🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 521.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730212 вiд 2025-09-04 15:15:15

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1730208

Залужний - хто завгодно, але не дилетант. І тверезо оцінювати небезпечного ворога - це краще, аніж з екранів бидломарафону переконувати, що кацапи не вміють воювати і взагалі вони всі тупі чмоні.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730211 вiд 2025-09-04 14:37:21

Хто там топив за моура-тренера?
Моур веде перемовини з трьома російськими клубами. Умови: мінімум 2-річний контракт і зп 20 млн.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730210 вiд 2025-09-04 14:35:24

Молдавська ватність лікується банерами на стадіоні дк «ватний підар блеуце -нах!», і тиском на суркісів.
Тобто - видаленням.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730209 вiд 2025-09-04 14:07:23

У молдованіна православіє в голові. Це не лікується.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730208 вiд 2025-09-04 13:36:06

Ніби Залужний ще давно говорив, що мясковський генштабіст хєраська - то один із найвидатніших палководцефф соврємєнності.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730207 вiд 2025-09-04 13:34:10

Батий, от ти наївний
На Донбасі дохера людей, яких боблять кацапи шодня, але вони продовжують надрачувати на расіюшку

М1919, так, пизданув таке батько залужний, великий філософ ківаловського розливу

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730206 вiд 2025-09-04 13:20:08

А Залужний справді у вʼюсі наговорив про передову московитську військову науку, чи то накручують?
Друкованої вʼюхи не знайшов, а годину слухати, я краще інакше час убʼю.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730205 вiд 2025-09-04 12:53:50

видається, вся ватність молдаванина вивітриться після чергового нальоту..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730204 вiд 2025-09-04 12:47:00

Залишається надія, що там у контракті є пункт, за яким гравець зобовʼязується не чинити шкоді репутації клубу. Тоді, якщо вся ця фуйня справді мала місце, то хай румуни повертають бабло і забирають нафуй свого юного переспективного форварда.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730203 вiд 2025-09-04 12:37:41

Футбольний агент Аркадій Запорожану, який представляє інтереси новачка київського «Динамо», нападника Владіслава Бленуце, розповів про те, як відбувся перехід його клієнта в український клуб.

«Це був швидкий трансфер. І він став можливим тільки після того, як Ванат був проданий київським „Динамо“ у „Жирону“.

Усе пройшло дуже добре. Так, підписання угоди відбулося о 23:59 останнього дня трансферного вікна, все вірно. Як наче Влад забив переможний гол на 120-й хвилині додаткового часу», — наводить слова Запорожану DigiSport.

https://dynamo.kiev.ua/uk/news/693886-arkadii-zaporozhanu-transfer-blenutse-stav-mozhlyvym-tilky-pislia-toho-yak-vanat-buv-prodanyi-u-zhyronu

Цьому звісно пох, кого він продає. Головне бабло отримати.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730202 вiд 2025-09-04 12:25:14

Майже впевнений, що у західних клубах перед підписанням гравця ретельно переглядають всі його соціальні платформи. А тут якщо справді підписали прокацапського пєдрілу - то ганьба на весь світ. Хоча чучуркєс мабуть вже звик ходити обісраним.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730201 вiд 2025-09-04 12:14:10

та я думаю треба почекати першого більш-менш вью, хтось та і спитає. Тоді і буде зрозуміло шо к чому

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730200 вiд 2025-09-04 12:04:45

цікаво, а він той Блєнуце такий довбойоб, що не боїться їхати в Україну. такий відбитий?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730199 вiд 2025-09-04 11:54:26

Попадалово з цим Бленуце. 23 роки це не 19

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730198 вiд 2025-09-04 11:47:29

Його вже купили і тепер щоб позбутися (продати), його треба ставити в склад.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730197 вiд 2025-09-04 11:46:40

Vichny
№ 1730196
то, звісно, хуйово, пройоб менеджменту. але така хуйня лікується. навіть у кацапів, а він румун. ну типу по-радянському, молдаванин.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730196 вiд 2025-09-04 11:42:14

olma
№ 1730188 вiд 2025-09-04 09:49:14

klirik
№ 1730186
----
З ним треба працювати, хай видалить оту писанину в своїх мережах для початку. А далі зробити заяву.
‐----------------

Писанину то з тіктоків видалити можна. А з голови як видалити? Нахуй цей підар ватний тут потрібен?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730195 вiд 2025-09-04 11:33:49

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1730194
скріни з тік-ток.
Там приватний акаунт, тобто тіки для підписників

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730194 вiд 2025-09-04 11:11:39

А, бачу - коментарі під постом на хз якому тіліграм-каналі. А хтось це перевіряв реально?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730193 вiд 2025-09-04 10:42:15

klirik [Останнi 20 месаг]
№ 1730186 вiд 2025-09-04 09:39:03

А де про це пишуть?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730192 вiд 2025-09-04 10:29:57

Брагару надто нешвидкістний.
Не підходить для сучасного футбола.
Ну, це якщо я його не плутаю ні з ким.

Те саме - по Рубчинському.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730191 вiд 2025-09-04 10:19:27

"Футболіст київського Динамо перейде в Полісся
Максим Брагару продовжить кар'єру у складі житомирського клубу "

напевно неможна казати - нарешті, але хочеться :)
колись і Кабаев десь піде

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730190 вiд 2025-09-04 09:59:58

в тенісі федерація слідкує за тенісистами
і одразу починають «козлити» не те що за лайк в сторону хуйлостану, а просто за те що ніхто в соц мережах не відреагував на обсріли з великою кількістю жертв…
один молодий десь на турнірі зіграв пару з хуйлостанцем, козлять до сих пір. його агент почав лякати тим що змінять паспорт на болгарський…
футболістів в десятки разів більше, але мінімум «приходящі легіонери» повинні проходити фейс-контроль…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730189 вiд 2025-09-04 09:52:53

Наші українці футболери і інші спортовці теж світилися з кацапами (після 2015 року, і після 2022 року).
Зараз начебто таких зашкварів нема. Треба працювати над цими питаннями.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730188 вiд 2025-09-04 09:49:14

klirik
№ 1730186
----
З ним треба працювати, хай видалить оту писанину в своїх мережах для початку. А далі зробити заяву.
Якщо в ДК Пресс-служба працює, то треба їм звязатися з його агентом і з ним і вирішити це питання. Сказати Шовковському, щоб той на контролі тримав.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730187 вiд 2025-09-04 09:46:21

Це пізда. Як він збирається грати в Динамо? Це гірше Ракицького

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730186 вiд 2025-09-04 09:39:03

Оцей молдован, що його придбадо Динамо, виявився ватником і кацаподрочером. Знайшли його акаунт в інстаграмі де він цитує соловойва і надрочує на московію.
Типовий Суркіс і його лізоблюдські посіпаки (менеджерами їх важко назвати)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730185 вiд 2025-09-04 09:29:17

Бачив хорватський футбол на підйомі. Знайшов стадіон для Полісся у єврокубках.

https://maps.app.goo.gl/Yncs1CyTgcPGYmex5

Естрадно у зелених кольорах. На морі. Місто Пула. Домашній стадіон ФК Істра. Файер шоу, кольорове табло, атмосфера. Все є.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730184 вiд 2025-09-04 08:44:45

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1730183
так, вони не були фаворитами в жодній парі…
але раніше коли будь-яка чешка заходила далеко - зазвичай грали у фіналі і перемагали
вже навіть всі забули що крейчикова та вондрушева брали слеми… потім пропадають з радарів…
і для тих хто мало за тенісом слідкує - вони взагалі ноу-нейми
вондрушева і мухова з одного містечка недалеко від праги…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730183 вiд 2025-09-04 06:14:36

sk (chromebook)
№ 1730180

як I oчiкувaлoся, всi 3 чeшки aут

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730182 вiд 2025-09-04 01:13:13

2olma
№ 1730179
Який 2022?
Ярик продав каманду Курченке в 2013..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730181 вiд 2025-09-04 01:11:05

хронологія скандалу Металіст-Карпати (2008, 4 :0)

https://sport.ua/news/491446-kak-metallist-i-karpaty-nakazali-za-dogovornoy-match-sygranniy-v-2008-godu

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730180 вiд 2025-09-04 00:59:35

теніс
згадали поляків…
іга не вийшла у пів-фінал. програла анісімовій
аманда гарно грала. гарний реванш за «позорний» програш фіналу вім-ну 0-6 0-6
«основні» чешки теж повилітали. залишається тільки осака за яку потрібно вболівати…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730179 вiд 2025-09-04 00:56:17

Batyj, так чи інакше, але Ярославський після того почав дружити з Рінатом Ахметовим і ця дружба тривала аж до січня 2022 року, коли кортеж Ярославського переїхав чувака насмерть. І з тих пір проєкт Металіст Харків підвіщений.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730178 вiд 2025-09-04 00:50:53

коротше, зрозуміло. Про херню з договорняком карпати-Металіст, звісно, ​​пам'ятаю.
Але те, що фани так розлютилися на Григорія, який ніякого відношення до позбавлення очків не мав - вперше чую..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730177 вiд 2025-09-04 00:43:41

Voxa ма рацію. По пизді пішло, кули Суркіси написали бомагу в УЕФА про договорняк Карпати - Металіст. Але звісно це було тупо формальна якась хуйня.
ПРичина конфлікту між Ярославським і Суркісами була дещо в іншому, наскількі я розумію.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730176 вiд 2025-09-04 00:41:52

2olma
№ 1730173 про подіі тут нихуа нема. Маркевич виебнулся..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730175 вiд 2025-09-04 00:34:58

2Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1730172
ну так ще може бути..
А то - фани Металіста розлютилися на Суркіса, що він призначив Маркевича тренером збірної, коли той ще тренував Металіст - дичина якась.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730174 вiд 2025-09-04 00:33:56

Я, як історик за бекграундом, нагадаю шановному паньству, що Суркіси мали якусь угоду трампіську з Ярославським. Та аж таку, що Харків unlike Дніпро, став хост-сіті Євра 2012, але шось пішло не так. і пішла катавасія з Маркевичем в СБУ. Короче believe me, спочатку було Суркіс-хуйло!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730173 вiд 2025-09-04 00:27:44

Фани Металіста вперше в історії озвучили Суркіс-Хуйло після цих подій.

https://www.bbc.com/ukrainian/news/2010/08/100823_ie_nesenyuk_hb


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.