Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731492 вiд 2025-09-17 17:49:18Batyj № 1731489 вiд 2025-09-17 17:29:56 А чому Суркіса немає?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731491 вiд 2025-09-17 17:45:03Андрій Садовий @AndriySadovyi · 1h В моєму кабінеті знайшли прослуховувальний пристрій. У зарядний блок радіотелефону криво припаяли сім-карту, карту пам’яті та мікрофон. Минулого тижня телефон почав «виснути», віддали в ремонт — результат бачите. Кому і навіщо це потрібно — мають з’ясувати правоохоронці.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731490 вiд 2025-09-17 17:35:19теніс хух! бадоса, все-таки, тенісної «породи». не дивлячись на те що не грала жодного офіційного матчу 4 місяці. зробила «нєрви» всім нам… еліна мала сет-бол в першому сеті… далі італійки марта і «ноунейм» з рейтингом 100-… але еліна - паоліні, яка в гарній формі останні місяці… паоліні «мучалась» вчора три сети проти китаянки… на пару сподівань проти італійок - нуль сподівань…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731489 вiд 2025-09-17 17:29:56«Динамо»: 51. Моргун — 34. Захарченко, 40. Біловар, 66. Тіаре, 44. Дубінчак — 6. Бражко (К), 10. Шапаренко — 9. Волошин, 8. Піхальонок, 22. Кабаєв — 77. Бленуце.Запасні: 35. Нещерет, 2. Вівчаренко, 5. Яцик, 7. Ярмоленко, 14. Буртник, 15. Рубчинський, 16. Огундана, 20. Караваєв, 29. Буяльський, 32. Михавко, 39. Герреро, 91. Михайленко.---------------кубок вирішили злити..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731488 вiд 2025-09-17 17:22:34Vichny Отримав пляшки? :-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731487 вiд 2025-09-17 17:18:37ось так вирішують горді потругали. За програш карабахам - одразу звільнення.. Не те що у нас..
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731486 вiд 2025-09-17 17:17:56Enot № 1731478 Якби не ка-ца-пи &list=RDFQMmvXkGLzA&index=18
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731485 вiд 2025-09-17 17:15:51Півфінал з італійками в суботу.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731484 вiд 2025-09-17 17:15:362 Voxa№ 1731482не бачу..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731483 вiд 2025-09-17 17:08:39друге пришестя Моура в Бенфіку. Через 25 років
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731482 вiд 2025-09-17 17:02:26Batyj № 1731468 ти правда не бачиш різниці в зп вправного манагера-керівника великого підприємства, і зп керівника збиткової державної установи. Якби Пошта заробляла ті гроші та і пох, але ж цей весь праздник на одного за рахунок бюджета. Хоча і величина зп викликає питання, особливо в різниці з іншим персоналом, але то вже таке, не будем.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731481 вiд 2025-09-17 16:47:27Еліна пройшла Бадосу! Але важкий двобій був. Красуня!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731480 вiд 2025-09-17 15:59:53Тут дармова трансляція Бадоса - Світоліна Іспанія - Україна | BILLIE JEAN KING CUP 2025 https://www.youtube.com/live/FCLlf74YiiA
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731479 вiд 2025-09-17 15:55:51Еліна взяла другий сет. 1 1.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731478 вiд 2025-09-17 15:48:32Нітаньяху літає у США через кацапію, довгим шляхом, тому що в інших країнах його заарештують. Нітаньяху, Трамп і хуйло - брати по розуму
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731477 вiд 2025-09-17 14:59:472 Pryvyd Zamku№ 1731476так і Ізраїль жеж союзник кацапів
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731476 вiд 2025-09-17 14:44:162 Akela№ 1731469ворог мого ворога. Хамас - союзник кацапів без варіантів
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731475 вiд 2025-09-17 14:42:252 Batyj№ 17314682 шт баксів в місяць, дикі гроші. Звичайно, це далеко не усе, там і доплати за шкідливе виробництво, за престижність професії, на оздоровлення і т. д. і т. п. Але для топ-менеджера такої компанії… ну таке собі.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731474 вiд 2025-09-17 14:39:09ші: ----- Згідно з інформацією, оприлюдненою самим Ігорем Смілянським, за 2024 рік його заробітна плата до оподаткування становила 11,72 мільйона гривень. У середньому це приблизно 970 тисяч гривень на місяць. Після сплати податків в Україні та США (де він є податковим резидентом), чистий місячний дохід становив близько 577 тисяч гривень.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731473 вiд 2025-09-17 14:21:12Enot [Останнi 20 месаг]№ 1731466 вiд 2025-09-17 13:59:11До червня 2026 року ще може дофуя всього змінитися.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731472 вiд 2025-09-17 14:21:07совмещенный санузел облицевать - 100 штук как с куста..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731471 вiд 2025-09-17 14:20:18да блять.. Плиточник щас в месяц имеет 1,5 лимона..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731470 вiд 2025-09-17 14:15:59Попов уходит? Слава аллаху.. НЕ надо в мешок и с моста..
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731469 вiд 2025-09-17 14:14:002 Vichny№ 1731428Я не те щоб вболівальник Палестини. І абсолютно проти полярних класифікацій «йобані жиди/срані ослойоби». Але так: як і Енот - я вважаю дії Ізраїля геноцидом та окупацію Гази аннексією, схожою на дії кацапів. Дії Ізраіля останнім часом (бомбардування Катару) це тільки підтверджують. І Ізраїль, на мою хамбл опінію - абсолютно недружня Україні держава. На експертність не претендую, ці питання знаю доволі поверхово, але ось таке в мене склалось враження. Ти це хотів від мене почути саме тут?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731468 вiд 2025-09-17 14:09:54№ 1731451для первого лица такой крупной конторы как Укрпошта 1 лимон в год - сущая херня. У других - лимон в месяц..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731467 вiд 2025-09-17 14:09:53теніс хух. марта виграла в 2х сетах (хоча перший був з тай-брейком година+). в 2му +- пристосувалась до гри цікаво що мікрофони стоять близько до лавки тенісистів - чутно як марта з тренером спілкується, що думає… далі еліна - бадоса бадоса - гравчиня топ-5. дуже якісна. її проблема в тому що вона постійно «ламається». пів-року лікується, потім пів-року чудових виступів, потім знову «госпіталь» одногодки з мартою. в юніорстві дружили. потім бадоса багато тусовалась з бульбодурою, поки не «здружилась» з ціціпасом… хз у якій формі бадоса. вона не грала 3-4 місяці. це буде перший офіційний матч після довгої перерви
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731466 вiд 2025-09-17 13:59:11Новини суркового менеджменту Лидер защиты киевского «Динамо» решил покинуть клуб. По информации ТаТоТаке, Денис Попов не будет продлевать контракт с киевлянами, действующее соглашение истекает 30 июня 2026 года. Попов доработает соглашение до его завершения и хочет распрощаться с клубом. «Динамо» на его место будет пробовать наигрывать новичка Василия Буртника. В прошлом сезоне Попов провел 32 матча и забил четыре гола. Трансферная стоимость украинца оценивается в четыре миллиона евро. Ранее сообщалось, что защитник киевского «Динамо» и сборной Украины Денис Попов мог переехать на Туманный Альбион, но киевлян не устроила сумма трансфера.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731465 вiд 2025-09-17 13:41:15sk (здалеку…) № 1731460 ==== Цікаво чи то все можна так прокрутити як вони оце написали. ЩОб завантажити новий застосунок, а у тих старих акаунтах з іншим алгоритмом, і щоб всі дані і вся аудиторія тих Тік-токерів ціла залишилася?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731464 вiд 2025-09-17 13:37:43berehon № 1731462 ---- Давно тебе не чутно було. Дякую за інформацію. P. S. Трапм і його адміністрація кончені довбойоби.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731463 вiд 2025-09-17 13:12:31Йобана кацапня, йобані китайози, йобаний боратстан, йобане арабйо
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731462 вiд 2025-09-17 13:12:18З приводу Укрпошти. По результатах великого закону трампа 29 серпня в штатах скасували de minimis, тепер за посилки до штатів треба сплачувати мито (для України 10%, для Молдови 25%, для EU — 15%). І робити це треба на боці відправника, тобто щоб американці не розмитнювали самі, тому що адміністрування цього нового мита складне. Всі пошти EU і багатьох інших країн перестали приймати посилки до США взагалі. В Європі не припинили приймання лише Укрпошта та пошта UK (інфа не 100%, але близько). Почта польська 22 серпня написала про «тимчасове припинення» відправок до сша, і досі жодних інших повідомлень. Зараз люди з ЄС пересилають посилки до України, щоб відправити до США, бо іншого шляху. Реклама цього в тіктоках. Я до того, що УП виглядає супер-пупер сучасною, якісною, прогресивною та дієвою. І якщо керівник отримує високу зарплату, то мені зрозуміло принаймні за що. Я не знаю нічого про керівника, навіть прізвища, але якщо він якісний керівник зі звичайною для його рівня керівника (розгалудженої компанії національного рівня) зарплатою, а УП має купу проблем з минулого (поштамти-пенсії), то співставляти його винагороду та банкрутство, здається, трохи неправильно. Я не маю цифр, просто працюю активно з поштами багато років, і УП сьогодні і 10 років тому — у них дуже мало спільного.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731461 вiд 2025-09-17 13:08:55sk (здалеку…) № 1731457 вiд 2025-09-17 12:39:4З Зараз, певно, не Назарбаєв контролює.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731460 вiд 2025-09-17 13:02:16TikTok US Deal Finalized Oracle, Silver Lake and Andreessen Horowitz will control TikTok’s US operations under a new 80/20 framework with ByteDance. The impossible just happened: • 80% US-owned (Oracle + Silver Lake + A16z + legacy investors) • 20% Chinese-owned (ByteDance keeps a slice) • American board with US government oversight • New US-only app with separate algorithm from global TikTok The Bottom Line: This isn’t just a sale, it’s a complete rebuild. US users will download a new app that looks identical to current TikTok but runs entirely on American infrastructure with US-controlled algorithms. ByteDance licenses their technology but loses operational control. The result: TikTok survives, creators keep audiences, Washington gets data control.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731459 вiд 2025-09-17 12:58:35test
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731458 вiд 2025-09-17 12:45:40теніс вчора сетана робила превью матчу україна-іспанія і вже в кінці огляду коментатор каже: ще раз нагадаю, якщо у вас проблеми з серцем, вам дуже не рекомендується дивитись матчі марти…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731457 вiд 2025-09-17 12:39:46до речі. згадав що колись з казахами розмовляв, казали що у них порядок. назарбаєв контролює нафту-і-газ, а решту бізнесу контролюють інші «уважаємиє люді» … так що закони - законами, а над законами - «уважаємиє люді»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731456 вiд 2025-09-17 12:36:48sk (здалеку…) № 1731454 вiд 2025-09-17 12:16:16 Так, Катар це і Брати-Мусульмани, і Хамас, і ІГІЛ теж, за деякими даними. І Аль Джазіра. Це інструменти впливу. Ці країни сваряться, потім миряться. Катар блокували за підтримку тероризму, а потім провели чемпіонат світу по футболу. Зараз Катар був посередником в перемовинах між Ізраїлем і Хамас. Ізраїль вдарив по посереднику в перемовинах, в яких сам участь, щоб знищити делегацію з якою вів перемовини. Це абсолютне дикунство. Що стосується України, Катар грає важливу роль в визволенні українських дітей з кацапії. Катарські дипломати їх розшукують і вивозять.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731455 вiд 2025-09-17 12:25:14Enot № 1731450 по казахам, англійське право для інвестицій в нафто-газ, для заходу західних інвестицій це нам, бля, заважає, так як майже весь експорт - через новороійськ. хуй йобнеш… ну і у казахів яйця в лещатах… той кіріл, до речі, колись же заявляв що північ казахстану - іскона руськая зємля… скандал був… але хуйтам. вже дружба, мідальки (нахуя попу медаль - це ж окремий сюжет для фільму який тут постійно згадує Вічний) :) при чому назва медалі - «золотий орел», сука, поплавський згадався :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731454 вiд 2025-09-17 12:16:16з приводу катару, попросив ші нагадати коли (зовсім недавно) і чому інші країни затоки запровадили блокаду туреччина завжди катар підтримувала ----------- Блокада Катару була масштабною політичною та економічною кризою, що тривала з 2017 по 2021 рік. Її запровадили чотири арабські країни: Саудівська Аравія, Об'єднані Арабські Емірати, Бахрейн та Єгипет. Основні причини блокади Країни-ініціатори висунули Катару низку звинувачень, які стали офіційною причиною блокади: Підтримка тероризму: Катар звинувачували у фінансуванні та підтримці радикальних ісламістських угруповань, зокрема «Братів-мусульман». Тісні зв'язки з Іраном: Катар підтримував дипломатичні та економічні відносини з Іраном, що суперечило політиці Саудівської Аравії та ОАЕ. Телеканал «Аль-Джазіра»: Країни-блокадники вимагали закриття катарського телеканалу «Аль-Джазіра», звинувачуючи його в поширенні антиурядової пропаганди та дестабілізації регіону. Втручання у внутрішні справи: Катар звинувачували у втручанні у внутрішню політику інших арабських держав.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731453 вiд 2025-09-17 12:11:38теніс https://www.youtube.com/live/FCLlf74YiiA україна починає проти іспанії перший матч марта - бузас-манейро (50та в рейтингу) другий матч буде еліна - бадоса (бадоса останній матч грала на вім-ні і потім була травма) якщо потрібно буде пара, у нас заявлені сестри кіченок, але з великою долею ймовірності буде людмила+марта цікаво що за іспанію альона большова - народилась в молдові