🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 497.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731172 вiд 2025-09-13 22:18:49

PEPSI (Merkury)
№ 1731159

Santa simplicita :) (c) засновник ленінізму у творі «Шаг вперед та два шаги назад»

Звісно це не єдина проблема.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731171 вiд 2025-09-13 22:10:22

Він не грав…йому головне це особисті досягнення.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731170 вiд 2025-09-13 22:02:29

Арсенал - Ноттингем Форест 3:0
Зіна тяжко зітхнув.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731169 вiд 2025-09-13 21:55:09

Налаштовувалися, налаштовувалися - і недоналаштувалися.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731168 вiд 2025-09-13 21:54:40

У нас проти молодих азартних негрів з яяШахтаря є Суркіс джуніор (тобто також молодий!!! ), який по азарту криє цих негрів. Можете пересвідчитись про це в Монако.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731167 вiд 2025-09-13 21:44:37

За словами Шовковського, ще перед виходом на поле він помітив недоналаштування у команді та попередив про це гравців:

«Ми домовлялися, що ми будемо робити і як ми будемо робити. Але ще перед грою я помітив, що є якесь недоналаштування. І про це я казав гравцям безпосередньо перед виходом на поле, перед початком гри.»

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731166 вiд 2025-09-13 20:49:14

Пам'ятаю, цигарки продавали типу Ватри з написом на пачці про якийсь совнархоз - тобто часів Хрущова.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731165 вiд 2025-09-13 20:38:31

В 90-ті було багато тушонки 1961 року, а одного разу я куштував тушонку 1945 року. Тоді розкрадали і продавали радянські стратегічні резерви.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731164 вiд 2025-09-13 20:35:54

olma
№ 1731161 вiд 2025-09-13 19:48:30
Не вперше. А коли у пса і Шевченка виграли?

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731163 вiд 2025-09-13 20:28:51

Вітання оболонським жабкам :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731162 вiд 2025-09-13 20:12:25

Тим часом, кротівня з усіма коштовними нєграми теж зганяла нічейку.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731161 вiд 2025-09-13 19:48:30

Оболонь вирвала очко у ДК вперше в новітній історії столично дербі, пишуть. Congratulations!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731160 вiд 2025-09-13 19:46:13

inguard (тутейший)
№ 1731157
-----
А коллєги нормально жерли?,
----
так прості солдати не знали чим їх годують. Тупо їли тушену свинину з капустою і картоплею. Одне сало.
Коли набігаєшся, то зїдали все. похеру шо дадуть.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731159 вiд 2025-09-13 18:43:53

Starik (Україна, Київ)
№ 1731155 вiд 2025-09-13 17:53:28

у ДК є одна проблема

одна? яка свята наївність :-)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731158 вiд 2025-09-13 18:32:01

Тим часом - художнє фото «Кохання серед руїн Кабміну»:



inguard (тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731157 вiд 2025-09-13 18:14:23

olma

Мій троюрідний брат служив у Вінниці в середині 90-х, так їм привезли тушки 1947 року заморозки, він їх їсти психологічно не міг. А коллєги нормально жерли?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731156 вiд 2025-09-13 18:12:04

Кроти натомість купують молодих азартних нєгрів, які не розміщують у своїх тік-токах кремлівських підарів.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731155 вiд 2025-09-13 17:53:28

у ДК є одна проблема, гравці чомусь думають, що вони найкращі. В результаті вони нездатні це доводити у кожному матчі, у кожному єдиноборстві.
Перші 15 хвилин це був жах, ДК програло майже всі сутички за м'яч, та й далі краще не стало.
Я не знаю що у них в голові, але зараз всі вміють грати, це вже не новина.
Краще грають ті, хто робить над собою зусилля.

Я вже казав про збірну, що там закат, але там це фактор віку основних гравців.
У ДК це не закат, це падіння, бо немає ким підсилитись.
У кротів та сама проблема насправді.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731154 вiд 2025-09-13 17:48:09

а з бущаном була б перемога 2:1

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731153 вiд 2025-09-13 17:45:10

Vichny, кажи де святкуєш, прийду, пригощу :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731152 вiд 2025-09-13 17:45:06

Зять - це позорище взагалі на весь ЧУ. Усі ж все розуміють.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731151 вiд 2025-09-13 17:43:27

З таким голкіпером і центром захисту про чемпіонство не може бути жодної мови. Тут взагалі як би не повторити результат алєгвладімірича.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731150 вiд 2025-09-13 17:40:27

Суддя - підорас, зупинив атаку Оболоні з виходом один на один. Свиснув на користь винуватого. А так було б 3:2

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731149 вiд 2025-09-13 17:40:16

Шапаренко очікувано (мною) слабо …

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731148 вiд 2025-09-13 17:39:13

Біловар плюс Нещерет, який боїться грати на виходах.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731147 вiд 2025-09-13 17:37:14

Тупорилий Біловар

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731146 вiд 2025-09-13 17:37:02

Випустили ватну фуйню на поле - отримали у свої ворота. Все як має бути.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731145 вiд 2025-09-13 17:35:41

долбоебизм не лечится..

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731144 вiд 2025-09-13 17:34:44

До цього йшло …

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731143 вiд 2025-09-13 17:30:56

Караваєв двічі підряд грубо помиляється в захисті - спочатку засунув м'яча Михайленко, а потім загубив свого гравця на вбивчий позиції.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731142 вiд 2025-09-13 17:17:43

Пробував перекинути!!! Автозаміна задовбала …забуваю про її існування.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731141 вiд 2025-09-13 17:16:24

Тільки що Волошин перебудував голкіпера лівою -не перекинув.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731140 вiд 2025-09-13 17:01:48

Граючи зліва треба якось хоч трохи вміти бити лівою ногою, а не тільки своєю робочою правою.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731139 вiд 2025-09-13 17:00:12

Волошин класично БЛИЖНЬОЮ ногою класично вище воріт. Буде так би сто раз підряд-сто раз проб'є вище воріт.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731138 вiд 2025-09-13 16:50:35

Нове (старе) слово в проведенні замін в перерві (як колись), а не на 60-й хвилині як зараз по-модному.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731137 вiд 2025-09-13 16:30:40

Є бля!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731136 вiд 2025-09-13 16:30:13

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1731135
так і було. не лише центр. команда не вміє захищатись, не навчена.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731135 вiд 2025-09-13 16:28:15

Центр захисту знову в жопі.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731134 вiд 2025-09-13 16:21:37

ProstoVlizPobalakaty
№ 1731131
-----
Дякую. Пепсі правий тут. А я не знав та ще й забув.

У Великій Британії пасту наприклад, спагетті болоньєзе так само пхали в банки бляшані і консервували, і потім прийшов до дому і висипав те гімно на тарілку і в мікрохвильовку. Кушать подано, жрітє товаріщі.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731133 вiд 2025-09-13 16:14:03

тренер Оболоні, наче гопнік якийсь.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.