olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730652 вiд 2025-09-09 14:56:532 Енот, на жаль головним популістом, хто хоче і рибку зїсти і не робить антипопулістських кроків є влада, ОП, монобільшість. Військові, що воюють ображені. Більшість в СЗЧ не воювали і навіть не покарані | Сергій Рахманін Це щодо недавнього прохання прибрати крімінальну відповідальність за СЗЧ і дезертирство. Рахманін цікаві факти наводить, що більшість СЗЧ - це ті хто сїбалися по дорозі в армію, з учебок. які взагалі не нюхали пороху. А тільки тоді вже менша частина, це також є ті хто після першого поранення після шпиталя. А натовп (накачаний руснявою пропагандою антиТЦКашною), натовп каже це ж солдатікі воювали.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730651 вiд 2025-09-09 14:55:10ЧОМУ ZЛОВАЧЧИНА НЕНАВИДИТЬ УКРАЇНУ за версією відомого словацького публіциста
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730650 вiд 2025-09-09 14:17:56До речі, щодо канадських пив - наскільки пам'ятаю, пива для масового ринку у них такі ж фуйові, як у США.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730649 вiд 2025-09-09 14:06:21прогуглив Aguila beer "A lager brewed since 1913, Aguila is a crisp, clear Pilsner with a mild taste. With an authentic taste that’s distinctly Colombian, Aguila is the No. 1 beer in Colombia. По світу продає його міжнародний концерн Molson Coors Beverage Company (квотується на біржі в США і Канаді)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730648 вiд 2025-09-09 14:03:05Війська РФ ударили авіабомбою по Яровій на Донеччині під час видачі пенсії: щонайменше 21 людина загинула, понад 20 поранених. ВIДЕО 18+ Джерело: https://censor.net/ua/n3573070
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730647 вiд 2025-09-09 13:48:36Voxa (м. Запоріжжя) № 1730643 вiд 2025-09-09 13:26:06 Попсово-клікбейтний заголовок мав би бути: «У Свириденко діра на 300 мільярдів».
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730646 вiд 2025-09-09 13:44:15yagshamash № 1730645 не знав. якісне пиво.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730645 вiд 2025-09-09 13:36:47VVV Aguila нині продається й у Іспанії, в Мурсії було й на розлив, але це - колумбійське пиво.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730644 вiд 2025-09-09 13:28:09Не можна вводити паспорти негромадян, замість паспортів негромадян має бути державний примус та покарання. Причому неминучість покарання важливіше за його важкість. Якось обидві світові війни всі учасники пройшли без паспортів негромадян та інших дурощів. А ми зараз саме в подібній війні.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730643 вiд 2025-09-09 13:26:06«Уряду Свириденко на війну до кінця року бракує 300 мільярдів» тіки пару тижнів як на 400 ярдів збільшили фінансування, і знову. може кешбек припинить?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730642 вiд 2025-09-09 13:17:34Щодо черги на вихід з громадянства - Україна підписалася на те, щоб не «плодити апатридів». Вихід з громадянства можна дозволити, лише якщо в людини є інший паспорт. Або Україна має впровадити паспорти негромадян, які мають право на проживання в країні, але не мають, наприклад, виборчого права. Але спробуй зробити це під час війни…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730641 вiд 2025-09-09 13:16:39Цікаво що в Непалі комуністичний уряд, під головуванням комуніста-маоїста. Приход маохстів до влади вважався великим успіхом Китаю в протистоянні з Індією. Тепер влада маохстів закінчилася, цікаво як відреагує Китай. Якщо Сі вирішить зробити як Путін в Україні, тобто ввести війська, то проти китайців буде не імпотентний Захід, а ціла Індія, яка десятиліттями вважала Непал своїм кордоном з китайцями. Це може спровокувати війну між Китаєм та Індією. Що переможе - імперські амбіції чи здоровий глузд?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730640 вiд 2025-09-09 13:10:04Nepal’s Prime Minister Resigns as Protesters Set Fire to Leaders’ Houses A day after violent clashes left at least 19 people dead, Prime Minister K. P. Sharma Oli and other ministers quit, with no clear path to assuaging young protesters in the capital. -------- ось одні вже «заборонили телеграм» :) будівлю парламенту підпалили, 19 загиблих в протестах уряд у відставку… хз чи живі залишаться :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730639 вiд 2025-09-09 13:03:03"Відверто звірячий російський удар авіабомбою по селищу Ярова на Донеччині. Прямо по людях. Звичайні цивільні люди. У момент, коли видавались пенсії. За попередньою інформацією, кількість загиблих – більше 20 людей. Немає слів… Співчуття всім рідним та близьким загиблих. --------- відповідь на глибокі занепокоєння, та іншу словесну хуйєту від країн «першого світу»
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730638 вiд 2025-09-09 12:53:31Хац прийшов у Полісся, щоб отримати нахаляву скидочну картку АТБ. Я так і знав :-)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730637 вiд 2025-09-09 12:45:56UR № 1730633 ну-ну … про те як чистенький негр у вишиванці шось щебече українською, то рекламний буклет, «в жизні» воно трохи по іншому все виглядає
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730636 вiд 2025-09-09 12:43:09Мюнхен. Зайшов у вагон, а там всі - офіцери з баулами, у начищених туфлях. Я один цивільний. Таке враження що їду в євро-ТЦК. У всіх берети німецько-французьського легіону, два прапори на шевроні.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730635 вiд 2025-09-09 12:41:13Ukrainian Ranger № 1730633 вiд 2025-09-09 12:24:33 Якщо ти бачиш в Україні колумбійця то це з високою долею імовірності - солдат ЗСУ. Немало зараз колумбійців в Україні, і їм слід давати громадянство, тому що ці люди захищають Україну, а вдома у них можуть бути проблеми. Серед них багато військових - ветеранів війни з місцевими маоїстами. Уряд підписав з маоїстами мир і зрадив своїх військових. Їх там звинувачують у військових злочинах.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730634 вiд 2025-09-09 12:34:57 VVV № 1730632 вiд 2025-09-09 12:13:06 В Україні не бачив, принаймні кегового. Цікаво, коли я був у Галісії, там усюди продають лише один сорт розривного пива - Estrella Galicia, який відрізняється від барселонського, який продають в Україні. Повна монополія. Цікаво, яким чином вона досягнута? Там якась мафіозна змова, може власників закладів підддуть тортурам, якщо вони більше одного сорту пива продаватимуть? Це якась таємниця: &)
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730633 вiд 2025-09-09 12:24:33Voxa (м. Запоріжжя) № 1730630 Зйобок - не громадянин. Вони самі зробили свій вибір. І так, коли я бачу нігерійця чи колумбійця, який вивчив українську мову і зараз живе тут, серед нас, під обстрілами, я вважаю, що це - потенційно кращий громадянин, аніж шматок ухилянтського лайна.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730632 вiд 2025-09-09 12:13:06Enot № 1730610 іспанське Aguila дуже і дуже.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730631 вiд 2025-09-09 12:12:21chinʼе!Вибачаюсь, що лізу на твою поляну, але пече з основою для масксіток для оцього гурту https://www.facebook.com/groups/1751049365244082/?ref=shareСкинтесь, аЦЦі, по шелягу!На масксітки? Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/9VVAV2U8MT? Номер картки банки5375 4112 1881 3561
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730630 вiд 2025-09-09 12:10:54UR № 1730614 я тобі по секрету скажу - стоїть нев'єбенна черга подавшихся на вихід із громадянства. І нікому не підписують. От ти б менше розкидався людьми «не таки громадянами», чи громадянами другого сорту ", бо натомість приїдуть які небуть м'ямнці і хуй поймі кто чорного кольору, і думаєш вони точно будуть кращі? :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730629 вiд 2025-09-09 12:06:55Якщо жабидли виберуть лепеншу, то Франція може лягти під Китай та кацапів. І результатом всіх подій, пов'язаних з цим цікавим процесом може бути, те, що французи шукатимуть поживу у сміттєвих баках, якщо їм це дозволять робити їхні арабські та берберські співвітчизники, які конкуруватимуть з ними в цій діяльності.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730628 вiд 2025-09-09 11:43:36sk (здалеку…) № 1730619 вiд 2025-09-09 11:22:00 Різниця у ступені витривалості владних та економічних систем. Якщо жабидли оберуть лепеншу, то будуть не так часто купувати нові машини та платити більші відсотки за іпотекою. Якщо в Україні оберуть безуглу, то буде країна, де громадяни шукатимуть собі поживи у сміттєвих баках, або взагалі малороссійскій окрух фуйлопедерації.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730627 вiд 2025-09-09 11:40:51Ukrainian Ranger № 1730614 вiд 2025-09-09 10:45:31 Конституцію щодо підстав для анулювання громадянства хто змінюватиме? Тимчасовий виїзд військовозобов'язаних під час війни може бути хіба що під серйозну майнову заставу. Так, схоже на вихід з під арешту, але і арешт і військовий обов'язок це передбачене законами обмеження прав і свобод, просто в різних ситуаціях.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730626 вiд 2025-09-09 11:38:48Відкриття для 18-22 це популізм. Цього не можна було робити. А іншим не можна, тому що війна іде.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730625 вiд 2025-09-09 11:37:22Так, зелені відкрили кордони для 18-22 Чому іншим не можна?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730624 вiд 2025-09-09 11:36:58Німецький оборонний концерн Rheinmetall оголосив про новий масштабний контракт із Україною. За словами генерального директора компанії Арміна Паппергера, вже до кінця цього року Україна отримає сучасні мобільні системи протиповітряної оборони Skyranger для захисту від безпілотників. Система Skyranger — це дистанційно керований бойовий модуль, оснащений автоматичною гарматою калібру 30 або 35 мм, з можливістю додаткового встановлення пускової установки для зенітних ракет. Її можна інтегрувати на різні самохідні шасі, зокрема на танки Leopard 1 та Leopard 2, які вже використовуються Силами оборони України.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730623 вiд 2025-09-09 11:29:23Тим часом русня не спить в інтернеті. Розтрезвонили фейк, буцімто бундесканцлер Фрідріх Мерц, будучи з візитом в Канаді був на полюванні гостевому і нібито застрелив білу полярну ведмедицю там. Короче це х-йня кацапська. але десь там піл Ляйпцігом чи Дрезденом якесь підхуйло АфДешне могло б взяти за чисту монету. https://www.politico.eu/article/germany-friedrich-merz-target-russia-disinformation/
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730622 вiд 2025-09-09 11:26:26№ 1730616 Якщо відкрити кордони - буде катастрофа 2
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730621 вiд 2025-09-09 11:23:20sk (здалеку…) № 1730618 ----- Пожди, ми ще до твоїх вареників від Галі нашої Балуваної дійдемо. У кожного шановного отця знайдеться спеціальна своя опінія на будь-яку тему, у тому числі і на вареники.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730620 вiд 2025-09-09 11:22:33№ 1730616 Якщо відкрити кордони - буде катастрофа. https://surl.li/swvpqx
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730619 вiд 2025-09-09 11:22:00з приводу гончаренко-безуглої… я хз, звісно, але от пишуть що у франції ле-пенша скоро уряд сформує, в німеччині афп… рожеві-поні/виборці люблять обирати тих хто красиво «говорить». як воно там буде потім насправді - пох. тому що медіа розкажуть те що потрібно от подивіться як всі хвалять рижого клоуна трампа. аплодують йому… ну прекрасно ж! ми ж те ж пержили кілька мощних політиків. озиме покоління… зовсім не чутно політика ляшка чи вакарчука… можливо там на стороні ригів були, не запам'ятав…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730618 вiд 2025-09-09 11:17:40щось перед-матчевий срач поступово перейшов від яєшні до пива :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730617 вiд 2025-09-09 11:07:00Ті кому більше 60 років, або ті хто непридатний до військової служби за медичними показниками і зараз можуть виїздити за кордон. А всі інші - військовозобов'язані.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730616 вiд 2025-09-09 11:04:30Якщо відкрити кордони - буде катастрофа. Цього не можна робити. Багато людей не їде саме тому що не хоче бути злочинцями. Це законопослушні люди, яких більшість в усіх країнах. Вони зараз в Україні, вони працюють, їх мобілізують. А так вони усі поїдуть, хто матиме змогу, це мільйони людей.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730615 вiд 2025-09-09 10:54:32Як і нахабна пєсда безугла, костксєв-молодший будує свою політичну кар'єру на шокуючих коментарях і безглуздих популістьких ініціативах. Це свого роду міні-трампи, але якщо США здатні пережити владу трампидла, то Україна цих підарасів може і не витримати.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730614 вiд 2025-09-09 10:45:31Гончаренко є виблядком, і я теж не розумію, чому його тримають у фракції. Вигнати не можуть, він мажоритарник, але дистанціюватись від нього точно можна. Але виблядком я його вважаю не за те, про що ти пишеш, а за його наїзди на ТЦК та мобілізацію. Особисто я вважаю, що кордони мають бути відкритими. Люди, які не є військовозобов'язаними, повинні мати можливість кататись куди хочуть. Військовозобов'язані - якщо мають оновлені дані та пройшли ВЛК. І термін перебування за кордоном - обмежений, потім маєш повернутися. Не повернувся - анулювання громадянства, «сірий паспорт». Хтось втече і за таких обставин - але такий шлак країні і не потрібен. Залишаться саме ГРОМАДЯНИ.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730613 вiд 2025-09-09 10:42:45inguard (тутейший) № 1730605 термін придатності замалий - раніше був тиждень