🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 498.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731132 вiд 2025-09-13 16:07:59

Вирішив спробувати написати власну статтю про вчорашню перемогу у спідвеї, але на Трибуні якась така дурнувата система блогів, що цю статтю навряд чи хтось побачить, коли туди зайде.
https://ua.tribuna.com/uk/automoto/blogs/3147261-nazar-parnitskyy-chempion-svitu-u21-zi-spidveyu-na-hareviy-dor/

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731131 вiд 2025-09-13 16:02:23

Enot
№ 1731129 вiд 2025-09-13 15:44:27



Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731130 вiд 2025-09-13 15:55:32

Бражко пиздовптый. Ну накуя зватать руками? Ебнул бы того сухановп по ногам, и нормально.. игровой момент..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731129 вiд 2025-09-13 15:44:27

Якось дивно запасати равіолі. Пельмені, буузи та тому подібне запасали у мороженому вигляді. Тому що клімат у Монголії чи Західній Монголії дозволяв. У мерзлоту закопав і є запаси. А в Німеччині це треба їх тримати у холодильниках, тобто це залежить від електроенергії. А як не буде електроенергії?
Якщо ж це консервовані равіолі, то це взагалі дивно. Це ж тісто, як його консервувати, у чому? Ну і равіолі потребують готування, їх треба варити, смажити чи щось подібне. Сире тісто їсти не можна. У випадку війни це може бути критично. Тому стратегічні запаси в СРСР робили, наприклад, з тушонки, яку можна відкрити і жерти.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731128 вiд 2025-09-13 15:30:04

PEPSI (Merkury)
№ 1731125
----
Основний компонент - консервовані равіолі.
Равіолі, Карл! Яка гидота.

Я пробував їх їсти, коли був студентом. Двічі підряд - неможливо. Краще б свинячу рульку консервували якось.

----
Не жени. Равіолі це маленькі варенички (чи західномонгольські пель-мєні). У нас вся Україна ці пельмені споживає як машинної так і ручної ліпки.

Там вочевидь, помилка в перекладі. Я ніколи не бачив консервованих равіолі, мабуть йдеться про заморожені.

Я коли служив в СА, у нас на кухні розпаковували туші свиней заморожені, там печатка стояла 1967 рік. (якийсь совєцький НЗ з часів вторгнення в Чехословакію доїдали.)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731127 вiд 2025-09-13 15:26:14

PEPSI (Merkury)
№ 1731126

так.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731126 вiд 2025-09-13 15:23:54

VVV
№ 1731124
чому з 2009? З Обами чи що?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731125 вiд 2025-09-13 15:22:59

указом Мерца міноборони Німеччини створило 150 величезних складів з стратегічним запасом продовольства на випадок війни. Основний компонент - консервовані равіолі.
Равіолі, Карл! Яка гидота.
Я пробував їх їсти, коли був студентом. Двічі підряд - неможливо. Краще б свинячу рульку консервували якось.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731124 вiд 2025-09-13 15:20:27

PEPSI (Merkury)
№ 1731122
з 2009 року у світі почалась ера правління довбойобів. ми на самому її початку.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731123 вiд 2025-09-13 15:18:22

трохи солі на рану киянам :-)
Перше тренування Бущана у Поліссі.



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731122 вiд 2025-09-13 15:01:23

Кэш Патель - у нього на лобі написано, що він наркоман і дегенерат. Жирним капслоком.
Венс просто дегенерат і сноб.
Команда у Трампа видатна. Під стать боссу.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731121 вiд 2025-09-13 14:57:30

Парад уродов.
Рубрика: Боже яке кончене.

11.9
Перші слова Трампа після падіння веж-близнюків:
«Тепер моя вежа сама висока на Манхеттені».

12.9
Глава МИД Словакии Бланар: я хочу верить, что дроны, упавшие в Польше, должны были оказаться в Украине.

Просто кончене створіння.

13.9
«Увидимся в Вальхалле» - говорит индус Кэш Патель (Директор ФБР) убитому Кирку.
..

Но комментс.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731120 вiд 2025-09-13 14:55:06

PEPSI (Merkury)
№ 1731117 вiд 2025-09-13 14:49:47

От тому я і кажу, що хуєфа - підари.
Яка Чехія, яка Словаччина - чемпіон?
Якщо вже виграла комуняча чехословаччина, то хай вже так і буде в історії.
Нахуя оці манси?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731119 вiд 2025-09-13 14:54:02

klirik
№ 1731116
---
Коли він спить? Час у Вашингтоні (Округа Коламбія) 07.53

Трамп тільки но прокинувся і мерщій до телефону і постити у мережі Трусоціал?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731118 вiд 2025-09-13 14:53:08

klirik
№ 1731116 вiд 2025-09-13 14:47:41

Телефонує такий Зеля Байдену і каже - слухай, Джо, а давай з рашкою війнушку замутим, чи шо? Трвмп нам дав джавеліни, а Обамв - ковдри!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731117 вiд 2025-09-13 14:49:47

Vichny
№ 1731112
Туркменістан буде дуже здивований, що виграв ЧЄ у якомусь там лохматому році :-).

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731116 вiд 2025-09-13 14:47:41

Trump:
«It's Biden's and Zelenskyy's WAR»

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731115 вiд 2025-09-13 14:43:34

Ну, тоді значить просто забрати медалі у сов'єтів, ібо нєхуй.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731114 вiд 2025-09-13 13:52:55

Vichny
№ 1731112 вiд 2025-09-13 13:27:23

З того складу в Україні народжений лише Маслаченко, що на поле не виходив. Войнов з Динамо Київ навряд чи є серйозним аргументом щодо того. що Україна - чемпіон Європи 1960. От срібні медалі 1988 більш ніх на 50% українські.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731113 вiд 2025-09-13 13:43:21

PEPSI (Merkury)
№ 1731109 вiд 2025-09-13 12:58:54

Він знов забув, що офіційно відновлюється після травми? На нього вже жалілися. що занадто активний, як для травмованого.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731112 вiд 2025-09-13 13:27:23

Ну так тоді і Україна має бути визнана чемпіоном Європи коли там ссср йобаний переміг в якомусь лохматому році.

Взагалі - які ж довбойоби ті хуєфа…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731111 вiд 2025-09-13 13:19:11

Справедливо. А то хуєфа присудила перемогу чехословаччини у ЄМ 1976 лише чехам.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731110 вiд 2025-09-13 13:17:47

Минуло майже 50 років. УЄФА визнав збірну Словаччини чемпіоном Європи
Команда здобула визнання після турніру, який відбувся в 1976 році

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731109 вiд 2025-09-13 12:58:54

Український боксер Олександр Усик готується дебютувати за житомирський клуб «Полісся», з яким у нього офіційний контракт.

«Я ще й банку Динамо заб'ю. У мене трошки в Федерації зв'язки є - думаю, зареєструють як футболіста», - сказав Усик.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731108 вiд 2025-09-13 12:40:51

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1731107 вiд 2025-09-13 11:55:06

С'єбалось 10 см у Себальйоса.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731107 вiд 2025-09-13 11:55:06

Що у Себальйоса кудись зникли 10 см зросту - це таки вагома претензія.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731106 вiд 2025-09-13 11:13:20

кооператив он офіційно відповів Кравцю шо Себальес так собі гравець, та і війни злякався, а він сам херовий селекціонер

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731105 вiд 2025-09-13 10:46:46

Росія звернулася до Туреччини з пропозицією викупити назад зенітно-ракетні комплекси С-400, які були поставлені Анкарі у 2019 році

Все, що відомо читайте?
https://militarnyi.com/uk/news/rosiya-pragne-povernuty-s-400-ranishe-prodani-turechchyni/
-----
через цю покупку туреччину «відключили» від програми по ф35 (контракти на декілька ярдів «зап частин для ф35») і прибрали з черги на поставку тих ф35
недавно ледве домовились щоб ф16 їм продали…
і от такоє от… продайте нам ті с400 взад…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731104 вiд 2025-09-13 10:43:49

Starik (Україна, Київ)
№ 1731091

У мене абонемент :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731103 вiд 2025-09-13 10:39:03

ProstoVlizPobalakaty
№ 1731098 вiд 2025-09-13 00:32:54

У зовнішній політиці, трампидло - це лох, який сів грати з досвідченими шулерами.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731102 вiд 2025-09-13 09:21:51

2 olma
№ 1731101
Здається, він з медаллю школу закінчив.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731101 вiд 2025-09-13 07:03:48

Мене в Інтерв'ю Кравця здивувало слово Маріанська впадина, Ого, думаю, чувак і таке знає? Досить рідкісне явище серед футболістів шкільні географічні знання з підручника, Артем мабуть відмінником був

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731100 вiд 2025-09-13 03:54:45

Fozzey
№ 1731099
Ну тоді запроси банкіра-рокера Лавренчука. Дуже цікава людина. Прийде до тебе в гості з гітарою. Але треба серйозно підготуватися.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731099 вiд 2025-09-13 00:38:57

2 Ukrainian Ranger
№ 1731005
Сьогодні знайшов його номер і запропонував. Відповів, що вже з кимось домовився і не хоче.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731098 вiд 2025-09-13 00:32:54

olma
№ 1731083 вiд 2025-09-12 23:37:45

Трамп сказав Лукашенку відпустити в'язнів. Той проконсультувався у своїх кгбістів, кого там можна безпечно відпустити під кінець строку, психологічно зламаних і політично безпечних для самого Луки, ну і зробили от такий цирк, в якому Трамп знов виконав улюблену роль клоуна.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731097 вiд 2025-09-13 00:27:12

ProstoVlizPobalakaty
№ 1731092

Це дійсно круто!

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731096 вiд 2025-09-13 00:26:22

Batyj
№ 1731094

там не бачив, але таке, комплекс там великий.
Перегони там були норм, як для того часу :)
Навіть бачив як волги вилітали за трасу, до Ф1 далеко, але думки виникали, чому людей туди пускають і за що вони змагаються.
Москвічі (412) то було взагалі дивно, але весело :) , к Як я зараз розумію це було типу Фольксваген бітл шоу, тільки набагато гірше :)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731095 вiд 2025-09-13 00:11:36

olma
№ 1731093 вiд 2025-09-13 00:00:33

Назар має велике майбутнє, бо вже зараз є претендентом і на «дорослі» титули. Через тиждень в Чехії буде останній етап дорослого чемпіонату Європи. Він там зараз п'ятий (утриматись на цьому місці дасть можливість без дуже важкого відбору їздити на ЧЄ в наступному році), але ще шанси і за медаль боротись, там відрив до третього місця 2 очки).

https://sport.ua/uk/news/796863-vpershe-v-istorii-ukrainets-parnitskiy-chempion-svitu-zi-spidveyu-sgp2

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731094 вiд 2025-09-13 00:03:45

до речі, на Чайці був (є?) мототрек гаровий..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731093 вiд 2025-09-13 00:00:33

ProstoVlizPobalakaty
№ 1731092
---
Круто!

Я тепер розумію, що це значне досягнення.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.