Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730852 вiд 2025-09-10 10:05:27Enot № 1730849 ну в наші дрони в серйоз ніхто не повірить насправді, а от звинувачувати шо це через нас цілком можуть, і тут слухачі знадуться :(
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730851 вiд 2025-09-10 10:02:03❗️Реакція Польщі та світових лідерів на нічну атаку: ? Прем’єр Польщі Туск підтвердив проліт російських дронів, але заспокоїв: панікувати нема причин. ? Голова зовнішньої політики ЄС Кая Каллас назвала це серйозним порушенням європейського повітряного простору й натякнула на навмисний характер атаки. ? Трамп поки ігнорує питання журналістів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730850 вiд 2025-09-10 10:01:56Бажано було б замутити щось у районі калінінгаду, щоб тамтешня кацапня всралася.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730849 вiд 2025-09-10 10:01:24Voxa (м. Запоріжжя) № 1730848 вiд 2025-09-10 09:54:37 Вже йолопи кричать що це українські дрони
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730848 вiд 2025-09-10 09:54:37ну на місці поляків і НАТО логічно було б почати збивати дрони ще на нашій території. І їм легше та безпечніше і нам допомога. Але боюсь все скінчіться нічим, а то ще якийсь йолоп там скаже шо це через нас, і треба терміново «блокувать кордон».
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730847 вiд 2025-09-10 09:48:02Vichny № 1730831 Валерій має на увазі, що коли ВАР підкликає арбітра, то він завжди змінює рішення.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730846 вiд 2025-09-10 09:45:38Сі у френчі Мао був на саміті. Це не випадковість, це політичний сигнал.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730845 вiд 2025-09-10 09:39:08з приводу польщі, подивимось які чергові пакети санкцій будуть і еквілібристика слів з «мощними» заявами, але… після візиту до сі, хуйло став більш агресивним можливо ракет-дронів накопичило. економило до зустрічі з рижим клоуном… вчора ж алко-мєдвєдєв копіпастнув наратив що хуйлостан використовував для вторгнення в 2022, тільки про фінляндію…
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730844 вiд 2025-09-10 09:37:15Були би в НАТО яйця - ідеальний привід закрити небо над Україною.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730843 вiд 2025-09-10 09:36:36*подратувати, а не подарувати
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730842 вiд 2025-09-10 09:36:08yagshamash № 1730840 вiд 2025-09-10 09:26:47 Якщо хочеться подарувати поляків, то Ряшів, але якщо хочеться справедливості, то МЗС за підтримки МОН могло б написати листа полякам, щоб вони протягом року виправили правопис наших міст, бо ми офіційно виправляємо правопис їхніх відповідно до польської вимови, а якщо не виправлять, тоді робити висновки, писати Ряшів, Холм і т. д. Спроба отримати те що хочеш зробивши незначну поступку завжди краща ніж зразу закуситись. Головне не робити два кроки там, де нам не йдуть назустріч.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730841 вiд 2025-09-10 09:33:25yagshamash № 1730785 про бахрамова від мене як у тому одеському анекдоті -------- — Слыхали новость про Рабиновича, который выиграл 10 тысяч долларов? — Ну, во-первых, не 10 тысяч, а просто 10, во-вторых не долларов, а рублей, и в-третьих не выиграл, а проиграл! --------- у мене в голові що англія на чс постійно жаліється на «нєвєзуху», всілякі «марадони» їм кожен раз заважають ну і бахрамов був у такому ж списку. а виявляється він у них герой. допоміг єдине чемпіонство привезти :) звичайно. дитя совка, бахрамов, не міг «німців» вперед пропустити у спірному моменті…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730840 вiд 2025-09-10 09:26:47Ряшів - це історична українська назва цього міста. Жешув це передача польської назви. В Польщі ще низка міст має історичні українські назви, як от Перемишль і Холм (польською Пшемишль і Хелм). Мали б використовувати в українській лише укрназви. Бо поляки мають Kijów, Lwów, Tarnopol тощо.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730839 вiд 2025-09-10 09:04:08Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1730838 вiд 2025-09-10 09:01:25 Або Жешув або історично Ряшів, інші варіанти не відповідають правилам правопису.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730838 вiд 2025-09-10 09:01:25До речі, нашим журнопідарам час вже домовитися, як передавати українськими літерами Rzeszow, юо одні пишуть «Ряшув», інші «Ряшев», а хтось - «Жешув».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730837 вiд 2025-09-10 08:58:54Поляки нічого реального у відповідь не зроблять без консультацій з натою, а ната - вона доволі дрислива.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730836 вiд 2025-09-10 07:07:08Польша збила 2х БпЛА над своєю територією. Нарешті. Словаччина та Румунія також підняли свої F-16, дрони залетіли вглиб території Польщі на 50 кілометрів.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730835 вiд 2025-09-10 01:55:19❗️Один із шахедів летить в напрямку на Rzeszow: місто, де розміщений величезний логістичний хаб, через який здійснюється забезпечення української армії західним озброєнням, – монітори. ❗️Близько 11 БПЛА з Волинської області тримають курс на Польщу … Цікаво
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730834 вiд 2025-09-10 01:49:34 Enot є 1730806 вiд 2025-09-09 21:57:40 Ребров: «Навіть якщо б ми виграли 1-0, казали б - це мало. Мене хейтять після кожної гри. Навіть якщо ми виграли у Бельгії, і кажуть - а чому ви так погано грали перший тайм? Це завжди так, на жаль» ------------------- Чувак живе в своєму окремому світі, в стратосфері чи шо
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730833 вiд 2025-09-10 01:43:44yagshamash є 1730785 вiд 2025-09-09 21:19:14 SK 1730725 Яким, друже, бритишам не зарахував ґол Тофік Бахрамов? У Британії є чотири збірні. Збірної Британії нема і ніколи не було. Тофік був лайнсменом у фіналі чемпу світу 1966 року. Він ЗАРАХУВАВ ґол, що його за рахунку 2 2 «забила» Англія, хоча насправді м'яч не перетнув лінію, коли відбився від поперечини. Він махнув прапорцем, що ґол був, і головний реф зарахував ґол. Бахрамов уважається скрізь за суддю-довбойоба. Навіть в Англії, бо англійці чесний народ із почуттям справедливости, на трибунах часто кричать: russian referee! Це коли суддя явний довбойоб. А рашен - це тому, що тоді всіх із совка сприймали за росіян. А так ти десь чув дзвін і все нававки написав :) -------------- От все гарно написав, хоча sk не осилить так багато літер, дитя тітеру-хуїтеру) Але хвба ти помилився про неповагу. Йому, цьому хую совєцькому незграному, Маргарет Тетчер медаль дала: / Бо завдяки цьому клоуну Англія виграла в фіналі у ФРН
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730832 вiд 2025-09-10 01:34:44sk (Samsung galaxy) є 1730725 вiд 2025-09-09 20:04:18 Стадіо імені тофіка бахрамова? Це ж він брітішам гол на чс не зарахував? Цікаво, чи брітіші вже грали на тому стадіо? ----------------- Це пиздець, який же ти поверхневий… Ще й з перевернутими фактами
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730831 вiд 2025-09-10 01:29:59VVV є 1730689 вiд 2025-09-09 19:11:14 Valeriy № 1730688 в Ла Лізі 3 рази бачив. Valeriy є 1730688 вiд 2025-09-09 19:10:22 Я ще жодного разу щоб суддя в полі не погодився з ВАР. Але я дивлюсь небагато матчів - ДК, збірна та наших в Єврокубках та закордоном. -------------- А звідки ви знаєте що там вар в навушнику чвякає-хуякає?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730830 вiд 2025-09-10 01:25:21Batyj є 1730676 вiд 2025-09-09 18:44:45 пардон. Не виліковно.. Batyj є 1730675 вiд 2025-09-09 18:43:20 Зіну, найкращого нашого диригента атаки ставить на фланг захисту. Зображує із себе Пепа. Це неізлічімо.. -------------------- I am speachless!!! Batyj - ти крутий!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730829 вiд 2025-09-10 00:39:02Voxa (м. Запоріжжя) є 1730630 вiд 2025-09-09 12:10:54 UR № 1730614 я тобі по секрету скажу - стоїть нев'єбенна черга подавшихся на вихід із громадянства. І нікому не підписують. От ти б менше розкидався людьми «не таки громадянами», чи громадянами другого сорту ", бо натомість приїдуть які небуть м'ямнці і хуй поймі кто чорного кольору, і думаєш вони точно будуть кращі? :) ----------------------- А от цим персонажам, про кого ти тут - ми що, маєм сраку цілувати?
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730828 вiд 2025-09-10 00:01:08Для закидань Забарного з глибини потрібний був не Ванат а Довбик. На лівому фланзі захисту проти такої грізної збірної цілком міг відіграти від старту Михайличенко. А Зінченко потрібний був замість Калюжного. Бо там йшлося не про боротьбу а про якісний початок атак. Ну про черговий рекорд по кількості вихованців кротовніка в основі збірної БорГ вже розписав на ФБ.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730827 вiд 2025-09-09 23:58:06В Рейк'явіку навіть французам буде важко взяти очки, не кажучи про українців. У ісландців знов зібралась непогана команда з місцевим тренером.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730826 вiд 2025-09-09 23:46:13Ісландія зрівняла з Францієй, чомусь не зарахували. Але хто вважає шо з ними може буть 2 перемоги, то зовсім не факт, тим більш з такою грою як останні
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730825 вiд 2025-09-09 23:43:38ВАР врятував французів від 2:2 з ісландцями, Гудйонссен смикнув захисника за футболку, щоб заволодіти м'ячем після прострілу з флангу.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730824 вiд 2025-09-09 23:36:5611:1
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730823 вiд 2025-09-09 23:24:132 Enot № 1730774вони грали у відсталий футбол Лобановського. А збірна Реброва грає у сучасний. Результат на морді.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730822 вiд 2025-09-09 23:22:022 Voxa№ 1730748Бо з канадійцями спробували Матвієнка. Згадувати не дуже хочеться.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730821 вiд 2025-09-09 23:18:35за угорщину зараз на полі грає нєкто W. Orban
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730820 вiд 2025-09-09 22:59:27Тактика і стратегія відсутні як клас у цього штабу. Нуу, чекаємо на підскакування «радиста»
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730819 вiд 2025-09-09 22:56:58Насправді, гравці в збірній гарні Але тандем шева-ребров всё зіпсував Що робить, той іспанець на лавці не зрозуміло. А зарплатню отримає середньо-європейську
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730818 вiд 2025-09-09 22:49:36LAZY № 1730816 Ну зрозуміло, що гравці Бенфіки, Ноттінгема та інших поважних (Рома?) клубів умовно непогані. Але щось ніхто з них не покращив кар'єру за останній рік-два. Насправді ми вже бачимо кінець українського футболу, порівняно з тим як ми звикли. Це гірко, але це так. Десь пройде час, знайдуть тренера, що вміє працювати з легіонерами, може десть щось вийде. Але очевидно, що федерація не зацікавлена в цьому, а лише продає гравців за кордон.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730817 вiд 2025-09-09 22:34:45От і глянемо чи змінить рішення ВАР… Нє, не змінив.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730816 вiд 2025-09-09 22:33:53Starik (Україна, Київ) № 1730814 Гравці не такі вже й погані, норм тренер дасть кращі результати. Ну блядь не настільки вони хуйові щоб 1-1 с азерами грати. Ребров просто тупо не знає, як їх правильно розташувати і в якому комплекті. Поміняйте тренера та штаб - і буде краще.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730815 вiд 2025-09-09 22:30:41«Чому не зіграли в два нападники? Ісландія теж обіграла Азербайджан 5:0 з одним форвардом. Вчора Іспанія теж обіграла Туреччину 6:0 з одним форвардом. " :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730814 вiд 2025-09-09 22:28:12Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1730781 треба міняти блядей, а не ліжка :) проблема в тому, що нормальних блядей небагато, що у СаШо, що у Реброва
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730813 вiд 2025-09-09 22:23:07Ісландці - це далекі предки українців. Насправді.)) Я оце згадав як Сергій Ребров трусився як хтів очолити збірну України. Памятаєте, як він було смикнувся, але шейхи сказали плати нєустойку і пиздуй в Україну. І він ще залишився тренувати той клуб в жаркій аравійській пустелі. От хотів він в Київ до тещі на вареники чи що? І тепер, коли його мрія збулася він очолив збірну і обісрався, він критику сприймає як наїзд на голубу мєчту, яка нібито з таким трудом йому далася… Це я так намагаюся розкласти психологію Сергія Реброва і його роботу в Збірній.