olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749016 вiд 2026-05-31 18:58:04Багато галасу даремно. Пішли вони нахір, ті кацапи.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749015 вiд 2026-05-31 18:56:46VVV№ 1749013На 5 років їх вистачило, вже добре
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749014 вiд 2026-05-31 18:53:13канада зрівяли за 2 сек
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749013 вiд 2026-05-31 18:49:47о, як поляки освистують: Путін - хуйло. брати, блядь. г
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749012 вiд 2026-05-31 18:39:29Норвегі смажат канадійцев..
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749011 вiд 2026-05-31 18:36:14Схоже, що тут не я один «забив» на футбол національних збірних :))
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749010 вiд 2026-05-31 18:17:08а бачили відос, де Хвіча відмовився кацапам відповідати по їхньому
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749009 вiд 2026-05-31 18:10:42ProstoVlizPobalakaty № 1749001 вiд 2026-05-31 16:53:25 OG № 1748998 десь було сьогодні, шо вона принесла з собою пакети (напевно сміттеві) і з них зробила ерзац-прапор.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749008 вiд 2026-05-31 17:44:06sk № 1749007 вiд 2026-05-31 17:32:25 Саба і Осака грають завтра, сьогодні ще тільки поросятко сибірське може вийти в 1/4, бо швейцарка проти неї не дуже сильна, хоча якось Мухову прибила, значить в хорошій формі.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749007 вiд 2026-05-31 17:32:25ТенісВвечері бульбадура - осака На папері шансів осака має нульАле вона має харизму, японські нерви, і шизанутість в голові… Тобто «ключі» для того щоб робити нерви сабі Обидві мають контракти з найк. Тільки японці платят рази в три більше. Роблять кастомні колекції і таБульбадура ображається. Каже що піде від них…Але дурних немає її підписувати… Так що буде битва ікони найк осаки, і звичайного ноунейм на контракті…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749006 вiд 2026-05-31 17:25:19Крім успіхів в тенісі та лч забарного, ще більше радують репости шрайка про наші досягнення на «царині» міддл- та діп-страйків
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749005 вiд 2026-05-31 17:21:47Про дружину хуйло кіпераПравильно хтось в х камєнт залишив. Хуйло прапор з мішків для сміття. А-хуй-єна символічно!
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749004 вiд 2026-05-31 17:12:39ТенісНе дививсяВ матчі Еліна - Марта ставлю на молодьож 7-5 7-5
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749003 вiд 2026-05-31 17:08:37та ну хто що буде робити. скажуть: ві нє так понялі, русская культура, вся хуйня, нєт вайнє. французи схавають і самі вигадають, як відмазати цю пападью.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749002 вiд 2026-05-31 16:55:38Хоча судячи по формі це дійсно був прапор Франції.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749001 вiд 2026-05-31 16:53:25OG № 1748998 вiд 2026-05-31 16:37:57 Ті незрозумілі стрічки (якісь полімерні шматки) здається не були до того, як вона їх зв'язала, французьким прапором (були окремими), це може її врятувати від юридичного переслідування, але сподіваюсь французькі вболівальники побачать це і нічого хорошого для Сафонова з цього не буде.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749000 вiд 2026-05-31 16:45:01Щоправда злочин відбувся на території іноземної держави, але якщо тепер ця чмошниця спробує в'їхати до Жаболяндії, то до неї мають бути запитання.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748999 вiд 2026-05-31 16:42:50Жабидли - відомі законники, тож стаття про наругу над державними символами у них неодмінно має бути.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748998 вiд 2026-05-31 16:37:57Депортувати нах… https://www.dynamomania.com/news/813728-zhena-safonova-razorvala-francuzskij-flag-sdelala-iz-nego-rossijskij-i-vyshla-na-pole-posle-pobedy-pszh-v-lige-chempionov?fbclid=IwY2xjawSJGIRleHRuA2FlbQIxMABicmlkETFJbzlRd3U1clJHUXV3Ymd1c3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHt_JL9icHYp8bb6Nt2LOGU3Ki8sYb89w7eKiDGaX-QMRNWlt6jP62zfPNt3S_aem_ItXdcc7yJHdyCHkvCMlizg
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748997 вiд 2026-05-31 16:33:59Наші топові теніситстки ухоркаються на французькій глині, а вже за 3 тижні теніс на галявині Вімблдона, там виграють ноу-нейм чешки. На Харді в Нью-Йорку, виграє Сабалєнка або ноунейм молодьож. Подивився у Поляків, вони тупо в шоці від програшу Іги Свьонтек. Кажуть та ти візьми вже знайди собі хлопака і повернеться твій сильний теніс.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748996 вiд 2026-05-31 16:30:27Еліна Світоліна!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748995 вiд 2026-05-31 16:21:35Трохи жаль, що чвертьфінал такий, обидві готові як мінімум за вихід у фінал боротись. Думаю, що післязавтра перший сет виграє Костюк, результат другого сету передбачити не берусь, але якщо Світоліна виграє його, то виграє потім весь матч.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748994 вiд 2026-05-31 16:19:44Розтрощила! Українка у півфіналі, але хто саме? :)
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748993 вiд 2026-05-31 16:17:28Еліночка!!!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748992 вiд 2026-05-31 15:50:40Увімкнув теніс - таки затягує. Наша бере другий сет, хоча суперниця має потужні стегна і здоровий афедрон - хоча хз, чи сприяє це досконалій грі.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748991 вiд 2026-05-31 15:49:52Svitolina виграла другий сет. Доволі впевнено, вела 4:1, довела до 6:4.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748990 вiд 2026-05-31 15:20:22Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1748983 вiд 2026-05-31 14:27:53 Ахмєтов - пітух
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748989 вiд 2026-05-31 15:09:59Batyj № 1748987 вiд 2026-05-31 14:59:14 Ну так Мусоліні поляків і не дратував ніяк.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748988 вiд 2026-05-31 15:00:28еліна програла 1 сет 4:6 У Бенчич вдався неймовірний % попадання в «павутину» корту. Одразу кілька попадань у девятку, футбольною мовою. Особливо нейомвірним був дроп-шот у павутину, я такого ще не бачив. Глядачі завмерли аж.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748987 вiд 2026-05-31 14:59:14до речі, про польський орден білого орла. Муссоліні так і не позбавили ордену, яким нагородили у 29 році..
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748986 вiд 2026-05-31 14:41:32тенісбульбадура в іншій половині. тільки у фіналі є шанс зустрітисьв нашій половині, так. тільки андрєєваеліну не дивлюсь. коментатори нагадали що рим вона виграла коли було холодноі на жарі в парижі важко пройшла перше коло з тай-брейком в му…по еліні у мене більше впевненості, але буду далеко від телевізора :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748985 вiд 2026-05-31 14:37:51Бенчич смажить Світоліну..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748984 вiд 2026-05-31 14:37:50Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1748983 вiд 2026-05-31 14:27:53 Тільки у фіналі, в півфіналі може бути свинюшка красноярська. Але поки що у Еліни проблеми навіть з тим, щоб вийти на гру з Мартою.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748983 вiд 2026-05-31 14:27:53А яка там сітка у пенісисток - чи скоро хтось із наших може вийти на картопляне уйобище?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748982 вiд 2026-05-31 14:26:03Тим часом, татарин здорове інтерв'ю фуйнув:https://www.theguardian.com/football/2026/may/31/rinat-akhmetov-ukraines-richest-man-shakhtar-donetsk-owner-russia-interviewПро багато речей з минулого 3.143дИть обтічно, але підкреслює свою проукраїнську позицію.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748981 вiд 2026-05-31 14:23:38Естафету передала, сподіваємось, що у вівторок вже зустрінуться між собою.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748980 вiд 2026-05-31 14:11:57У Іги повністю розвалилась гра на своїх подачах ще в першому сеті, а в другому була повна катастрофа. Марта з прийому отримувала ініціативу, і вигравала навіть перші подачі Іги (55% за матч), а виграш других довела до 65%. Психологічно Костюк хотіла виграти, а Іга коли не змогла в другому сеті втримати перевагу вирішила пошвидше піти святкувати день народження, і злила 4 гейми вже без боротьби.
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748979 вiд 2026-05-31 13:58:56тенісще 5 коп. зараз тенісна гра трохи змінюєтьсяколи був живий рафа (десь так років за 5 до того як він пішов на пенсію), всі дивились на нього, і старались грати з якомога більшим топ-спіном. такими ударами можна затюкати суперника. не з 1го удару, а з 5-10го…каспер-рууд з такою грою в одному сезоні був три рази у фіналах слемів. іга виграла 4 рг і юс…але часи змінюються. зараз всі луплять потужно, плоско. щоб у суперника було менше часу добігти до м'яча. всі змінюють ракетки-струни. нові ракетки-струни - «точні». ними відносно легко попадати в корт близько до ліній…тому гра каспера рууда провалюється, іги.. на арену виходять чуваки з потужними плоскими ударами. фонсєка, ходар, блокс (бельгієц з укр корінням, який, правда травмувався перед рг) …зараз багато пишуть що у звєрєва супре-шанс виграти рг… ну… не знаю. хіба що подавати зможе на 80 левелі всі 5 сетів… його гра вже не дуже сучасна. є кому його затюкати на грунті!
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748978 вiд 2026-05-31 13:53:47теніса-хуй-єнна!далі на цей же корт виходить еліна проти бенчічі переможець цієї пари буде грати 1-4ту проти марти!!!українки роблять сенсації. старо вибила рибу. марта вибила ігухоча іга зараз не та. але… 4-разовий чемп рг… при 1-1, марта подавала і іга мала три брейк-пойнти. марта захистила і виграла гейм на своїй подачі… і гра іги розвалилась!!!
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748977 вiд 2026-05-31 13:50:41Марта привітала киян!!!!