🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 519.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730292 вiд 2025-09-05 10:49:43

Enot
№ 1730289

патисони треба маленькі брати, як і кабачки до речі

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730291 вiд 2025-09-05 10:48:39

Streameast все

https://www.bbc.com/news/articles/c62q4l0d171o

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730290 вiд 2025-09-05 10:47:04

Starik (Україна, Київ)
№ 1730286

Аерогріль це модна фігня. У мене є філіпс чорний. Пару разів посмажили картоплю і стегенця. Треба член сім'ї який полюбить це і буде готувати. А так просто спіраль тена, яка нагрівається. Мангал для квартири :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730289 вiд 2025-09-05 10:45:10

Цукіні гарні, кабачки теж нічого, а от патісони - хуйня

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730288 вiд 2025-09-05 10:41:31

sk (здалеку…)
№ 1730282
кабачки виживають на полі у цьому році навіть серед двометрових бур'янів. Цукіні найкращі

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730287 вiд 2025-09-05 10:36:33

кабачки рідкісна хуйня

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730286 вiд 2025-09-05 10:31:21

До речі у мене донька збирається купувати аерогриль.
Хто яким користувався?
а то я окрім ніндьзі інших не бачив.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730285 вiд 2025-09-05 10:28:38

Аерогриль - корисна штука в кухні чи непотрібний мотлох?

Корисна штука, у мене родичі користуються, я куштував страви. Думаю економніше ніж звичайна велика духовка.
В принципі невеликий пекарник (маленька духовка, пічка) також норм, як і електробутербродниця.

А я застряг на микрохвильовці, мультиварці, в мене ще є радянська вертикальна електрошашличниця

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730284 вiд 2025-09-05 10:24:16

трамп, коментуючи хуйлостан, виглядає все більш-і-більш жалюгідно…
можливо так здається…
не чутно про тарифи на китайську продукцію, тік-ток взагалі ніхто не згадує…
воюютьсь своїм флотом з надувними човнами нарко-картелів…

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730283 вiд 2025-09-05 10:21:24

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1730281

абсолютно точно, але якщо треба більш суха страва або для подачі, то інколи роблять.
а для рагу навіть я очищаю від шкірки

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730282 вiд 2025-09-05 10:17:35

кабачки - це спеціально придумали таку рослину для лінивого дачника :)
вкинув зерно в землю, «забув» на пару місяців…
а потім вже не знаєш що робити, тачками врожай кудись вивозити потрібно :)

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730281 вiд 2025-09-05 10:07:30

Starik (Україна, Київ)
№ 1730280
за бажанням зняти шкірку.
---

Врахуйте, що зняття шкірки з помідорів, баклажанів призводить до надмірного виділення соку (вологи) з цих овочів

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730280 вiд 2025-09-05 10:01:31

Як готувати баклажани без переборщу з олією?

порізати на порціонні шматочки за вподобанням - кільця, напівкільця
за бажанням зняти шкірку.
на 20 хвилин покласти у підсолену воду.
запікати на деко

зробити щось на кшталт дзадзикі на основі грецького йогурта з огірками чи без.

подавати з цим соусом

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730279 вiд 2025-09-05 09:36:50

olma
№ 1730278 вiд 2025-09-05 09:21:54
Сьогодні матч Україна - Франція на Вроцлав-Арені ім підсушених кабаносів.
Пропоную розпочати серію срачів:

Кабачки фігня. Чому на офіційному ТБ використовують слово «спасибі» замість «дякую»? Чому кажуть «да» замість «так»?

Ющенко ТАК!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730278 вiд 2025-09-05 09:21:54

Сьогодні матч Україна - Франція на Вроцлав-Арені ім підсушених кабаносів.

Пропоную розпочати серію срачів менш поважні теми:

Як готувати баклажани без переборщу з олією?

Аерогриль - корисна штука в кухні чи непотрібний мотлох?

Звичайні кабачки або цукіні? Плюси мінуси, підводні камені?

Що італійці кидають в пасту з морепродуктами (рибою) щоб загустити соус?

Чому традиційний літній салат українців - огірки з помідорами - це херня?

Чим відрізняється домашня ковбаса наддніпрянської України від домашньої ковбаси західної України (Львівщина, Прикарпаття)?
-----
Для початку питань вистачить.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730277 вiд 2025-09-05 08:48:35

ukrainiansoccer. net № 1730276
У Кремлі заявили

Як ти вже задовбав перепощуванням на О. кацапської пропаганди

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730276 вiд 2025-09-05 07:42:08

У Кремлі заявили, що гарантії безпеки мають бути надані «і Україні, і Росії»

Мoскaлi мaбуть хoчуть щoб вiйськa НAТO i в них рoзмiстилися :)

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730275 вiд 2025-09-05 07:05:07

«Велика людина йде попереду свого часу, Розумний йде поруч з ним, хитрий намагається використовувати його, дурний стає йому поперек дороги».

Едуард фон Бауернфельд [1802 – 1890]

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730274 вiд 2025-09-05 04:41:30

:0)))

?? Трамп заявив, що планує найближчим часом поговорити з путіним

Президент США Дональд Трамп також сказав, що у нього «дуже хороший діалог» із російським диктатором.

Буду (говорити — Ред.), так, буду. У нас дуже хороший діалог. Я врегулював сім воєн.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730273 вiд 2025-09-05 04:32:18

LAZY
№ 1730272 вiд 2025-09-05 03:50:33
А іди ти на хуй, от чому

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730272 вiд 2025-09-05 03:50:33

А шо ти тут хіхікаєш? Ти на фронті? Протидієш ворогу? Захищаєш рідну країну від ворожих пуль?
Нє?
А хулі ти тоді веселі іранічьні скобачькі тут сереш про військових інших країн, які взагалі у гробу бачили всю цю війну та ні за що не повинні класти свої житті?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730271 вiд 2025-09-05 02:08:07

:0))))
Предварительная численность европейской миссии в Украине — 25–30 тыс. солдат, эти цифры ещё могут измениться. Также не согласована окончательная их функция в Украине.
Большой знак вопроса, отметили дипломаты, остаётся возле реакции европейских военных на возможную провокацию со стороны России. Как действовать в случае, если по ним будут стрелять, пока неясно.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730270 вiд 2025-09-05 01:38:04

Трамп правий. 3+ роки війни, а нафта і газ досі йдуть до ЄС. Нафта тільки до угро-словаків, але ж газ пре до усіх

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730269 вiд 2025-09-05 01:36:50

Єнутовіч у прямому ехвірі? Астанафітєсь!

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730268 вiд 2025-09-05 01:23:59

Там нема про санкції з боку США

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730267 вiд 2025-09-05 01:20:39

Enot
№ 1730261

прoблeми пeрeклaду?

President Trump told European leaders in a virtual meeting on Ukraine on Thursday that they are «funding the war» through purchases of Russian oil and must cut Russia off and pressure China to do the same, a White House official said.

Згодом під час розмови Трампу повідомили, що лише Угорщина та Словаччина імпортують нафту з Росії, сказано в матеріалі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730266 вiд 2025-09-05 01:09:06

Валерію Федоровичу, перелогіньтесь.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730265 вiд 2025-09-05 00:38:58

LAZY
№ 1730263 вiд 2025-09-05 00:30:42
Гібридна війна по Герасимову не має на увазі завалювання м'ясом. Просто вона в Україні провалилася і росіянам довелося воювати «традиційно». А для цього росіяни готові не були і тільки згодом розігнали свою військову машину та завалюють м'ясом. Якби не тупість і боягузливість «союзників», все могло б ще у 2022 році закінчитися.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730264 вiд 2025-09-05 00:34:06

Vichny
Так іншої нема, хіба ще українська зараз з'явилася. Іншої немає, тому що воєн не було, або з голозадими туземцями воювали. А росіяни намагалися придумати як компенсувати перевагу НАТО і додумалися до гибрідної війни. А НАТО так і не додумалося як протистояти гібридній війні. То де вся військова наука?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730263 вiд 2025-09-05 00:30:42

А «російська військова наука» - це хіба не тупе завалювання м'ясом? Століттями так воюють. Головна зброя - це нескінченний ресурс покорного скотобидла.

Я б, блядь, подивився на цю «російську військову науку», якби у них населення було мільйонів 15-20, як у якихось Нідерландів, та була б традиція цінувати та берегти людське життя.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730262 вiд 2025-09-05 00:24:15

Ukrainian Ranger
№ 1730259 вiд 2025-09-04 23:53:42

Vichny
№ 1730256

Я в нього таке висловлювання чув в 22 чи 23 році.

--------------------

Ну звісно, він про гераську з пієтєтом пиздів ще з 22-го.
А то, про шщо м1919 питає - то свіжак, серпня 2025. Де він не тільки на гераську молиться красівим баритоном, а і розмірковує про найкращу у світі військову науку в расії.
Ну він стосовно військової науки знає більше ніж будь-хто з тут присутніх, це точняк, але щось мені підказує, що крім російської військової науки він не знає толком ніхуя, тому вона йому і найкраща.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730261 вiд 2025-09-05 00:15:05

Трумп, схоже, остаточно злився. Тобто дарма йому сраку лизали.
❗️Трамп накинувся на Європу під час дзвінка. Розмова пройшла на підвищених тонах. Президент США переклав на Європу відповідальність за тиск на путіна і європейці більше не очікують, що Трамп запровадить санкції проти росії, – Axios та bild.

Після дзвінка Трамп опублікував фото з путіним з Аляски?

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730260 вiд 2025-09-04 23:58:26

Ось знайшов.
Вересень 2022.

https://ua.korrespondent.net/ukraine/4519804-zaluzhnyi-rozpoviv-scho-vchyvsia-u-herasymova

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730259 вiд 2025-09-04 23:53:42

Vichny
№ 1730256

Я в нього таке висловлювання чув в 22 чи 23 році.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730258 вiд 2025-09-04 23:42:01

Словаччина показала як треба грати проти фаворита першу домашню гру. Тепер до останнього туру німці будуть в ролі наздоганяючих в групі, яку мали без проблем вигравати.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730257 вiд 2025-09-04 23:36:28

Пепсу привіт, тут тобі майбутніх європейців підвезли :-)

Около 70 человек обвинили в колдовстве и казнили на корабле по пути в Европу
https://www.zakon.kz/mir/6489574-okolo-70-chelovek-obvinili-v-koldovstve-i-kaznili-na-korable-po-puti-v-evropu.html

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730256 вiд 2025-09-04 23:05:52

Ukrainian Ranger
№ 1730243 вiд 2025-09-04 21:39:18

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1730235 вiд 2025-09-04 20:37:13

Читав. Воно досить стареньке, і всі чіпляються за фразу «вся військова наука знаходиться в росії».
---------------
«досить стареньке», бгг.
Серпень 2025, старйо!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730255 вiд 2025-09-04 23:04:23

Хто слідкує за шахами, подивіться на сьогоднішню аномалію в першому турі жіночого турніру, де розігруються путівки в турнір претендентів. Перші 12 шахісток по рейтингу набрали на всіх 2,5 очки (1 перемога, 3 нічиї, 8 поразок, на жаль три з них у українок). Суперниці мали рейтинги на 75-145 пунктів нижче, але перегравали фавориток і білими і чорними.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730254 вiд 2025-09-04 23:02:04

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1730235

Кажу ж тобі, було таке.
Ну пиздець які люди ліниві самі щось пошукати.
На: https://nus.org.ua/2025/08/30/radyanska-shkola-ne-davala-shansu-valerij-zaluzhnyj-pro-svobodu-vidpovidalnist-i-motyvatsiyu-v-podkasti-shho-tam-z-nush/

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730253 вiд 2025-09-04 22:46:34

квитки на матчі Комо доречі коштують від 35 до 200 євро.
Серія А, хулі.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.