Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730172 вiд 2025-09-04 00:26:13Batyj № 1730161 це коли Маркевіч за звичкою купив у гравців Карпат гру, а Димінський взнав і почався скандал. Потім Металіст в Лозані лишили очок і бронзи в 2008 році. А винуватий був звичайно Порошенко Суркіс :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730171 вiд 2025-09-04 00:15:02Batyj № 1730161 --- Я зараз тобі вночі не буде збирати аргументи. Але повір мені. Так було. Там був певний договорняк Суркісів - Ярославського, і Маркевича ФФУ (читай Суркіс) поставив на СБУ, коли той Мирон був ще тренером Металіста. Я тобі дам інфу, але не тепер. Блохін там теж свою рило несимпатичне засвітив у тому мегаконфлікті. У мене просто нема натхнення тобі зараз контекст описувати. Приїжджай, бери 0.5 вірменського - обговоримо в робочом у порядку. знаєш, як фільм з Арнольдом Шварценергером - Згадати ВСЕ!
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730170 вiд 2025-09-04 00:10:21Enot № 1730165 вiд 2025-09-04 00:06:47 Як це мені, то ТГ бекдор злито загалом до усього, що кацапню цікавить. Будь ти у бурундях чи зимбабвах
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730169 вiд 2025-09-04 00:10:18Смішна новина. Китайці недолугими законами знищили DeepSeek як конкурента ChatGpt та Grok DeepSeek внедряет обязательную маркировку ИИ-контента без возможности удаления пользователями
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730168 вiд 2025-09-04 00:10:02Прикільно До ТОП-3 імпортерів української олії у 2024/25 маркетинговому році увійшли Індія, закупівлі якої порівняно з 2023/24 маркетинговим роком збільшились на 44% до 767 тис. тонн, Іспанія — закупівлі зросли на 11% до 656 тис. тонн та Італія — закупівлі зросли на 28% до 504 тис. тонн.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730167 вiд 2025-09-04 00:08:22Уся індустріально вироблена ковбаса - тріммінгз - обрізки по обробці водяним чи механічним різаком м'яса. Чому грудина куряча має той самий розмір шмат до шмату? Тому що поруч є курячі сосиски. От у м'ясній лавці є шанс, що ковбаса чи сосиски, соссіссони тощо буде з якоїсь окремої задекларованої частини туші. А так згребли усе, перемішали, засолили та спеціями завалили, перемішали і кишкУ. Як мнясо десь неякісне, буде запашокссссс
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730166 вiд 2025-09-04 00:07:57sk (chromebook) № 1730162 ---- Я колись тусувався з австрійцями, 30 років тому. І на питання вірменського радіо: яка нація найхуйовіща на світі, австрійці казали, зате ми у гірських лижах трахаємо усіх. Короче мораль байки, що Норги, Австрійці, витіснили поляків з лижного трампліна. А істерію щодо Адама Малиша, звісно пам'ятаю. Малиш з небогатої родини - роботяга self-made champion
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730165 вiд 2025-09-04 00:06:47Ти знаходишся в Україні, не на окупованих територіях.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730164 вiд 2025-09-04 00:05:04Telegram хазяй Дуров повністю під ковпаком рускєх спєц служьб. Він колись гепнувся сильно на крипто, був банкрутом, поїхав до неряхи і раптом усе як потрібно. Як інший приклад, на початку окупації 22го, багато людей з Херсону казали про роздруківки персональних переписок з ТГ, як доказ «антєрасєйскєх настраєній». Дуров дав бекдор і здав усі паролі. Саме тому люди більше до Сигналу воліють, хоч там теж зовсім не усе ясно.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730163 вiд 2025-09-04 00:03:39 Короткий профіль Александри Мірослав чемпіонки із скелелазіння. Служить в аналозі НацГвардії, тільки в Польщі. крута баба.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730162 вiд 2025-09-04 00:02:28olma № 1730160 а що там зараз по скокам нарчарським? після адама малиша є чемпіони?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730161 вiд 2025-09-04 00:00:232olma№ 1730131 а можно подробнее? Як саме Суркіс киданув Ярославського, Маркевича і взагалі Металіст?ЗІ.. Я вроде слежу за спортивними подіями, але нічого подібного не помню..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730160 вiд 2025-09-03 23:57:32Enot № 1730154 ---- Ти не правий. Волейбол, гандбол, спідвей, жіноче скелазіння на час, подивися Aleksandra Miroslaw скелелазіння на час. Іга Свьонтек якщо вигра ЮС опен скине Аріну мужика Сабаленку з пєдесталу жіночого теніса. Короче досить непогані результати показують брати ляхи. З приводу ковбаси. ТАк як я казав. Самий продукт kielbasa ковбаса це продукт напівкопчений в стилі Дрогобицька-Краківська був винайдений на цих теренах і продається зараз скрізь, зокрема в діяспорних магазах поляків в ЧИкаго.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730159 вiд 2025-09-03 23:51:14m1919(Київ - чемпіон!) № 1730149 я мав на увазі економічні показники а по церкві - цікавий момент поляки, після трешака 2ї світової, об'єднались навколо церкви. а коли войтилу папою вибрали, то взагалі він був іконою мені от щось здається що ми, навпаки, потроху від церкви відійдемо, тому що те все церковне «мракобєсіє» - то москальський хайп… от, наприклад, запливів на водохреща в дніпрі немає (ну тобто масового запливу з кличком-порошенко-іншими медійними персонажами) …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730158 вiд 2025-09-03 23:48:43Fozzey № 1730151 --- Історія занятна наука. Варто залишати в текстах свої свідоцтва доби. Потім якийсь кібер-організм буде читати і охуєвати. А чин (подвиг) харківських фанів ми ніколи не забудемо, мусимо памятати, так само як донецьких і луганських. Які регіональну ідентичність зробили національною.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730157 вiд 2025-09-03 23:44:50І Анджей Голота, як символ польського боксу :-)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730156 вiд 2025-09-03 23:37:53Enot № 1730154 А музика? ;)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730155 вiд 2025-09-03 23:37:34На Євро-2012 в фан-зонах продавався м'ясний Хмизок. Такі подовжені кабаносі майже у метр довжиною, складані навпіл. Тоді це була новинка. Для мене на все життя цей хмизок та пиво 1715 залишились такими собі міні-символами того Євро. Ех, як же кайфово було до 5 ранку тусити із фанами зі всього світу, бухати із шведами та фоткатись із гарячими венесуелками :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730154 вiд 2025-09-03 23:37:12Кабаноси це якась хуйня, як польський футбол. І хокей. І баскетбол. Та, власне, будь-що :-)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730153 вiд 2025-09-03 23:34:09Каба́нос (пол. Kabanos) — польський сорт мисливських сосисок, тонка варено-копчена ковбаска, як правило виготовляється з просоленої свинини. Це один з найпопулярніших видів ковбаси в Польщі. Кабаноси з'явилися в Польщі як закуска, яку їдять руками, що підходить для мисливців на привалі. Ковбаски, схожі з сучасними кабаносами, були широко відомі в Польщі вже наприкінці 20-х років XX століття. Виготовлялися вони в невеликих коптильнях і бойнях, часто дещо відрізнялися смаком — в залежності від використовуваних спецій. Уніфікована рецептура поширилася тільки після Другої Світової війни. У часи Польської Народної Республіки вони завоювали велику популярність, ставши відомим експортним товаром. Крім свинини, кабаноси іноді виготовлялися також з інших видів м'яса — яловичини, телятини і конини.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730152 вiд 2025-09-03 23:28:06«Кабаноси» це сильно погіршена версія давно придуманої, ще радянської, Мисливської ковбаси, яка дійсно була смачною.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730151 вiд 2025-09-03 23:27:442 olma№ 1730131Так і було. Є відоси. Потім вже настав ребрендинг, в ході з донецькими в Харкові. По московському проспекту, здається)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730150 вiд 2025-09-03 23:25:19Нарешті в ДК хтось побачив те, про що я постійно писав - «Брагару на зараз це найгірший гравець в Динамо» …і його не заявили на Лігу Конференцій.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730149 вiд 2025-09-03 23:24:212 sk№ 1730130країна що в 1990х стартувала з однієї позиції з намиз меншим населенням…10 років Солідарності, власна національна держава, а не радянська республіка, церква, що зберегла авторитет і ще багато чого. Це старт з однієї позиції?
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730148 вiд 2025-09-03 23:16:12я взагалі ті «кабаноси» не вкурюю думав що придумали якийсь дешевий закусон до пива, типа «арсенал» з 7 чи більше % алкоголю… яке без важкої закусі не вип'єш :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730147 вiд 2025-09-03 22:48:40Nagranie potwierdzające wszcześniejsze doniesienia, gdzie mowa była o tym, iż ukraińska 65. Brygada Zmechanizowana rozbiła rosyjską grupę pancerną. Запис підтверджує попередні повідомлення про те, що 65-та механізована бригада України розгромила російське бронетанкове угруповання. https://x.com/Artur_Micek/status/1963324810525905070 &list=RDas_d9_3NkB0&start_radio=1 Budgie ~ Panzer Division Destroyed Валлійська хардрокова група Баджі - це щось! Круту музику творили.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730146 вiд 2025-09-03 22:45:07sk (chromebook) № 1730130 Пoляки вирoсли дeсь нa 50% пiсля пoчaтку вiйни. Як зaвдяки вiйськoвим кoнтрaктaм тaк i вливaння укрaїнськoї рoбoчoї сили i бiзнeсу. Aлe, свинi, щe й нeвдячнi.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730145 вiд 2025-09-03 22:30:24LAZY № 1730143 ---- Я згоден тут, що Тарчинський хуйню не поре - якісний сука, продукт запиляв. Інакше б стадіони не називали б)).
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730144 вiд 2025-09-03 22:28:29sk (chromebook) № 1730135 вiд 2025-09-03 22:07:29 5-го вересня збірна України зіграє проти Франції в першому матчі кваліфікації чемпіонату світу 2026 року. шансів нуль. … Але блиснув промінь надії! Матч збірної України з Францією обслужить нідерландська бригада арбітрів. «Жовто-блакитні» перемогли тоді, коли Данні Маккеллі єдиний раз перетинався зі збірною
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730143 вiд 2025-09-03 22:26:42До речі, Тарчинські кабаносі мені подобаються, а ось вітчизняні кабаносі від Дмитрука, якими усі Сільпо завалені - щось не того, вікриваєш, якийсь неприємний хімозний газ відчувається і присмак трохи дивний. Але як на мене, то курячі чіпси ХО від Бащинського - це краще за будь-які кабаносі. Такі невеличкі померанчеві коробочки із м'ясними пластівцями. Люблю таке сухе щось іноді. Взагалі мені цей бренд, Бащинський, подобається. Гарні у них ковбаси та все таке. Або, може, глутамату не шкодують ;)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730142 вiд 2025-09-03 22:25:33був колись такий гравець, Паляниця. Здається і у росії грав, у тому числі :-).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730141 вiд 2025-09-03 22:24:14Enot № 1730061 вiд 2025-09-03 01:27:03 Все, Бленуце в Динамо, вже офіційно … Бле…Што? _)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730140 вiд 2025-09-03 22:23:18Ляшко, Парубій… Були часи.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730139 вiд 2025-09-03 22:20:42sk (chromebook) № 1730136 --- Я десь чув, для того щоб подолати пейволл, ШІ бот прикидується новим юзером, і каже а дайте мені на 2 тижня поюзати ваш архів безплатно (як trial period), а потім я підпишуся. Юзає викачує що йому треба і вуаля.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730138 вiд 2025-09-03 22:18:04https://tarczynski.pl/en/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730137 вiд 2025-09-03 22:17:31sk (chromebook) № 1730135 Я мабуть почну. Тут написано Тарчинський АРена Вроцлав. Що таке Тарчинський? Це виробник ковбаси, який винайшов, але не винайшов, але розкрутив, зареєстрував новий формфактор ковбасних виробів - кабаноси. Тоненька завтовшки з олівець мясна закуска. Нічого спеціального. Висушене в певній температурі мнясо. Взагалі ковбаса копчена і півкопчена, сировялена - яку ми знаємо це винахід східної Польщі, західної України. І якщо хтось бодай був у Польських аеропортах бодай 10 років тому, той мав помітити у дьюті-фрі оці кабаноси від Тарчинські. Ну я навіть не уявляв, що таким брендом можна назвати цілий футбольний стадіон у метрополітальному місті в Польщі.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730136 вiд 2025-09-03 22:15:10olma № 1730134 там же ще якась тема паралельно розгортається всі наїхали на чат-жпт, тому що сторінки які за пейволом, можна спитати в чат-жпт - і той розкаже що там… типу чат-жпт сказав що буде платити власникам ресурсів… в такому разі взагалі пропадє сенс щось за пейволл ховати… через чат-жпт, всі хто захоче, підгляне… нова реальність… як колись журнали з сіськами на прилавках лежали, дітям не продавати зараз «сіськи» доступні он-лайн, або у тих же тг каналах
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730135 вiд 2025-09-03 22:07:295-го вересня збірна України зіграє проти Франції в першому матчі кваліфікації чемпіонату світу 2026 року. Поєдинок відбудеться на стадіоні «Тарчинський Арена Вроцлав», стартовий свисток пролунає о 21:45 за київським часом. Цей та інші матчі збірної України в межах відбору на ЧС-2026 ексклюзивно покаже медіасервіс MEGOGO на OTT-платформі за передплатами «Оптимальна», «Спорт», «Максимальна» і «MEGOPACK N+S» та безплатно на телеканалі «MEGOGO СПОРТ» в етері Т2 і кабельних мережах. ---------- може якийсь срач розпочати? шансів нуль. але потім скажемо що ми зробили все що могли :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730134 вiд 2025-09-03 21:58:04Багато фірм, які мають інвестиції в бренд-маркетинг не мають веб-пейджа, свого сайта, а лише сторінку в сошіал-медіа. Зазвичай в Інстаграм - платформа, що належить корпорації Мета Цукеру Маркові. І я цілком вважаю за йомовірне, що Цукер, маючи свою платформу AI - модель Llama - може не давати доступа до своїх даних Чату ЖПТі, Жемінайю та іншим Перплексіті. І тут когнігтивний дисонас виступає. 1) Чи це Ок мати акаунт в Інстаграм і ніде інде. 2) Чи це впливає на якість відповідей в пошуку, чи ШІ сервіси здатні лазити скрізь?, Наприклад слухати подкасти в СПотіфай, переводити в текст, як ЛЛМ машина читати і розуміти ЮТ роліки і ЮТ контент?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730133 вiд 2025-09-03 21:42:42Парадоксальним чином в добу інтернета найбільш пиздливим сервісом є ШІ чатботи. Тому що воно не має там логіки і власне інтелекта, а шукає по численних текстах співпадіння, збіги і щось там мудрує.