Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731692 вiд 2025-09-20 01:21:052 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1731663цікаво, а вершник міг цим якось керувати?
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731691 вiд 2025-09-19 23:30:42Lindsey Graham @LindseyGrahamSC · 23m Well done, Mr. President. To our European allies: this is a significant step in the right direction. It is now time for the United States to hit China with sanctions and tariffs for buying cheap Russian oil, fueling Putin’s war machine. ------ цей щось не встиг перебудуватись… трамп тільки но сказав що ахуйєнно з сі переговорив. ахуйєнні діл-и з китаєм… а грем все старі методички озвучує тамп, до речі, пише що 25го до нього ердоган летить. ахуйєнні діл-и по ф16, ф35 сподваються також а-хуй-єний діл буде з приводу покупки хуйло нафти-газу ердоган також асоціюється з «перемовини в стамбулі» …
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731690 вiд 2025-09-19 22:14:21Designation as a State Sponsor of Terrorism would make it “very difficult for [anyone] to do any above-board business with Russia, ” Senator Lindsey Graham said. ------ весь світ рже не тільки з трампа, а з усих його посіпак… бла-бла-бла… скоро рік як грозно пальчиком махають… завтра трамп вип'є нові таблєтки і почне знову про друга владіміра щось лепетати…
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731689 вiд 2025-09-19 22:10:24Two Russian fighter jets have performed a low pass (around 150 m) over the Poland-s Petrobaltic platform for oil and gas in the Baltic Sea. — хуйло просто макає нато мордою в унітаз… цікаво, чому воно таке борзе? там трамп з сі про щось домовились?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731688 вiд 2025-09-19 22:09:09«Прикордонна служба Польщі заявила, що два російські винищувачі низько пролетіли над буровою платформою у Балтійському морі, порушивши її зону безпеки.» хуйло відверто підніма напругу, знаючи шо відповіді не буде. ЕС ще, а може і взагалі, не може, а НАТО походу вже не існує
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731687 вiд 2025-09-19 22:06:33sk (chromebook) № 1731685 ---- Шодо причин програшу Еліни Світоліної, можливо ти правий. Вона надто комплексно позитивна особистіть, зз совістю і гуманістичними приоритетами, просто мама укр.. тенісу. А тут треба було показувати свою бестію. Звірині інстинкти.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731686 вiд 2025-09-19 22:02:425 годин був «не онлай» ну ок. наші програли в теніс - очікувано було для пари але бля. хуйло літаки у повітряному просторі естонії 12 хвилин? і третя світова ще не почалась? згадалось що на територію туреччини хуйло літак залетів на 30 сек, якщо я не помиляюсь… я от, канєшна, хуйєю. такі пілоти міг-31 приходять на роботу. а їм «начальнік» каже: щас летіть на естонію! так би мовити прорубаємо вікно в нато попередня спроба прорубати вікно була хуйова. ердоган літак збив. але то хуйня. у європейців яєць немає, вас не зібьють. впірьод, таваріщі!!! але єс тільки пранує відмовитись від хуйло зрідженого газу аж десь там в 2027…
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731685 вiд 2025-09-19 21:52:45теніс дійсно. супер-шанс так виглядає що у вирішальних матчах, коли потрібно на зубах вигризати, еліна «здувається» видно велика відповідальність. її «фундація» веде збірну. тобто за елінине бабло… вболіваю за штати. там дві лідерки. пегула і наварро у першої батьки ярдери десь «всього» 2-3, а у наварро - ярдери, тільки десь 15+- дівчата могли б з яхти фоточки в інсту відсилати 24на7
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731684 вiд 2025-09-19 20:31:02Хуйлові навіть не треба нічого Трампу показувати, бо воно курка дурна, чікен загорнутий у тако флоридське, протухша кесаділья йобана
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731683 вiд 2025-09-19 20:26:09Польоти МІГів над Естонією
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731682 вiд 2025-09-19 20:25:30Таке враження, що рос. атака герберами території Польщі, і політики Магів над Естонією, пов'язано з Китайсько Американськими відносинами. Здається, Русня хоче показувати себе нєвєбєнним світовим гравцем, перед Китаєм і США
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731681 вiд 2025-09-19 19:43:13⏺Україна відкриває керований експорт деяких видів своєї зброї за кордон —Зеленський За рахунок цього рішення буде покрито дефіцит у фінансуванні озброєння та збільшено виробництво дронів для фронту. Зокрема, продаватимуть морські дрони, яких в нас — профіцит. І тільки тим країнам, які підтримують Україну.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731680 вiд 2025-09-19 19:29:30Теніс, учергове проїбали історичний шанс. Такого може більше ніколи не бути. За нашого життя. Еліна була 4 2 і 40 30 у 2 сеті, вигравши перший. Закрий і все. Ну як це можна проїбати? Просто не вкладається до голови. Се ля ві. В наших із психікою дуже хуйово скрізь. Могла бути видатна перемога. Марта не підвела, так Еліна це зробила. Ех, дівчата :(((
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731679 вiд 2025-09-19 19:08:09Тревога. Пуски балистики..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731678 вiд 2025-09-19 18:51:13Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1731677 вiд 2025-09-19 18:39:27 То Земля так обертається, що літаки трохи повело… І взагалі скільки тої Естонії, і який зиск від неї Трампу?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731677 вiд 2025-09-19 18:39:27Трaмп знoву пoхнe рoзпoвiдaти щo цe нeнaвмиснo..
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731676 вiд 2025-09-19 18:31:26цікаво, що за словами Кравця - фінальних пропозицій від селекції було біля 30, Шовковський завжди (крім одного випадку) погоджувався - і все, нікого не купляли (крім Себальоса). Тобто СаШо підсилення просив весь час.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731675 вiд 2025-09-19 18:04:29те шо в клубі піздец «разруха і корупція» понятно було і без Кравця. Але судя чи по реакції: «ви все врете» там вже нічого не врятує.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731674 вiд 2025-09-19 17:45:19Насправді вони ту сторінку вирвали, скомкали і викинули в унітаз.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731673 вiд 2025-09-19 17:40:32«Футбольний клуб» Динамо "Київ завершив співпрацю з Артемом Кравцем. Сторінку нашої спільної історії перевернуто назавжди.. Ибо нехуй..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731672 вiд 2025-09-19 17:35:473 Міги на Таллінном, херня продовжується та посилюється
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731671 вiд 2025-09-19 17:07:10Нормально. Удачі дівчатам!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731670 вiд 2025-09-19 17:04:30теніс У вирішальному парному матчі проти Італії за Україну зіграють Марта Костюк і Людмила Кіченок
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731669 вiд 2025-09-19 16:58:40теніс хммм… немає повідомлень що марта буде грати видно кеп вирішив що все-таки сестри кіченок зіграють ох, не знаю. мені здається що марта краща в парі ніж сестри. тим більше що вони давно самі разом з собою не грали. колись в і-вью сказали що не можуть розрулити. в парі хтось повинен бути лідером. вони коли почали окремо грати - у кожної результати стали кращі…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731668 вiд 2025-09-19 16:58:12Еліна 4 2 провадила у 2му і програла 4 ґейми поспіль. Програла. На пару надій жодних. Окей. Півфінал уже добре. Молодці.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731667 вiд 2025-09-19 16:44:28теніс ех. як тільки гра перейшла в гівновозилово - так паоліні «перекачала» еліну на диво, навіть потужність ударів від паоліні була вищою… ще є пара. наш шанс у тому що паоліні зараз 2.5 години відбігала проти еліни. а наша марта вже встигла відпочити точно не знаю. по-моєму 30 хв повинні дати жасмін на відпочинок…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731666 вiд 2025-09-19 15:07:52теніс гарну статистику показали якщо розіграші 5 і менше ударів - перевага еліни більше ніж в 2 рази… якщо більше - рівно, або паоліні краще… вся тактика еліни повинна будуватись на тому щоб за 2 потужних удари «прибивати» італійку. якщо починається гівно-возилово - гра рівна…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731665 вiд 2025-09-19 14:17:20теніс коментатор нагадав що у цьому сезоні паоліні-світоліна грали двічі на слемах в австралії (тоді паоліні була в не дуже гарній формі, в принципі, мабуть, як і еліна). була боротьба 1.5 сети, але коли еліна зрівняла по сетах 1-1, паоліні розвалилась зовсім. еліна просто почала грати монстроїдально. 6-0 в третьому і дуже схоже було на рг, там програючи 0-1 і 3-5, еліна довела до тай-брейку, виграла, і в 3му жасмін розвалилась. 1-6, хоча десь починаючи з грунтового сезону паоліні почала повертати свою форму гравця топ-5…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731664 вiд 2025-09-19 13:56:28теніс марта очікувано виграла без проблем. молодець что нєрви майже не робила, ну і далі, як сказав коментатор на сетана: матч року світоліна - паоліні еліна - жасмін україна - італія
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731663 вiд 2025-09-19 13:27:45Здавалось би, просте собі животноє - а розуміє, з ким має справу:"У перший день державного візиту американського президента Дональда Трампа та його дружини Меланії Трамп у Великобританії на запрошення короля Чарльза III у Віндзорському замку стався невеликий конфуз – минаючи президента США, кінь із почесної варти не стримав природних позивів. Відповідне відео опублікували 17 вересня на YouTube-каналі The Royal Family Channel.Конфуз стався під час урочистого ходу почесної варти – проходячи повз Трампа, кінь підняв хвіст і наваляв перед ним цілу купу. Побачивши це, Трамп спробував спочатку зберегти незворушність, а потім озирнувся услід коню.Водночас Чарльз III, здавалося, нічого не помітив ".
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731662 вiд 2025-09-19 12:46:56Кацапи примудрились влучити в той сервер що відповідав за gps навігацію в місті і оплату квитків 1) Через наслідки нічних обстрілів наразі не працює відображення GPS-даних по місту. Не працюють ні сайт перевізника ні сервери з даними у реальному часі. Тому на картах наразі тільки автобус на Афіни (може кому треба) Спеціалісти міста, прикладають максимальних зусиль для відновлення роботи серверів. 2) Через нічний обстріл можливі перебої з оплатою карткою та валідацією квитків у швидкісному трамваї й фунікулері Так, у зв'язку нічною ворожою атакою у ніч проти 19 вересня сталося пошкодження каналу підключення до оператора телекомунікаційної мережі, що надає послуги КП «Київпастранс». Тому офіційний сайт підприємства тимчасово не працює. Якщо не працює оплата чи валідація на турнікетах, пасажирам рекомендується здійснювати валідацію проїзного квитка в салоні трамваїв. Фахівці підприємства та оператора телекомунікаційної мережі працюють над оперативним відновленням стабільної роботи сервісів. КМДА (с)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731661 вiд 2025-09-19 12:27:47VVV № 1731649 так. ньюкастл на початках тайму показував а-хуй-єний пресинг. і хоч було видно хто гравці за класом не рівня барсі, але швидкі атаки частенько проходили… з приводу того що барса валяла дурака - таке собі :) забили б пару штук, а потім вже «курили бамбук». але до першого забитого моментів не було ну і цікаво як барса на майбутнє буде грати. маючи під нападниками зірковий склад у вигляді ямаля-рафіньї-рашфорда, левандовський на пенсію в кінці сезону (хз як він цей сезон відіграє, заміни йому не видно) … збірна іспанії колись грала без нападників 4-6 :) але, подивимось… початок сезону. олмо, на якого було багато сподівань, то травмований, то на банці…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731660 вiд 2025-09-19 12:20:052 sk№ 1731653так. Повідомляє..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731659 вiд 2025-09-19 12:19:46Voxa (м. Запоріжжя) № 1731657 вiд 2025-09-19 12:13:55 Дон Кіхот ХХІ сторіччя якийсь, по їбанутості значно перевищує оригінал.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731658 вiд 2025-09-19 12:17:41Voxa (м. Запоріжжя) № 1731656 вiд 2025-09-19 12:09:32 Нереальне теж можливо, якщо дозволи видає не комп'ютер, а людина. По-перше ми не знаємо, може у цих гравців є інші причини для відстрочки, а є ще схема - легальний виїзд в складі українського клубу закордон на збори і неповернення в Україну. На це очі іноді закривають.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731657 вiд 2025-09-19 12:13:55Трамп: "Каждая ветряная турбина обходится в миллионы долларов в год, чтобы эта ужасная штука крутилась. Это уродливо, вредит окружающей среде, убивает птиц. Вы видели, что происходит с птицами? Когда птицы садятся, их просто жарит. Потому что там очень жарко. " коли ДЕТЕК поставив першу чергу Ботієвскої ВЕС, приблизно таку саму хуйню розказували місцеві пенсіонери. Тіки там було ще «і риба ушла із-за вєтряков» :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731656 вiд 2025-09-19 12:09:32ProstoVlizPobalakaty № 1731654 ага. тобто умовно, в футболі ця людина це Ребров :) ну і все ж, як же тоді виїзжають ті хто не є членам збірних: «захисник полтавської Ворскли Андрій Бацула перейшов у Мурас Юнайтед із Джалал-Абаду» «Центральний захисник Кривбаса Олександр Романчук перейшов у румунський КСК Крайова.» «півзахисник Юрій Вакулко став гравцем Ордабаси.» вони як, теж як Рудько полями виїзжали?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731655 вiд 2025-09-19 11:50:24yagshamash № 1731651 так. вони так успішно грають пару, часто до фіналів доходять, що я їх записав в чемпіони парних слемів останніх 2х років… вони рг виграли в 2024… зараз сінякова-таунсенд - гарна пара, але там в жіночих парах зараз є конкуренція. в б-якому випадку наша пара, мабуть, найслабша. так що сподівань на неї немає…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731654 вiд 2025-09-19 11:48:48Voxa (м. Запоріжжя) № 1731652 вiд 2025-09-19 11:37:02 Профільне міністерство надає дозволи на тимчасовий виїзд спортсменів в зв'язку з укладенням контрактів або змаганнями, але прикол в тому, що не будучи членом збірної дозвіл отримати майже нереально.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731653 вiд 2025-09-19 11:46:26Batyj № 1731650 чого ти так нервуєшся? у тебе аплікуха в телефоні окремо повідомляє про рактну атаку і шахедну?