🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 51.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749016 вiд 2026-05-31 18:58:04

Багато галасу даремно. Пішли вони нахір, ті кацапи.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749015 вiд 2026-05-31 18:56:46

VVV
№ 1749013

На 5 років їх вистачило, вже добре

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749014 вiд 2026-05-31 18:53:13

канада зрівяли за 2 сек

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749013 вiд 2026-05-31 18:49:47

о, як поляки освистують: Путін - хуйло. брати, блядь. г

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749012 вiд 2026-05-31 18:39:29

Норвегі смажат канадійцев..

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749011 вiд 2026-05-31 18:36:14

Схоже, що тут не я один «забив» на футбол національних збірних :))

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749010 вiд 2026-05-31 18:17:08

а бачили відос, де Хвіча відмовився кацапам відповідати по їхньому

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749009 вiд 2026-05-31 18:10:42

ProstoVlizPobalakaty
№ 1749001 вiд 2026-05-31 16:53:25
OG
№ 1748998

десь було сьогодні, шо вона принесла з собою пакети (напевно сміттеві) і з них зробила ерзац-прапор.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749008 вiд 2026-05-31 17:44:06

sk
№ 1749007 вiд 2026-05-31 17:32:25

Саба і Осака грають завтра, сьогодні ще тільки поросятко сибірське може вийти в 1/4, бо швейцарка проти неї не дуже сильна, хоча якось Мухову прибила, значить в хорошій формі.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749007 вiд 2026-05-31 17:32:25

Теніс
Ввечері бульбадура - осака
На папері шансів осака має нуль
Але вона має харизму, японські нерви, і шизанутість в голові… Тобто «ключі» для того щоб робити нерви сабі
Обидві мають контракти з найк. Тільки японці платят рази в три більше. Роблять кастомні колекції і та
Бульбадура ображається. Каже що піде від них…
Але дурних немає її підписувати… Так що буде битва ікони найк осаки, і звичайного ноунейм на контракті…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749006 вiд 2026-05-31 17:25:19

Крім успіхів в тенісі та лч забарного, ще більше радують репости шрайка про наші досягнення на «царині» міддл- та діп-страйків



sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749005 вiд 2026-05-31 17:21:47

Про дружину хуйло кіпера
Правильно хтось в х камєнт залишив. Хуйло прапор з мішків для сміття. А-хуй-єна символічно!

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749004 вiд 2026-05-31 17:12:39

Теніс
Не дивився
В матчі Еліна - Марта ставлю на молодьож 7-5 7-5

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749003 вiд 2026-05-31 17:08:37

та ну хто що буде робити. скажуть: ві нє так понялі, русская культура, вся хуйня, нєт вайнє. французи схавають і самі вигадають, як відмазати цю пападью.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749002 вiд 2026-05-31 16:55:38

Хоча судячи по формі це дійсно був прапор Франції.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749001 вiд 2026-05-31 16:53:25

OG
№ 1748998 вiд 2026-05-31 16:37:57

Ті незрозумілі стрічки (якісь полімерні шматки) здається не були до того, як вона їх зв'язала, французьким прапором (були окремими), це може її врятувати від юридичного переслідування, але сподіваюсь французькі вболівальники побачать це і нічого хорошого для Сафонова з цього не буде.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749000 вiд 2026-05-31 16:45:01

Щоправда злочин відбувся на території іноземної держави, але якщо тепер ця чмошниця спробує в'їхати до Жаболяндії, то до неї мають бути запитання.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748999 вiд 2026-05-31 16:42:50

Жабидли - відомі законники, тож стаття про наругу над державними символами у них неодмінно має бути.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748998 вiд 2026-05-31 16:37:57

Депортувати нах…

https://www.dynamomania.com/news/813728-zhena-safonova-razorvala-francuzskij-flag-sdelala-iz-nego-rossijskij-i-vyshla-na-pole-posle-pobedy-pszh-v-lige-chempionov?fbclid=IwY2xjawSJGIRleHRuA2FlbQIxMABicmlkETFJbzlRd3U1clJHUXV3Ymd1c3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHt_JL9icHYp8bb6Nt2LOGU3Ki8sYb89w7eKiDGaX-QMRNWlt6jP62zfPNt3S_aem_ItXdcc7yJHdyCHkvCMlizg

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748997 вiд 2026-05-31 16:33:59

Наші топові теніситстки ухоркаються на французькій глині, а вже за 3 тижні теніс на галявині Вімблдона, там виграють ноу-нейм чешки. На Харді в Нью-Йорку, виграє Сабалєнка або ноунейм молодьож.

Подивився у Поляків, вони тупо в шоці від програшу Іги Свьонтек. Кажуть та ти візьми вже знайди собі хлопака і повернеться твій сильний теніс.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748996 вiд 2026-05-31 16:30:27

Еліна Світоліна!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748995 вiд 2026-05-31 16:21:35

Трохи жаль, що чвертьфінал такий, обидві готові як мінімум за вихід у фінал боротись. Думаю, що післязавтра перший сет виграє Костюк, результат другого сету передбачити не берусь, але якщо Світоліна виграє його, то виграє потім весь матч.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748994 вiд 2026-05-31 16:19:44

Розтрощила! Українка у півфіналі, але хто саме? :)

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748993 вiд 2026-05-31 16:17:28

Еліночка!!!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748992 вiд 2026-05-31 15:50:40

Увімкнув теніс - таки затягує. Наша бере другий сет, хоча суперниця має потужні стегна і здоровий афедрон - хоча хз, чи сприяє це досконалій грі.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748991 вiд 2026-05-31 15:49:52

Svitolina виграла другий сет.
Доволі впевнено, вела 4:1, довела до 6:4.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748990 вiд 2026-05-31 15:20:22

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1748983 вiд 2026-05-31 14:27:53

Ахмєтов - пітух

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748989 вiд 2026-05-31 15:09:59

Batyj
№ 1748987 вiд 2026-05-31 14:59:14

Ну так Мусоліні поляків і не дратував ніяк.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748988 вiд 2026-05-31 15:00:28

еліна програла 1 сет 4:6

У Бенчич вдався неймовірний % попадання в «павутину» корту. Одразу кілька попадань у девятку, футбольною мовою.
Особливо нейомвірним був дроп-шот у павутину, я такого ще не бачив. Глядачі завмерли аж.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748987 вiд 2026-05-31 14:59:14

до речі, про польський орден білого орла. Муссоліні так і не позбавили ордену, яким нагородили у 29 році..

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748986 вiд 2026-05-31 14:41:32

теніс
бульбадура в іншій половині. тільки у фіналі є шанс зустрітись
в нашій половині, так. тільки андрєєва
еліну не дивлюсь. коментатори нагадали що рим вона виграла коли було холодно
і на жарі в парижі важко пройшла перше коло з тай-брейком в му…
по еліні у мене більше впевненості, але буду далеко від телевізора :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748985 вiд 2026-05-31 14:37:51

Бенчич смажить Світоліну..

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748984 вiд 2026-05-31 14:37:50

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1748983 вiд 2026-05-31 14:27:53

Тільки у фіналі, в півфіналі може бути свинюшка красноярська. Але поки що у Еліни проблеми навіть з тим, щоб вийти на гру з Мартою.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748983 вiд 2026-05-31 14:27:53

А яка там сітка у пенісисток - чи скоро хтось із наших може вийти на картопляне уйобище?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748982 вiд 2026-05-31 14:26:03

Тим часом, татарин здорове інтерв'ю фуйнув:

https://www.theguardian.com/football/2026/may/31/rinat-akhmetov-ukraines-richest-man-shakhtar-donetsk-owner-russia-interview

Про багато речей з минулого 3.143дИть обтічно, але підкреслює свою проукраїнську позицію.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748981 вiд 2026-05-31 14:23:38


Естафету передала, сподіваємось, що у вівторок вже зустрінуться між собою.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748980 вiд 2026-05-31 14:11:57

У Іги повністю розвалилась гра на своїх подачах ще в першому сеті, а в другому була повна катастрофа. Марта з прийому отримувала ініціативу, і вигравала навіть перші подачі Іги (55% за матч), а виграш других довела до 65%. Психологічно Костюк хотіла виграти, а Іга коли не змогла в другому сеті втримати перевагу вирішила пошвидше піти святкувати день народження, і злила 4 гейми вже без боротьби.

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748979 вiд 2026-05-31 13:58:56

теніс
ще 5 коп. зараз тенісна гра трохи змінюється
коли був живий рафа (десь так років за 5 до того як він пішов на пенсію), всі дивились на нього, і старались грати з якомога більшим топ-спіном. такими ударами можна затюкати суперника. не з 1го удару, а з 5-10го…
каспер-рууд з такою грою в одному сезоні був три рази у фіналах слемів. іга виграла 4 рг і юс…
але часи змінюються. зараз всі луплять потужно, плоско. щоб у суперника було менше часу добігти до м'яча. всі змінюють ракетки-струни. нові ракетки-струни - «точні». ними відносно легко попадати в корт близько до ліній…
тому гра каспера рууда провалюється, іги.. на арену виходять чуваки з потужними плоскими ударами. фонсєка, ходар, блокс (бельгієц з укр корінням, який, правда травмувався перед рг) …
зараз багато пишуть що у звєрєва супре-шанс виграти рг… ну… не знаю. хіба що подавати зможе на 80 левелі всі 5 сетів… його гра вже не дуже сучасна. є кому його затюкати на грунті!

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748978 вiд 2026-05-31 13:53:47

теніс
а-хуй-єнна!
далі на цей же корт виходить еліна проти бенчіч
і переможець цієї пари буде грати 1-4ту проти марти!!!
українки роблять сенсації. старо вибила рибу. марта вибила ігу
хоча іга зараз не та. але… 4-разовий чемп рг…
при 1-1, марта подавала і іга мала три брейк-пойнти. марта захистила і виграла гейм на своїй подачі… і гра іги розвалилась!!!

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748977 вiд 2026-05-31 13:50:41

Марта привітала киян!!!!


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.