🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 482.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731772 вiд 2025-09-21 13:40:26

До речі, хто за ф1 слідкує?
Вчора подивився огляд кваліфікації. Половина машин закінчили у відбійниках
Гонка по вулицях баку. У «жолобі»
Правда там є пряма майже 2 км…

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731771 вiд 2025-09-21 13:39:53

2 Batyj
№ 1731751
Як це???? Правим захисником він був більшість часу! Який ще «опорник» - ніколи ним не був Бессонов!

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731770 вiд 2025-09-21 13:37:39

Чс з л-а
Стрибки у висоту
https://www.youtube.com/live/yYw6VG_6LBs

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731769 вiд 2025-09-21 13:18:54

ProstoVlizPobalakaty
№ 1731763
+500

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731768 вiд 2025-09-21 12:28:44

Abbey, соррі mea culpa

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731767 вiд 2025-09-21 12:25:53

А що таке «Abby»?
Це відмінок від шведської приторної поп-групи «абба»?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731766 вiд 2025-09-21 12:24:08

Бачите, як колективний розум абацтва (Abby crowd inteligence) краще мислить, дає більш якісну інфу, і що найголовніше, дає КОНТЕКСТ до факту, ніж будь-який Штучний Інтелект якийсь чат ЖПТ. :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731765 вiд 2025-09-21 12:23:42

аідразк = відразу.
«шампусік» не пив, ні з горла, ні так :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731764 вiд 2025-09-21 12:22:27

Хм, а в чому прикол брати 2 пляшки «шампусіка» на трьох щоби хуячити їх з горла по колу, а потім йти за добавкою?
Не простіше взяти аідразк три і хуячити з горла без всяких там кіл?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731763 вiд 2025-09-21 12:02:50

LAZY
№ 1731759 вiд 2025-09-21 11:40:31

Атакуючих гравців, що вміють атакувати краще Зінченка в світовому футболі дуже багато, як в принципі і захисників, які краще нього захищаються. Але в домінуючій команді як МанСіті навіть на позиції лівого захисника був потрібен гравець атакуючого плану, що може при потребі зіграти як захисник в ті нечасті моменти, коли суперник володів м'ячем. Зіна на цю роль підходив, крім важливих матчів, де треба було дійсно часто і якісно захищатись.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731762 вiд 2025-09-21 11:49:23

Batyj
№ 1731755 вiд 2025-09-21 11:34:58

І він, і Дем'ян, здається, тоді мали квартири на вул. Островського, тобто недалеко від «Золотої рибки» - ну як недалеко, дві зупинки на 8-му трамваї.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731761 вiд 2025-09-21 11:46:33

2Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1731754
так. 85-86 року грав правого захисника..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731760 вiд 2025-09-21 11:45:34

ходив, розмовляв, наливав, але відчуття що там автопілот замість людини.
..
Це вірна ознака якісного крутого супермена, який із алкоголем на ти, та який досягнув нірвани вище ніж звичайні людішкі, яким такі ментальні стани не відомі ніхуя

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731759 вiд 2025-09-21 11:40:31

Це взагалі хуйня повна, що Зиня захисник. Як і Караваєв. Якісь довбойоби їх туди свого часу впендюрили, вони й мучаються там все футбольне життя. Їм би було куди краще в атаці бути чи десь поряд.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731758 вiд 2025-09-21 11:40:17

Batyj
№ 1731755

А тут так, страшно, то не то слово.
Якось у вагоні ресторані довелося побачити та частково прийняти участь.
Я багато бачив як бухають по чорному, шахтарі, їх боси, просто люди, у 90х це був тренд.
Але як бухав Бес це було просто жахливо, при чому він був як кажуть доктори функціональним - ходив, розмовляв, наливав, але відчуття що там автопілот замість людини.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731757 вiд 2025-09-21 11:36:28

Batyj
№ 1731751

Щось тебе пам'ять підводить.
Нагадаю класичний склад захисту 1986

Зліва Дем'ян, центр Балтача-Кузя, справа Бес
Баль на підміну.

Рац інколи мінявся з Дем'яном, так був забитий переможний гол у чемпіонаті.
Бес інколи ходив вперед, доволі ефективно.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731756 вiд 2025-09-21 11:36:27

Здається, Зінченко таки був нападником, коли в кацапстані грав. Я його вперше побачив за збірну, коли його на заміну випустили саме центральним нападником. Він зовсім юним був. Здаються.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731755 вiд 2025-09-21 11:34:58

.. але бухав він страшно. Спостерігав його на лавці перед Золотою рибкою, кут Кривоноса та Клименка, вже бухой, з двома панночками та двома пляшками шампусика. Випили по колу з горла і назад в Рибу, за новою порцією..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731754 вiд 2025-09-21 11:34:24

Batyj
№ 1731751
коли другий Кубок кубків в ті роки вигравали Безсонов грав правим захисником

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731753 вiд 2025-09-21 11:34:04

В університетах там теж своя хуйня. Міша Вербицький про це періодично пише
https://lj.rossia.org/~tiphareth/2732179.html?nc=307

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731752 вiд 2025-09-21 11:32:03

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1731748
так там половина антиваксів, а половина проскоземельщиків, який їм університет :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731751 вiд 2025-09-21 11:30:55

.. а Безсонов був універсалом. Молодий – поки що бігунок – атакуючий півзахисник. Постарілий - перевели в опорники.. Чистим захисником або нападником я його не пам'ятаю.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731750 вiд 2025-09-21 11:30:27

ну, Зіна у кротів та в кацапії починав класичною 9, під нападником, але у Пепа там були значно кращі виконавці, тому і придумав йому місце в захисті, а коли підключався в атаку зміщався в центр.
До речі в збірній він інколи в півзахисті грає, і доволі непогано

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731749 вiд 2025-09-21 11:27:46

2Геть (Геть)
№ 1731739
Гусєв був напівзахисником. Із нападаючих в напівзахисники..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731748 вiд 2025-09-21 11:23:49

Тепер магівці зможуть влаштувати своїх напівграмотних лобуряк до якогось там університету, а індуси залишаться біля величної річки Ганг крутити хвости крокодилам.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731747 вiд 2025-09-21 11:16:34

Ьтм часом, стара жопа не втрачає нагоди кумедно перднути:
----------------
«Трамп заявив, що зупинив війну між Вірменією й Камбоджею, переплутавши її з Азербайджаном».

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731746 вiд 2025-09-21 11:01:42

Перевіряти інфу по газетах, програмках на матч, і колись кожен клуб видавав також книжечку-щорічник. де склад команди, тренера, календар ігор і табличка для записування результатів сезону.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731745 вiд 2025-09-21 10:58:16

ЦАП - це центральний атакуючий півзахисник?

Я не прикалуюся, просто зараз ШІ все перебреше і перекрутить, тому навіть 10 літньої давності інфу треба по газетах перевіряти.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731744 вiд 2025-09-21 09:46:22

2 olma
№ 1731743
Ти що, прикалуєшся? Це ж зовсім нещодавня історія! Зіна був ЦАПом, Пеп його поставив ЛЗ.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731743 вiд 2025-09-21 07:11:51

Відтак оцці-історики футбола, слід копнути і перевірити інфу зі зміною амплуа О. Зінченка?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731742 вiд 2025-09-21 07:09:03

2 Fozzey #1731738
-----

А так це придуманий міф? Дуже популярний міф, дякую за розкриття.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731741 вiд 2025-09-21 04:27:52

Fozzey
№ 1731738
Тaк вiн пoчинaв зaхисникoм -

«Пройшов харківський спортінтернат. 1974 року виграв всесоюзний турнір «Юність», здобувши звання найкращого захисника турніру.»

Йoгo гoли в фiнaлi



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731740 вiд 2025-09-21 04:02:06

Геть (Геть)
№ 1731739

вiдoмa iстoрiя з Бeзсoнoвим…

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731739 вiд 2025-09-21 02:41:43

Здається у 90х, Герасименко і Гусєв були лобаном перепрофільовані з нападників у захисники

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731738 вiд 2025-09-21 02:19:54

2 olma
№ 1731730
Не був Бессонов нападником. То в них на турнірі тоді хтось вилетів. От і довелося.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731737 вiд 2025-09-21 01:28:00

Притому логіка у Трампа та його посіпак як завжди геніальна: а хай наші університети готують спеціалістів. Хай ті самі індійці в нас вчаться й потім працюють. Пидараси забулись що після заінчення американського універи той самий індієць має починати працювати саме по Н1В. Але тепер хуй :-)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731736 вiд 2025-09-21 01:25:43

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1731726

В Зiнчeнкa був супeр удaр з дaлeкoї вiдстaнi aлe вoрoтaр пoтягнув…

gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731735 вiд 2025-09-20 23:28:43

2 sk
№ 1731734
Та якщо то такі гарні спеціалісти, то моді радіти повинен - залишаться в Індії і прогрес як піде!

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731734 вiд 2025-09-20 23:24:19

OlegSh
№ 1731733
трамп подзвонив моді. поздоровив з др. обидва сказали що переговори по тред-діл йдуть добре…
і от такий хуяк-ніж-в-спину…

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731733 вiд 2025-09-20 23:16:21

За візу Н1В роботодавець не просто 100 тис. платитиме, а 100 тис. в рік. Було щось накшалт парy тисяч за 3 рoки. Який мудак тепер буде платити за іноземних працівників?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.