Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749096 вiд 2026-06-01 17:37:38Склад груп ЧС-2027 з хокею Група А: Швейцарія, Фінляндія, Швеція, Словаччина, Латвія, Австрія, Словенія, Україна Група В: Канада, США, Чехія, Німеччина, Данія, Норвегія, Угорщина, Казахстан
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749095 вiд 2026-06-01 17:36:32Вчора веселий епізод видали іорданці з швейцарцями. Нападник іорданців попросив партнерів попресингувати (хоча тренер такої установки на давав судячи з усього), коли швейцарці вводили м'яч від воріт, партнери підтягнулись, і швейцарці в три паси (причому перший всередині штрафного від захисника воротарю, той за спини «пресингувальників» на хід півзахиснику, і той з центрального кола врозріз на флангового нападника, що зміщався в центр) забили гол, вивівши гравця за спини захисникам. Оце таке буде на груповому етапі на ЧС.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749094 вiд 2026-06-01 17:35:08 m1919(Київ - чемпіон!) № 1749091 вiд 2026-06-01 16:35:21 Людям робити нема чого
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749093 вiд 2026-06-01 16:48:432 sk№ 1749092бухай - на території. на трибунах - «сухий закон»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749092 вiд 2026-06-01 16:47:05тенісо. згадав про морезмо ще…пару років назад було пару «скандалів» - коли бухі глядачі щось там кричали гравцям. по-моєму навіть джокович відповідав що, чувак, ти вже десятий шот, мабуть, зробив, дай нам грати…ну і морезмо «махнула шашкою» і сказала - хуй вам алкоголь на трибунах!!!вім-н - пімс, юс - хані дьюс… а на рг - хуй! хочеш пити шампанське - пий на території… на території - сухий закон :)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749091 вiд 2026-06-01 16:35:21А може хтось пояснити, як по двох літерах визначили, що Оболонь зашкварилася з московитським шрифтом?Зараз в мережі гвалт стоїть, а на доказ наводять такі фото. Але там лише Я і О в обох надписах присутні, всі інші літери або на нашому, або на москальському виробі.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749090 вiд 2026-06-01 15:28:43- - - - - - - - - -sk№ 1749089 вони сьогодні будуть ввечері хоч директор турніру - морезмо, жінка. вона ні у що не ставить жіночий теніс. - - - - - - - - - -Моресмо в минулому тенісистка і лесбіянка.Як таке може бути?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749089 вiд 2026-06-01 15:08:19тенісбульбадура - осакатак. я помилився. вони сьогодні будуть ввечеріхоч директор турніру - морезмо, жінка. вона ні у що не ставить жіночий теніс. завжди у вечірній час (прайм-тайм на тв) - ставлять чоловічі матчі. останні роки прямо флеш-моб був. всі журналісти її питали - чому ви «жінок не любите»та розказувала що є «вимоги» від тв-трансляторів (коли ходили до тв-трансляторів - ті відморожувались і казали що нічого не знають) …і тут - сюрпрайз. жіночий матч ставлять в прайм тайм…осака в кастомному наряді від найк. і бульбадура в наряді від найк з найближчого магазину за 100 баксів…правда бульбадура бере тим що на шию навішує купу ціпочок за 250к баксів (якщо я не помиляюсь, можливо й дорожче) …в тій половині сітки де бульбадура - це калінська залишилась. виграла тільки що у потапової…дофіга болотних в сітці…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749088 вiд 2026-06-01 15:03:18Британська газета SUN написала про польське святкування фанів в Кракові, і підкреслюючи, що не був розтрощений жоден магазин чи паркан у Кракові. На відміну від Парижа, де славно погуляли фани чи хулігани, понаробили гармидеру. Кажуть, когось і прибили в Парижі насмерть
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749087 вiд 2026-06-01 15:01:09тенісolma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]№ 1749085 вiд 2026-06-01 14:17:54ProstoVlizPobalakaty№ 1749084ну по-перше сафін пару скликань сидів у думі. тому має «чорну пляму» на кармітому… хоч він мовчить про війну, грає роль «відмороженого». по-моєму в минулому році не їздив на юс-оупен (візу важко отримати) … тому таке… рубльов наче вже 0-10 на 1/4х на слемах… видно взяв сафіна щоб той своєю кармою допомагав…бублік наче розказував що покликав сафіна до себе в команду (типу сафін з усіма на контракті, спілкуються)сафін одразу сказав - якщо ти не плануєш стати номер один - ти підарасчерез тиждень бублік попросив його на вихід…цінність таких «селебріті» в боксі - дуже специфічна. не всім зайде… наче коли лендл був в команді маррея - той менше на корті нервував. і маррею подобались задушевні розмови з лендлом. лендл в тренувальний процес не лізкоманда звєрєва теж попросила лендла в команду. він там був пів року. потім звєрєв взнав скільки лендлу платять (можу помилятись. 0.5 млн + % з призових). устроїв істерику. і лендла попросили на вихід. потім звєрєв сказав що всі розмови які з лендлом були - це про його вівчарок з якими лендл в штатах живе у себе на ранчо…----------коли я писав про молодих з сучасною техніку які фігачать форхенди під 200 км-г - забув хольгера руне, данця. який пів-року травмований… але у нього з головою не все в порядку… вангую що до топ-20 так і не повернеться… але перспективи на топ-5 є…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749086 вiд 2026-06-01 15:00:49Цікаве відео з Кракова. Виявляється місцевий клуб «Вісла» Краків цього сезону виборов собі повернення з нижчої ліги у вищу, в Екстраклясу.Ну і вчора кібіце чи кіболє, шаліковци зібралися на Величезній площі Ринок в Кракові і святкували перехід до Екстракляси. Гляньте! скільки їх там поналізло цих фанів. І співають так справно. Kurdę, ja pierniczę! https://x.com/D_Tarczynski/status/2061003766099235285?s=20
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749085 вiд 2026-06-01 14:17:54ProstoVlizPobalakaty № 1749084 ---- Cхоже Сафін сам поплил. Рубель його вижене.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749084 вiд 2026-06-01 14:09:28sk (Acer chromebook) № 1749066 вiд 2026-06-01 00:22:55 Вчора при 3-3 у вирішальному сеті Копєйкін отримав від Сафіна з тренерського боксу цінну вказівку «Он уже поплил, давай дожимай!» після чого Меншик взяв свою під нуль, зробив брейк і подав потім на матч. Нормально «поплил».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749083 вiд 2026-06-01 10:31:05+№ 1749081Хоча західні демократії зрештою вирішили про це забути, але для цього мало пройти близько 20 років після Пірл Харбора (у 1971 році відбулася зустріч Ніксона з Хірохіто на Алясці, в Анкориджі - майже як у Трампидла з Фуйлом ;)).
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749082 вiд 2026-06-01 10:27:40Batyj № 1749079 вiд 2026-06-01 10:18:27 По дорослим рішення ще немає. Проблема в тому, що наступний ЧС у ФРН, тобто організатори не будуть жорстко проти. В Канаді та США теж не наважаться якось протестувати проти цього допуску. На 100% протестуватиме лише Латвія, і якщо до неї не приєднаються хоча б фіни та скандинави, то рішення буде прийняте.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749081 вiд 2026-06-01 10:23:57Batyj№ 1749080Нічого, але він формально очолював державу, яка була союзницею гітлерівської Німеччини.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749080 вiд 2026-06-01 10:20:212Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1749078 що ти маєш проти Хірохіто?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749079 вiд 2026-06-01 10:18:27якщо в хокей допустили кацапів і білорусів то всі переходи між лігами повинні бути анульовані..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749078 вiд 2026-06-01 09:57:42Batyj№ 1748987Подивився список нагороджених цим орденом - так там і без Муссоліні дофуя дуже пахучих персонажів, зокрема маршал Петен, мадярський адмірал Хорті, японський імператор Хірохіто, а також фуєва купа кацапських діячів, які гнітили Польщу, зокрема імператриця катька та кілька її йобарів:https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Recipients_of_the_Order_of_the_White_Eagle_(Poland)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749077 вiд 2026-06-01 09:56:25на Динамоманії виклали реакцію польських фанів. пиздець, як палають дупи. чиста істерика через якийсь товарняк.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749076 вiд 2026-06-01 08:26:32Жаль Швейцарців, могли створити сенсацію, не вийшло. Головна сенсація чемпіонату - 3 місце Норвегії і перемога над Канадою. При тому що перед чемпіонатом норвежці рахувалися як один з «претендентів» на виліт. Може не головні претенденти, але цілком реальні. В плей-офф вони, здається, взагалі ніколи не виходили. З поганого - ІІХФ повертає білорусів і, ніби як, навіть москалів. Але нинішній очільник ІІХФ іде у відставку в вересні, можливо нове керівництво щось переграє, все залежить від того, хто його змінить.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749075 вiд 2026-06-01 07:35:08папа Карло забере кубок..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749074 вiд 2026-06-01 07:31:22переглянув склад товарняку бразилів із Панамою. Відчуваю, цього разу можна ставити на Бразилію..
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749073 вiд 2026-06-01 06:02:52Tennis Шкода, що наші дівчата зійшлися у чвертьфіналі. Але ви за кого? Я не дуже певен, але, мабуть, все-таки Еліна.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749072 вiд 2026-06-01 03:02:18По бабам - наша мамка крутіша.…«Баби» у тебе в Можайську, чмо ласковомайноє.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749071 вiд 2026-06-01 03:01:08«загнав Рууда за Можай»Сука уйобіщє не може без кацапських прібауток. За Можай блядь. Фраза уходит корнями в историю Московской Руси. Под словом «Можай» подразумевается город Можайск — исторический рубеж на западе от Москвы (примерно в 110 км)
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749070 вiд 2026-06-01 01:50:04рууд зміг взяти лише 1 чужий гейм. Один. Старці повинні зробити висновки. Як Світоліна. Вона зробила поправки у грі, і удари тепер пласкіші, і швидкі мячі опанувала. Одне погано - фізуха бульбодури ще поки що рішає.
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749069 вiд 2026-06-01 01:31:01теністак. люблю рууда. але… його грунтова гра, як і гра іги - зараз це «ніщо». нове покоління, зі своїми ударами та технікою йде впередкаспер та іга не хочуть змінювати свою гру, тому велкам на межу топ-20 чи 50т
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749068 вiд 2026-06-01 01:27:59Фонсека дотиснув Рууда. Кайф матч.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749067 вiд 2026-06-01 00:55:24Класна заруба Рууд - Фонсека. Фонсека майже робот, грає один з своїх найкращих матчів, практично не помиляється, загнав Рууда за Можай. Рууда, топового ґруновика. Що робить Рууд? Вичікує. Програв 2 сети, треба щось мінєти. Починає шарпати Фонсеку, ганяти по корту. мучати дроп-шотами. Як наслідок приціл Фонсеки збивається, і вже по сетах 1:2. Фонсека нервує, бо все робить правильно, а сет віддав Ось що значить досвід.
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749066 вiд 2026-06-01 00:22:55теніс2 PEPSI№ 1749062копєйкін з його «накрученою» технікою - йде за межі топ-50. і це оккоко, це мікст «зайцева» з приводу техніки, і фізухи-гнучкості тіла - алькаразаале чим далі, тим буде важче. поки вона не відшліфує техніку - її максимум - це топ-20в жіночому тенісі, трохи «легше». можна ногами вибігувати всі удари, повертати назад і чекати коли бульба-дура на тій стороні помилиться. пам'ятаю фінал юс-оупен коко проти бульба-дури. але вони ще десь грали у фіналі. те саме…подає погано. переманила чувака що ставив подачу бульба-дурі, вже мабуть скокро рік як виправляють…вона дуже позитивна. гарні меседжі на пресухах. допомагає християнській церкві в місте де вона народилась… думки дорослі…але… багато хто з тенісисток жаліється що її покс під час матчу під-матюковують опонентів. «кашляють» в момент подачі… коко, як і ноу-нейм чешки, нам потрібні для того щоб вигравали у бульбо-дури…
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749065 вiд 2026-06-01 00:17:53Щвейцарських хокеїстів навіть трохи шкода. Фіни зупинили їх за крок до їхньої мрії всього спортивного життя.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749064 вiд 2026-06-01 00:15:49копєйкін аут
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749063 вiд 2026-06-01 00:15:45Меншик виєбав Капейкіна. Мєлочь, а приємно :-)
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749062 вiд 2026-06-01 00:13:43sk (Acer chromebook) № 1749058 згоден. Тим цікавіше подивитись чим усе сьогодні закінчиться, старікі версус маладьож. По бабам - наша мамка крутіша. І трохи жалко Коко. Як їй не таланить, це як пороблено. У т. ч. і на Френч Оупен. Так фейерично старатись і обісратись, це треба вміти.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749061 вiд 2026-06-01 00:10:38дуплєтом, соррі :-)
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749060 вiд 2026-06-01 00:04:13klirik № 1749055 щодо поляків, то справді наше завдання зараз знайти спільну мову з ними і вижити. Показовим для мене був експірієнс у Марселі, після гри Україна-Польща 0:1 на євро. Йду у чорно=червоній кепці, нікого не чіпаю, несу у пакеті 2 банки пива. Поряд йдуть поляки, різні, багато. Підлітає поляк-тінейджер, з криком «Йебі Бандера!», позаду чую - «Спокуха, ми самі розберемось». Це три кремезні поляки років 40-50 побачили і втрутились. Коротка розмова з тінейджером по польськи, він зніяковів і пропав. Тобто поляки усе розуміють і їх більшість. Тому залишилось лише знайти спільні знаменники.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749059 вiд 2026-06-01 00:04:08klirik № 1749055 щодо поляків, то справді наше завдання зараз знайти спільну мову з ними і вижити. Показовим для мене був експірієнс у Марселі, після гри Україна-Польща 0:1 на євро. Йду у чорно=червоній кепці, нікого не чіпаю, несу у пакеті 2 банки пива. Поряд йдуть поляки, різні, багато. Підлітає поляк-тінейджер, з криком «Йебі Бандера!», позаду чую - «Спокуха, ми самі розберемось». Це три кремезні поляки років 40-50 побачили і втрутились. Коротка розмова з тінейджером по польськи, він зніяковів і пропав. Тобто поляки усе розуміють і їх більшість. Тому залишилось лише знайти спільні знаменники.
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749058 вiд 2026-05-31 23:58:52теніс2 PEPSI№ 1749057я раніше писав. нове покоління б'є м'яч 200 км-г, плоскофонсєка, ходар, блокс (з укр корінням) …каспера рууда люблю. але… його техніка з супер-накрученими ударами - вже в минулому. навіть на грунтіте саме стосується іги…ці двоє накручують удари краще за рафу, але… це як гра дерев'яними ракетками в епоху коли всі вже грають графітом…
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749057 вiд 2026-05-31 23:54:44теніс Фонсека-Рууд Зачотна заруба. Фонсека як з іншої галактики, просто мега талановитий чувак, так рубатися з якісним грунтовиком Руудом, і вести 2:0 по сетах - це ойойой як круто.