VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730732 вiд 2025-09-09 20:11:50нарешті. хоч одна людина може завершити.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730731 вiд 2025-09-09 20:11:40Кроти коряво, але організували гол.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730730 вiд 2025-09-09 20:11:38нарешті хтось пробив по воротам
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730729 вiд 2025-09-09 20:10:52Зіна мав віддавати
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730728 вiд 2025-09-09 20:10:05Красиво
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730727 вiд 2025-09-09 20:06:20Волошина направо замість Зубкова … Доречі Гуцуляка я б не ставив з Францією, але з Азербайджану випустив, але Сірожа має діаметрально протилежну думку.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730726 вiд 2025-09-09 20:05:07Заміни в перерві? Ні, не чули
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730725 вiд 2025-09-09 20:04:18Стадіо імені тофіка бахрамова? Це ж він брітішам гол на чс не зарахував? Цікаво, чи брітіші вже грали на тому стадіо?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730724 вiд 2025-09-09 19:59:40Немає гравців Динамо Київ немає збірної України
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730723 вiд 2025-09-09 19:58:02Ви багато хочете від команди в якій немає жодного гравця з чемпіона Динамо Київ
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730722 вiд 2025-09-09 19:56:06УГ
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730721 вiд 2025-09-09 19:55:40Ребруху нахуй..
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730720 вiд 2025-09-09 19:54:31chin № 1730709 Дивлюсь на безкоштовному мегого спорт
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730719 вiд 2025-09-09 19:53:52Ну чо ви? Нормально йдемо. Якщо так і далі буде - є шанс втримати нічейку
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730718 вiд 2025-09-09 19:53:34Valeriy № 1730714 довго. він вирішує, що робити лише коли вже отримав м'яч. це тугодум. таке не лікується.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730717 вiд 2025-09-09 19:53:29нічого, навіть здалеку схожого на гольовий момент не було. Жодного удару по воротах. І це з азерами.
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730716 вiд 2025-09-09 19:52:54До речі, один в один обіграти з наших ніхто не може, дожилися
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730715 вiд 2025-09-09 19:51:20Зіна - тормоз, для чого Калюжний на полі - не ясно, Очеретько - також фіг зна шо. Дальних ударів нема, навісів нема. Дроч в короткий пас на такому полі - саме тупе шо може бути
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730714 вiд 2025-09-09 19:51:20Може і не довго думає, але немає удару з правої і тому мостить під робочу з власної думки прийнятої може й миттєво.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730713 вiд 2025-09-09 19:50:25може Сірожі відкати дають за засвіт молодих кротів? Бо іншого пояснення я не маю. Який нахуй Бондаренко? Який Очеретько?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730712 вiд 2025-09-09 19:50:10chin № 1730709 трансляція на ігого на условно-бескоштовному їх каналі шо на Т2 теж є
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730711 вiд 2025-09-09 19:47:02Так, Бондаренко надто довго думає.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730710 вiд 2025-09-09 19:47:00Знову Бондаренко мостив під робочу …і знову втрата.
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730709 вiд 2025-09-09 19:46:27Це пиздець, шоб це не було трансляції національної збірної ніде, це жах ((
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730708 вiд 2025-09-09 19:44:14Бондаренку ідеально м'яч лягає на праву, але ні -треба підлаштовувати під робочу, поки не втратить круглого.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730707 вiд 2025-09-09 19:44:07Зіна і Ванат - найгірші. Дратують.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730706 вiд 2025-09-09 19:43:45який же повільний в ногах і голові Бонраренко. Ребров типу приколюється грати з тихоходами? Калюжний, Бондаренко, Зубков, Очеретько? Чи вже зовсім їбанувся? Підару азербайджанському мали червону дати за стрибок проти Трубіна.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730705 вiд 2025-09-09 19:43:38Ігого
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730704 вiд 2025-09-09 19:37:19https://gooool365.org/online/181846-azerbajdzhan-ukraina-09-sentjabrja-prjamaja-transljacija.html
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730703 вiд 2025-09-09 19:36:48Де ви дивитись, неможливо знайтм
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730702 вiд 2025-09-09 19:35:52Ашо ютрансляції взагалі ніде немає, збірної?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730701 вiд 2025-09-09 19:35:20Сірожа маше руками …мабуть комари дошкуляють.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730700 вiд 2025-09-09 19:34:26жодного моменту. така хуйня вже фірмовий стиль Реброва.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730699 вiд 2025-09-09 19:33:59Зінченко помиляється з пасом …але це його Калюжний поставив на межу втрати м'яча.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730698 вiд 2025-09-09 19:33:58я так розумію, вирішили натренувать Забарного розпочинать атаки? найбільше дотиків до мяча і жодного точного пасу далеко вперед
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730697 вiд 2025-09-09 19:33:49Ну поки рівна гра
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730696 вiд 2025-09-09 19:32:15Треба Ваната вже продати кудись …наприклад в Іспанію.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730695 вiд 2025-09-09 19:31:22Sauron № 1730694 Ванат за рік зміниться, якщо хоч трохи мізків має.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730694 вiд 2025-09-09 19:29:00Сука, Ванат знов домальовує там, де не треба. Заїбав
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730693 вiд 2025-09-09 19:27:01Забарний має тащити м'яча до штрафної суперника бо більше немає кому?