Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730212 вiд 2025-09-04 15:15:15Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1730208 Залужний - хто завгодно, але не дилетант. І тверезо оцінювати небезпечного ворога - це краще, аніж з екранів бидломарафону переконувати, що кацапи не вміють воювати і взагалі вони всі тупі чмоні.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730211 вiд 2025-09-04 14:37:21Хто там топив за моура-тренера? Моур веде перемовини з трьома російськими клубами. Умови: мінімум 2-річний контракт і зп 20 млн.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730210 вiд 2025-09-04 14:35:24Молдавська ватність лікується банерами на стадіоні дк «ватний підар блеуце -нах!», і тиском на суркісів. Тобто - видаленням.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730209 вiд 2025-09-04 14:07:23У молдованіна православіє в голові. Це не лікується.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730208 вiд 2025-09-04 13:36:06Ніби Залужний ще давно говорив, що мясковський генштабіст хєраська - то один із найвидатніших палководцефф соврємєнності.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730207 вiд 2025-09-04 13:34:10Батий, от ти наївний На Донбасі дохера людей, яких боблять кацапи шодня, але вони продовжують надрачувати на расіюшку М1919, так, пизданув таке батько залужний, великий філософ ківаловського розливу
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730206 вiд 2025-09-04 13:20:08А Залужний справді у вʼюсі наговорив про передову московитську військову науку, чи то накручують?Друкованої вʼюхи не знайшов, а годину слухати, я краще інакше час убʼю.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730205 вiд 2025-09-04 12:53:50видається, вся ватність молдаванина вивітриться після чергового нальоту..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730204 вiд 2025-09-04 12:47:00Залишається надія, що там у контракті є пункт, за яким гравець зобовʼязується не чинити шкоді репутації клубу. Тоді, якщо вся ця фуйня справді мала місце, то хай румуни повертають бабло і забирають нафуй свого юного переспективного форварда.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730203 вiд 2025-09-04 12:37:41Футбольний агент Аркадій Запорожану, який представляє інтереси новачка київського «Динамо», нападника Владіслава Бленуце, розповів про те, як відбувся перехід його клієнта в український клуб. «Це був швидкий трансфер. І він став можливим тільки після того, як Ванат був проданий київським „Динамо“ у „Жирону“. Усе пройшло дуже добре. Так, підписання угоди відбулося о 23:59 останнього дня трансферного вікна, все вірно. Як наче Влад забив переможний гол на 120-й хвилині додаткового часу», — наводить слова Запорожану DigiSport. https://dynamo.kiev.ua/uk/news/693886-arkadii-zaporozhanu-transfer-blenutse-stav-mozhlyvym-tilky-pislia-toho-yak-vanat-buv-prodanyi-u-zhyronu Цьому звісно пох, кого він продає. Головне бабло отримати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730202 вiд 2025-09-04 12:25:14Майже впевнений, що у західних клубах перед підписанням гравця ретельно переглядають всі його соціальні платформи. А тут якщо справді підписали прокацапського пєдрілу - то ганьба на весь світ. Хоча чучуркєс мабуть вже звик ходити обісраним.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730201 вiд 2025-09-04 12:14:10та я думаю треба почекати першого більш-менш вью, хтось та і спитає. Тоді і буде зрозуміло шо к чому
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730200 вiд 2025-09-04 12:04:45цікаво, а він той Блєнуце такий довбойоб, що не боїться їхати в Україну. такий відбитий?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730199 вiд 2025-09-04 11:54:26Попадалово з цим Бленуце. 23 роки це не 19
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730198 вiд 2025-09-04 11:47:29Його вже купили і тепер щоб позбутися (продати), його треба ставити в склад.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730197 вiд 2025-09-04 11:46:40Vichny № 1730196 то, звісно, хуйово, пройоб менеджменту. але така хуйня лікується. навіть у кацапів, а він румун. ну типу по-радянському, молдаванин.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730196 вiд 2025-09-04 11:42:14olma № 1730188 вiд 2025-09-04 09:49:14 klirik № 1730186 ---- З ним треба працювати, хай видалить оту писанину в своїх мережах для початку. А далі зробити заяву. ‐---------------- Писанину то з тіктоків видалити можна. А з голови як видалити? Нахуй цей підар ватний тут потрібен?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730195 вiд 2025-09-04 11:33:49Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1730194 скріни з тік-ток. Там приватний акаунт, тобто тіки для підписників
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730194 вiд 2025-09-04 11:11:39А, бачу - коментарі під постом на хз якому тіліграм-каналі. А хтось це перевіряв реально?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730193 вiд 2025-09-04 10:42:15klirik [Останнi 20 месаг]№ 1730186 вiд 2025-09-04 09:39:03А де про це пишуть?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730192 вiд 2025-09-04 10:29:57Брагару надто нешвидкістний. Не підходить для сучасного футбола. Ну, це якщо я його не плутаю ні з ким. Те саме - по Рубчинському.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730191 вiд 2025-09-04 10:19:27"Футболіст київського Динамо перейде в Полісся Максим Брагару продовжить кар'єру у складі житомирського клубу " напевно неможна казати - нарешті, але хочеться :) колись і Кабаев десь піде
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730190 вiд 2025-09-04 09:59:58в тенісі федерація слідкує за тенісистами і одразу починають «козлити» не те що за лайк в сторону хуйлостану, а просто за те що ніхто в соц мережах не відреагував на обсріли з великою кількістю жертв… один молодий десь на турнірі зіграв пару з хуйлостанцем, козлять до сих пір. його агент почав лякати тим що змінять паспорт на болгарський… футболістів в десятки разів більше, але мінімум «приходящі легіонери» повинні проходити фейс-контроль…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730189 вiд 2025-09-04 09:52:53Наші українці футболери і інші спортовці теж світилися з кацапами (після 2015 року, і після 2022 року). Зараз начебто таких зашкварів нема. Треба працювати над цими питаннями.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730188 вiд 2025-09-04 09:49:14klirik № 1730186 ---- З ним треба працювати, хай видалить оту писанину в своїх мережах для початку. А далі зробити заяву. Якщо в ДК Пресс-служба працює, то треба їм звязатися з його агентом і з ним і вирішити це питання. Сказати Шовковському, щоб той на контролі тримав.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730187 вiд 2025-09-04 09:46:21Це пізда. Як він збирається грати в Динамо? Це гірше Ракицького
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730186 вiд 2025-09-04 09:39:03Оцей молдован, що його придбадо Динамо, виявився ватником і кацаподрочером. Знайшли його акаунт в інстаграмі де він цитує соловойва і надрочує на московію. Типовий Суркіс і його лізоблюдські посіпаки (менеджерами їх важко назвати)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730185 вiд 2025-09-04 09:29:17Бачив хорватський футбол на підйомі. Знайшов стадіон для Полісся у єврокубках. https://maps.app.goo.gl/Yncs1CyTgcPGYmex5 Естрадно у зелених кольорах. На морі. Місто Пула. Домашній стадіон ФК Істра. Файер шоу, кольорове табло, атмосфера. Все є.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730184 вiд 2025-09-04 08:44:45Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1730183 так, вони не були фаворитами в жодній парі… але раніше коли будь-яка чешка заходила далеко - зазвичай грали у фіналі і перемагали вже навіть всі забули що крейчикова та вондрушева брали слеми… потім пропадають з радарів… і для тих хто мало за тенісом слідкує - вони взагалі ноу-нейми вондрушева і мухова з одного містечка недалеко від праги…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730183 вiд 2025-09-04 06:14:36sk (chromebook) № 1730180 як I oчiкувaлoся, всi 3 чeшки aут
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730182 вiд 2025-09-04 01:13:132olma № 1730179 Який 2022? Ярик продав каманду Курченке в 2013..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730181 вiд 2025-09-04 01:11:05хронологія скандалу Металіст-Карпати (2008, 4 :0) https://sport.ua/news/491446-kak-metallist-i-karpaty-nakazali-za-dogovornoy-match-sygranniy-v-2008-godu
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730180 вiд 2025-09-04 00:59:35теніс згадали поляків… іга не вийшла у пів-фінал. програла анісімовій аманда гарно грала. гарний реванш за «позорний» програш фіналу вім-ну 0-6 0-6 «основні» чешки теж повилітали. залишається тільки осака за яку потрібно вболівати…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730179 вiд 2025-09-04 00:56:17Batyj, так чи інакше, але Ярославський після того почав дружити з Рінатом Ахметовим і ця дружба тривала аж до січня 2022 року, коли кортеж Ярославського переїхав чувака насмерть. І з тих пір проєкт Металіст Харків підвіщений.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730178 вiд 2025-09-04 00:50:53коротше, зрозуміло. Про херню з договорняком карпати-Металіст, звісно, пам'ятаю. Але те, що фани так розлютилися на Григорія, який ніякого відношення до позбавлення очків не мав - вперше чую..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730177 вiд 2025-09-04 00:43:41Voxa ма рацію. По пизді пішло, кули Суркіси написали бомагу в УЕФА про договорняк Карпати - Металіст. Але звісно це було тупо формальна якась хуйня. ПРичина конфлікту між Ярославським і Суркісами була дещо в іншому, наскількі я розумію.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730176 вiд 2025-09-04 00:41:522olma № 1730173 про подіі тут нихуа нема. Маркевич виебнулся..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730175 вiд 2025-09-04 00:34:582Voxa (м. Запоріжжя) № 1730172 ну так ще може бути.. А то - фани Металіста розлютилися на Суркіса, що він призначив Маркевича тренером збірної, коли той ще тренував Металіст - дичина якась.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730174 вiд 2025-09-04 00:33:56Я, як історик за бекграундом, нагадаю шановному паньству, що Суркіси мали якусь угоду трампіську з Ярославським. Та аж таку, що Харків unlike Дніпро, став хост-сіті Євра 2012, але шось пішло не так. і пішла катавасія з Маркевичем в СБУ. Короче believe me, спочатку було Суркіс-хуйло!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730173 вiд 2025-09-04 00:27:44Фани Металіста вперше в історії озвучили Суркіс-Хуйло після цих подій. https://www.bbc.com/ukrainian/news/2010/08/100823_ie_nesenyuk_hb