🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 505.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730852 вiд 2025-09-10 10:05:27

Enot
№ 1730849
ну в наші дрони в серйоз ніхто не повірить насправді, а от звинувачувати шо це через нас цілком можуть, і тут слухачі знадуться :(

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730851 вiд 2025-09-10 10:02:03

❗️Реакція Польщі та світових лідерів на нічну атаку:

? Прем’єр Польщі Туск підтвердив проліт російських дронів, але заспокоїв: панікувати нема причин.
? Голова зовнішньої політики ЄС Кая Каллас назвала це серйозним порушенням європейського повітряного простору й натякнула на навмисний характер атаки.
? Трамп поки ігнорує питання журналістів.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730850 вiд 2025-09-10 10:01:56

Бажано було б замутити щось у районі калінінгаду, щоб тамтешня кацапня всралася.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730849 вiд 2025-09-10 10:01:24

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1730848 вiд 2025-09-10 09:54:37
Вже йолопи кричать що це українські дрони

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730848 вiд 2025-09-10 09:54:37

ну на місці поляків і НАТО логічно було б почати збивати дрони ще на нашій території. І їм легше та безпечніше і нам допомога.
Але боюсь все скінчіться нічим, а то ще якийсь йолоп там скаже шо це через нас, і треба терміново «блокувать кордон».

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730847 вiд 2025-09-10 09:48:02

Vichny
№ 1730831
Валерій має на увазі, що коли ВАР підкликає арбітра, то він завжди змінює рішення.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730846 вiд 2025-09-10 09:45:38

Сі у френчі Мао був на саміті. Це не випадковість, це політичний сигнал.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730845 вiд 2025-09-10 09:39:08

з приводу польщі, подивимось які чергові пакети санкцій будуть і еквілібристика слів з «мощними» заявами, але…
після візиту до сі, хуйло став більш агресивним
можливо ракет-дронів накопичило. економило до зустрічі з рижим клоуном…
вчора ж алко-мєдвєдєв копіпастнув наратив що хуйлостан використовував для вторгнення в 2022, тільки про фінляндію…

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730844 вiд 2025-09-10 09:37:15

Були би в НАТО яйця - ідеальний привід закрити небо над Україною.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730843 вiд 2025-09-10 09:36:36

*подратувати, а не подарувати

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730842 вiд 2025-09-10 09:36:08

yagshamash
№ 1730840 вiд 2025-09-10 09:26:47

Якщо хочеться подарувати поляків, то Ряшів, але якщо хочеться справедливості, то МЗС за підтримки МОН могло б написати листа полякам, щоб вони протягом року виправили правопис наших міст, бо ми офіційно виправляємо правопис їхніх відповідно до польської вимови, а якщо не виправлять, тоді робити висновки, писати Ряшів, Холм і т. д. Спроба отримати те що хочеш зробивши незначну поступку завжди краща ніж зразу закуситись. Головне не робити два кроки там, де нам не йдуть назустріч.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730841 вiд 2025-09-10 09:33:25

yagshamash
№ 1730785
про бахрамова від мене як у тому одеському анекдоті
--------
— Слыхали новость про Рабиновича, который выиграл 10 тысяч долларов?
— Ну, во-первых, не 10 тысяч, а просто 10, во-вторых не долларов, а рублей, и в-третьих не выиграл, а проиграл!
---------
у мене в голові що англія на чс постійно жаліється на «нєвєзуху», всілякі «марадони» їм кожен раз заважають
ну і бахрамов був у такому ж списку.
а виявляється він у них герой. допоміг єдине чемпіонство привезти :)
звичайно. дитя совка, бахрамов, не міг «німців» вперед пропустити у спірному моменті…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730840 вiд 2025-09-10 09:26:47

Ряшів - це історична українська назва цього міста. Жешув це передача польської назви. В Польщі ще низка міст має історичні українські назви, як от Перемишль і Холм (польською Пшемишль і Хелм). Мали б використовувати в українській лише укрназви. Бо поляки мають Kijów, Lwów, Tarnopol тощо.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730839 вiд 2025-09-10 09:04:08

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1730838 вiд 2025-09-10 09:01:25

Або Жешув або історично Ряшів, інші варіанти не відповідають правилам правопису.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730838 вiд 2025-09-10 09:01:25

До речі, нашим журнопідарам час вже домовитися, як передавати українськими літерами Rzeszow, юо одні пишуть «Ряшув», інші «Ряшев», а хтось - «Жешув».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730837 вiд 2025-09-10 08:58:54

Поляки нічого реального у відповідь не зроблять без консультацій з натою, а ната - вона доволі дрислива.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730836 вiд 2025-09-10 07:07:08

Польша збила 2х БпЛА над своєю територією. Нарешті.

Словаччина та Румунія також підняли свої F-16, дрони залетіли вглиб території Польщі на 50 кілометрів.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730835 вiд 2025-09-10 01:55:19

❗️Один із шахедів летить в напрямку на Rzeszow: місто, де розміщений величезний логістичний хаб, через який здійснюється забезпечення української армії західним озброєнням, – монітори.
❗️Близько 11 БПЛА з Волинської області тримають курс на Польщу

Цікаво

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730834 вiд 2025-09-10 01:49:34

Enot
є 1730806 вiд 2025-09-09 21:57:40

Ребров:
«Навіть якщо б ми виграли 1-0, казали б - це мало. Мене хейтять після кожної гри. Навіть якщо ми виграли у Бельгії, і кажуть - а чому ви так погано грали перший тайм? Це завжди так, на жаль»
-------------------
Чувак живе в своєму окремому світі, в стратосфері чи шо

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730833 вiд 2025-09-10 01:43:44

yagshamash
є 1730785 вiд 2025-09-09 21:19:14

SK
1730725

Яким, друже, бритишам не зарахував ґол Тофік Бахрамов? У Британії є чотири збірні. Збірної Британії нема і ніколи не було. Тофік був лайнсменом у фіналі чемпу світу 1966 року. Він ЗАРАХУВАВ ґол, що його за рахунку 2 2 «забила» Англія, хоча насправді м'яч не перетнув лінію, коли відбився від поперечини. Він махнув прапорцем, що ґол був, і головний реф зарахував ґол. Бахрамов уважається скрізь за суддю-довбойоба. Навіть в Англії, бо англійці чесний народ із почуттям справедливости, на трибунах часто кричать: russian referee! Це коли суддя явний довбойоб. А рашен - це тому, що тоді всіх із совка сприймали за росіян. А так ти десь чув дзвін і все нававки написав :)
--------------
От все гарно написав, хоча sk не осилить так багато літер, дитя тітеру-хуїтеру)
Але хвба ти помилився про неповагу. Йому, цьому хую совєцькому незграному, Маргарет Тетчер медаль дала: / Бо завдяки цьому клоуну Англія виграла в фіналі у ФРН

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730832 вiд 2025-09-10 01:34:44

sk (Samsung galaxy)
є 1730725 вiд 2025-09-09 20:04:18

Стадіо імені тофіка бахрамова?
Це ж він брітішам гол на чс не зарахував?
Цікаво, чи брітіші вже грали на тому стадіо?
-----------------
Це пиздець, який же ти поверхневий… Ще й з перевернутими фактами

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730831 вiд 2025-09-10 01:29:59

VVV
є 1730689 вiд 2025-09-09 19:11:14

Valeriy
№ 1730688
в Ла Лізі 3 рази бачив.

Valeriy
є 1730688 вiд 2025-09-09 19:10:22

Я ще жодного разу щоб суддя в полі не погодився з ВАР. Але я дивлюсь небагато матчів - ДК, збірна та наших в Єврокубках та закордоном.

--------------

А звідки ви знаєте що там вар в навушнику чвякає-хуякає?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730830 вiд 2025-09-10 01:25:21

Batyj
є 1730676 вiд 2025-09-09 18:44:45

пардон. Не виліковно..

Batyj
є 1730675 вiд 2025-09-09 18:43:20

Зіну, найкращого нашого диригента атаки ставить на фланг захисту. Зображує із себе Пепа. Це неізлічімо..

--------------------
I am speachless!!!
Batyj - ти крутий!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730829 вiд 2025-09-10 00:39:02

Voxa (м. Запоріжжя)
є 1730630 вiд 2025-09-09 12:10:54

UR № 1730614
я тобі по секрету скажу - стоїть нев'єбенна черга подавшихся на вихід із громадянства. І нікому не підписують.
От ти б менше розкидався людьми «не таки громадянами», чи громадянами другого сорту ", бо натомість приїдуть які небуть м'ямнці і хуй поймі кто чорного кольору, і думаєш вони точно будуть кращі? :)
-----------------------
А от цим персонажам, про кого ти тут - ми що, маєм сраку цілувати?

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730828 вiд 2025-09-10 00:01:08

Для закидань Забарного з глибини потрібний був не Ванат а Довбик.
На лівому фланзі захисту проти такої грізної збірної цілком міг відіграти від старту Михайличенко.
А Зінченко потрібний був замість Калюжного. Бо там йшлося не про боротьбу а про якісний початок атак.
Ну про черговий рекорд по кількості вихованців кротовніка в основі збірної БорГ вже розписав на ФБ.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730827 вiд 2025-09-09 23:58:06

В Рейк'явіку навіть французам буде важко взяти очки, не кажучи про українців. У ісландців знов зібралась непогана команда з місцевим тренером.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730826 вiд 2025-09-09 23:46:13

Ісландія зрівняла з Францієй, чомусь не зарахували.
Але хто вважає шо з ними може буть 2 перемоги, то зовсім не факт, тим більш з такою грою як останні

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730825 вiд 2025-09-09 23:43:38

ВАР врятував французів від 2:2 з ісландцями, Гудйонссен смикнув захисника за футболку, щоб заволодіти м'ячем після прострілу з флангу.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730824 вiд 2025-09-09 23:36:56

11:1

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730823 вiд 2025-09-09 23:24:13

2 Enot
№ 1730774
вони грали у відсталий футбол Лобановського. А збірна Реброва грає у сучасний. Результат на морді.

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730822 вiд 2025-09-09 23:22:02

2 Voxa
№ 1730748
Бо з канадійцями спробували Матвієнка. Згадувати не дуже хочеться.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730821 вiд 2025-09-09 23:18:35

за угорщину зараз на полі грає нєкто W. Orban

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730820 вiд 2025-09-09 22:59:27

Тактика і стратегія відсутні як клас у цього штабу. Нуу, чекаємо на підскакування «радиста»

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730819 вiд 2025-09-09 22:56:58

Насправді, гравці в збірній гарні
Але тандем шева-ребров всё зіпсував
Що робить, той іспанець на лавці не зрозуміло. А зарплатню отримає середньо-європейську

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730818 вiд 2025-09-09 22:49:36

LAZY
№ 1730816

Ну зрозуміло, що гравці Бенфіки, Ноттінгема та інших поважних (Рома?) клубів умовно непогані.
Але щось ніхто з них не покращив кар'єру за останній рік-два.
Насправді ми вже бачимо кінець українського футболу, порівняно з тим як ми звикли.
Це гірко, але це так.

Десь пройде час, знайдуть тренера, що вміє працювати з легіонерами, може десть щось вийде.
Але очевидно, що федерація не зацікавлена в цьому, а лише продає гравців за кордон.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730817 вiд 2025-09-09 22:34:45

От і глянемо чи змінить рішення ВАР…
Нє, не змінив.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730816 вiд 2025-09-09 22:33:53

Starik (Україна, Київ)
№ 1730814

Гравці не такі вже й погані, норм тренер дасть кращі результати. Ну блядь не настільки вони хуйові щоб 1-1 с азерами грати. Ребров просто тупо не знає, як їх правильно розташувати і в якому комплекті. Поміняйте тренера та штаб - і буде краще.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730815 вiд 2025-09-09 22:30:41

«Чому не зіграли в два нападники? Ісландія теж обіграла Азербайджан 5:0 з одним форвардом. Вчора Іспанія теж обіграла Туреччину 6:0 з одним форвардом. "

:)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730814 вiд 2025-09-09 22:28:12

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1730781

треба міняти блядей, а не ліжка :)
проблема в тому, що нормальних блядей небагато, що у СаШо, що у Реброва

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730813 вiд 2025-09-09 22:23:07

Ісландці - це далекі предки українців. Насправді.))

Я оце згадав як Сергій Ребров трусився як хтів очолити збірну України. Памятаєте, як він було смикнувся, але шейхи сказали плати нєустойку і пиздуй в Україну. І він ще залишився тренувати той клуб в жаркій аравійській пустелі. От хотів він в Київ до тещі на вареники чи що?

І тепер, коли його мрія збулася він очолив збірну і обісрався, він критику сприймає як наїзд на голубу мєчту, яка нібито з таким трудом йому далася…

Це я так намагаюся розкласти психологію Сергія Реброва і його роботу в Збірній.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.