🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 488.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731532 вiд 2025-09-17 20:48:55

У Олександрії бігає на полі реінкарнація маленького негра Безерри.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731531 вiд 2025-09-17 20:45:50

Джонні, відгукнись!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731530 вiд 2025-09-17 20:45:06

цей Блєнуце повільний. поки він думає навіть Буяльський може за пивом збігати. нахуя його купили?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731529 вiд 2025-09-17 20:44:01

Я ж казав, що негри потрібні.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731528 вiд 2025-09-17 20:43:55

Гарний гол вийшов. Але там здається рікошет від захисника пішов у ворота?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731527 вiд 2025-09-17 20:42:35

Про Ярмоленка хтось ще пам'ятає …
Тут якогось Джонні шукають весь час.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731526 вiд 2025-09-17 20:40:46

Стадіон в Олександрії чи де там вони грають, дуже симпатичний. Трибуни близько до поляни, акуратненько все так. Створює приємну бойову атмосферу.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731525 вiд 2025-09-17 20:32:32

Волошин варений, давайте Кару вже

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731524 вiд 2025-09-17 20:22:45

Бражко при пробитті штрафних підсідає під м'яч …навіщо?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731523 вiд 2025-09-17 20:19:14

а ні, колаборант не підходить, він же не наш.
ну засланий циган так точно

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731522 вiд 2025-09-17 20:18:02

Колаборант :)

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731521 вiд 2025-09-17 20:16:39

О, молдавський ватник взявся за справу

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731520 вiд 2025-09-17 20:16:35

як не в чужі, так в свої ворота …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731519 вiд 2025-09-17 20:16:19

Ватнік закотив у власні ворота. Але по грі логічно. Олександрія напружувала конкретно.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731518 вiд 2025-09-17 20:07:57

Batyj
№ 1731508
якийсь викормиш крот-футболів. На цьому упл-тб вони усі звідти.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731517 вiд 2025-09-17 20:07:21

Скока тут пиздоватых последнее время собирается.. просто паноктикум..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731516 вiд 2025-09-17 20:05:56

olma
№ 1731506
ні колір точно був і раніше, в якомусь старовинному радянському фільмі, може «Воротар» не помню, команда грала в футболках такого кольору.
назва кольору точно відома.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731515 вiд 2025-09-17 19:59:00

2 Valeriy
№ 1731513
слово є, і колір ти правильно назвав. Але імхо щось в цьому слові трохи тхне кацапізмом: бірюза, малахіт, матрьошка і т. і.)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731514 вiд 2025-09-17 19:55:08

Valeriy
№ 1731513
-----
Є таке слово, прийшло з російської. Більш українське призабуте слово: туркезовий (в польській turkusowy) а також бачу інтернет дає - пірузовий.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731513 вiд 2025-09-17 19:51:37

Може це колір бірюзовий? Є таке українське слово?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731512 вiд 2025-09-17 19:50:14

Як працює автозаміна? Чому міняє слово довги на слово довгий?
Перевірив спеціально - так і діє далі.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731511 вiд 2025-09-17 19:48:28

У нього «рука Бога»

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731510 вiд 2025-09-17 19:47:17

Про нашого негра можу сказати, що він має довгий руки.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731509 вiд 2025-09-17 19:45:20

Батий, ти як, з головою дружиш? З своєю головою …Скільки раз тобі казати, щоб не йшов вище воріт при пробитті ближньою ногою, треба класти корпус.
Піхальок абсолютно одноногий гравець, і так в нього і буде далі …немає цьому ради в його віці.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731508 вiд 2025-09-17 19:41:03

А шо за поц коментує?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731507 вiд 2025-09-17 19:40:00

В мене машина була, колір по техпашпорту - дуга-драп..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731506 вiд 2025-09-17 19:32:04

Valeriy
№ 1731501 вiд 2025-09-17 19:17:05

Колір, напевно, електрік.
----
електрік це колір, придуманий в Совецкому Союзі на початку 1970-х. У футбольних колах. Мабуть тільки Вячеслав Колосков знав якого кольору «колір електрик». Напевно совки десь у французів спиздили саме слово.

в інших мовах, якими я принаймні читаю, я не зустрічав цього кольору

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731505 вiд 2025-09-17 19:24:01

колір електрік це ж синій

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731504 вiд 2025-09-17 19:23:58

ближньою ногою..

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731503 вiд 2025-09-17 19:23:04

+1 Піхальонок

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731502 вiд 2025-09-17 19:22:03

Elina Monfils
@ElinaSvitolina
·
35m
Semifinals of World Cup??? ✊?

УКРАЇНО, це для тебе??
Вперше в історії ми у півфіналі командного чемпіонату світу✊?
Пишаємось представляти нашу країну на найвищому рівні та дякуємо всім за потужну підтримку!
Україна – понад усе!??????

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731501 вiд 2025-09-17 19:17:05

Колір, напевно, електрік.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731500 вiд 2025-09-17 19:04:29

незрозуміло, якщо олександрія у чорному, чому ДК не в білому?

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731499 вiд 2025-09-17 19:04:16


ОЛЕКСАНДРІЯ - ДИНАМО. МАТЧ НАЖИВО. КУБОК УКРАЇНИ. 1/16 ФІНАЛУ

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731498 вiд 2025-09-17 19:02:47

Йпрст.. ще й у зеленому грають.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731497 вiд 2025-09-17 19:00:56

Динамо в зеленому, це шось нове …

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731496 вiд 2025-09-17 18:18:00

2 Orest Dniprovskiy
№ 1731494
одна з найулюбленіших груп в мене, два рази наживо слухав - кайф! Зараз пишу це в реглані з малюнком альбому FFDP «And Justice for none»)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731495 вiд 2025-09-17 18:10:59

sk (здалеку…)
№ 1731491
цікаво це в нього радіо тіпа дект, на міський номер?
якшо так, хто по ньому йому звоне …

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731494 вiд 2025-09-17 17:58:29

Batyj № 1731489

Абаснуй!
Bad Company?
&list=RDFQMmvXkGLzA&index=9

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731493 вiд 2025-09-17 17:57:59

я чомусь думав шо після феєрії у матчі з Оболонню, Затьок присяде на лавку на довго.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.