🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 53.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748936 вiд 2026-05-30 22:04:02

Кацап жодного пеналя не відбив, але паризька срана жопа (ПСЖ) на коні.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748935 вiд 2026-05-30 22:03:23

якшо двічі не влучать в ворота, то і кацап воротник …
ссука, блять

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748934 вiд 2026-05-30 22:02:26

Йобане кацапське чмо тепер буде сука святкувати, не відбивши жодного пеналя

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748933 вiд 2026-05-30 22:02:04

пісєц..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748932 вiд 2026-05-30 22:01:19

Arse таки anal

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748931 вiд 2026-05-30 21:50:15

sk (Acer chromebook)
№ 1748929 вiд 2026-05-30 21:48:44
Так. З таким зростом і дуже швидкий. Пошукай рейтинг швидкості гравців АПЛ.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748930 вiд 2026-05-30 21:49:02

VVV
№ 1748911 вiд 2026-05-30 21:02:20

У цього їблана вже є суха серія пенальті в Межконтинентальному кубку, в цьому він досить непоганий.

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748929 вiд 2026-05-30 21:48:44

2 VVV
№ 1748925
ну не знаю. із зростом 190…
можливо я не все корректно зрозумів з того що аналітики казали…
-------
я так розумію енріке замінив всіх основних пенальтистів…
хоча пенальті в кінці гри - це більше психологія і вдача…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748928 вiд 2026-05-30 21:47:22

Бля ще не вистачало щоб кацапське падло серію пенальті затащило блядь

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748927 вiд 2026-05-30 21:46:53

Пардон..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748926 вiд 2026-05-30 21:45:44

так, звичайно, коли грають іспанці дивитися веселіше. Вони і самі пропускають і самі забивають..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748925 вiд 2026-05-30 21:43:53

sk (Acer chromebook)
№ 1748922
Забарний один із найшвидших ЦЗ в топ-лігах.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748924 вiд 2026-05-30 21:42:54

Смішний додатковий тайм, псж катає мяч в центрі і через правий фланг, Арсенал на це дивиться

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748923 вiд 2026-05-30 21:40:32

так, звичайно, коли грають іспанці дивитися веселіше. Вони і самі пропускають і самі забивають..

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748922 вiд 2026-05-30 21:35:14

про забарного…
слухав якихось аналітєгів… можливо я не все зрозумів на 100%
кажуть що чувак а-хуй-єний цз. є один «нюанс»
якщо твоя команда збирається грати в атаці з високим захистом. а проти тебе захисна команда із супер-щвидкими контрами (а-ля арс), то енріке ставить в центр «спринтерів», як цз…
і отсь те що маур в реалі наче хоче забарного, показик того що маур в реалі буде робити «арсенал». захисну команду із швидкими контрами, де забарний може бути ключовим грацем

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748921 вiд 2026-05-30 21:28:06

Забарний вон виходить на останній екстра-тайм

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748920 вiд 2026-05-30 21:28:04

О, побачив Забарного, ну охуїти тепер

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748919 вiд 2026-05-30 21:27:38

до речі кацап в ПСЖ це не просто так. Бо управляє клубом контора з ОАЕ - а це щитай вільні інвестиції кацапів. Для них Дубаї = тиха гавань, податковий рай, офшор і схрон, криївка від міжнародних санкцій.

І я не здивуюся, що там гроші Абрамовичів, Потаніних та інших кацапів. Ну може нема там грошей цього нашого дрогобицького гебрея - Як його, та Віктора Феліксовича «Векселя» Вексельберга.

Короче Емірати смердять кацапізмом.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748918 вiд 2026-05-30 21:27:02

А де бля Забарний?
Він же так дрочив на перехід туди.
І шо?
Навіть на лавці нема. Чи є? Чи пошкодження?
А якби грав, то шо, під командами кацапа?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748917 вiд 2026-05-30 21:22:59

Що за істерика у Арса? Який нахуй пенальті там? Вони стільки емоцій на протести витратили. Дарма.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748916 вiд 2026-05-30 21:15:56

Але ж до чого у кацапського голкіпєра їбало гнусне.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748915 вiд 2026-05-30 21:13:39

Забарному треба тікати з цього арабсько-кацапського цирку.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748914 вiд 2026-05-30 21:06:42

Крутезний фінал. Триллер найвищого гатунку. Ще й допи. Кайф. І ніхуя не зрозуміло хто виграє.
Індуси та китайці мабуть задоволені.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748913 вiд 2026-05-30 21:02:48

Лондонські Аршлохи, вперед! Треба зібратися, зціпити зуби і вирвати омріяний кухоль ЛЧ!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748912 вiд 2026-05-30 21:02:44

Дембеле пійшов. Дріблерів не залишилось..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748911 вiд 2026-05-30 21:02:20

хуйлофонов один раз пустив і ніхуя весь матч не робить. до речі, які пенальті Парижу з таким їбланом на воротах?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748910 вiд 2026-05-30 20:57:15

Щось Arse Anal не вражає

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748909 вiд 2026-05-30 20:56:34

Навпаки, французи хочуть забити з гри. І вже могли. Арсенал поки лише виживає. Важко буде.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748908 вiд 2026-05-30 20:51:01

грузин наївся, поміняли. Енріке не сподівається забити з гри. тягнуть на пенальті..

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748907 вiд 2026-05-30 20:50:34

VVV
№ 1748906
ну справедливості зараді, псж значно свіжиший і не втомлений.
половина основи в чемпіонаті дурака валяють чи не грають

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748906 вiд 2026-05-30 20:44:07

А ну тепер я бачу чому Арс сидів на дупі біля власних воріт. Побігли вперед - миттєво нарвались на контру.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748905 вiд 2026-05-30 20:39:20

Philus
№ 1748904
все так. але в автобусах завжди є пасажири, які не витримують такого режиму. якби Арс атакував, на захисників було б менше навантаження. а випускати з лави когось в такому матчі - завжди рихик, що не увійде у гру.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748904 вiд 2026-05-30 20:34:06

2 VVV
№ 1748902
Догрались в автобус? Так фінали не виграються. Треба грати, а не відбиватись.

Грузин - найкращий на полі. Дійсно топовий гравець.

та нормальний автобус - тренеру арса треба було міняти #3 - було видно, що він наївся

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748903 вiд 2026-05-30 20:30:50

Хуйово.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748902 вiд 2026-05-30 20:30:47

Догрались в автобус? Так фінали не виграються. Треба грати, а не відбиватись.
Грузин - найкращий на полі. Дійсно топовий гравець.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748901 вiд 2026-05-30 20:28:48

Пендаль чистий..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748900 вiд 2026-05-30 20:23:45

Після перерви «суддівська бригада» щось почала підозріло судити, блядь.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748899 вiд 2026-05-30 20:23:28

Яке ж огидне це псж (

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748898 вiд 2026-05-30 20:22:18

таке враження шо у сідді до Сака шось особисте, спочатку з кутовим «виховував» тепер жк не очевидна

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748897 вiд 2026-05-30 20:16:43

довбоеби у Лівері звільнили Слота..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.