🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 52.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748976 вiд 2026-05-31 13:50:24

Марта винесла Ігу вперед ногами.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748975 вiд 2026-05-31 13:49:13

Марта!

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748974 вiд 2026-05-31 13:29:50

теніс
наче виглянуло сонце..
можливо іга «пристріляла» ракетку для холодних умов, зараз знову потрібно буде «підбирати»

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748973 вiд 2026-05-31 13:17:14

теніс
хубля!
7-5. подавати в кінці сету при 4-5 чи 5-6 - все рівно що бити останній пенальті при 3-4. доведено арсеналом вчора…
те що марта дуже гарно вбиває другі подачі іги - в кінці почало приносити результати. на передостанній подачі іга мала одну подвійну (боїться другу подавати, тому що марта вінерсом приймає), а при заключній подачі взагалі дві подвійні
іга в середині сету казала тренеру що незадоволена натяжкою ракетки (типу холодно, струни не так працюють), змінювала ракетку пару раз…
нічого ще не вирішено. в 2му нервів буде більше
знову супер-важливі перші 2 гейми. добре що марта починає з подачі. потрібно брати свою подачу і одразу морально давити на ігу щоб робити брейк
іга нестабільно грає. її удари - просто топ. але в якийсь момент хуй-як - і м'яч летить 2 метри в аут…

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748972 вiд 2026-05-31 12:25:24

теніс
поки початок…
марта перший раз на центральному корті в парижі
іга - 4-кратна чемпіонка тут, але. останні 2 роки не виграла жодного грунтового турніру
марта у цьому сезоні на грунті не програла жодного матчу (серія з 15ти грунтових перемог, там якийсь рекорд)
кубок біллі-джін кінг за україну. 250ка в руані, і 1000к в мадриді
коментатори кажуть що марта - найкращий грунтовий гравець у цьому сезоні…
іга перед грунтовим сезоном тренувалась в академії рафи. з його тренером. тобто там всі «грунтові королі». знають як грати на грунті. ігу прокачали…
іга програла андрєєвій в штутгарті. знялась в 2му колі в мадриді, програла еліні в римі…

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748971 вiд 2026-05-31 11:43:30

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1748970
не вивчав питання :)
краєм вуха чув що та інвазивний вид що переносить еболу (якщо не помиляюсь і ще декілька «страшних назв хвороб»)
типу з африки. а так як клімат змінюється. вони нормально живуть…
так що гугл взагалі філігранно «грає» - знищує тільки «чужих» комарів… понайєхавших… «свої» продовжують годувати пташок й іншу фауну

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748970 вiд 2026-05-31 11:35:47

sk
№ 1748967

Якщо знищити комарів, що станеться з тими тваринами, що харчуються комарями - із птахами тощо?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748969 вiд 2026-05-31 11:25:51

На польскому sportowefakty висить заголовок «Głupio wyszło. Ale to nie PSG powinno przepraszać». Здається, емоційний післясмак цього фіналу дуже добре передано. Арсенал забивши швидкий гол, вирішив зіпсувати гру, в цілому таки зіпсував і врешті програв.

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748968 вiд 2026-05-31 11:21:49

2 OG
№ 1748965
о! в день києва марті повинно підфартити. подивився. наче на гру буде +22. але хмарно. погода за марту :)
сподіваюсь трешак що був в парижі вночі після перемоги псж не вплинув на сон марти (а на сон іги вплинув)
дуже важливі перші 2-4 гейми на початку. марті потрібно забирати 1й сет. іга точно буде пробувати повертатись і піднімати свій рівень на максимум. а цей рівень у неї на грунті - 80 левелу. але… зараз вона його не тримає довго…
для марти важлива перша подача. також не забуваємо що марта одна з кращих на прийомі в турі. тому другі подачі іги потрібно вигравати на рівні 80%
якщо порівнювати з грою еліни, еліна б'є більш «плоско». з низьким відскоком. що дуже не зручно для іги, тому і останні матчі еліна вигравала. у марти удари більш накручені. не такі «страшні» для польки… подивимось…

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748967 вiд 2026-05-31 11:15:33

такс… ми ржали з новин про «бойових комарів»
а виявляється гугл вже цим займається в «промислових» масштабах… так би мовити знищує інвазивний вид комарів на півдні штатів…
сподіваюсь недовго залишилось щоб випустити тих бойових комарів десь на москальщині, щоб познищували інвазивний вид за-хуйлостанців
----------
Google is planning to release 32 million mosquitoes across Florida and California.

The company has asked the EPA for permission to proceed, with the public given until June 5 to respond.

The mosquitoes are infected with Wolbachia bacteria, which stops them from reproducing and slowly collapses the wild population from within.

Google's previous Debug Project trial in California's Central Valley nearly eliminated mosquitoes from three test sites entirely. A separate trial in Singapore cut dengue cases by 70% within 12 months.

Google has now released over 1 billion mosquitoes across four continents. This new proposal is the largest deployment in US history.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748966 вiд 2026-05-31 11:11:16

З днем рідного міста! Перемоги та миру!

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748965 вiд 2026-05-31 11:09:07

2 sk
№ 1748853

Як ти і просив, прогноз справдився, після 8 днів страшеної спеки сьогодні у Парижі на 10+ градусів менше ніж, наприклад, вчора.

Це допоможе Марті? :)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748964 вiд 2026-05-31 11:07:45

sk (Acer chromebook)
№ 1748959 вiд 2026-05-31 10:02:28

Кіров недалеко від тої Вятки народився, просто перейменовувати кількатисячний Уржум на його честь було якось немасштабно, хоча місцеві і просились. Там ще спиртзавод просився переіменуватись в честь Кірова, але райком партії вчасно це заборонив.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748963 вiд 2026-05-31 11:02:39

2 Batyj
№ 1748962

То не був удар у площину, то був простріл, який він перервав.

Загалом Арсенал спромігся на 1 удар у площину, той самий на шостій хвилині.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748962 вiд 2026-05-31 10:31:40

одного разу відбив. Ну, коли в голову отримав..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748961 вiд 2026-05-31 10:05:37

«Каноніри» володіли м'ячем 24,7% ігрового часу. Це найнижчий показник команди у фіналі Ліги чемпіонів з моменту запровадження статистики Opta у сезоні 2003/04.

от ніхуя не автобус був.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748960 вiд 2026-05-31 10:03:24

Якби вчора Забарного не випустили, а хуйлофонов відбив хоч щось, а він взагалі ніхуя за весь матч не зробив, то було б набагато паскудне відчуття. А так - Забарний нагадав про Україну.

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748959 вiд 2026-05-31 10:02:28

уроки хуйло-географії
щось горить у місті кіров (чи поруч)
Знову, якщо прогласти пряму від лбз до того міста, вийде так що по прямій через мск
1000+ км, це північніше казані…
але. портніков розказував колись що від вбивства кірова «режим» почав «зачистки» всередині себе
сталін сказав що такого полум'яного революціонера могли вбити тільки свої зрадники… ну і «понєслась» …
коли вже на болотах історія повториться?
хоча кіров ніколи не був у тому місті вятка, для комуністів - по-хуй
за йєльцина перейменували назад купу міст - типу горький- н-новгород. а от кіров - пиздець. «ікона» …

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748958 вiд 2026-05-31 09:30:38

Під час удару БПЛА по летовищу в Таганрозі (Таганрог-Центральний ЬРРЦ) одним з вражених літаків був Ту-142МР (борт № 23 синій, код. назва «Орел») з ретрансляційним комплексом резервної системи управління балістичними ракетами. Відрізняється відсутністю пошуково-прицільного обладнання та озброєння..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748957 вiд 2026-05-31 08:02:13

Фіча виглядає сильніше, гостріше за Дембеле. Думаю, буде у трійці на Золотий м'яч..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748956 вiд 2026-05-31 07:34:56

Тим часом, на святкуванні 250-річчя США замість артистів стара жопа сама розважатиме публіку. Можна подумати, що вона заспіває, зтанцює чи хоч якось по-особливому пердне, але ні - вона виголосить патріотичну промову:
--------------------
Trump in his Truth Social post wrote that he was “thinking about bringing the Number One Attraction anywhere in the World, the man who gets much larger audiences than Elvis in his prime, and he does so without a guitar, the man who loves our Country more than anyone else, and the man who some say is the Greatest President in History (THE GOAT!), DONALD J. TRUMP, to take the place of these highly paid, Third Rate ‘Artists, ’ and give a major speech, rallying the Country forward like I have done ever since being President! ”

“Only Great Patriots invited, ” Trump wrote, saying the rally would be a “Wild and Beautiful Celebration of America! ”

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748955 вiд 2026-05-30 23:54:49

А в хокеї фінал Швейцарія - Фінляндія.

Ви готові до чемпіонства швайців?

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748954 вiд 2026-05-30 23:51:50

…і лише аль-Туркі невдоволено процідив у сторону Усика - «ти вже дістав. Мені не потрібен непереможний. Я таки знайду хто тебе переможе».

Як тільки Ітаума буде готовий, а Усик ще не завершить - буде саме цей бій.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748953 вiд 2026-05-30 23:21:23

Думаю що катарці більш розумно вклали бабло в псж, ніж саудити в свою лігу з рональду…
Якісь аналітєги б розгорнули…
Крішті з гівно-чашкою сауд-ліги, і псж на катарському баблі 2й рік поспіль з лч

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748952 вiд 2026-05-30 22:36:11

Забарний ахуйєнне вью на полі дав
до нього підбігла журналістка з мікрофоном. він видав базу. сказав що україна ахуйєна. ніколи не здається і т. п…
молодець!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748951 вiд 2026-05-30 22:34:17

Batyj
№ 1748947 вiд 2026-05-30 22:21:45

До «аналів» вже увійшло, особисто тих двох негрів, які не в змозі влучити у ворота при пробиті пенальті

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748950 вiд 2026-05-30 22:32:10

Дьячок засцяв свій засраний прапор діставати, хоча насправді йому скоріш за все похуй - «спорт внє палітікі».
Забарний - молодець хоча б тому що прапор з пояса зняв, на плечі одягнув, не так як усі.
До речі, а оця тєма - бігати з національними прапорами після перемоги у клубних турнірах не від Шеви в Мілані часом пішла?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748949 вiд 2026-05-30 22:31:24

Я сьогодні на оз. Вирлиця бачив цих неймовірних качок пірникозів з чубами хохлами. Сука, пірнула в одному місці, а винирнула через 3 хвилини і 25 метрів в іншому місці. Це піздец! Я думав що це в Тік-ток з тигром це якийсь фотошоп. А тут реально пірникоза крута птиця

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748948 вiд 2026-05-30 22:24:48

Так, дійсно Луїс Енріке - крутий футболіст і крутий тренер, якого бачило моє покоління. Що воно далі буде з цим футболом = невідомо. Щось та й буде.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748947 вiд 2026-05-30 22:21:45

Охуєний випадок, увійде до аналів. Команда виграє фінал ЛЧ, не забивши з гри, при тому, що суперник забив. Воротар не відбив жодного пенальті при тому, що воротар суперників один пенальті відбив. Виграла тому, що суперник двічі з точки не влучив у ворота..

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748946 вiд 2026-05-30 22:21:04

блін. і дембеле другий зм?
ще якщо франція гарно на чс зіграє…
ну підпиздець… гарі-кейну щось перепаде у цьому житті?

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748945 вiд 2026-05-30 22:19:13

знову методички потрібно переписувати у крижці «як виграти лч»
без супер-стар в складі…
тепер питання до пепа. який ти нафіг супер-тренер. лч з мессі кожен дурень зможе виграти. виграй з командою ноу-неймів, вигнавши мбапе нах в реал…
от тільки за луїса енріке можна порадіти…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748944 вiд 2026-05-30 22:15:38

А шо це за малий пісюн на сцені? За які заслуги?

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748943 вiд 2026-05-30 22:14:34

був відос коли псж грали спаринг в дві команди
і перед грою робили ритуал з рукотисканням
забарний був в команді проти хуйлостанця. руку не тиснув…
на полі забарний з нашим прапором
не бачу чи хуйлостнець дістав свій
дехто з прапорами своїх країн…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748942 вiд 2026-05-30 22:14:24

Пішов він нахуй, ваш «Ілля». Після того флешу після просеру збірної нехай смокче кацапсько-арабський хуй. Гнида.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748941 вiд 2026-05-30 22:12:19

Буде лобизатися в роздягальні із дьячком?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748940 вiд 2026-05-30 22:11:25

Забарного - з ЛЧ!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748939 вiд 2026-05-30 22:09:58

Не знаю як індуси і китайці, а арабйо радіє.
Може з цього приводу дозволять собі їбанути якогось самогону чи якогось хенессі там, хто що, карочє

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748938 вiд 2026-05-30 22:09:31

Забарний виграв ЛЧ перебуваючи на полі.
Але вважаючи на все інше, краще б програв той фінал.

У будь якому разі Іллю треба поздоровити з трофеєм!

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748937 вiд 2026-05-30 22:07:00

ага
два раза не влучили в ворота
в «історію» запишуть що хуйло-москаль виграв серію пенальті…
підараси, бля!


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.