ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731132 вiд 2025-09-13 16:07:59Вирішив спробувати написати власну статтю про вчорашню перемогу у спідвеї, але на Трибуні якась така дурнувата система блогів, що цю статтю навряд чи хтось побачить, коли туди зайде. https://ua.tribuna.com/uk/automoto/blogs/3147261-nazar-parnitskyy-chempion-svitu-u21-zi-spidveyu-na-hareviy-dor/
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731131 вiд 2025-09-13 16:02:23Enot № 1731129 вiд 2025-09-13 15:44:27
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731130 вiд 2025-09-13 15:55:32Бражко пиздовптый. Ну накуя зватать руками? Ебнул бы того сухановп по ногам, и нормально.. игровой момент..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731129 вiд 2025-09-13 15:44:27Якось дивно запасати равіолі. Пельмені, буузи та тому подібне запасали у мороженому вигляді. Тому що клімат у Монголії чи Західній Монголії дозволяв. У мерзлоту закопав і є запаси. А в Німеччині це треба їх тримати у холодильниках, тобто це залежить від електроенергії. А як не буде електроенергії? Якщо ж це консервовані равіолі, то це взагалі дивно. Це ж тісто, як його консервувати, у чому? Ну і равіолі потребують готування, їх треба варити, смажити чи щось подібне. Сире тісто їсти не можна. У випадку війни це може бути критично. Тому стратегічні запаси в СРСР робили, наприклад, з тушонки, яку можна відкрити і жерти.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731128 вiд 2025-09-13 15:30:04PEPSI (Merkury) № 1731125 ---- Основний компонент - консервовані равіолі. Равіолі, Карл! Яка гидота. Я пробував їх їсти, коли був студентом. Двічі підряд - неможливо. Краще б свинячу рульку консервували якось. ---- Не жени. Равіолі це маленькі варенички (чи західномонгольські пель-мєні). У нас вся Україна ці пельмені споживає як машинної так і ручної ліпки. Там вочевидь, помилка в перекладі. Я ніколи не бачив консервованих равіолі, мабуть йдеться про заморожені. Я коли служив в СА, у нас на кухні розпаковували туші свиней заморожені, там печатка стояла 1967 рік. (якийсь совєцький НЗ з часів вторгнення в Чехословакію доїдали.)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731127 вiд 2025-09-13 15:26:14PEPSI (Merkury) № 1731126 так.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731126 вiд 2025-09-13 15:23:54VVV № 1731124 чому з 2009? З Обами чи що?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731125 вiд 2025-09-13 15:22:59указом Мерца міноборони Німеччини створило 150 величезних складів з стратегічним запасом продовольства на випадок війни. Основний компонент - консервовані равіолі. Равіолі, Карл! Яка гидота. Я пробував їх їсти, коли був студентом. Двічі підряд - неможливо. Краще б свинячу рульку консервували якось.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731124 вiд 2025-09-13 15:20:27PEPSI (Merkury) № 1731122 з 2009 року у світі почалась ера правління довбойобів. ми на самому її початку.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731123 вiд 2025-09-13 15:18:22трохи солі на рану киянам :-) Перше тренування Бущана у Поліссі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731122 вiд 2025-09-13 15:01:23Кэш Патель - у нього на лобі написано, що він наркоман і дегенерат. Жирним капслоком. Венс просто дегенерат і сноб. Команда у Трампа видатна. Під стать боссу.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731121 вiд 2025-09-13 14:57:30Парад уродов. Рубрика: Боже яке кончене. 11.9 Перші слова Трампа після падіння веж-близнюків: «Тепер моя вежа сама висока на Манхеттені». 12.9 Глава МИД Словакии Бланар: я хочу верить, что дроны, упавшие в Польше, должны были оказаться в Украине. Просто кончене створіння. 13.9 «Увидимся в Вальхалле» - говорит индус Кэш Патель (Директор ФБР) убитому Кирку. .. Но комментс.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731120 вiд 2025-09-13 14:55:06 PEPSI (Merkury) № 1731117 вiд 2025-09-13 14:49:47 От тому я і кажу, що хуєфа - підари. Яка Чехія, яка Словаччина - чемпіон? Якщо вже виграла комуняча чехословаччина, то хай вже так і буде в історії. Нахуя оці манси?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731119 вiд 2025-09-13 14:54:02klirik № 1731116 --- Коли він спить? Час у Вашингтоні (Округа Коламбія) 07.53 Трамп тільки но прокинувся і мерщій до телефону і постити у мережі Трусоціал?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731118 вiд 2025-09-13 14:53:08klirik № 1731116 вiд 2025-09-13 14:47:41 Телефонує такий Зеля Байдену і каже - слухай, Джо, а давай з рашкою війнушку замутим, чи шо? Трвмп нам дав джавеліни, а Обамв - ковдри!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731117 вiд 2025-09-13 14:49:47Vichny № 1731112 Туркменістан буде дуже здивований, що виграв ЧЄ у якомусь там лохматому році :-).
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731116 вiд 2025-09-13 14:47:41Trump: «It's Biden's and Zelenskyy's WAR»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731115 вiд 2025-09-13 14:43:34Ну, тоді значить просто забрати медалі у сов'єтів, ібо нєхуй.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731114 вiд 2025-09-13 13:52:55Vichny № 1731112 вiд 2025-09-13 13:27:23 З того складу в Україні народжений лише Маслаченко, що на поле не виходив. Войнов з Динамо Київ навряд чи є серйозним аргументом щодо того. що Україна - чемпіон Європи 1960. От срібні медалі 1988 більш ніх на 50% українські.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731113 вiд 2025-09-13 13:43:21PEPSI (Merkury) № 1731109 вiд 2025-09-13 12:58:54 Він знов забув, що офіційно відновлюється після травми? На нього вже жалілися. що занадто активний, як для травмованого.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731112 вiд 2025-09-13 13:27:23Ну так тоді і Україна має бути визнана чемпіоном Європи коли там ссср йобаний переміг в якомусь лохматому році. Взагалі - які ж довбойоби ті хуєфа…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731111 вiд 2025-09-13 13:19:11Справедливо. А то хуєфа присудила перемогу чехословаччини у ЄМ 1976 лише чехам.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731110 вiд 2025-09-13 13:17:47Минуло майже 50 років. УЄФА визнав збірну Словаччини чемпіоном Європи Команда здобула визнання після турніру, який відбувся в 1976 році
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731109 вiд 2025-09-13 12:58:54Український боксер Олександр Усик готується дебютувати за житомирський клуб «Полісся», з яким у нього офіційний контракт. «Я ще й банку Динамо заб'ю. У мене трошки в Федерації зв'язки є - думаю, зареєструють як футболіста», - сказав Усик.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731108 вiд 2025-09-13 12:40:51Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1731107 вiд 2025-09-13 11:55:06 С'єбалось 10 см у Себальйоса.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731107 вiд 2025-09-13 11:55:06Що у Себальйоса кудись зникли 10 см зросту - це таки вагома претензія.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731106 вiд 2025-09-13 11:13:20кооператив он офіційно відповів Кравцю шо Себальес так собі гравець, та і війни злякався, а він сам херовий селекціонер
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731105 вiд 2025-09-13 10:46:46Росія звернулася до Туреччини з пропозицією викупити назад зенітно-ракетні комплекси С-400, які були поставлені Анкарі у 2019 році Все, що відомо читайте? https://militarnyi.com/uk/news/rosiya-pragne-povernuty-s-400-ranishe-prodani-turechchyni/ ----- через цю покупку туреччину «відключили» від програми по ф35 (контракти на декілька ярдів «зап частин для ф35») і прибрали з черги на поставку тих ф35 недавно ледве домовились щоб ф16 їм продали… і от такоє от… продайте нам ті с400 взад…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731104 вiд 2025-09-13 10:43:49Starik (Україна, Київ) № 1731091 У мене абонемент :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731103 вiд 2025-09-13 10:39:03ProstoVlizPobalakaty № 1731098 вiд 2025-09-13 00:32:54 У зовнішній політиці, трампидло - це лох, який сів грати з досвідченими шулерами.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731102 вiд 2025-09-13 09:21:512 olma№ 1731101Здається, він з медаллю школу закінчив.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731101 вiд 2025-09-13 07:03:48Мене в Інтерв'ю Кравця здивувало слово Маріанська впадина, Ого, думаю, чувак і таке знає? Досить рідкісне явище серед футболістів шкільні географічні знання з підручника, Артем мабуть відмінником був
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731100 вiд 2025-09-13 03:54:45Fozzey № 1731099 Ну тоді запроси банкіра-рокера Лавренчука. Дуже цікава людина. Прийде до тебе в гості з гітарою. Але треба серйозно підготуватися.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731099 вiд 2025-09-13 00:38:572 Ukrainian Ranger№ 1731005Сьогодні знайшов його номер і запропонував. Відповів, що вже з кимось домовився і не хоче.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731098 вiд 2025-09-13 00:32:54olma № 1731083 вiд 2025-09-12 23:37:45 Трамп сказав Лукашенку відпустити в'язнів. Той проконсультувався у своїх кгбістів, кого там можна безпечно відпустити під кінець строку, психологічно зламаних і політично безпечних для самого Луки, ну і зробили от такий цирк, в якому Трамп знов виконав улюблену роль клоуна.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731097 вiд 2025-09-13 00:27:12ProstoVlizPobalakaty № 1731092 Це дійсно круто!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731096 вiд 2025-09-13 00:26:22Batyj № 1731094 там не бачив, але таке, комплекс там великий. Перегони там були норм, як для того часу :) Навіть бачив як волги вилітали за трасу, до Ф1 далеко, але думки виникали, чому людей туди пускають і за що вони змагаються. Москвічі (412) то було взагалі дивно, але весело :) , к Як я зараз розумію це було типу Фольксваген бітл шоу, тільки набагато гірше :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731095 вiд 2025-09-13 00:11:36olma № 1731093 вiд 2025-09-13 00:00:33 Назар має велике майбутнє, бо вже зараз є претендентом і на «дорослі» титули. Через тиждень в Чехії буде останній етап дорослого чемпіонату Європи. Він там зараз п'ятий (утриматись на цьому місці дасть можливість без дуже важкого відбору їздити на ЧЄ в наступному році), але ще шанси і за медаль боротись, там відрив до третього місця 2 очки). https://sport.ua/uk/news/796863-vpershe-v-istorii-ukrainets-parnitskiy-chempion-svitu-zi-spidveyu-sgp2
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731094 вiд 2025-09-13 00:03:45до речі, на Чайці був (є?) мототрек гаровий..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1731093 вiд 2025-09-13 00:00:33ProstoVlizPobalakaty № 1731092 --- Круто! Я тепер розумію, що це значне досягнення.