Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730292 вiд 2025-09-05 10:49:43Enot № 1730289 патисони треба маленькі брати, як і кабачки до речі
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730291 вiд 2025-09-05 10:48:39Streameast все https://www.bbc.com/news/articles/c62q4l0d171o
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730290 вiд 2025-09-05 10:47:04Starik (Україна, Київ) № 1730286 Аерогріль це модна фігня. У мене є філіпс чорний. Пару разів посмажили картоплю і стегенця. Треба член сім'ї який полюбить це і буде готувати. А так просто спіраль тена, яка нагрівається. Мангал для квартири :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730289 вiд 2025-09-05 10:45:10Цукіні гарні, кабачки теж нічого, а от патісони - хуйня
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730288 вiд 2025-09-05 10:41:31sk (здалеку…) № 1730282 кабачки виживають на полі у цьому році навіть серед двометрових бур'янів. Цукіні найкращі
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730287 вiд 2025-09-05 10:36:33кабачки рідкісна хуйня
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730286 вiд 2025-09-05 10:31:21До речі у мене донька збирається купувати аерогриль. Хто яким користувався? а то я окрім ніндьзі інших не бачив.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730285 вiд 2025-09-05 10:28:38Аерогриль - корисна штука в кухні чи непотрібний мотлох? Корисна штука, у мене родичі користуються, я куштував страви. Думаю економніше ніж звичайна велика духовка. В принципі невеликий пекарник (маленька духовка, пічка) також норм, як і електробутербродниця. А я застряг на микрохвильовці, мультиварці, в мене ще є радянська вертикальна електрошашличниця
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730284 вiд 2025-09-05 10:24:16трамп, коментуючи хуйлостан, виглядає все більш-і-більш жалюгідно… можливо так здається… не чутно про тарифи на китайську продукцію, тік-ток взагалі ніхто не згадує… воюютьсь своїм флотом з надувними човнами нарко-картелів…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730283 вiд 2025-09-05 10:21:24Orest Dniprovskiy (Київ) № 1730281 абсолютно точно, але якщо треба більш суха страва або для подачі, то інколи роблять. а для рагу навіть я очищаю від шкірки
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730282 вiд 2025-09-05 10:17:35кабачки - це спеціально придумали таку рослину для лінивого дачника :) вкинув зерно в землю, «забув» на пару місяців… а потім вже не знаєш що робити, тачками врожай кудись вивозити потрібно :)
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730281 вiд 2025-09-05 10:07:30Starik (Україна, Київ) № 1730280 за бажанням зняти шкірку. --- Врахуйте, що зняття шкірки з помідорів, баклажанів призводить до надмірного виділення соку (вологи) з цих овочів
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730280 вiд 2025-09-05 10:01:31Як готувати баклажани без переборщу з олією? порізати на порціонні шматочки за вподобанням - кільця, напівкільця за бажанням зняти шкірку. на 20 хвилин покласти у підсолену воду. запікати на деко зробити щось на кшталт дзадзикі на основі грецького йогурта з огірками чи без. подавати з цим соусом
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730279 вiд 2025-09-05 09:36:50olma № 1730278 вiд 2025-09-05 09:21:54 Сьогодні матч Україна - Франція на Вроцлав-Арені ім підсушених кабаносів. Пропоную розпочати серію срачів: Кабачки фігня. Чому на офіційному ТБ використовують слово «спасибі» замість «дякую»? Чому кажуть «да» замість «так»? Ющенко ТАК!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730278 вiд 2025-09-05 09:21:54Сьогодні матч Україна - Франція на Вроцлав-Арені ім підсушених кабаносів. Пропоную розпочати серію срачів менш поважні теми: Як готувати баклажани без переборщу з олією? Аерогриль - корисна штука в кухні чи непотрібний мотлох? Звичайні кабачки або цукіні? Плюси мінуси, підводні камені? Що італійці кидають в пасту з морепродуктами (рибою) щоб загустити соус? Чому традиційний літній салат українців - огірки з помідорами - це херня? Чим відрізняється домашня ковбаса наддніпрянської України від домашньої ковбаси західної України (Львівщина, Прикарпаття)? ----- Для початку питань вистачить.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730277 вiд 2025-09-05 08:48:35ukrainiansoccer. net № 1730276 У Кремлі заявили Як ти вже задовбав перепощуванням на О. кацапської пропаганди
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730276 вiд 2025-09-05 07:42:08У Кремлі заявили, що гарантії безпеки мають бути надані «і Україні, і Росії» Мoскaлi мaбуть хoчуть щoб вiйськa НAТO i в них рoзмiстилися :)
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730275 вiд 2025-09-05 07:05:07«Велика людина йде попереду свого часу, Розумний йде поруч з ним, хитрий намагається використовувати його, дурний стає йому поперек дороги». Едуард фон Бауернфельд [1802 – 1890]
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730274 вiд 2025-09-05 04:41:30 :0))) ?? Трамп заявив, що планує найближчим часом поговорити з путіним Президент США Дональд Трамп також сказав, що у нього «дуже хороший діалог» із російським диктатором. Буду (говорити — Ред.), так, буду. У нас дуже хороший діалог. Я врегулював сім воєн.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730273 вiд 2025-09-05 04:32:18LAZY № 1730272 вiд 2025-09-05 03:50:33 А іди ти на хуй, от чому
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730272 вiд 2025-09-05 03:50:33А шо ти тут хіхікаєш? Ти на фронті? Протидієш ворогу? Захищаєш рідну країну від ворожих пуль? Нє? А хулі ти тоді веселі іранічьні скобачькі тут сереш про військових інших країн, які взагалі у гробу бачили всю цю війну та ні за що не повинні класти свої житті?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730271 вiд 2025-09-05 02:08:07:0)))) Предварительная численность европейской миссии в Украине — 25–30 тыс. солдат, эти цифры ещё могут измениться. Также не согласована окончательная их функция в Украине. Большой знак вопроса, отметили дипломаты, остаётся возле реакции европейских военных на возможную провокацию со стороны России. Как действовать в случае, если по ним будут стрелять, пока неясно.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730270 вiд 2025-09-05 01:38:04Трамп правий. 3+ роки війни, а нафта і газ досі йдуть до ЄС. Нафта тільки до угро-словаків, але ж газ пре до усіх
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730269 вiд 2025-09-05 01:36:50Єнутовіч у прямому ехвірі? Астанафітєсь!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730268 вiд 2025-09-05 01:23:59Там нема про санкції з боку США
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730267 вiд 2025-09-05 01:20:39Enot № 1730261 прoблeми пeрeклaду? President Trump told European leaders in a virtual meeting on Ukraine on Thursday that they are «funding the war» through purchases of Russian oil and must cut Russia off and pressure China to do the same, a White House official said. Згодом під час розмови Трампу повідомили, що лише Угорщина та Словаччина імпортують нафту з Росії, сказано в матеріалі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730266 вiд 2025-09-05 01:09:06Валерію Федоровичу, перелогіньтесь.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730265 вiд 2025-09-05 00:38:58LAZY № 1730263 вiд 2025-09-05 00:30:42 Гібридна війна по Герасимову не має на увазі завалювання м'ясом. Просто вона в Україні провалилася і росіянам довелося воювати «традиційно». А для цього росіяни готові не були і тільки згодом розігнали свою військову машину та завалюють м'ясом. Якби не тупість і боягузливість «союзників», все могло б ще у 2022 році закінчитися.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730264 вiд 2025-09-05 00:34:06Vichny Так іншої нема, хіба ще українська зараз з'явилася. Іншої немає, тому що воєн не було, або з голозадими туземцями воювали. А росіяни намагалися придумати як компенсувати перевагу НАТО і додумалися до гибрідної війни. А НАТО так і не додумалося як протистояти гібридній війні. То де вся військова наука?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730263 вiд 2025-09-05 00:30:42А «російська військова наука» - це хіба не тупе завалювання м'ясом? Століттями так воюють. Головна зброя - це нескінченний ресурс покорного скотобидла. Я б, блядь, подивився на цю «російську військову науку», якби у них населення було мільйонів 15-20, як у якихось Нідерландів, та була б традиція цінувати та берегти людське життя.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730262 вiд 2025-09-05 00:24:15Ukrainian Ranger № 1730259 вiд 2025-09-04 23:53:42 Vichny № 1730256 Я в нього таке висловлювання чув в 22 чи 23 році. -------------------- Ну звісно, він про гераську з пієтєтом пиздів ще з 22-го. А то, про шщо м1919 питає - то свіжак, серпня 2025. Де він не тільки на гераську молиться красівим баритоном, а і розмірковує про найкращу у світі військову науку в расії. Ну він стосовно військової науки знає більше ніж будь-хто з тут присутніх, це точняк, але щось мені підказує, що крім російської військової науки він не знає толком ніхуя, тому вона йому і найкраща.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730261 вiд 2025-09-05 00:15:05Трумп, схоже, остаточно злився. Тобто дарма йому сраку лизали. ❗️Трамп накинувся на Європу під час дзвінка. Розмова пройшла на підвищених тонах. Президент США переклав на Європу відповідальність за тиск на путіна і європейці більше не очікують, що Трамп запровадить санкції проти росії, – Axios та bild. Після дзвінка Трамп опублікував фото з путіним з Аляски?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730260 вiд 2025-09-04 23:58:26Ось знайшов. Вересень 2022. https://ua.korrespondent.net/ukraine/4519804-zaluzhnyi-rozpoviv-scho-vchyvsia-u-herasymova
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730259 вiд 2025-09-04 23:53:42Vichny № 1730256 Я в нього таке висловлювання чув в 22 чи 23 році.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730258 вiд 2025-09-04 23:42:01Словаччина показала як треба грати проти фаворита першу домашню гру. Тепер до останнього туру німці будуть в ролі наздоганяючих в групі, яку мали без проблем вигравати.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730257 вiд 2025-09-04 23:36:28Пепсу привіт, тут тобі майбутніх європейців підвезли :-) Около 70 человек обвинили в колдовстве и казнили на корабле по пути в Европу https://www.zakon.kz/mir/6489574-okolo-70-chelovek-obvinili-v-koldovstve-i-kaznili-na-korable-po-puti-v-evropu.html
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730256 вiд 2025-09-04 23:05:52Ukrainian Ranger № 1730243 вiд 2025-09-04 21:39:18 m1919(Київ - чемпіон!) № 1730235 вiд 2025-09-04 20:37:13 Читав. Воно досить стареньке, і всі чіпляються за фразу «вся військова наука знаходиться в росії». --------------- «досить стареньке», бгг. Серпень 2025, старйо!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730255 вiд 2025-09-04 23:04:23Хто слідкує за шахами, подивіться на сьогоднішню аномалію в першому турі жіночого турніру, де розігруються путівки в турнір претендентів. Перші 12 шахісток по рейтингу набрали на всіх 2,5 очки (1 перемога, 3 нічиї, 8 поразок, на жаль три з них у українок). Суперниці мали рейтинги на 75-145 пунктів нижче, але перегравали фавориток і білими і чорними.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730254 вiд 2025-09-04 23:02:04m1919(Київ - чемпіон!) № 1730235 Кажу ж тобі, було таке. Ну пиздець які люди ліниві самі щось пошукати. На: https://nus.org.ua/2025/08/30/radyanska-shkola-ne-davala-shansu-valerij-zaluzhnyj-pro-svobodu-vidpovidalnist-i-motyvatsiyu-v-podkasti-shho-tam-z-nush/
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730253 вiд 2025-09-04 22:46:34квитки на матчі Комо доречі коштують від 35 до 200 євро. Серія А, хулі.