🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 500.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731052 вiд 2025-09-12 14:11:24



sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731051 вiд 2025-09-12 14:11:18

Russia’s oil revenues soared $0.9B to $14.3B in July 2025, driven by higher prices and an extra day.
@KSE_Institute
’s August report shows crude at $8.94B and products at $5.39B. The shadow fleet keeps the cash rolling.

? ️ Full report: https://bit.ly/4njhu9f
---------
школа милованова показує що хуй доходи від експорту нафти знижуються… тіньовий флот - працює…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731050 вiд 2025-09-12 14:10:30

трек

16:57 Серця мого біль

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731049 вiд 2025-09-12 14:08:18

Я її довго чекав і таки знайшов! Українська Доро Пеш таки народилася, і вхуярила рок найвищого ґатунку:



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731048 вiд 2025-09-12 14:06:54

Я її таки знайшов. Українська Доро Пеш таки народилася, і вхуярила рок най

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731047 вiд 2025-09-12 13:31:21

Batyj
№ 1731039
одна співробітниця робе мінета начальнику відділу раз на тиждень і весь інший час «вільна», тобто зайсмається власними справами :)
скажем так сам не бачив :) але чутки такі були

Ще якось працював я на фірмі, де співробітника (непоганого до речі) звільнили з формулюванням: «отказ от карьєрного роста» :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731046 вiд 2025-09-12 12:56:51

sk (здалеку…)
№ 1731045 вiд 2025-09-12 12:54:13
Мамонт же.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731045 вiд 2025-09-12 12:54:13

Enot
№ 1731044
а що потім робить власник клубу (який платить бабло за легіонерів), коли вони грають «не так» як агенти обіцяли?
продовжує як в казино? не випало 30 раз на зеро, ставлю зеро в черговий раз, скоро повинно повезти? :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731044 вiд 2025-09-12 12:17:03

Є ще модель коли гравець або його агент платить тренеру частину зарплати гравця, за те що той його взяв в команду або ставить в основний склад.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731043 вiд 2025-09-12 12:11:32

Batyj
Так в роботі клуба з футбольними агентами так само. Агент привіз гравця, домовився з менеджерами про комісію для них, менеджери навішали суркомамонту на великі вуха вермишелі, той розплатився, менеджери получили свою комісію.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731042 вiд 2025-09-12 12:11:02

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1731037
слушна думка :)
правда меншенькому ж нічого не світить
та наче ж вони разом з дружиною заявляли що залишаться світськими персонами
то старший нехай віддувається з короною на голові (коли час прийде)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731041 вiд 2025-09-12 12:07:33

Приклад внутрішньої корупції у корпоративній системі - призначення на вищу чи вигіднішу посаду за хабар у вигляді грошей, послуг тощо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731040 вiд 2025-09-12 12:07:20

Batyj
№ 1731039
---
Не чув такого. Той матеріал з Кравцем Артемом взагалі якась каша малозрозуміла.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731039 вiд 2025-09-12 12:02:07

2 olma
№ 1731027
Это пример корупции внешней. А я спрашивпю про внутреннюю..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731038 вiд 2025-09-12 12:00:16

Принц Гаррі приїхав разом з міністром закордонних справ Польщі Сікорським. Обидва вийшли з вагону у спортивних костюмах і вигляд у них такий, ніби всю ніч бухали)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731037 вiд 2025-09-12 11:53:49

olma
№ 1731019 вiд 2025-09-12 10:29:30

Враховуючи стан здоров'я короля, мабуть час було миритися.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731036 вiд 2025-09-12 11:53:37

Є бізнес-моделі, які самі по собі включають в себе корупційні дії. Таке характерно для фармацевтів, наприклад. В цьому випадку платить кінцевий споживач, а не фірма, як у випадку, допустимо, з поліграфічними послугами за відкат менеджеру, що заключив договір.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731035 вiд 2025-09-12 11:50:36

olma
№ 1731022
Тому я і бачу вже останні півроку у Баварії сотні солдат і офіцерів, які їдуть на якісь збори, чи навчання. З баулами.
У мене за містом - три великі військові частини (ульм-ехінген-лехр)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731034 вiд 2025-09-12 11:47:22

Хай підсобне господарство створюють - свинки, курочки, шось такоє.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731033 вiд 2025-09-12 11:45:43

Україна виділила земельну ділянку у безпечному регіоні для будівництва заводу Rheinmetall
-----------------------
Ось там я і буду працювати :-)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731032 вiд 2025-09-12 11:26:33

Корупція, у найширшому сенсі - це використання посади, на яку індивіда призначено, чи доручених йому повноважень для отримання особистої вигоди. Іноді це визначення звужують до посад у органах влади та владних повноважень, але це навряд чи правильно.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731031 вiд 2025-09-12 11:21:26

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1731024 вiд 2025-09-12 10:49:37

трампидло ж ніби бореться з транґендерами у спорті? А з бульбомужиком тіпо все нормально ;)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731030 вiд 2025-09-12 11:11:11

https://x.com/JayinKyiv/status/1966370582921920596
Polish Deputy Foreign Minister of Fox News:
«We were supposed to have sanctions but we got Alaska».
-------
сікорський непогано на фокс
при чому ведучий сам відзначив що після аляски та візиту до сі хуйло ще більш ескалювало військові дії…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731029 вiд 2025-09-12 11:09:27

У українських футбольних клубах є корупція звісно. Але можливо це називається не корупція, а шахрайство.
Тому що самі футбольні клуби там структура нетипова для бізнесу. Якісь ліві премії, бенефіти гравцям, тренерам, комісії за трансфер.

Торік був же кейс шахрайства у знаменитому клубі Полісся Житомир, коли Ашур подав у відставку.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731028 вiд 2025-09-12 11:00:08

Batyj
№ 1731026 вiд 2025-09-12 10:58:29
Якщо я пишу це, то я знаю про що пишу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731027 вiд 2025-09-12 10:58:33

Batyj
№ 1731023
----
Кільканадцять років тому займався видаванням журналу індустріального, приватне видавництво, і доручили мені мої боси запитати в друкарнях укр. ціну друкування накладу (тиражу) журналу. Там даєш параметри: розмір журналу, кількість сторінок, щільність паперу на обкладинці, щільність паперу в середині, як зшивається, чи корінець на клей іде і т. п.

Так що ти думаєш, в одній друкарні мене вислухали і запропонувал deal. Ми надрукуємо такій ціні, а вам, тобто мені особисто відкатиму 10% від суми замовлення.))

Ну звісно я їх нах післав, знайшов інших, які просили адекватну ціну і без непристойних пропозицій щодо наєбалова моїх партнерів-засновників на відкаті.

Мораль така. що корупція у приватних фірмах існує, у людей є спокуси, але її в рази менше, ніж у державних чи напівдержавних, чи великих акціонерних підприємствах, вона часто швидко викривається і знищується внутрі приватного підприємства.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731026 вiд 2025-09-12 10:58:29

№ 1731025
это ты ЧУВАК. Нихуя умного сказать не можешь. Один пизжеж. Зато на мові..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731025 вiд 2025-09-12 10:56:04

Batyj
№ 1731023 вiд 2025-09-12 10:37:08
Чувак, я якби 25 років вже в темі. Багато речей в бізнесі взагалі не можна робити без корупції, тобто особистої зацікавленості.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731024 вiд 2025-09-12 10:49:37

теніс
Президент США Дональд Трамп у вітальному листі білоруському диктатору Олександру Лукашенко з нагоди його Дня народження «з особливим задоволенням» відзначив «надзвичайну перемогу білоруської тенісистки Арини Соболенко на US Open», яка «представляє найкращих людей вашої країни. І ми знаємо, що ви повинні пишатись її досягненнями».

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731023 вiд 2025-09-12 10:37:08

№ 1731013
я просив приклад на своєму досвіді, а не заяву за всю планету..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731022 вiд 2025-09-12 10:36:27

Радек Сікорський в інтервью Фокс-Ньюсу каже в Польщі стаціонують зараз 10 тис. амереканських солдатів. І начебто за кожного Польща платить штатам живими грошима 50 тис. доларів. А також їх годує, тренує коштом Польского бюджету.

Отакі розклади Трамп ще весною виставив. Штати допомагають з безпекою тепер винятково за гроші. I's Fair enough.

Макрон і Мерц праві. Треба розвивати свій воєнпром, і потиху унезалежнюватися від Штатів. бо ці кровосісі Трампістські задовбуть.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731021 вiд 2025-09-12 10:31:45

а що по удару в катарі?
лідери хамасу живі? їх в телевізорі показували?
цікаво що саудити-катарці купують в штатах на ярди-і-ярди
саудити мають 20 систем петріот - найбільше ніж б-яка інша країна. пускових - 100+
катар теж петріоти має…
думаю що і крім петіротів є окремі радари… і от ці радари «не бачать» виліт літаків ізраїлю (пишуть що навіть дозаправлялись в повітрі) …
писали що розвідка туреччини попередила хамасівців перед ударом. турки «бачили» виліт літаків…
ніфіганеясно, але цікаво…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731020 вiд 2025-09-12 10:30:44

Нема ніяких білорусів, які про щось можуть домовлятися з трампістами за спиною у хуйла

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731019 вiд 2025-09-12 10:29:30

Принц Гаррі, кажуть, помирився з батьком - королем Чарлзом ІІІ (недавно чай разом пили) і приїхав в Україну.
Непогано з медійного погляду.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731018 вiд 2025-09-12 10:27:40

olma
№ 1731016
рушиться світовий устрій що відбудовувався в 20му сторіччі
польща - геостратегічний форпост штатів в європі
можливо ми чогось не знаємо (але богданов постійно «ставить на місце» нагадуючи що трамп просто довбойоб) …

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731017 вiд 2025-09-12 10:24:06

LAZY
№ 1730996
кожен вечір хуйло-помойки піднімають паніку що на них летить мільйон дронів…
до калінінграду найкоротший шлях - через польщу…
нам це точно не потрібно. особливо зараз :)
отой порт пріморск що недалеко від пітірбурга, то жирна ціль
новоросійськ нам можуть не дати атакувати. так як звідти й казахська нафта відгружається. а то інвестиції шелл і ко в казахстані…
а пріморськ можна кошмарити. давно не чутно щоб єс кошмарило тіньові танкери що звідти виходять
там данія контролює вихід з балтики… а-ля «босфор» …
естонці якось спробували спіймати тіньовий танкер… але після того - тиша

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731016 вiд 2025-09-12 10:21:52

Filip Dąb-Mirowski
@FilippDM
Na razie potwierdza się teza, że USA potraktowały Polskę instrumentalnie, urządzając teatr, po to żeby na spokojnie dogadać się z Białorusią. Zniesienie sankcji z Belavii, obietnica przywrócenia placówki w Mińsku… a tu cyk, polsko-białoruska granica zamknięta do odwołania. I dobrze, nic bez nas. Łukaszenka musi zakończyć operację hybrydową na granicy.

Поки що підтверджується теорія, що США використали Польщу як інструмент, інсценувавши поетапну угоду для досягнення мирної угоди з Білоруссю. Зняття санкцій з «Белавіа», обіцянка відновлення посольства в Мінську… і потім, х-як, польсько-білоруський кордон закрито до подальшого повідомлення.

І це добре, нічого без нас. Лукашенко має припинити гібридну операцію на кордоні.

----
Чувак пише, що Трампісти по тихому домовляються з Білорусами, а Польщу і в хуй не ставлять. Ну поляки закрили границю з Білорусією і безполітну зону на 20 км від границі.

Тобто тепер Штатам треба вже слухати уважно Польщу щоб розблокувати Білорусь. Це я так зрозумів

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731015 вiд 2025-09-12 10:12:27

а рижий клоун сказав що 20 дронів випадково залетіли в польщу?
вже навіть анекдоти з цього приводу не хочеться згадувати
і ракета в кабмін… коли в суми прилетіла ракета на дитячу площадку, воно теж казало що це «випадково» …

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731014 вiд 2025-09-12 10:10:18

з приводу «викриттів» кравця…
трохи нахадує «жалоби» опозиції в нашому парламенті (при чому на протязі всього часу незалежності, про те що «влада» підгодовує депутатів роздаючи тисячі доларів щомісяця в конвертах…
але так ні разу на «гарячому» нікого не спіймали, з повиною ніхто не прийшов і т. п…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1731013 вiд 2025-09-12 10:08:05

Batyj
Корупція всюди є, розпили, відкати в приватних фірмах теж є.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.