Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731172 вiд 2025-09-13 22:18:49PEPSI (Merkury) № 1731159 Santa simplicita :) (c) засновник ленінізму у творі «Шаг вперед та два шаги назад» Звісно це не єдина проблема.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731171 вiд 2025-09-13 22:10:22Він не грав…йому головне це особисті досягнення.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731170 вiд 2025-09-13 22:02:29Арсенал - Ноттингем Форест 3:0 Зіна тяжко зітхнув.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731169 вiд 2025-09-13 21:55:09Налаштовувалися, налаштовувалися - і недоналаштувалися.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731168 вiд 2025-09-13 21:54:40У нас проти молодих азартних негрів з яяШахтаря є Суркіс джуніор (тобто також молодий!!! ), який по азарту криє цих негрів. Можете пересвідчитись про це в Монако.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731167 вiд 2025-09-13 21:44:37За словами Шовковського, ще перед виходом на поле він помітив недоналаштування у команді та попередив про це гравців: «Ми домовлялися, що ми будемо робити і як ми будемо робити. Але ще перед грою я помітив, що є якесь недоналаштування. І про це я казав гравцям безпосередньо перед виходом на поле, перед початком гри.»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731166 вiд 2025-09-13 20:49:14Пам'ятаю, цигарки продавали типу Ватри з написом на пачці про якийсь совнархоз - тобто часів Хрущова.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731165 вiд 2025-09-13 20:38:31В 90-ті було багато тушонки 1961 року, а одного разу я куштував тушонку 1945 року. Тоді розкрадали і продавали радянські стратегічні резерви.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731164 вiд 2025-09-13 20:35:54 olma № 1731161 вiд 2025-09-13 19:48:30 Не вперше. А коли у пса і Шевченка виграли?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731163 вiд 2025-09-13 20:28:51Вітання оболонським жабкам :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731162 вiд 2025-09-13 20:12:25Тим часом, кротівня з усіма коштовними нєграми теж зганяла нічейку.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731161 вiд 2025-09-13 19:48:30Оболонь вирвала очко у ДК вперше в новітній історії столично дербі, пишуть. Congratulations!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731160 вiд 2025-09-13 19:46:13inguard (тутейший) № 1731157 ----- А коллєги нормально жерли?, ---- так прості солдати не знали чим їх годують. Тупо їли тушену свинину з капустою і картоплею. Одне сало. Коли набігаєшся, то зїдали все. похеру шо дадуть.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731159 вiд 2025-09-13 18:43:53Starik (Україна, Київ) № 1731155 вiд 2025-09-13 17:53:28 у ДК є одна проблема … одна? яка свята наївність :-)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731158 вiд 2025-09-13 18:32:01Тим часом - художнє фото «Кохання серед руїн Кабміну»:
inguard (тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731157 вiд 2025-09-13 18:14:23olma Мій троюрідний брат служив у Вінниці в середині 90-х, так їм привезли тушки 1947 року заморозки, він їх їсти психологічно не міг. А коллєги нормально жерли?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731156 вiд 2025-09-13 18:12:04Кроти натомість купують молодих азартних нєгрів, які не розміщують у своїх тік-токах кремлівських підарів.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731155 вiд 2025-09-13 17:53:28у ДК є одна проблема, гравці чомусь думають, що вони найкращі. В результаті вони нездатні це доводити у кожному матчі, у кожному єдиноборстві. Перші 15 хвилин це був жах, ДК програло майже всі сутички за м'яч, та й далі краще не стало. Я не знаю що у них в голові, але зараз всі вміють грати, це вже не новина. Краще грають ті, хто робить над собою зусилля. Я вже казав про збірну, що там закат, але там це фактор віку основних гравців. У ДК це не закат, це падіння, бо немає ким підсилитись. У кротів та сама проблема насправді.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731154 вiд 2025-09-13 17:48:09а з бущаном була б перемога 2:1
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731153 вiд 2025-09-13 17:45:10Vichny, кажи де святкуєш, прийду, пригощу :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731152 вiд 2025-09-13 17:45:06Зять - це позорище взагалі на весь ЧУ. Усі ж все розуміють.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731151 вiд 2025-09-13 17:43:27З таким голкіпером і центром захисту про чемпіонство не може бути жодної мови. Тут взагалі як би не повторити результат алєгвладімірича.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731150 вiд 2025-09-13 17:40:27Суддя - підорас, зупинив атаку Оболоні з виходом один на один. Свиснув на користь винуватого. А так було б 3:2
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731149 вiд 2025-09-13 17:40:16Шапаренко очікувано (мною) слабо …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731148 вiд 2025-09-13 17:39:13Біловар плюс Нещерет, який боїться грати на виходах.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731147 вiд 2025-09-13 17:37:14Тупорилий Біловар
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731146 вiд 2025-09-13 17:37:02Випустили ватну фуйню на поле - отримали у свої ворота. Все як має бути.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731145 вiд 2025-09-13 17:35:41долбоебизм не лечится..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731144 вiд 2025-09-13 17:34:44До цього йшло …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731143 вiд 2025-09-13 17:30:56Караваєв двічі підряд грубо помиляється в захисті - спочатку засунув м'яча Михайленко, а потім загубив свого гравця на вбивчий позиції.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731142 вiд 2025-09-13 17:17:43Пробував перекинути!!! Автозаміна задовбала …забуваю про її існування.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731141 вiд 2025-09-13 17:16:24Тільки що Волошин перебудував голкіпера лівою -не перекинув.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731140 вiд 2025-09-13 17:01:48Граючи зліва треба якось хоч трохи вміти бити лівою ногою, а не тільки своєю робочою правою.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731139 вiд 2025-09-13 17:00:12Волошин класично БЛИЖНЬОЮ ногою класично вище воріт. Буде так би сто раз підряд-сто раз проб'є вище воріт.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731138 вiд 2025-09-13 16:50:35Нове (старе) слово в проведенні замін в перерві (як колись), а не на 60-й хвилині як зараз по-модному.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731137 вiд 2025-09-13 16:30:40Є бля!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731136 вiд 2025-09-13 16:30:13Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1731135 так і було. не лише центр. команда не вміє захищатись, не навчена.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731135 вiд 2025-09-13 16:28:15Центр захисту знову в жопі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731134 вiд 2025-09-13 16:21:37ProstoVlizPobalakaty № 1731131 ----- Дякую. Пепсі правий тут. А я не знав та ще й забув. У Великій Британії пасту наприклад, спагетті болоньєзе так само пхали в банки бляшані і консервували, і потім прийшов до дому і висипав те гімно на тарілку і в мікрохвильовку. Кушать подано, жрітє товаріщі.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731133 вiд 2025-09-13 16:14:03тренер Оболоні, наче гопнік якийсь.