🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 522.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730172 вiд 2025-09-04 00:26:13

Batyj
№ 1730161
це коли Маркевіч за звичкою купив у гравців Карпат гру, а Димінський взнав і почався скандал. Потім Металіст в Лозані лишили очок і бронзи в 2008 році.
А винуватий був звичайно Порошенко Суркіс :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730171 вiд 2025-09-04 00:15:02

Batyj
№ 1730161
---
Я зараз тобі вночі не буде збирати аргументи.

Але повір мені. Так було. Там був певний договорняк Суркісів - Ярославського, і Маркевича ФФУ (читай Суркіс) поставив на СБУ, коли той Мирон був ще тренером Металіста.

Я тобі дам інфу, але не тепер. Блохін там теж свою рило несимпатичне засвітив у тому мегаконфлікті.

У мене просто нема натхнення тобі зараз контекст описувати.

Приїжджай, бери 0.5 вірменського - обговоримо в робочом у порядку.
знаєш, як фільм з Арнольдом Шварценергером - Згадати ВСЕ!

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730170 вiд 2025-09-04 00:10:21

Enot
№ 1730165 вiд 2025-09-04 00:06:47

Як це мені, то ТГ бекдор злито загалом до усього, що кацапню цікавить. Будь ти у бурундях чи зимбабвах

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730169 вiд 2025-09-04 00:10:18

Смішна новина. Китайці недолугими законами знищили DeepSeek як конкурента ChatGpt та Grok
DeepSeek внедряет обязательную маркировку ИИ-контента без возможности удаления пользователями

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730168 вiд 2025-09-04 00:10:02

Прикільно
До ТОП-3 імпортерів української олії у 2024/25 маркетинговому році увійшли Індія, закупівлі якої порівняно з 2023/24 маркетинговим роком збільшились на 44% до 767 тис. тонн, Іспанія — закупівлі зросли на 11% до 656 тис. тонн та Італія — закупівлі зросли на 28% до 504 тис. тонн.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730167 вiд 2025-09-04 00:08:22

Уся індустріально вироблена ковбаса - тріммінгз - обрізки по обробці водяним чи механічним різаком м'яса. Чому грудина куряча має той самий розмір шмат до шмату? Тому що поруч є курячі сосиски. От у м'ясній лавці є шанс, що ковбаса чи сосиски, соссіссони тощо буде з якоїсь окремої задекларованої частини туші. А так згребли усе, перемішали, засолили та спеціями завалили, перемішали і кишкУ. Як мнясо десь неякісне, буде запашокссссс

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730166 вiд 2025-09-04 00:07:57

sk (chromebook)
№ 1730162
----
Я колись тусувався з австрійцями, 30 років тому. І на питання вірменського радіо: яка нація найхуйовіща на світі, австрійці казали, зате ми у гірських лижах трахаємо усіх.

Короче мораль байки, що Норги, Австрійці, витіснили поляків з лижного трампліна. А істерію щодо Адама Малиша, звісно пам'ятаю.

Малиш з небогатої родини - роботяга self-made champion

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730165 вiд 2025-09-04 00:06:47

Ти знаходишся в Україні, не на окупованих територіях.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730164 вiд 2025-09-04 00:05:04

Telegram хазяй Дуров повністю під ковпаком рускєх спєц служьб. Він колись гепнувся сильно на крипто, був банкрутом, поїхав до неряхи і раптом усе як потрібно. Як інший приклад, на початку окупації 22го, багато людей з Херсону казали про роздруківки персональних переписок з ТГ, як доказ «антєрасєйскєх настраєній». Дуров дав бекдор і здав усі паролі. Саме тому люди більше до Сигналу воліють, хоч там теж зовсім не усе ясно.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730163 вiд 2025-09-04 00:03:39



Короткий профіль Александри Мірослав чемпіонки із скелелазіння.

Служить в аналозі НацГвардії, тільки в Польщі.

крута баба.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730162 вiд 2025-09-04 00:02:28

olma
№ 1730160
а що там зараз по скокам нарчарським?
після адама малиша є чемпіони?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730161 вiд 2025-09-04 00:00:23

2olma
№ 1730131
а можно подробнее? Як саме Суркіс киданув Ярославського, Маркевича і взагалі Металіст?

ЗІ.. Я вроде слежу за спортивними подіями, але нічого подібного не помню..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730160 вiд 2025-09-03 23:57:32

Enot
№ 1730154
----
Ти не правий.

Волейбол, гандбол, спідвей, жіноче скелазіння на час, подивися Aleksandra Miroslaw скелелазіння на час. Іга Свьонтек якщо вигра ЮС опен скине Аріну мужика Сабаленку з пєдесталу жіночого теніса. Короче досить непогані результати показують брати ляхи.

З приводу ковбаси. ТАк як я казав. Самий продукт kielbasa ковбаса це продукт напівкопчений в стилі Дрогобицька-Краківська був винайдений на цих теренах і продається зараз скрізь, зокрема в діяспорних магазах поляків в ЧИкаго.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730159 вiд 2025-09-03 23:51:14

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1730149
я мав на увазі економічні показники
а по церкві - цікавий момент
поляки, після трешака 2ї світової, об'єднались навколо церкви. а коли войтилу папою вибрали, то взагалі він був іконою
мені от щось здається що ми, навпаки, потроху від церкви відійдемо, тому що те все церковне «мракобєсіє» - то москальський хайп…
от, наприклад, запливів на водохреща в дніпрі немає (ну тобто масового запливу з кличком-порошенко-іншими медійними персонажами) …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730158 вiд 2025-09-03 23:48:43

Fozzey
№ 1730151
---
Історія занятна наука. Варто залишати в текстах свої свідоцтва доби. Потім якийсь кібер-організм буде читати і охуєвати.

А чин (подвиг) харківських фанів ми ніколи не забудемо, мусимо памятати, так само як донецьких і луганських. Які регіональну ідентичність зробили національною.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730157 вiд 2025-09-03 23:44:50

І Анджей Голота, як символ польського боксу :-)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730156 вiд 2025-09-03 23:37:53

Enot
№ 1730154

А музика? ;)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730155 вiд 2025-09-03 23:37:34

На Євро-2012 в фан-зонах продавався м'ясний Хмизок. Такі подовжені кабаносі майже у метр довжиною, складані навпіл. Тоді це була новинка. Для мене на все життя цей хмизок та пиво 1715 залишились такими собі міні-символами того Євро. Ех, як же кайфово було до 5 ранку тусити із фанами зі всього світу, бухати із шведами та фоткатись із гарячими венесуелками :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730154 вiд 2025-09-03 23:37:12

Кабаноси це якась хуйня, як польський футбол. І хокей. І баскетбол. Та, власне, будь-що :-)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730153 вiд 2025-09-03 23:34:09

Каба́нос (пол. Kabanos) — польський сорт мисливських сосисок, тонка варено-копчена ковбаска, як правило виготовляється з просоленої свинини. Це один з найпопулярніших видів ковбаси в Польщі.

Кабаноси з'явилися в Польщі як закуска, яку їдять руками, що підходить для мисливців на привалі. Ковбаски, схожі з сучасними кабаносами, були широко відомі в Польщі вже наприкінці 20-х років XX століття. Виготовлялися вони в невеликих коптильнях і бойнях, часто дещо відрізнялися смаком — в залежності від використовуваних спецій. Уніфікована рецептура поширилася тільки після Другої Світової війни. У часи Польської Народної Республіки вони завоювали велику популярність, ставши відомим експортним товаром. Крім свинини, кабаноси іноді виготовлялися також з інших видів м'яса — яловичини, телятини і конини.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730152 вiд 2025-09-03 23:28:06

«Кабаноси» це сильно погіршена версія давно придуманої, ще радянської, Мисливської ковбаси, яка дійсно була смачною.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730151 вiд 2025-09-03 23:27:44

2 olma
№ 1730131
Так і було. Є відоси. Потім вже настав ребрендинг, в ході з донецькими в Харкові. По московському проспекту, здається)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730150 вiд 2025-09-03 23:25:19

Нарешті в ДК хтось побачив те, про що я постійно писав - «Брагару на зараз це найгірший гравець в Динамо» …і його не заявили на Лігу Конференцій.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730149 вiд 2025-09-03 23:24:21

2 sk
№ 1730130
країна що в 1990х стартувала з однієї позиції з нами
з меншим населенням…

10 років Солідарності, власна національна держава, а не радянська республіка, церква, що зберегла авторитет і ще багато чого. Це старт з однієї позиції?

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730148 вiд 2025-09-03 23:16:12

я взагалі ті «кабаноси» не вкурюю
думав що придумали якийсь дешевий закусон до пива, типа «арсенал» з 7 чи більше % алкоголю… яке без важкої закусі не вип'єш :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730147 вiд 2025-09-03 22:48:40

Nagranie potwierdzające wszcześniejsze doniesienia, gdzie mowa była o tym, iż ukraińska 65. Brygada Zmechanizowana rozbiła rosyjską grupę pancerną.

Запис підтверджує попередні повідомлення про те, що 65-та механізована бригада України розгромила російське бронетанкове угруповання.

https://x.com/Artur_Micek/status/1963324810525905070

&list=RDas_d9_3NkB0&start_radio=1

Budgie ~ Panzer Division Destroyed

Валлійська хардрокова група Баджі - це щось! Круту музику творили.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730146 вiд 2025-09-03 22:45:07

sk (chromebook)
№ 1730130

Пoляки вирoсли дeсь нa 50% пiсля пoчaтку вiйни. Як зaвдяки вiйськoвим кoнтрaктaм тaк i вливaння укрaїнськoї рoбoчoї сили i бiзнeсу. Aлe, свинi, щe й нeвдячнi.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730145 вiд 2025-09-03 22:30:24

LAZY
№ 1730143
----
Я згоден тут, що Тарчинський хуйню не поре - якісний сука, продукт запиляв.

Інакше б стадіони не називали б)).

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730144 вiд 2025-09-03 22:28:29

sk (chromebook)
№ 1730135 вiд 2025-09-03 22:07:29

5-го вересня збірна України зіграє проти Франції в першому матчі кваліфікації чемпіонату світу 2026 року.
шансів нуль.


Але блиснув промінь надії!

Матч збірної України з Францією обслужить нідерландська бригада арбітрів.
«Жовто-блакитні» перемогли тоді, коли Данні Маккеллі єдиний раз перетинався зі збірною

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730143 вiд 2025-09-03 22:26:42

До речі, Тарчинські кабаносі мені подобаються, а ось вітчизняні кабаносі від Дмитрука, якими усі Сільпо завалені - щось не того, вікриваєш, якийсь неприємний хімозний газ відчувається і присмак трохи дивний.
Але як на мене, то курячі чіпси ХО від Бащинського - це краще за будь-які кабаносі. Такі невеличкі померанчеві коробочки із м'ясними пластівцями. Люблю таке сухе щось іноді. Взагалі мені цей бренд, Бащинський, подобається. Гарні у них ковбаси та все таке. Або, може, глутамату не шкодують ;)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730142 вiд 2025-09-03 22:25:33

був колись такий гравець, Паляниця.
Здається і у росії грав, у тому числі :-).

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730141 вiд 2025-09-03 22:24:14

Enot
№ 1730061 вiд 2025-09-03 01:27:03

Все, Бленуце в Динамо, вже офіційно

Бле…Што? _)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730140 вiд 2025-09-03 22:23:18

Ляшко, Парубій…
Були часи.



olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730139 вiд 2025-09-03 22:20:42

sk (chromebook)
№ 1730136
---
Я десь чув, для того щоб подолати пейволл, ШІ бот прикидується новим юзером, і каже а дайте мені на 2 тижня поюзати ваш архів безплатно (як trial period), а потім я підпишуся. Юзає викачує що йому треба і вуаля.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730138 вiд 2025-09-03 22:18:04

https://tarczynski.pl/en/

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730137 вiд 2025-09-03 22:17:31

sk (chromebook)
№ 1730135

Я мабуть почну.

Тут написано Тарчинський АРена Вроцлав. Що таке Тарчинський?

Це виробник ковбаси, який винайшов, але не винайшов, але розкрутив, зареєстрував новий формфактор ковбасних виробів - кабаноси. Тоненька завтовшки з олівець мясна закуска. Нічого спеціального. Висушене в певній температурі мнясо.

Взагалі ковбаса копчена і півкопчена, сировялена - яку ми знаємо це винахід східної Польщі, західної України.

І якщо хтось бодай був у Польських аеропортах бодай 10 років тому, той мав помітити у дьюті-фрі оці кабаноси від Тарчинські.

Ну я навіть не уявляв, що таким брендом можна назвати цілий футбольний стадіон у метрополітальному місті в Польщі.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730136 вiд 2025-09-03 22:15:10

olma
№ 1730134
там же ще якась тема паралельно розгортається
всі наїхали на чат-жпт, тому що сторінки які за пейволом, можна спитати в чат-жпт - і той розкаже що там…
типу чат-жпт сказав що буде платити власникам ресурсів…
в такому разі взагалі пропадє сенс щось за пейволл ховати… через чат-жпт, всі хто захоче, підгляне…
нова реальність…
як колись журнали з сіськами на прилавках лежали, дітям не продавати
зараз «сіськи» доступні он-лайн, або у тих же тг каналах

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730135 вiд 2025-09-03 22:07:29

5-го вересня збірна України зіграє проти Франції в першому матчі кваліфікації чемпіонату світу 2026 року. Поєдинок відбудеться на стадіоні «Тарчинський Арена Вроцлав», стартовий свисток пролунає о 21:45 за київським часом.

Цей та інші матчі збірної України в межах відбору на ЧС-2026 ексклюзивно покаже медіасервіс MEGOGO на OTT-платформі за передплатами «Оптимальна», «Спорт», «Максимальна» і «MEGOPACK N+S» та безплатно на телеканалі «MEGOGO СПОРТ» в етері Т2 і кабельних мережах.
----------
може якийсь срач розпочати?
шансів нуль. але потім скажемо що ми зробили все що могли :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730134 вiд 2025-09-03 21:58:04

Багато фірм, які мають інвестиції в бренд-маркетинг не мають веб-пейджа, свого сайта, а лише сторінку в сошіал-медіа. Зазвичай в Інстаграм - платформа, що належить корпорації Мета Цукеру Маркові.

І я цілком вважаю за йомовірне, що Цукер, маючи свою платформу AI - модель Llama - може не давати доступа до своїх даних Чату ЖПТі, Жемінайю та іншим Перплексіті.

І тут когнігтивний дисонас виступає. 1) Чи це Ок мати акаунт в Інстаграм і ніде інде. 2) Чи це впливає на якість відповідей в пошуку, чи ШІ сервіси здатні лазити скрізь?, Наприклад слухати подкасти в СПотіфай, переводити в текст, як ЛЛМ машина читати і розуміти ЮТ роліки і ЮТ контент?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1730133 вiд 2025-09-03 21:42:42

Парадоксальним чином в добу інтернета найбільш пиздливим сервісом є ШІ чатботи. Тому що воно не має там логіки і власне інтелекта, а шукає по численних текстах співпадіння, збіги і щось там мудрує.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.