Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730372 вiд 2025-09-05 22:18:24Звичайно Калюжний - це катастрофа. Навіть на фоні загального невисокого рівня..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730371 вiд 2025-09-05 22:18:23XXX Dniprovskiy (Київ) № 1730369 тa звичaйнo, мoвний oбмундсмeн ne mozhe matyukatysya :) a тaк мoжнa. - пiшoв нa прутeнь? :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730370 вiд 2025-09-05 22:15:44Я бачу постійні неточні паси від Калюжного …
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730369 вiд 2025-09-05 22:06:18Кацап ukrainiansoccer. net № 1730358 на відміну від тебе я не матюкаюсь
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730368 вiд 2025-09-05 22:04:47Ярмолюк феєрить на початку
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730367 вiд 2025-09-05 21:59:00ЦПЗ де? Калюжний там наче?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730366 вiд 2025-09-05 21:53:59Навіть воротаря білого не знайшлось.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730365 вiд 2025-09-05 21:53:13Valeriy, Люка Дінь порте французам кольорову гамму
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730364 вiд 2025-09-05 21:49:05Негри та напівнегри проти білих.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730363 вiд 2025-09-05 21:43:50ProstoVlizPobalakaty № 1730360 До речі качиний жир та рис найбільш «чиста» та легка їжа для організму :) Хто пам'ятає серію книг про Дестроєра :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730362 вiд 2025-09-05 21:43:03ProstoVlizPobalakaty № 1730360 ---- Круто! Я думаю, - це смачна штука, тому що качок і гусей на відміну від курей, мабуть, (я так собі думаю), не вирощують аж таким мегапромисловим способом, тому це їхнє сало більш натуральне?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730361 вiд 2025-09-05 21:40:33Фірма Tefal, до речі, має 20 модифікацій цих аерогрилів чи ейрфраєрів, але називає інакше. Мультипіч чи шось таке.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730360 вiд 2025-09-05 21:38:11olma № 1730355 вiд 2025-09-05 20:58:10 Я з качиним жиром поекспериментував, коли готував щось пловоподібне з філе індички. Результат вийшов як на мене кращий, ніж просто на рослинній олії все смажити, смак рису вийшов ближчий до класичного плову.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730359 вiд 2025-09-05 21:30:06olma № 1730355 Як там було, типу якщо у людей немає хлібу, нехай їдять тістечка :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730358 вiд 2025-09-05 21:17:40*** Dniprovskiy (Київ) № 1730348 iди нaх рaзoм чи рoздiльнo?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730357 вiд 2025-09-05 21:14:34до речі, Ю21 у Литві виграла 4-0..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730356 вiд 2025-09-05 21:11:35я дивлюся, Ребруха не розуміє, що для гри на контратаках Довбик не годиться. Ванат хоч втекти може..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730355 вiд 2025-09-05 20:58:10Стaрiк (Україна, Київ) № 1730339 --- А ти візьми поекспериментуй з гусячім або качиним жиром, як у традиційній селянській Французькій кухні. Вони з домашніх курей, гусей з качок сало стоплюють, потім у погріб і далі вже смажать на ньому від картоплі до риби на пательні. Також в багатих домах смажили на топленому маслі (masło klarowane в польській мові) - воно має інші характеристики, ніж звичайне масло.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730354 вiд 2025-09-05 20:55:37m1919(Київ - чемпіон!) № 1730353 ага, ага, дякую :)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730353 вiд 2025-09-05 20:50:252 VoxaЩоб тобі Збірна не краватку сьогодні подарувала :)Многая літа, всього найкращого, Перемоги!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730352 вiд 2025-09-05 20:47:06Starik (Україна, Київ) № 1730350 не вийде срача, бо я то якраз все шо неможна і роблю :) але «люди кажуть» :)
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730351 вiд 2025-09-05 20:47:00Starik (Україна, Київ)№ 1730350 Смажені яйця на воді https://upl.ua/ua/pages/upltv
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730350 вiд 2025-09-05 20:41:10Voxa (м. Запоріжжя) № 1730341 Оце вже тема для срача. На смальці не можна. рак. На тефлоні не можна. рак. На чугуні та сталі яєчня прилипає, навіть за низьких температур. І що робити поціновувачам яєчні? Вершкове масло хоч дозволене?
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730349 вiд 2025-09-05 20:34:56Прикільно. Полісся намагається підписати Бущана
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730348 вiд 2025-09-05 20:23:13ukrainiansoccer. net № 1730345 лінь то є твій недолік
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730347 вiд 2025-09-05 20:06:292 LAZY№ 1730342Принаймні в американській англійській використовуєтьсь Air Fryer, але аж ніяк не якась невідома хуня aero grillWilliam MaxsonIn 1944, William Maxson partnered with the United States Navy to prepare frozen meals on passenger planes. His «Sky Plate» cooked up to six meals at the same time and weighed 35 pounds. His design used convection oven technology to circulate hot air around the food. He patented his design in 1949. [5]Fred van der WeijFred van der Weij, an inventor from the Netherlands, started developing the modern air fryer in 2005 building on William Maxsonʼs invention. [6]He took three years to develop a prototype, and his fryer, produced by Philips, was introduced in 2010 at the IFA Berlin (Internationale Funkausstellung), a major consumer electronics fair in Berlin. [7] In 2008, Weij requested a patent on his invention which was granted in 2012. [8]https://simple.wikipedia.org/wiki/Air_fryer
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730346 вiд 2025-09-05 19:44:13Air fryer - повітряний підсмажувач? Аерозасмажувач? :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730345 вiд 2025-09-05 19:39:25*** Dniprovskiy (Київ) № 1730336 бaчиш лiнишся думaти a вистaвляєш сeбe мoвним oмбудсмeнoм…
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730344 вiд 2025-09-05 19:23:57Зеленський заявив, що Україна готова постачати Словаччині лише неросійські нафту й газ та відповідатиме на російські удари по своїй енергетиці.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730343 вiд 2025-09-05 19:19:30❗️путін не зміг переконати Фіцо розпочати енергетичну блокаду України, — про це він повідомив у відповідь на питання журналістів під час прес-конференції з Зеленським Upd: Фіцо взагалі назвав інформацію про розмову путіна з ним щодо енергоблокади фейком.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730342 вiд 2025-09-05 19:16:34olma є 1730296 вiд 2025-09-05 11:02:58 Orest Dniprovskiy (Київ) № 1730290 вiд 2025-09-05 10:47:04 Аерогріль це модна фігня. … Єбать модна, у мене перший ще років 15 тому був. Олдскульний, скляна колба та зверху кришка. Зараз вони інакше виглядають. Взагалі термін «аерогріль» це висєр кацапських маркетолухів. … Прибор был изобретён в середине 1980-х годов в США под названием convection oven («конвекционная печь»). Слово «аэрогриль» придумано в 1996 году петербургской компанией «Семь холмов» (дистрибьютором компании «Hotter» в СНГ) и с тех пор стало на российском рынке нарицательным обозначением конвекционных печей этого типа. В английском языке выражение «aero grill» имеет другое значение, так называют решётку радиатора автомобиля
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730341 вiд 2025-09-05 19:15:24взагалі кажуть шо на смальці смажить не можна, тіпа 100% канцероген виходе. Але це найсмачніше для яєшні наприклад :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730340 вiд 2025-09-05 19:13:18olma № 1730330 найкраще для салата, справжня олія з маслобойки, смажена. Найкраща була гусарська, потім пологівська, і гуляйпільска. Битончік открив і тіки от духу наївся.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730339 вiд 2025-09-05 19:02:32olma № 1730337 До речі я в цьому році спробував кабачки посмажити на смальці. Незвичайний смак, з часником та томатом зверху нормально. Але таке, треба бути зарядженим саме на такий смак :)
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730338 вiд 2025-09-05 18:50:32olma № 1730337 ОК &list=RDMM&index=24
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730337 вiд 2025-09-05 18:40:22Orest Dniprovskiy (Київ) № 1730335 ---- І на смальці теж. Ну ти ж не будеш баклажани чи цукіні на смальці смажити? Також, тут грає фактор ціновий. Ну можна купити собі найкраще паливо і мастила органік для кухні але ж яким коштом?
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730336 вiд 2025-09-05 18:23:22ukrainiansoccer № 1730333 «дoкiнця» пишеться окремо. Ти смішний «дoкiнця» прoчитaти російську пропаганду :) На підвал СБУ сядеш останнім :) ДИВИСЬ ДО КІНЦЯ:
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730335 вiд 2025-09-05 18:06:09olma № 1730322 Я на вітчизняній соняшникові смажу --- А колись писав, що на смальці :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730334 вiд 2025-09-05 17:43:01Кремчанина продали до Олександрії. Ярмола позбавив пацана перспективи..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730333 вiд 2025-09-05 17:23:41Orest … № 1730277 a дoкiнця прoчитaти пeрeд тим як пaльчикaми клaцaти, слaбo?