Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748936 вiд 2026-05-30 22:04:02Кацап жодного пеналя не відбив, але паризька срана жопа (ПСЖ) на коні.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748935 вiд 2026-05-30 22:03:23якшо двічі не влучать в ворота, то і кацап воротник … ссука, блять
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748934 вiд 2026-05-30 22:02:26Йобане кацапське чмо тепер буде сука святкувати, не відбивши жодного пеналя
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748933 вiд 2026-05-30 22:02:04пісєц..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748932 вiд 2026-05-30 22:01:19Arse таки anal
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748931 вiд 2026-05-30 21:50:15sk (Acer chromebook) № 1748929 вiд 2026-05-30 21:48:44 Так. З таким зростом і дуже швидкий. Пошукай рейтинг швидкості гравців АПЛ.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748930 вiд 2026-05-30 21:49:02 VVV № 1748911 вiд 2026-05-30 21:02:20 У цього їблана вже є суха серія пенальті в Межконтинентальному кубку, в цьому він досить непоганий.
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748929 вiд 2026-05-30 21:48:442 VVV№ 1748925ну не знаю. із зростом 190…можливо я не все корректно зрозумів з того що аналітики казали…-------я так розумію енріке замінив всіх основних пенальтистів…хоча пенальті в кінці гри - це більше психологія і вдача…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748928 вiд 2026-05-30 21:47:22Бля ще не вистачало щоб кацапське падло серію пенальті затащило блядь
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748927 вiд 2026-05-30 21:46:53Пардон..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748926 вiд 2026-05-30 21:45:44так, звичайно, коли грають іспанці дивитися веселіше. Вони і самі пропускають і самі забивають..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748925 вiд 2026-05-30 21:43:53sk (Acer chromebook) № 1748922 Забарний один із найшвидших ЦЗ в топ-лігах.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748924 вiд 2026-05-30 21:42:54Смішний додатковий тайм, псж катає мяч в центрі і через правий фланг, Арсенал на це дивиться
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748923 вiд 2026-05-30 21:40:32так, звичайно, коли грають іспанці дивитися веселіше. Вони і самі пропускають і самі забивають..
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748922 вiд 2026-05-30 21:35:14про забарного…слухав якихось аналітєгів… можливо я не все зрозумів на 100%кажуть що чувак а-хуй-єний цз. є один «нюанс»якщо твоя команда збирається грати в атаці з високим захистом. а проти тебе захисна команда із супер-щвидкими контрами (а-ля арс), то енріке ставить в центр «спринтерів», як цз…і отсь те що маур в реалі наче хоче забарного, показик того що маур в реалі буде робити «арсенал». захисну команду із швидкими контрами, де забарний може бути ключовим грацем
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748921 вiд 2026-05-30 21:28:06Забарний вон виходить на останній екстра-тайм
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748920 вiд 2026-05-30 21:28:04О, побачив Забарного, ну охуїти тепер
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748919 вiд 2026-05-30 21:27:38до речі кацап в ПСЖ це не просто так. Бо управляє клубом контора з ОАЕ - а це щитай вільні інвестиції кацапів. Для них Дубаї = тиха гавань, податковий рай, офшор і схрон, криївка від міжнародних санкцій. І я не здивуюся, що там гроші Абрамовичів, Потаніних та інших кацапів. Ну може нема там грошей цього нашого дрогобицького гебрея - Як його, та Віктора Феліксовича «Векселя» Вексельберга. Короче Емірати смердять кацапізмом.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748918 вiд 2026-05-30 21:27:02А де бля Забарний? Він же так дрочив на перехід туди. І шо? Навіть на лавці нема. Чи є? Чи пошкодження? А якби грав, то шо, під командами кацапа?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748917 вiд 2026-05-30 21:22:59Що за істерика у Арса? Який нахуй пенальті там? Вони стільки емоцій на протести витратили. Дарма.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748916 вiд 2026-05-30 21:15:56Але ж до чого у кацапського голкіпєра їбало гнусне.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748915 вiд 2026-05-30 21:13:39Забарному треба тікати з цього арабсько-кацапського цирку.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748914 вiд 2026-05-30 21:06:42Крутезний фінал. Триллер найвищого гатунку. Ще й допи. Кайф. І ніхуя не зрозуміло хто виграє. Індуси та китайці мабуть задоволені.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748913 вiд 2026-05-30 21:02:48Лондонські Аршлохи, вперед! Треба зібратися, зціпити зуби і вирвати омріяний кухоль ЛЧ!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748912 вiд 2026-05-30 21:02:44Дембеле пійшов. Дріблерів не залишилось..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748911 вiд 2026-05-30 21:02:20хуйлофонов один раз пустив і ніхуя весь матч не робить. до речі, які пенальті Парижу з таким їбланом на воротах?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748910 вiд 2026-05-30 20:57:15Щось Arse Anal не вражає
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748909 вiд 2026-05-30 20:56:34Навпаки, французи хочуть забити з гри. І вже могли. Арсенал поки лише виживає. Важко буде.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748908 вiд 2026-05-30 20:51:01грузин наївся, поміняли. Енріке не сподівається забити з гри. тягнуть на пенальті..
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748907 вiд 2026-05-30 20:50:34VVV № 1748906 ну справедливості зараді, псж значно свіжиший і не втомлений. половина основи в чемпіонаті дурака валяють чи не грають
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748906 вiд 2026-05-30 20:44:07А ну тепер я бачу чому Арс сидів на дупі біля власних воріт. Побігли вперед - миттєво нарвались на контру.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748905 вiд 2026-05-30 20:39:20Philus № 1748904 все так. але в автобусах завжди є пасажири, які не витримують такого режиму. якби Арс атакував, на захисників було б менше навантаження. а випускати з лави когось в такому матчі - завжди рихик, що не увійде у гру.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748904 вiд 2026-05-30 20:34:062 VVV№ 1748902Догрались в автобус? Так фінали не виграються. Треба грати, а не відбиватись.Грузин - найкращий на полі. Дійсно топовий гравець.та нормальний автобус - тренеру арса треба було міняти #3 - було видно, що він наївся
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748903 вiд 2026-05-30 20:30:50Хуйово.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748902 вiд 2026-05-30 20:30:47Догрались в автобус? Так фінали не виграються. Треба грати, а не відбиватись. Грузин - найкращий на полі. Дійсно топовий гравець.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748901 вiд 2026-05-30 20:28:48Пендаль чистий..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748900 вiд 2026-05-30 20:23:45Після перерви «суддівська бригада» щось почала підозріло судити, блядь.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748899 вiд 2026-05-30 20:23:28Яке ж огидне це псж (
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748898 вiд 2026-05-30 20:22:18таке враження шо у сідді до Сака шось особисте, спочатку з кутовим «виховував» тепер жк не очевидна
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748897 вiд 2026-05-30 20:16:43довбоеби у Лівері звільнили Слота..