olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730972 вiд 2025-09-11 22:20:42Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1730970 --- А чого саме міністр спорту і туризму про це непокоїться, а не міністр внутрішніх справ чи міністр оборони\нацбезпеки?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730971 вiд 2025-09-11 22:17:06сьогодні спостерігав на Лобановского, у корчми «Тайська кухня», ролсройс з приклепанною до кришки багажника антеной супутникового телефона..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730970 вiд 2025-09-11 21:48:59Міністр спорту та туризму Словаччини Рудольф Гуляк запропонував ввести в Словаччині обовьязкову військову службу, посилаючись зокрема на територіальні претензії з боку Угорщини. Oрбaн дoп***ся…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730969 вiд 2025-09-11 21:39:15Enot № 1730968 Oсь йoгo гoл https://x.com/SC_ESPN/status/1966033976201490655 Артем Рибак народився у Чернівцях. Перші кроки у футболі робив у Буковині, а згодом перейшов до академії донецького Шахтаря. Після початку повномасштабного військового вторгнення росіян він переїхав до Іспанії, де приєднався до Барселони. Минулого року хавбек дебютував за збірну України U-16.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730968 вiд 2025-09-11 20:31:42 ?? У фіналі чемпіонату світу серед клубів U-18 Барса перемогла аргентинський Расинг з рахунком 1:0. ?? ⚽️Проте найцікавіше, що золотий м'яч турніру за блаугранас забив 15-річний (!) українець Артем Рибак
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730967 вiд 2025-09-11 20:00:31Enot № 1730965 M$ наприклад занурювала датацентр у воду на декілька років. Дуже непогано вийшло технічно, але чомусь не масштабували. Мабуть була проблема в патентах та $. До речі патентне право дійсно гальмує прогрес капіталізму, є багато прикладів, головні з них звісно срср та Китай :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730966 вiд 2025-09-11 19:49:33Дякую всім за привітання!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730965 вiд 2025-09-11 17:00:42 sk (здалеку…) № 1730963 вiд 2025-09-11 16:52:49 А навіщо в пустелі при +40 щось охолоджувати? Логічніше кудись на Аляску.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730964 вiд 2025-09-11 16:54:18бля. виявляється польща мала пропускні термінали з біларусами. і вони могли їздити туди… ну підпиздець… сьогодні скзаали що закриють - і вже черги на виїзд від «прекрасної стабільності» …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730963 вiд 2025-09-11 16:52:49Enot № 1730961 ну це ж закони фізики скільки на нагрів, стільки ж і на охолодження :) звичайно що нові дата-центри «оптимізували» все це… інтел колись вивозили контейнер своїх серверів у пустелю під лас-вегасом, показували що при жарі +40 - то все працює охолоджуючись звичайним повітрям чи просто водою, як радіатори в машинах :) ----- зараз же інколи пролітають новини про квантові компьютери… також… групи розробників щоб вибити собі фінансування на наст рік, щось там повідомляють останнє наче від гугл було… ну це з області термоядерних керованих реакторів, чи супер-провідності при кімнатній температурі…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730962 вiд 2025-09-11 16:45:41Enot № 1730961 ну якшо маються на увазі перехідні процеси в чіпі, то можливо і більше :) а якшо реально, то ось блок для майнінгу, він споживає десь 250-300Вт, його охолоджує 3 куллери десь по 6-10Вт ну може корпусний на 14 Вт
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730961 вiд 2025-09-11 16:29:21Я спеціально спитав у Grok, він написав що на охолодження витрачається десь 30-50 відсотків енергії
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730960 вiд 2025-09-11 15:59:36основне споживання ел енергії, це розрахунковий чип, тому якшо не буде ніякого прориву в технологіях (шось таке фантазійне) а буде як зараз мультиплікація транзисторів, то споживання суттєво не зменшиться
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730959 вiд 2025-09-11 14:49:03Санкции против «Белавиа» сняли в обмен на свободу для 52 политзаключенных. Больше 1000 остаются за решеткой. -------- як колись ринок хуйлостану завалил «білоруський лосось», зараз аєрофлот переллється в бєл-авіа от вам шахімат а лукашеску 52 звільнив, за рік 520 нових «набере» … лукашеско за час війни пару раз до сі літав. і персонально з ним зустрічався… цікаво, чи не пов'язано це з переговорами штати-китай по торгівлі… вікно овертону відкривається… почали знімати санкції з лукашеску, почнуть знімати і з хуйла
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730958 вiд 2025-09-11 14:42:01Enot № 1730957 це як старий «кейс» який ксерокс колись розкрив (якщо не плутаю з компанією) коли були звичайні друкарські машинки, в середньому контора «витрачала» Х к-ть листів паперу томущо правити «мо мєлочам» чи ще щось - напрягати машиністку, щоб вона з нуля передруковала… таке собі… а коли з'явились компьютери/ксерокси - виявилось що особливо нікого напрягати не потрібно. десь кому-букву не туди втулив на листі - хуяк, передрукували документ. зустріч? хуяк, надрукувати презентації кожному!!! і виявилось що в теорії, компьютеризація повинна зменшити використання паперу, на практиці збільшина на порядок :) так і з компьютерами. на місяць американці висаджувались, рахували на логарифмічній лінійці, і на примітивному компі що по швидкості дорівнював швидкості проца першого ай-фона… технології проців покращились, але виявилось що теперь потрібно рахувати все що потрібно-і-не-потрібно… починаючи з того як раз «виміряти» і яку рекламу нам втюхувати :) тому затребуваність їх росте… ібм же колись прогнозували ринок компьютерів - до 10 штук у світі :) а потім прийшов «революціонер» біл-гейц зі своїм «мотто» - компьютер на кожен стіл :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730957 вiд 2025-09-11 14:00:42Енергія потрібна значною мірою для охолодження процесорів, тому з розвитком технологій її потрібно буде менше, так само як її стало менше потрібно у промисловості. Власне, наш мозок хоч і потребує суттєві енергоресурси, якось без електростанцій обходиться.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730956 вiд 2025-09-11 13:43:04ProstoVlizPobalakaty № 1730952 з майнінгом, там же система «адаптивна» якщо швидко знаходиться ключ, то складність ключа підвищується. відповідно шукати перебором (тратити електрики) потрібно більше… взагалі світ переживає за викиди вуглецю й іншої хуй-ні що забруднює атмосферу, а те що спалюється купа електрики на пошук ключа в шифрі для крипти - всім пофіг…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730955 вiд 2025-09-11 13:39:52Nasa bans Chinese nationals from working on its space programs ----- цікаво, а що по «рузькім»? їм можна?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730954 вiд 2025-09-11 13:36:20FT Energy @ftenergy · 8m Top court rejects EU approval for Russian nuclear plant in Hungary ------ сама новина за пей-волом. просто цікаво як (і за яке бабло) орбан буде добудовувати аес
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730953 вiд 2025-09-11 13:05:39ProstoVlizPobalakaty № 1730952 ---- Для роботи ШІ технології на сьогоднішньому рівні енергії вистачає. але щоб був реально прорив в самій технології штучного мозку, щоб ШІ працював на рівні грецького бога, то і енергії треба як у Зевса.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730952 вiд 2025-09-11 12:56:17olma № 1730951 вiд 2025-09-11 12:35:03 Майнити всякі біткоїни енергія є, а для реального наукового-технічного прогресу немає? Я до сих пір не розумію (вірніше як економіст на усяких історичних аналогіях розумію, але з точки зору ефективного використання обмежених ресурсів охрініваю від безглуздості цього всього) цієї бульбашки з блокчейн символами вартості.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730951 вiд 2025-09-11 12:35:03Samsung № 1730950 ----- Так вони agreement of intent (угоду про наміри) таку підписали ще в січні поточного року в Овальному кабінеті у Трампа (Там ще японський Софтбанк як оператор сдєлки фігурував). І тоді акції Ларрі Оракла піднялися, але ж не настільки як вчора. Чув, що рішення з Штучного Інтелекту (Маю на увазі там чергові версії ЧатЖПТі еtc) вже досягли стелі в своїй технології. Уперлися в інфрастурктурні обмеження. Нема достатньої потуги процесорів і нема енергії прокачувати роботу цього мега мозку.
Samsung [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730950 вiд 2025-09-11 12:14:022 olma № 1730938Oracle та OpenAI уклали мегаугоду на $300 млрд у сфері хмарних обчислень – WSJ
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730949 вiд 2025-09-11 12:12:47Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1730928 вiд 2025-09-11 05:31:08 Можна погодитись, що зовсім необов'язково, що КОЖЕН MAGA підгодовується кацапами, але те що ХТОСЬ з них підгодовується (або протягом кар'єри безперечно підгодовувався, як чинний президент) кацапами, це 100%.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730948 вiд 2025-09-11 11:02:10gross № 1730926 вiд 2025-09-11 05:07:15 2 Perfect Stranger № 1730924 LAZY № 1730923 є дoкaз щo кaцaпи причeтнi? yagshamash та Perfect члени одного клубу @PEPSI на замітку? -------------------- Можливо там навіть партбілети видані по номеру один за одним :-)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730947 вiд 2025-09-11 10:42:09Enot, з Днем Народження!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730946 вiд 2025-09-11 10:25:21де той трамп що вчора грозно стукав по клавіатурі після того як дрони «напали на нато»? here we go! - шо? ----- правда і нато вчора багато наговорило - на тому «питання» закрилось… на вихідних в біларусі захід-2025 починається… можливо ще щось долетить…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730945 вiд 2025-09-11 10:21:35а елісон що, вже тік-ток купив? :) чи зараз бабло з держ-бюджету, яке раніше на маска йшло, піде на оракл? :) маск, до речі, анонсував, що за 2 роки моб телефончики будуть напряму із старлінком працювати. не потрібні ніякі там вайрайзони й інші оператори… по ідеї акції моб операторів повинні почати валитись… але тихо… так що таке собі…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730944 вiд 2025-09-11 10:21:11Єнотові - вітання з ДН; усіляких гараздів.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730943 вiд 2025-09-11 10:19:22Enot, вітання
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730942 вiд 2025-09-11 10:06:28«Мадридський Реал не матиме жодного свого представника на церемонії вручення Золотого м'яча і цього року.» Перес образився :) «напісялі в норку»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730941 вiд 2025-09-11 10:04:35Оракал це така цікава компанія. Вход - рупь, вихід - два :) Якшо квиток купив, дивись поки не вилізуть очі :) але їх софт працює і в деяких речах майже безальтернативен.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730940 вiд 2025-09-11 09:46:04Бідний Ілоша, як же він це все переживе
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730939 вiд 2025-09-11 09:46:02Колись ото всі надуті технологічні компанії наєбнуть Насдак, як наєбнув крах доткомів. Див.: DotCom bubble. Енота вітаю з Днюхою! Здоровья і достатку, і перемоги. Гарного всім дня!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730938 вiд 2025-09-11 09:34:00Orest Dniprovskiy № 1730937 «Статки Еллісона сягнули 393 мільярдів доларів після того, як акції компанії злетіли на 26% після публікації квартальних звітів, що перевершили очікування аналітиків. Натомість, акції Tesla Маска впали на 14% цього року, зменшивши його статки до 385 мільярдів доларів» ----- Насправді взліт Оракла на біржі чисто надутий феномен. Укр. біржовий аналітик Іван Компан каже, що Оракл не показував фінансових результатів для такого стрімкого зростання котувань акцій. Просто напиздів всяких веселих прогнозів щодо майбутнього компанії. Іван Компан "…Після того, як компанія (Оракл) не дотягнула до прогнозу ні по виручці, ні по прибутку, акції за один день підросли на 36%. І мова не про penny stock, а одну з найдорожчих у світі компаній, вартість якої більше вартості дуже багатьох ринків цінних паперів у великих розвинутих країнах. Для «перемоги» Oracle достатньо було розповісти про існуючі замовлення на майбутнє і плани зростати на приблизно на 94% щорічно, в середньому, протягом наступних 4 років. Ось, що значить вміти правильно прогнозувати майбутнє. Після такої торгівлі писати про інфляцію, яка виявилася нижче очікуваної, ставки та ще якісь-там фундаментальні речі, здається, немає сенсу, та й нецікаво…
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730937 вiд 2025-09-11 09:02:22Так, Ларрі Еллісон, співзасновник Oracle, обійшов Ілона Маска, ставши найбагатшою людиною світу, 10 вересня 2025 року, завдяки значному зростанню акцій Oracle. Статки Еллісона сягнули 393 мільярдів доларів після того, як акції компанії злетіли на 26% після публікації квартальних звітів, що перевершили очікування аналітиків. Натомість, акції Tesla Маска впали на 14% цього року, зменшивши його статки до 385 мільярдів доларів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730936 вiд 2025-09-11 08:25:53маск і його контори мають морально і фінансово здохнути.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730935 вiд 2025-09-11 07:29:03Співзасновник Oracle Ларрі Еліссон (81), кажуть, обійшов Ілона Маска у списку найбагатших людей світу.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730934 вiд 2025-09-11 07:27:18Такер точно на зарплаті, а отой дохлий поц, можливо, просто довбойоб
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730933 вiд 2025-09-11 07:18:452 OlegSh№ 1730929Нууу, я б не був би настільки впевнений на рахунок Такера