🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 513.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730532 вiд 2025-09-08 09:40:08

Starik (Україна, Київ)
№ 1730350

Якщо хочете приготувати смачну яєчню рекомендую придбати сталеву пательню De Buyer

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730531 вiд 2025-09-08 09:37:19

LAZY
Це може бути розіп'ятий хлопчик. Цей землетрус не єдине стихійне лихо в історії Афганістану, але чомусь про такі звичаї ніхто ніколи не чув. Інший варіант - це таліби щось таке вигадали, вони можуть, Афганістан це тоталітарна держава. В жодному випадку це не якийсь там «давній звичай».

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730530 вiд 2025-09-08 09:31:36

До останнього часу згідно етикету жінкам руку не потискали. Незалежно від релігійної приналежності

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730529 вiд 2025-09-08 09:24:34

Як повідомляє російська служба ВВС News з посиланням на українські джерела, внаслідок обстрілу в частині Київщини та деяких районах Києва вимкнулась електроенергія.

Українські моніторингові та новинні Telegram-канали писали, що ворожі БпЛА атакували Типільську ТЕС.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730528 вiд 2025-09-08 09:09:11

LAZY
№ 1730525
коли сі збирав всіх на своє збіговисько і він зі своєю першою леді зустрічали гостей, ручкались з лідерами держав та їх першими леді (у підарасів перших леді немає, то окрема тема), так ок
през ірану поручкався із сі, ігнорував його дружину, аналогічно дружина преза ірану, проігнорувала сі, і ручкалась тільки з його дружиною…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730527 вiд 2025-09-08 08:45:39

OG
№ 1730521 вiд 2025-09-08 00:11:37

Vichny

Про Алькараза годі й казати?
--------------
А хер його знає хто це.
Судячи по дописам тут - якийсь пенісист.
Чи підарас - чи ні, важко сказати, я наввть не в курсі як він виглядає

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730526 вiд 2025-09-08 05:33:14

Іспанцям потрібен тренер - батько. Як спочатку дід Араґонес, далі дід «з лісу» Дель Боске, тепер дід «з джерела» Де Ля Фуенте. Стабільність феноменальна.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730525 вiд 2025-09-08 02:31:59

Єнот, дивись, які старинні красиві обичаї. Що цим гейропейцям не подобається?!



Спасательные отряды не решались вытаскивать женщин из-под завалов рухнувших зданий в Афганистане, которые оказались под ними во время землетрясения, пишет The New York Times (NYT). Пострадавших женщин оставляли под камнями и ждали, пока жительницы из других деревень придут и вытащат их, утверждают собеседники издания.

Афганские нормы запрещают физический контакт между мужчинами и женщинами, которые не являются родственниками друг другу. «Казалось, женщины были невидимы… Мужчинам и детям оказали помощь в первую очередь, а женщины сидели отдельно», — заявил газете один из волонтеров, которого зовут Тахзибулла Мухазеб. Он помогал людям в провинции Кунар, которая также пострадала от землетрясения. По его словам, спасатели вытаскивали погибших женщин за одежду, чтобы не допустить контакта с их кожей.

Мужчины-медики также отказывались обрабатывать женщинам раны. Тех, кто пытался получить помощь, игнорировали, рассказали собеседники NYT.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730524 вiд 2025-09-08 01:02:52

теніс
так. алькараз тримав рівень «ахуйєнно++» три сети
в яких сінеру не світило нічого…
дєдушка, як пишуть, звалив із стадіо через 1.5 години. разом із свитою
організатори на підкидання монетки визвали сафіна… от на-хуй-я… неясно…
навіть коментатор не євроспорт сказав що ці двоє, знищили б всіляких роджерів-рафів… в їх час то був зовсім інший теніс…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730523 вiд 2025-09-08 00:56:54

ProstoVlizPobalakaty
№ 1730522

тa нi, Aлькaрaз - д'Aртaньян!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730522 вiд 2025-09-08 00:38:04

OG
№ 1730521 вiд 2025-09-08 00:11:37

А от Алькараз - чемпіон! Здається він якраз не був помічений у вчинках, за які міг би отримати епітети, що римувались би з його прізвищем. Але може я щось не знаю…

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730521 вiд 2025-09-08 00:11:37

Vichny

Про Алькараза годі й казати?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730520 вiд 2025-09-07 23:24:49

Боратстанський хан - підарас

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730519 вiд 2025-09-07 23:24:01

Ердоган - підарас

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730518 вiд 2025-09-07 23:22:21

Навроцький - підарас

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730517 вiд 2025-09-07 23:19:56

Поляки рвуть Фінляндію 3:0 а галасу як неначе виграли у Англії, Франції, Німеччини, Іспанії.

І тут же медіа акцентують увагу на президенті. що типа появився на матчі і відразу результат.
Сучасні медіа тупо огидні клікбейтери. Підараси, одним словом.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730516 вiд 2025-09-07 23:19:05

теніс
у 2му «реванш роботів»
янік пристрілявся. почав довгі розіграші вигравати. це його територія. дивно було бачити коли в 1му карлос його перестрілював… а з цим і % виграних 2х подач підскочив з 33 до 67…
у третьому боротьба «менталок»
рівень гри захмарний

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730515 вiд 2025-09-07 23:08:48

хитросраких турків жорстко їбуть у них вдома.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730514 вiд 2025-09-07 22:48:26

Сінер ввімкнув машину :-)
3:1

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730513 вiд 2025-09-07 22:30:16

німці - п. іріши 1:1.
Словакам попали взагалі 0:2.
Так Нагельсману грошей ніхто не дасть, ще й з речами на вихід попросять.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730512 вiд 2025-09-07 22:29:13

Теніс
Янік забагато помиляється
Зазвичай «роботи» такого собі не дозволяють…
Питання чи будуть провали в захмарному рівні, що його карлос показував 1й сет…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730511 вiд 2025-09-07 22:28:34

6:2 Алькарас.
Підозрюю що у Сінера легка нежить, або щось таке. Він явно не у накращій формі, це може стати вирішальним фактором. Алькарас - навпаки, активний і бадьорий.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730510 вiд 2025-09-07 22:28:07

Після голу північноірландців німцям в трансляції показали Нагельсманна, що на моніторі щось помічнику показував, чи помилку своїх, чи можливе порушення, яке суддя і ВАР не стали фіксувати. Але у німців щось реально в збірній дивне відбувається, гол пропустили після відносно простого кутового, який був поданий на дальній кут воротарського, де був неприкритий нападник, і жодного захисника ні персонально, ні зонально

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730509 вiд 2025-09-07 22:24:12

сінер машина, це безумовно, але як на мене він сьогодні трохи не у формі, як і у 1/2, 1/4. Чи вистачить цього проти Карліто, може і ні.
Думаю Алькарас фаворит, не дивлячись на буків і кефи.
55/45 на карлітоса.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730508 вiд 2025-09-07 22:12:24

та да

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730507 вiд 2025-09-07 22:09:53

подивіться другий гол Іспанії туркам. це якийсь захмарний рівень.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730506 вiд 2025-09-07 21:45:11

sk (Samsung galaxy)
№ 1730504
----
треба нормальною фотокамерою фоткати. Телефон не передає то шо око бачить. ШІ підлаштовується і домальовує експозицію.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730505 вiд 2025-09-07 21:33:29

Теніс
Почалась церемонія перед матчем
На око, половина місць ще пуста…

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730504 вiд 2025-09-07 21:10:34

Місячне затемнення всі бачать?)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730503 вiд 2025-09-07 21:07:26

№ 1730502
поїхав за 3 години. працювало.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730502 вiд 2025-09-07 21:03:22

Batyj
№ 1730495
-----
А ти взнава чи вже полагодили програму на НП?

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730501 вiд 2025-09-07 20:54:32

Теніс
https://x.com/TheTennisLetter/status/1964747362884297204
Трамп вже махає всім ручкою із стадіо
Початок в 21.30

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730500 вiд 2025-09-07 20:42:24

sk (Samsung galaxy)
№ 1730499
Виграє Карлос
Кажуть на 20 хв пізніше почнеться. Глядачів на вході перевіряють ретельно. Трамп же буде
Не встигають всіх запустити на трибуни

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730499 вiд 2025-09-07 20:40:19

Теніс
В 21 черговий фінал алькараз-сінер
Багато аналітиків з цифрами показують що виграє карбом
Буки ставлять на яніка
Стадіо чекає трампа. Бля, а якщо 5 годин матч буде йти?

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730498 вiд 2025-09-07 20:24:21

U. S. President Donald Trump reportedly interested in hosting a tennis exhibition at the White House with several top players, including Novak Djokovic, Jannik Sinner, and Carlos Alcaraz.

It will take place on a temporary grass court built on the South Lawn.

Дєдушка ж вже організував матч по хокею з хуйлом…
Хоче теніс… Араби теж хочуть, але вони мільйони платять…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730497 вiд 2025-09-07 18:48:21

sk (Acer chromebook)
№ 1730492

50% тут жe зaбeруть нa пoдaтки :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730496 вiд 2025-09-07 15:55:00

Така собі реклама монобанку, але заслуговує на увагу, бо більшість етапів розвитку платіжних послуг описані добре.
Я б додав ще повідомлення в податкову про відкриття рахунків, фонд гарантування, AML бюро, більше уваги приділив би переходу СЕП на 24/7 та ISO 20022 та Миттєві перекази. Все одно спроба вписати себе в історію, як на мене, зарахована.
Якщо що - у мене немає картки Моно і не буде, там є особисте :) Але ігнорувати гарні літери немає сенсу :)

https://specials.minfin.com.ua/vid-paperovih-platezhiv-do-api-bankingu?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=co_ysh&utm_content=mono_2408_220825&utm_id=120233524726100584_v2_s04&utm_term=120233524726620584&fbclid=IwY2xjawMqXYlleHRuA2FlbQEwAGFkaWQBqyfU8ErmSAEenJM2AsMfFhKpgF2frVWbuSP1U9fLJcn6VrsaBa56sIS41EsDfJ8Nm3FBmxg_aem_8GLGlrQbSlxGz4yy-bb9Kw

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730495 вiд 2025-09-07 14:15:40

не міг отримати на Новій пошті посилку. «Програма не працює». Коли почне працювати, не знають. Як мені дізнатися це – незрозуміло. Телефонів відділення не дають. На сайті немає. У ручному режимі нічого не видають. На посилці написано, кому скільки коштує - не має значення. Не працює і все. Ось вам і сервіс..

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730494 вiд 2025-09-07 12:07:39

2sk (Acer chromebook)
№ 1730491
трампу органи хуйла, а хуйлу трампа? чи підклюють панду і недомірка північнокорейського?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730493 вiд 2025-09-07 11:06:57

Ну от. Мільйонерка - а все одно тупа бульбашниця з вусами як у бацьки.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.