Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730612 вiд 2025-09-09 10:40:22Зараз виблядок Гончаренко вимагає відкрити кордони для всіх. Він досі у фракції ЄС. ЦЦе означає що декларований патріотизм Порошенка та його партії є брехнею.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730611 вiд 2025-09-09 10:23:57Але оскільки я вирішив скоротити вживання алкоголю взагалі та пива зокрема, то придумав охміляти кратом :-). І, треба сказати, цікавий результат вийшов :-)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730610 вiд 2025-09-09 10:18:41З наших мені подобається смак Микулинецького світлого. Чеський пілснер подобається та взагалі гіркі лагери. Але в жару, наприклад, добре заходить іспанська Естрелла, яка зовсім не гірка.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730609 вiд 2025-09-09 10:09:31хочу наголосити, що пиво продукт складний, і часто на певний сорт (стиль) пива потребує свого настрою у споживача. тобто сьогодні настрій є і заходить чеський варіант, а завтра може і нефільтроване. А інколи коли ІPА від Уманьпиво стане хорошим співбесідником на вечір.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730608 вiд 2025-09-09 10:05:10Бачу що потреба на пиво старих совецких рецептів є. Хоча більшість концернів що у нас, що закордоном ллють пільзнер, модифікований до стан мюнхенського хеллеса. Потім (ця мода вже проходить і попит стабілізувався) почали робити нефільтроване, пшеничне (а пшеничне зазвичай мутніше ніж ячмінне), вайценбір. І на ринку пропало пиво, таке як люди памятали. Раніше пиво совецьке - його ж варили майже за одним рецептом. Тільки десь виходило якісніше, десь гірше. І люди можуть природно скучати за старим смаком монопольним. І тільки регіональні наші броварні крім медових і всяких солодких пив намагаються щось таке зварити як давніше пиво було. Серед концернів Оболонь почала рухатися в цьому напрямку, преміум з поліпшеним смаком, але етикетки такі як у пива Міллер. не дуже. Верніть етикетки 1996 року.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730607 вiд 2025-09-09 09:55:47Ukrainian Ranger № 1730604 Єдине з наших міцних яке можна пити
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730606 вiд 2025-09-09 09:54:38Latvia is expelling 800 Russians to their “historic homeland” after they failed a basic Latvian language exam. The country’s migration office has ordered 841 Russian citizens to leave Latvia by October 13.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730605 вiд 2025-09-09 09:50:10Nycolas № 1730597 Підтверджую, шикарне, єдине, мало в столицю його привозять. Декілька років тому його Сільпо завозило, разом із напівтемним.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730604 вiд 2025-09-09 09:50:09LAZY № 1730594 Зайди в будь-який фірмовий магазин Оболоні, вони зараз розливають таку міцну отруту, що «2000» тобі здаватиметься легким лагером. Найсмачніше пиво України в категорії «міцний лагер» - це Тернове Поле від Микулина.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730603 вiд 2025-09-09 09:48:09Щодо «пивної ініціації» - колись ще в пізньому шкільному віці ходив з друзями на матчі Карпат, і десь по дорозі в класичному совковому генделику, де бокали іноді замінювалися звичайними півлітровими банками («гальба вона і в Африці гальба») пили те саме гірке пиво, а деякі гурмани ще й посипали краєчки бокалів чи банок сіллю :) Погоджуся з Батиєм, зараз Опілля Віденське дуууууже схоже на це совєцьке пиво.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730602 вiд 2025-09-09 09:40:28в складі збірної Італії крім вороаоря чув ще 2 прізвища, і то одно з них Манчіні :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730601 вiд 2025-09-09 09:32:20Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1730600 вiд 2025-09-09 09:13:05 Безнадійно програли Норвегії вони без Гаттузо, тому з гравцями все теж поганенько, особливо в захисті.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730600 вiд 2025-09-09 09:13:05Подивився нарізку Ізраїль - Італія; хз, може у італійців це якось невдале беззіркове покоління, але більш імовірно те, що Рейтузо - це тренер рівня Хацкевича.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730599 вiд 2025-09-09 08:38:42тут поки єс-трамп збираються в черговий раз про санкції поговорити, лула зібрав конф-колл брікс обговорити кооперацію під час тарифної війни… --------- взагалі не розумію наших аналітегів що радісно очікують що після чергових супер-тарифів, чи падіння цін на нафту економіка хуйлостану розвалиться через місяць… на початку війни у нас бензину не було пару місяців, що було з економікою - то взаглі окреме питання… і якось «майданів» чи «здачі» влади не було. през, міністри на місці, мовчу за зсу… алатітєги очікують що хуйло вийде на мавзолєй і скаже «ізвінітє, бил нє прав»?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730598 вiд 2025-09-09 07:53:25У Ніжині колись варили пиво «22 Портер». 22 це його густина. А міцність була десь 9 градусів. Оце було пиво :-)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730597 вiд 2025-09-09 07:48:29LAZY № 1730590 вiд 2025-09-09 01:33:25 Павлівське світле
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730596 вiд 2025-09-09 07:39:54Зеленський, або інший представник України
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730595 вiд 2025-09-09 07:25:01«У нас можуть бути різні погляди, але відносини Словацької Республіки та України приречені на покращення… Дружні добросусідські відносини, справедливий мир, якнайшвидше припинення вогню та європейська перспектива – це ті чотири речі, які мають формувати наші відносини» Хто це сказав?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730594 вiд 2025-09-09 04:09:47Точно, було деякий час у продажу то Мінське з бяларусі. А ще у роки студентства жерли Рогань Монастирське :) І воно також запам'яталось якоюсь неймовірною фантастичною смакотою пару разів. Але то мабуть точно хімери пам'яті та вплив антуражу. А ще було Оболонь 2000 чорне, убойна хуйня, пара пляшок у місцевій піцерії з дівчиною, яку бажаєш - і її гарний настрій майже гарантований :) Головне було не нажертись першому.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730593 вiд 2025-09-09 03:17:00в 19 році в Славутичі продавалося Жигулівське Мінського пивзаводу. Місцеві купували.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730592 вiд 2025-09-09 03:03:56Budvar Vyčepny?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730591 вiд 2025-09-09 02:40:41опілля віденське, майже жигулівське..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730590 вiд 2025-09-09 01:33:25А ось таке питання. Про пиво. Я пиво почав потроху куштувати у років 16-17. Це було у другій половині 90-х років. Батя та дід приносили розливне місцеве у трилітрових банках. І це було перше пиво, що я пробував у житті. Мабуть, є у цьому певний «ефект каченяти», але то пиво мені чомусь запам'яталось як божественний напій богів. Ідеал еталона. Каюсь, але пиздувате кацапське слово «жигульовскає» у мене в голові засіло як такий собі синонім самого поняття «пиво». Нічого не поробиш, деякі совкові атавізми залишаються насраними на всю решту життя у свідомості. Можливо, якби я те «пиво-з-дитинства» зараз спробував, то блював би. Тут вже науці невідомо. Але тим не менш, я все життя іноді намагаюсь знайти щось схоже на Те Саме пост-совкове пиво. Яке Ініціювало мене :) Щоб аромат був той самий, щоб була сіточка із бульбашок в банці після розливу і усе це все. Але не можу знайти. Чи то мої смакові рецептори та нюх змінилися і я вже ніколи не зможу знайти схоже пиво. Або рецептура пива змінилась настільки, що воно вже зовсім не схоже на те, що розливали в Ізмаїлі 30 років тому? :) Найближче, що мені вдалося знайти по смаку та аромату - це, мабуть, FAXE данський світлий у літрових залізних банках.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730589 вiд 2025-09-09 00:53:49Voxa (м. Запоріжжя) № 1730586
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730588 вiд 2025-09-08 23:54:40- Якби Україна впала, Орбан перетнув би кордон на Закарпатті? Дмитро Кулеба: - Однозначно.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730587 вiд 2025-09-08 23:53:06Гаттузо, звичайно, мотивує команду непогано, але призначити після двох пропущених ЧМ такого нетитулованого тренера - дивне рішення. Хоча може ніхто не захотів після розгрому від норгів міняти Спалетті, а Дженаро як завжди рветься у бій, хоча вагова категорія у нього явно змінилась.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730586 вiд 2025-09-08 23:46:24Ізраїль 4 : 5 Італія прикольна концовка
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730585 вiд 2025-09-08 23:42:03На 86 хвилині італійці вигравали у ізраїльтян 4:2, в на 91 хвилині італійці через помилку ізраїльського воротаря знов вийшли вперед 5:4. Ізраїль в шоковому стані намагається використати 6 хвилин, що ще додані.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730584 вiд 2025-09-08 22:24:20лише зараз побачив, що Білорусь гарає у відборі на ЧС. Дивно. Відстороняти, так відстороняти.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730583 вiд 2025-09-08 22:11:49sk (Samsung galaxy) № 1730579 в Сумах убили журналіста який розслідував зловживання та розкрадання на будівництві оборонних спорудах. нам нема чого зловтішатись.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730582 вiд 2025-09-08 21:56:54PEPSI (Merkury) № 1730580 Ні, ця фраза була до матчу, і там було «не гратиме». Власне Мбаппе більший фанат Реалу ніж торсида. Таке у нього збочення чи контракт :) p. s. погугліть слово Торсида, зрозумієте у якому світі ми живемо
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730581 вiд 2025-09-08 21:50:22sk (Samsung galaxy) № 1730579 тa нi, схoжe щo тягнув сaм сeбe зa трoс нaвкoлo шиї…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730580 вiд 2025-09-08 21:49:00Мбаппе: - Найкращий гравець у зб. України? Лунін. Але він сьогодні не грав. ----------------- троляка :-)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730579 вiд 2025-09-08 21:41:03Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1730578 Ножовкою собі голову відрізав. Прямо хуйлостанський самурай… До речі десь пару міс назад здох керівник здорової контори що калій виробляє… На добрива з хуйлостану немає санкцій Можливо то нова «нафта» зі своїми потоками баксів?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730578 вiд 2025-09-08 20:52:19У Калінінградській області РФ знайдено обезголовлене тіло гендиректора компанії з видобутку корисних копалин і виробництва мінеральних добрив. Джерело в правоохоронних органах уточнило, що тіло «знайшли без голови» — труп лежав під мостом, на ньому був закріплений буксирувальний трос. За даними джерел видання Ведомости, причиною смерті міг стати суїцид. Якe прикрe сaмoгубствo!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730577 вiд 2025-09-08 20:32:55Динамо з рахунком 4:0 обіграло представника Другої ліги Лісне у товариському матчі. Урa!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730576 вiд 2025-09-08 19:36:19Тут вже 3 години йдуть зливи і грім гримить. І грім схожий на прильоти. неприємно чути. Коли він вже закінчиться.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730575 вiд 2025-09-08 18:48:46Якщо ми тут про тварин говорило, мені згадалося як Роберт Фіцо казав Хуйлу «Иногда у меня такое впечатление, что мы в Евросоюзе, как эта жаба, которая сидит на дне колодца, и мы не видим, что находится наверху»: Роберт Фицо разочарован, что ЕС не способен реагировать на движение в мире. " Я прогуглив, «жаба на дні колодязя» це старовинна китайська приказка. Я хочу щоб Урсула дісталася до Фіцо, і тут йому жаба і цицькі а може і щось інше дасть.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730574 вiд 2025-09-08 17:22:56Voxa (м. Запоріжжя) № 1730570 іншим хуйло-пропагандонам приготуватись… а так же любила з кірілом (чи як того головного попа називають) цілуватись, на церковних збіговиськах у першому ряді стояти…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730573 вiд 2025-09-08 17:21:00sk (здалеку…) № 1730557 пролетів той птах прямо перед вікном, краще роздивився розслідування закінчене :) Чепу́ра вели́ка[1], або ча́пля вели́ка бі́ла (Ardea alba) https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%B5%D0%BF%D1%83%D1%80%D0%B0_%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0#:~:text=%D0%A7%D0%B5%D0%BF%D1%83%CC%81%D1%80%D0%B0%20%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%CC%81%D0%BA%D0%B0%2C%20%D0%B0%D0%B1%D0%BE%20%D1%87%D0%B0%CC%81%D0%BF%D0%BB%D1%8F%20%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%CC%81%D0%BA%D0%B0,%D0%B3%D0%BD%D1%96%D0%B7%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9%2C%20%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9%2C%20%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BE%20%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D1%83%D1%8E%D1%87%D0%B8%D0%B9. В Україні гніздовий, перелітний, зимуючий. Гніздиться майже на всій території України, крім Карпат, Закарпаття та більшої частини Полісся і Криму; під час міграцій трапляється скрізь; у невеликій кількості зимує по всій території країни. Живе вона уздовж різних водоймищ як на морському узбережжі, так і всередині континенту: на заболочених низинах, заплавах і берегах річок, прісних і солоних озерах, естуаріях і мангрових заростях. Крім того, її можна побачити на сільськогосподарських угіддях, відкритих полях, рисових посадках і вздовж дренажних канав. Полює чапля на мілководді або на суші.