Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730892 вiд 2025-09-10 15:15:43Я подивився польський твіттер. Піздець, скільки там проросійських ботів, або просто дебілів. Україну звинувачують, що це її дрони прилетіли щоб витягнути Польщу у війну. У поляків головна ідея - не допустити щоб Україна втягнула Польщу у війну.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730891 вiд 2025-09-10 15:04:51Keir Starmer @Keir_Starmer · 55m This morning's barbaric attack on Ukraine and the egregious and unprecedented violation of Polish and NATO airspace by Russian drones is deeply concerning. ------- ми вже і забули «глибоке занепокоєння» … пішли по колу…
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730890 вiд 2025-09-10 14:52:31Ukrainian Ranger № 1730885 Тому що цей підарас тупо застосував фізичну силу проти жінки, щоб вигнати її з трибуни. Ось тобі повне відео, яке спростовує те гімно що булькає в твоїй голові. Знайди там «застосував фізичну силу». І на трибуні був він а не вона, бо це його звіт, Старостенка з залу і зі сцени намагалась зламати мікрофон
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730889 вiд 2025-09-10 14:34:03olma № 1730887 пишуть що ф35 піднімались збивати ті дрони… ну ок. перший раз, можливо, «налякались», проти «мосьок» «слонів» попіднімали, наче і петріоти готові були вистрелювати дійсно, чи буде якась відповідь?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730888 вiд 2025-09-10 14:31:40U. S. Vice President J. D. Vance stated that the Trump administration does not seek to economically isolate Russia. He confirmed Washington views cooperation with Russia as one possible path to ending the war, adding, “President Trump sees no reason for economic isolation of Russia. ” https://x.com/NOELreports/status/1965735349625528436 ---------- санкції? хуйвам!!!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730887 вiд 2025-09-10 14:16:23Поляки на рівні експертів дуже толково аналізують, і намагаються вирахувати масштаб цієї акції кацапів і шо і як. Наприклад сьогодні вночі закривали аеропорт ім. Шопена у Варшаві на пару годин, о 8 ранку відкрили, але там черга запізнень нагромадилася. Другий факт, що сьогодні працював цей польський Сааб S-100B Argus - літак дальнього спостереження. Короче політики це відомо що вони всі гандони, але варто подивитися які будуть рішення і які дії подальші. Ситуація має тенденцію розвиватися.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730886 вiд 2025-09-10 14:14:09sk (здалеку…) № 1730879 вiд 2025-09-10 13:39:50 Хуйло не збирається здихати, він збирається перемогти. Він впевнений що проти нього - слизняки, і йому нічого не буде. Він всіх залякає, і всі зіллються. Але колись так Гітлер помилився. Йому здали Чехословаччину, і він вирішив що йому так само здадуть і Польщу.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730885 вiд 2025-09-10 14:01:14Feodorit № 1730868 Тому що цей підарас тупо застосував фізичну силу проти жінки, щоб вигнати її з трибуни. Тупе чмо, як і всі представники зеленої влади.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730884 вiд 2025-09-10 14:01:11Схоже ця атака руzzких дронів на Річ Посполиту давно готувалася. Починають знаходити рештки, рештки Герані знайшли сьогодні об 11 місцевого часу біля Ельблонга (Elbląg), який десь там поряд з Калінінградською областю У Вільнюсі загорілися цистерни з паливом польського концерну Орлен. (причини досліджують) Але схоже це ланцюжки однієї операції Москви. З. І. Ігор Луценко каже готовий з польських фермерів, які блокують пограничні переходи сформувати мобільні групи і навчити їх відбивати атаки шахедів і гераней
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730883 вiд 2025-09-10 13:54:11У Білорусі будують нові військові бази: на одній з них можуть розмістити «Орєшнік» – ЗМІ ------- до речі. там же й навчання захід-25 починаються… дальність орєшніка до 5.5к км… так би мовити, париж від мінська? легко!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730882 вiд 2025-09-10 13:49:28Enot № 1730880 --- Він по свому типу барига, але в нього ніколи не було яєць стати реально крутим заможним баригою. Клоунське начало переважало. Зараз в нього вже деменція і він вже 7 війн завершив. Та так завершив, що перейменував міноборони на міністерство війни і загрожує … ні не Китаю, не Росії, навіть не Венесуелі. а… своєму Штату Мічиган, кажучи ви зрозумієте чому я міноборони назвав міністерством війни. Оце клоунські навички вони допомагають під час шоу, а коли шоу закінчується і треба робити справи, Трамп не знає, не вміє і т. п.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730881 вiд 2025-09-10 13:43:47Тим часом Болівія Бразилія 1:0 очікувано бо грали на висоті більше 4000 м
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730880 вiд 2025-09-10 13:42:23Трамп не бандит, це барига
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730879 вiд 2025-09-10 13:39:50«бандит» хуйло чи сі - він «бандит» 150 років, поки не здохне «бандит» трамп (інші виборні лідери) - на 4 роки їх точно переоберуть через те що «допустили ескалацію» … заважають пересічним жителям їсти свої круасани зранку… ---------- роберт сапольські в одному зі своїх курсів розказував що пентагон мав (можливо має) цілий відділ що аналізував варіант поведінки кенеді (ам адміністрації), якщо вони на переговорах з хрущовим включать режим «дєржитє мєня сємєро», тобто нам пох - скинемо бомби. у нас їх більше і т. п… часто у аналітиків що пишуть про події тих років, проскакувало що у такому режимі совєти зазвичай були. а штати придумували як їх заспокоювати… хуйло пластику робить не для того щоб завтра здохнути і його вся свита ярдами краде і своїх дітей просуває до корита, мабуть, теж… хоча питання - філософське. якщо прийняття рішення залежить від одного підараса - все може бути ракети запускаються по спальним районам. щось не чутно «ниття на болотах», мовляв, «нєхарашо єта» … так і з ядеркою буде. натиснуть кнопку, тому що «па піндасам»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730878 вiд 2025-09-10 13:24:08LAZY № 1730876 вiд 2025-09-10 13:17:18 Бандити цього всього хочуть, але водночас вони готові ризикувати всім заради мети. Причому без рефлексій. Якщо людина не готова ризикувати всім, то вона не іде у бандити.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730877 вiд 2025-09-10 13:17:25Якщо вважати, що нинішня поведінка США - це історична тенденція, а не випадковий вибрик старого ідіота - то Європі безумовно слід розвивати власний ядерний потенціал.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730876 вiд 2025-09-10 13:17:18Бгг спєц по «бандитам». Бандити хочуть красіво жити, мати уваженіє серед пацанов. Вони не хочуть помирати. Сука хуйло мріє до 150 років дожити на трансплантаціях органів, приймає ванни із рогами оленя, яке нахуй «ризикування життям»?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730875 вiд 2025-09-10 13:08:03Для того щоб ця концепція працювала, супротивники мають вірити що кожен з них натисне на ядерну кнопку. А росіяни не вірять в те що Трамп захоче скінчити життя самогубством заради якихось європейських країн. Отже це не працює. А Путін - бандит, він цілком може ризикнути життям заради перемоги у Третій світовій.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730874 вiд 2025-09-10 12:55:22Саме тому у своїх відносинах із диктатурами «вільний світ» потребує концепції гарантованого обопільного знищення (mutually assured destruction), яку сьогодні підточує старе та дурне трампидло.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730873 вiд 2025-09-10 12:53:21За даними опитування 2025 року, 70% молодих німців виступають проти обов’язкової служби ------------ Покоління смузі
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730872 вiд 2025-09-10 12:48:27Такі є в усіх країнах
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730871 вiд 2025-09-10 12:44:26Це все що потрібно знати про Німеччину і Європу взагалі
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730870 вiд 2025-09-10 12:43:32«Краще бути окупованим, ніж мертвим»: в Німеччині розгорівся скандал через обовʼязкову службу https://www.unian.ua/world/u-nimechchini-rozgorivsya-skandal-cherez-obov-yazkovu-sluzhbu-novini-svitu-amp-13124430.html
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730869 вiд 2025-09-10 12:35:47❗️Кремль готував з липня атаки на Польщу, застосовуючи на БПЛА польські та литовські SIM-картки, — Defense Express Поляки були попереджені щодо таких дій та щодо тестових підключень до їх стільникових мереж. Видання припускає, що росіяни переслідували ціль розвідки систем ППО Польщі, особливо перед навчаннями «Захід-2025», які відбудуться через два дні
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730868 вiд 2025-09-10 12:18:35Чого це ПОПівці полізли міняти голову Деснянського району? Знову осінь і час захищати свої тіньові доходи з криком «не витрачайте бюджет на війну»? Звернутися до Кабінету Міністрів України з вимогою ініціювати в установленому законодавством порядку внесення Прем'єр-міністром України подання про звільнення із займаної посади голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації БАХМАТОВА Максима Ісановича Ініціатори постанови у Верховній Раді (03.09.2025) 9 депутатів проти Бахматова Максима Ісановича Марія Іонова Софія Федина Ростислав Павленко Іванна Климпуш-Цинцадзе Соломія Бобровська Ірина Геращенко Ірина Фріз Артур Герасимов Андрій Кіт
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730867 вiд 2025-09-10 11:48:06sk (здалеку…) № 1730866 вiд 2025-09-10 11:23:34 Росія працює на розклад та деморалізацію супротивника. Так щоб на етапі власне вторгнення не було супротиву, або влада тих країн сама здалася, як це зробила влада країн Балтії у 1940 році. Зараз Європа являє собою ідеальну жертву. Серед європейських політиків немає лідерів, це клерки. Суспільство не готове до війни і деморалізується постійно, що ми бачимо на виборах
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730866 вiд 2025-09-10 11:23:34Enot № 1730864 цікаво як соціологія в країнах єс зміниться чи просто «забудуть» по цю «подію» і все… вікно овертона відкрите. нова нормальність…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730865 вiд 2025-09-10 11:20:30до речі можливо співпало, але ж трампу потрібно розрулювати ситуацію з катаром а то вийде що катар йому на шару літак подарував і літак, це ж просто частина «донатів» трамп колись звинувачував хіларі що та отримала від різних фондів краї затоки 30+ млн баксів у свій «благодійний» фонд… скоріш за все араби «яйця» «симетрично» розкладають в дві корзини… так що… нато грошей трампу не дає і подарунки не дарує… тому у нього зараз буде більш пріорітетна задача… -------- пригадалось що коли попередній раз знищували верхівку хамас, теж перед зустріччю з вітьковим, натаньяху був у вашінгтоні, потім летів додому, наче весілля було у старшого сина… короче є підозра що трамп підігравав з іпсо…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730864 вiд 2025-09-10 11:17:22sk (здалеку…) № 1730861 вiд 2025-09-10 11:10:53 Поступово підвищують рівень ескалації, але так щоб не було реакції НАТО. Тобто вже можна порушувати повітряний простір Польщі ударними дронами. Далі дронів буде більше, вони кудисб попадуть і у НАТО буде ділемма, чи відповідати, чи зробити вигляд що все добре. Якщо відповідати є, то хто це має робити. Трамп не збирається навіть, то що тоді? Ну і так далі. Обнуляють НАТО і деморалізують європейські країни, щоб вони згодом здалися без бою, тому що не віритимуть і часу можливість супротиву.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730863 вiд 2025-09-10 11:16:12Enot № 1730860 вiд 2025-09-10 10:57:21 Ну так: всунули на пів-шишки - це хіба згвалтування?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730862 вiд 2025-09-10 11:13:42до речі тільки декілька країн єс не видають візи хуйлостанцям німці-французи-італійці і ко - аж бігом… це те що можна було ще в 1му пакеті санкцій зробити…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730861 вiд 2025-09-10 11:10:53Enot № 1730860 аналогічно було як із жпс на літаку фондерляйн ой-ой… хотіли вбити… пройшло пів-дня - звичайний інцидент. «рафік нє вінават» (с)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730860 вiд 2025-09-10 10:57:21Всьо. Розходимся :-)) ❗️НАТО не розцінює інцидент з дронами в повітряному просторі Польщі як атаку, — Reuters.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730859 вiд 2025-09-10 10:26:56теніс Майбутній матч Кубка Девіса у Першій групі між збірними Канади та Ізраїлю відбудеться без уболівальників. Федерація тенісу Канади прийняла таке рішення «з безпекових міркувань». За інформацією преси, Монреаль і Торонто не мали бажання приймати в себе цю зустріч, а у Галіфіксі напередодні відбулись протести з закликами відмінити матч і «зупинити геноцид в Газі».
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730858 вiд 2025-09-10 10:24:07Чудова пісенька, Vichny має зацінити :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730857 вiд 2025-09-10 10:18:26Adam Szłapka @adamSzlapka речник польського уряду. можна читати що він пише поки що… ой! проінформуємо нато, зберемось, обговоримо… -------- дрони виготовляються в йєлабузі? томагавки можуть туди долетіти щоб зробити «ой»? або нам щось видати для міражів чи ф16?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730856 вiд 2025-09-10 10:15:39А Тофік був прикольний: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d6/Tofiq_Bahramov.jpg/500px-Tofiq_Bahramov.jpg
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730855 вiд 2025-09-10 10:12:44Дезу про українські дрони ймовірно просуває кацапська агентура - полякам слід брати на замітку.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730854 вiд 2025-09-10 10:12:10правильно хтось написав підтвердити що дрони хуйлостанські - легко сказати що атака - навмисна, і це акт агресії - немає яєць тому що потрібно щось робити у відповідь…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730853 вiд 2025-09-10 10:12:07кацапи обов'язково тестуватимуть НАТО ще. і вони будуть приємно здивовані сцикливістю цього альянсу на чолі з Америкою пізділа.