити пиво й жуйки - це ще просто небезпечно, адже неправил ьна відповідь може мати вкрай негативні насл ідки дл я всієї України.
Він має право спіл куватися викл ючно через хорошого перекл адача. Розумнішого за свого шефа, щоб перекл адом міг виправити його л япи. І перекл адача, до речі, треба добре перевірити. Один вже з КВН (ой, з КГБ) у нас був на високому рівні.
Ал е, якщо відверто, то й українською він не дуже.
І президент з нього ніякий.
В принципі, можете нічого йому і не казати.
Чим швидше це все наї@неться - тим краще.
СєнькЮ