🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 50.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749056 вiд 2026-05-31 23:52:43

ProstoVlizPobalakaty
№ 1749044
саме так

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749055 вiд 2026-05-31 23:45:38

Perfect Stranger
№ 1749040

Не треба нікого обвалювати.
Наша задача зараз пройдти цю війну з найменшими втратами і наслідками, і завершити її на пристойних умовах.
Економіка Польщі, як частина ЄС, допомогає нам у цій нелегкій боротьби. Тому зараз з ними треба працювати максимально дипломатично. На їх гоноровості і пафосі можно зіграти на свою користь, а не тикать їм факи

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749054 вiд 2026-05-31 23:39:21

а італієць ізначально розуміє, що неприємні питання це завжди буде, і треба готуватися до всього, тож колючки він не випускає як Ребруха.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749053 вiд 2026-05-31 23:30:53

колючий, тому що він бо розуміє що на прес-конфі будуть неприємні питання ставити, то і він стає в позу дикобраза. захисний рефлекс.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749052 вiд 2026-05-31 23:23:51

olma
№ 1749051 вiд 2026-05-31 23:20:26

колючий? є інше слово. але хай буде колючий)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749051 вiд 2026-05-31 23:20:26

VVV
№ 1749050
----
В якому сенсі?

Цей макаронник дуже відкритий і приязний і не колючий як дикобраз Ребров?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749050 вiд 2026-05-31 23:17:39

післяматчева пресконференція Реброва і Мальдери - це просто земля і небо.

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749049 вiд 2026-05-31 23:01:53

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749045 вiд 2026-05-31 21:51:42
2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1748964
а соледар - карло-лібкхневськ (якщо я правильно написав), по моєму з «трешакових» назв на 1му місці :)

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749048 вiд 2026-05-31 22:50:22

досить показово

"Андреа Мальдера сказав, що просив вас про те, щоб ви так розтягували суперника, щоб ви теж активно рухалися. Ви вмієте це робити дуже добре. Як вам, здається, це вдалося сьогодні?

- Давайте, по-перше, візьмемо, що ми виграли цей матч по відео, тому що ми майже не тренувалися. У нас були досить довгі теоретичні заняття, менше тренувань. Ми провели тільки два тренування, і малюнок гри повністю змінився. Я старався виконувати те, що від мене вимагав головний тренер на установці. Якщо забив і команда перемогла, то це позитив. "

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749047 вiд 2026-05-31 22:21:33

Жахливо проведена швейцарцями більшість, дві невимушені помилки з вильотом шайби із зони, спроба розіграти призвела до того, що лише в кінці вже поспіхом пару раз кинули, ще й ледь не привезли собі гол, коли шайба вилетіла прямо до гравця фінів, який вискочив в середній зоні після штрафу.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749046 вiд 2026-05-31 22:14:38

В першому періоді фіни мали перевагу, ще й швейцарці пару раз вилучались, судді відмінили гол фіннів, так як ключка вдарила по шайбі вище перекладини (Дженоні викотився з воріт, відбиваючи кидок, шайба високо підскочила, і фінн тенісним ударом її переправив у ворота), але зараз другий період почнеться зі 114 секунд, коли швейцарці гратимуть 5 на 3, фінни примудрилися двічі підряд порушити правила в кінцівці періода.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749045 вiд 2026-05-31 21:51:42

2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1748964

Кіров недалеко від тої Вятки народився, просто перейменовувати кількатисячний Уржум на його честь було якось немасштабно, хоча місцеві і просились.
-----------------------------
Теж мені проблема.
У нас з Хабного зробили Кагановичі перші, а з Кабанів, де той чорт народився, - Кагановичі другі.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749044 вiд 2026-05-31 21:50:24

PEPSI (Merkury)
№ 1749042 вiд 2026-05-31 20:31:38

Єдине, що тримає їх у збірній це те, що основний воротар вивчив їх тупість і вчасно підстраховує. Якраз Матвієнко посприяв помилкам Луніна в тому фатальному матчі з румунами, а вся провина виявилась на воротарі.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749043 вiд 2026-05-31 20:43:45

З перемогою!
Дует ЯЯ ще працює :)

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749042 вiд 2026-05-31 20:31:38

збірну з новим стартом і перемогою.
Кого не хочу бачити у збірній - це Бондар і Матвієнко.
Обидва тупі і безперспективні.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749041 вiд 2026-05-31 20:25:56

Ну це було пристойно.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749040 вiд 2026-05-31 20:25:31

klirik
№ 1749018

Цe булo б чудoвo - oбвaлити їхню eкoнoмiку

Ukrainian citizens and refugees significantly boost the Polish economy, contributing approximately 2.7% to Poland’s GDP and generating around PLN 100 billion ($25 billion) in economic output annually. Their integration has provided vital labor supply and stimulated domestic demand

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749039 вiд 2026-05-31 20:23:48

Voxa (Запоріжжя)
№ 1749009

тaк тo були мiшки для смiття

https://www.reddit.com/r/soccer/comments/1tsrb8q/safonovs_wife_wasnt_allowed_to_bring_a_russian/

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749038 вiд 2026-05-31 20:13:03

А чому така дивна форма, у футболок один відтінок, а у шорт інший, якийсь зеленуватий. Дуже тупо виглядає.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749037 вiд 2026-05-31 20:08:23

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1749035

Дякую

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749036 вiд 2026-05-31 20:03:27

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1749035 вiд 2026-05-31 19:58:29
вкрав? та Матвієнко давав ідеальний останній пас на поляка.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749035 вiд 2026-05-31 19:58:29

klirik
№ 1749034

Робив незрячий пас через власний карний майданчик, поляк легко вкрав м'яч.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749034 вiд 2026-05-31 19:54:12

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1749033

А що трапилось, бо не маю змоги дивитись?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749033 вiд 2026-05-31 19:50:04

кротвієнко пазорна жопа ;)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749032 вiд 2026-05-31 19:49:56

бля, який матвієнко поц..

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749031 вiд 2026-05-31 19:42:39

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1749029
думаю там могла бути таж причина шо і у СаШо. Хто головний в роздягальні.
Хоча Ребров то значно старший, ну х. з.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749030 вiд 2026-05-31 19:39:44

Batyj
№ 1749027
трійця це ж основний постулат христіанства: Бог має три іпостасі - отець, син, і дух божий

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749029 вiд 2026-05-31 19:33:23

До речі, дарма гнали на Шеву, що він закрив Ярмоленку шлях до ЗбУ. Думаєцца, що якби Шева справді переживав за свій рекорд, то на свого дружбана Мальдеру йому було б набагато легше надавити, аніж на радиста, і зробити так, щоб Ярмоли у збірній не було.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749028 вiд 2026-05-31 19:33:05

Навіть цей матч показує, яким дрібним паскудником був Ребров, не викликаючи Ярмоленка.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749027 вiд 2026-05-31 19:28:47

сьогодні Трійця. Хто знає, що відзначається? Що за Трійця? Три кого чи чого? У віки пишуть, що зішестя Духа на апастолів. Але в Діях апостолів, гл. 2, пишуть, що апостоли нажерлися цього дня до білочки..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749026 вiд 2026-05-31 19:22:33

Поляки не хотіли грати з Україною, казалим у Вроцлаві буде повний стадіон українців. А, виявляється, вони просто сцялись під себе.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749025 вiд 2026-05-31 19:20:43

Оце було схоже на те, як грала збірна в кращих матчах при Шевченку та Петракову.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749024 вiд 2026-05-31 19:20:28

Тим часом у спортдира 47 ;)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749023 вiд 2026-05-31 19:19:28

Vichny
№ 1749021 вiд 2026-05-31 19:16:16
Весь стадіон свистів.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749022 вiд 2026-05-31 19:19:00

Мальдера вже вийобується на лавці. Такий типу: ну а хулі? так і має бути)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749021 вiд 2026-05-31 19:16:16

Та перестаньте міряти всіх поляків по їбанутим кібіцам

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749020 вiд 2026-05-31 19:13:20

Але гол Яремчука дуже непоганий. Треба продовжити тенденцію, задану у тенісі - здолали Ігу, здолаємо і кадру ;)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749019 вiд 2026-05-31 19:10:58

klirik
№ 1749015 вiд 2026-05-31 18:56:46
ну так. хуйло ж краще, ніж брудні українці. довбойоби

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749018 вiд 2026-05-31 19:02:24

Але звісно, зараз усім збірним і клубам треба максимально дистанціюватись від Польщі і переїджати в іншу країну. У них там в 2027 вибори парламентські, антиукраїську тему там розкручують на повну, на цьому можно нормально рейтинг добрати, плюс оцей наказ Зелі.
Факти побиття українців в Польщі вже не поодинокі випадки, і якщо раніше це засуджувалось то зараз так не буде

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749017 вiд 2026-05-31 19:00:05

охуєть, норвегі 3:2..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.