Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731532 вiд 2025-09-17 20:48:55У Олександрії бігає на полі реінкарнація маленького негра Безерри.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731531 вiд 2025-09-17 20:45:50Джонні, відгукнись!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731530 вiд 2025-09-17 20:45:06цей Блєнуце повільний. поки він думає навіть Буяльський може за пивом збігати. нахуя його купили?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731529 вiд 2025-09-17 20:44:01Я ж казав, що негри потрібні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731528 вiд 2025-09-17 20:43:55Гарний гол вийшов. Але там здається рікошет від захисника пішов у ворота?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731527 вiд 2025-09-17 20:42:35Про Ярмоленка хтось ще пам'ятає … Тут якогось Джонні шукають весь час.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731526 вiд 2025-09-17 20:40:46Стадіон в Олександрії чи де там вони грають, дуже симпатичний. Трибуни близько до поляни, акуратненько все так. Створює приємну бойову атмосферу.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731525 вiд 2025-09-17 20:32:32Волошин варений, давайте Кару вже
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731524 вiд 2025-09-17 20:22:45Бражко при пробитті штрафних підсідає під м'яч …навіщо?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731523 вiд 2025-09-17 20:19:14а ні, колаборант не підходить, він же не наш. ну засланий циган так точно
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731522 вiд 2025-09-17 20:18:02Колаборант :)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731521 вiд 2025-09-17 20:16:39О, молдавський ватник взявся за справу
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731520 вiд 2025-09-17 20:16:35як не в чужі, так в свої ворота …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731519 вiд 2025-09-17 20:16:19Ватнік закотив у власні ворота. Але по грі логічно. Олександрія напружувала конкретно.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731518 вiд 2025-09-17 20:07:57Batyj № 1731508 якийсь викормиш крот-футболів. На цьому упл-тб вони усі звідти.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731517 вiд 2025-09-17 20:07:21Скока тут пиздоватых последнее время собирается.. просто паноктикум..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731516 вiд 2025-09-17 20:05:56olma № 1731506 ні колір точно був і раніше, в якомусь старовинному радянському фільмі, може «Воротар» не помню, команда грала в футболках такого кольору. назва кольору точно відома.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731515 вiд 2025-09-17 19:59:002 Valeriy № 1731513слово є, і колір ти правильно назвав. Але імхо щось в цьому слові трохи тхне кацапізмом: бірюза, малахіт, матрьошка і т. і.)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731514 вiд 2025-09-17 19:55:08Valeriy № 1731513 ----- Є таке слово, прийшло з російської. Більш українське призабуте слово: туркезовий (в польській turkusowy) а також бачу інтернет дає - пірузовий.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731513 вiд 2025-09-17 19:51:37Може це колір бірюзовий? Є таке українське слово?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731512 вiд 2025-09-17 19:50:14Як працює автозаміна? Чому міняє слово довги на слово довгий? Перевірив спеціально - так і діє далі.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731511 вiд 2025-09-17 19:48:28У нього «рука Бога»
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731510 вiд 2025-09-17 19:47:17Про нашого негра можу сказати, що він має довгий руки.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731509 вiд 2025-09-17 19:45:20Батий, ти як, з головою дружиш? З своєю головою …Скільки раз тобі казати, щоб не йшов вище воріт при пробитті ближньою ногою, треба класти корпус. Піхальок абсолютно одноногий гравець, і так в нього і буде далі …немає цьому ради в його віці.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731508 вiд 2025-09-17 19:41:03А шо за поц коментує?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731507 вiд 2025-09-17 19:40:00В мене машина була, колір по техпашпорту - дуга-драп..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731506 вiд 2025-09-17 19:32:04Valeriy № 1731501 вiд 2025-09-17 19:17:05 Колір, напевно, електрік. ---- електрік це колір, придуманий в Совецкому Союзі на початку 1970-х. У футбольних колах. Мабуть тільки Вячеслав Колосков знав якого кольору «колір електрик». Напевно совки десь у французів спиздили саме слово. в інших мовах, якими я принаймні читаю, я не зустрічав цього кольору
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731505 вiд 2025-09-17 19:24:01колір електрік це ж синій
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731504 вiд 2025-09-17 19:23:58ближньою ногою..
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731503 вiд 2025-09-17 19:23:04+1 Піхальонок
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731502 вiд 2025-09-17 19:22:03 Elina Monfils @ElinaSvitolina · 35m Semifinals of World Cup??? ✊? УКРАЇНО, це для тебе?? Вперше в історії ми у півфіналі командного чемпіонату світу✊? Пишаємось представляти нашу країну на найвищому рівні та дякуємо всім за потужну підтримку! Україна – понад усе!??????
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731501 вiд 2025-09-17 19:17:05Колір, напевно, електрік.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731500 вiд 2025-09-17 19:04:29незрозуміло, якщо олександрія у чорному, чому ДК не в білому?
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731499 вiд 2025-09-17 19:04:16 ОЛЕКСАНДРІЯ - ДИНАМО. МАТЧ НАЖИВО. КУБОК УКРАЇНИ. 1/16 ФІНАЛУ
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731498 вiд 2025-09-17 19:02:47Йпрст.. ще й у зеленому грають.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731497 вiд 2025-09-17 19:00:56Динамо в зеленому, це шось нове …
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731496 вiд 2025-09-17 18:18:002 Orest Dniprovskiy№ 1731494одна з найулюбленіших груп в мене, два рази наживо слухав - кайф! Зараз пишу це в реглані з малюнком альбому FFDP «And Justice for none»)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731495 вiд 2025-09-17 18:10:59sk (здалеку…) № 1731491 цікаво це в нього радіо тіпа дект, на міський номер? якшо так, хто по ньому йому звоне …
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731494 вiд 2025-09-17 17:58:29Batyj № 1731489 Абаснуй! Bad Company? &list=RDFQMmvXkGLzA&index=9
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731493 вiд 2025-09-17 17:57:59я чомусь думав шо після феєрії у матчі з Оболонню, Затьок присяде на лавку на довго.