🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 516.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730412 вiд 2025-09-06 08:23:00

Ой, як несподівано) )

«На волю може вийти Ігор Коломойський. Про це заявив прокурор Офісу Генпрокурора Роман Єгжов. За його словами, Коломойський, який перебуває під вартою два роки, вже не може бути притягнутим до кримінальної відповідальності через закінчення термінів давності. «

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730411 вiд 2025-09-06 07:52:28

Стрімкі атаки в нас будуть розвивати тихоходи: Зубков та Гуцуляк. Перший жива легенда з чемпіонату-пансіонату для пенсів, другий - легенда з житомирського «Полісся». Подивимося, це цікаво, бо поки важко зрозуміти, як ці люди можуть щось проти Франції ", - написав Смоловий.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730410 вiд 2025-09-06 07:16:33

olma 1730362
качок і гусей вирощують промисловим способом у тій же Франції для вироблення фуагри

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730409 вiд 2025-09-06 07:15:42

XXX Dniprovskiy (Київ)
№ 1730404

тa ти нe тiльки мoвний a й футбoльний oбмудсмeн :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730408 вiд 2025-09-06 07:14:45

був у мене однокласник, трієчник, допомагав йому робити фізику, контрольні. Після 8 класу пішов у середню морехідку, технікум такий во Владіке був, на радиста, блін. Так всю жисть радистом на траулері і проходив. Ребруха з тієї ж серії.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730407 вiд 2025-09-06 07:08:48

ось з азерами, що сядуть в автобус, потрібен буде потужний стовп, але Ребруха випустить Ваната, якому не буде куди бігти. У нас проблема з тренером. Хоч і радист, але якийсь тупуватий.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730406 вiд 2025-09-06 07:02:54

ukrainiansoccer. net № 1730371
тобі піти можна

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730405 вiд 2025-09-06 07:02:09

Буряк підтвердив моє запитання - чому Довбик? Крім того явно не в тему були Матвієнко, Зубков, Калюжний, Назаренко..

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730404 вiд 2025-09-06 06:57:21

У стартовому складі збірної не було жодного гравця Динамо, яке йде на першому місці в ЧУ

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730403 вiд 2025-09-06 06:51:02

Європа - бсовок 21 - 1!!! Сьогодні ще 2 матчі

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730402 вiд 2025-09-06 06:31:09

Нормально наші зіграли, враховуючи серйрзні проблеми зі складом.
Я ше після 1го тайму подумав, що ми іиглядаємо беззубо і це може ще розслабити Францію.
Після перерви стали грати сміливіше і провели пару гарних контр. Потім повірили, що можемо і тоді було 2 убойних моменти.
Ну, нарвались на контру, але ж проти нас прекрасна швидка збірна, це було очікувано.
Позитивна гра для нас, хоча й програли.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730401 вiд 2025-09-06 04:55:49

OlegSh
№ 1730400 вiд 2025-09-06 01:48:21

Але якби французи теж реалізували свої моменти

Якщо не реалізували - значить суперник не дозволив.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730400 вiд 2025-09-06 01:48:21

Valeriy
№ 1730396

Але якби французи теж реалізували свої моменти то було б нашим не менше ніж азербайджанцям.

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730399 вiд 2025-09-06 00:15:53

2 PEPSI
№ 1730211
це хуйня. Головне - відступні за розрив контракту!

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730398 вiд 2025-09-06 00:08:53

Valeriy
№ 1730396

Вони також мали моменти, це є футбол.

Щоб два рази не постити, цей матч показав, що Ребров щось вміє.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730397 вiд 2025-09-06 00:08:47

А тим часом:

"Хорватія не планує відправляти своїх військових в Україну в межах потенційних гарантій безпеки.

Про це заявив міністр оборони Хорватії Іван Анушич ".

Хорватською це пишеться Anušić. Як пишеться, такий і міністр.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730396 вiд 2025-09-06 00:06:35

Три вбивчих моментів забиваєш і ти перемагаєш Францію … не забиваєш своє і маєш 0-2 .

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730395 вiд 2025-09-05 23:58:54

OBSILF Registration Board

я, вышеподписавшЫйся, сим приношу клятву соблюдать кАнституцџю Аббацтва, почитать прочих почтенных аццофф, и в меру сил бороться с мудаками и пЫдарасами :)
------------------------
а хтось Шуріка критикує..

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730394 вiд 2025-09-05 23:48:53

Цілком достойний рівень для поточної ситуації.

Гуцуляк молодець.

Для Забарного цей матч буде вертатися в кошмарах, він міг стати великим зараз, але не став. Можна побажати лише працювати далі, він це вміє і є молодим.

Ставка Реброва на гравців з досвідом європейських клубів спрацювала, «зірка» Судаков був набагато слабшим за Ярмолюка. Маю надію що Бенфіка зробить з Жори людину.

Відсутність опорника це катастрофа, Калюжний це кращій з гірших, там треба шукати альтернативну тактику. чи Ребров на це здатний? І чи інші гравці зможуть це реалізувати?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730393 вiд 2025-09-05 23:40:50

ну таке,
з одного боку без варіантів, з іншого повинні були зрівнювать, та і під кінець момент убойний

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730392 вiд 2025-09-05 23:38:29

А я ж, сука, казав … випускайте Мудрика.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730391 вiд 2025-09-05 23:31:01

Назаренко вийшов жахливо. Дві поспіль втрати, після другої гол.
А могли ж перед тим зрівняти

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730390 вiд 2025-09-05 23:28:59

Ну блядь Мбаппе це ж все ж таки вам не хуй собачий!

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730389 вiд 2025-09-05 23:28:04

Iслaндцi тим чaсoм нaкручують лiчильник… 5:0

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730388 вiд 2025-09-05 23:26:18

Забарний надто зблизився з Мбаппе.
Хоча 1-в-1 крутий форвард завжди має перевагу над крутим захисником, так шо нічого жахливого.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730387 вiд 2025-09-05 23:24:32

Зробили Забарного …

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730386 вiд 2025-09-05 23:23:26

Очеретька замість Калюжного хочу.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730385 вiд 2025-09-05 23:22:12

Під сьомим номером це Ярмоленко вийшов?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730384 вiд 2025-09-05 23:19:01

Калюжний не попав чітко по м'ячу …а мав би зрівняти рахунок.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730383 вiд 2025-09-05 23:10:35

дві поспіль атаки, могли бути гольовими :(

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730382 вiд 2025-09-05 23:08:40

Сууука… даков

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730381 вiд 2025-09-05 22:53:42

Згідний …Дешам з жиру біситься.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730380 вiд 2025-09-05 22:52:05

Дешам досвідчений тренер, він вже тренує втричі більше, ніж сам у футбола грав.

Любить під кінець випустити на зайобаного вже противника, джокера, типа Олівьє Жиру. Той бугай пробиває і вуаля.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730379 вiд 2025-09-05 22:45:03

Треба на другий тайм Мишка Мудрика випустити …тільки він спроможний врятувати цю гру.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730378 вiд 2025-09-05 22:36:12

Важко, хоча Франція грає далеко не на повну силу.
Але навіть так - в нас буде шанс зачепитись за очки.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730377 вiд 2025-09-05 22:34:37

На Кєлбасинський-арені відбувається загалом те, чого можна було очікувати.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730376 вiд 2025-09-05 22:33:08

Так, Калюжний ніякий..

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730375 вiд 2025-09-05 22:30:23

тест

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730374 вiд 2025-09-05 22:29:42

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730373 вiд 2025-09-05 22:20:36

Довбика стережуть троє- результат прірви в індивідуальній майстерності


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.