🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 508.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730732 вiд 2025-09-09 20:11:50

нарешті. хоч одна людина може завершити.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730731 вiд 2025-09-09 20:11:40

Кроти коряво, але організували гол.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730730 вiд 2025-09-09 20:11:38

нарешті хтось пробив по воротам

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730729 вiд 2025-09-09 20:10:52

Зіна мав віддавати

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730728 вiд 2025-09-09 20:10:05

Красиво

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730727 вiд 2025-09-09 20:06:20

Волошина направо замість Зубкова …
Доречі Гуцуляка я б не ставив з Францією, але з Азербайджану випустив, але Сірожа має діаметрально протилежну думку.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730726 вiд 2025-09-09 20:05:07

Заміни в перерві? Ні, не чули

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730725 вiд 2025-09-09 20:04:18

Стадіо імені тофіка бахрамова?
Це ж він брітішам гол на чс не зарахував?
Цікаво, чи брітіші вже грали на тому стадіо?

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730724 вiд 2025-09-09 19:59:40

Немає гравців Динамо Київ немає збірної України

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730723 вiд 2025-09-09 19:58:02

Ви багато хочете від команди в якій немає жодного гравця з чемпіона Динамо Київ

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730722 вiд 2025-09-09 19:56:06

УГ

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730721 вiд 2025-09-09 19:55:40

Ребруху нахуй..

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730720 вiд 2025-09-09 19:54:31

chin
№ 1730709
Дивлюсь на безкоштовному мегого спорт

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730719 вiд 2025-09-09 19:53:52

Ну чо ви? Нормально йдемо. Якщо так і далі буде - є шанс втримати нічейку

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730718 вiд 2025-09-09 19:53:34

Valeriy
№ 1730714
довго. він вирішує, що робити лише коли вже отримав м'яч. це тугодум. таке не лікується.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730717 вiд 2025-09-09 19:53:29

нічого, навіть здалеку схожого на гольовий момент не було. Жодного удару по воротах. І це з азерами.

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730716 вiд 2025-09-09 19:52:54

До речі, один в один обіграти з наших ніхто не може, дожилися

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730715 вiд 2025-09-09 19:51:20

Зіна - тормоз, для чого Калюжний на полі - не ясно, Очеретько - також фіг зна шо. Дальних ударів нема, навісів нема. Дроч в короткий пас на такому полі - саме тупе шо може бути

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730714 вiд 2025-09-09 19:51:20

Може і не довго думає, але немає удару з правої і тому мостить під робочу з власної думки прийнятої може й миттєво.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730713 вiд 2025-09-09 19:50:25

може Сірожі відкати дають за засвіт молодих кротів? Бо іншого пояснення я не маю. Який нахуй Бондаренко? Який Очеретько?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730712 вiд 2025-09-09 19:50:10

chin
№ 1730709
трансляція на ігого
на условно-бескоштовному їх каналі шо на Т2 теж є

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730711 вiд 2025-09-09 19:47:02

Так, Бондаренко надто довго думає.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730710 вiд 2025-09-09 19:47:00

Знову Бондаренко мостив під робочу …і знову втрата.

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730709 вiд 2025-09-09 19:46:27

Це пиздець, шоб це не було трансляції національної збірної ніде, це жах ((

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730708 вiд 2025-09-09 19:44:14

Бондаренку ідеально м'яч лягає на праву, але ні -треба підлаштовувати під робочу, поки не втратить круглого.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730707 вiд 2025-09-09 19:44:07

Зіна і Ванат - найгірші.
Дратують.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730706 вiд 2025-09-09 19:43:45

який же повільний в ногах і голові Бонраренко. Ребров типу приколюється грати з тихоходами? Калюжний, Бондаренко, Зубков, Очеретько? Чи вже зовсім їбанувся?
Підару азербайджанському мали червону дати за стрибок проти Трубіна.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730705 вiд 2025-09-09 19:43:38

Ігого

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730704 вiд 2025-09-09 19:37:19

https://gooool365.org/online/181846-azerbajdzhan-ukraina-09-sentjabrja-prjamaja-transljacija.html

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730703 вiд 2025-09-09 19:36:48

Де ви дивитись, неможливо знайтм

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730702 вiд 2025-09-09 19:35:52

Ашо ютрансляції взагалі ніде немає, збірної?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730701 вiд 2025-09-09 19:35:20

Сірожа маше руками …мабуть комари дошкуляють.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730700 вiд 2025-09-09 19:34:26

жодного моменту. така хуйня вже фірмовий стиль Реброва.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730699 вiд 2025-09-09 19:33:59

Зінченко помиляється з пасом …але це його Калюжний поставив на межу втрати м'яча.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730698 вiд 2025-09-09 19:33:58

я так розумію, вирішили натренувать Забарного розпочинать атаки? найбільше дотиків до мяча і жодного точного пасу далеко вперед

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730697 вiд 2025-09-09 19:33:49

Ну поки рівна гра

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730696 вiд 2025-09-09 19:32:15

Треба Ваната вже продати кудись …наприклад в Іспанію.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730695 вiд 2025-09-09 19:31:22

Sauron
№ 1730694
Ванат за рік зміниться, якщо хоч трохи мізків має.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730694 вiд 2025-09-09 19:29:00

Сука, Ванат знов домальовує там, де не треба.
Заїбав

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730693 вiд 2025-09-09 19:27:01

Забарний має тащити м'яча до штрафної суперника бо більше немає кому?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.