Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730092 вiд 2025-09-03 14:48:18Телеграм не є російською соцмережею, на відміну від ВК.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730091 вiд 2025-09-03 14:48:04Скільки можна повторити? Хуйло не розмовляє англійською. Він говорить тільки німецькою мовою..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730090 вiд 2025-09-03 14:41:02olma Ситуація з Тік-Ток в Україні анітрохи не краща з ситуацією в США. Так само з Ьвіттером. Але заборонити хочуть Телеграм, який набагато краще. Це щастя що українці в Телеграмі сидять, а не в Тік-Току. Але щоб це розуміти треба особисто користуватися соцмережами, треба думати як сучасна людина, а Порошенко не може.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730089 вiд 2025-09-03 14:38:31Він багато робив дурощів на рівному місці. Наприклад, відмінив євробляхи. Це, серед іншого, зрештою, коштувало йому президентства. Навіщо було це робити? Велику кількість людей позбавив вкладених грошей, причому людей зовсім небагатих. Але він на своїй хвилі. Як і зараз. Це така тупість мільярдера, який живе в іншому світі, ніж мільйони його співвітчизників.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730088 вiд 2025-09-03 14:37:09Щодо заборони телеграма, тут є багато аргументів за заборону і багато проти. І всі аргументи логічні. Як будто ніби тільки Порошенко виступає проти. Та я чув від інших теж заклики заборонити. Ситуація трохи схожа на Тік-Ток в Штатах. Там теж хотіли би, щоб він не належав китайцям. і хотіли нах заборонити, але в Тік-Току так багато виборців роблять бізнес і рекламу, що Трамп просто продовжує наказ щодо виконання рішення суду на чергові 3 місяці. І Тік-Ток не закривають, а продати американський сегмент Тік-тока без алгоритміів і іншої бази - ніхто не хоче купляти. Але, якщо Штати воювали б з Китаєм, то навряд чи там працював Тік-Ток, його б закрили. дані американських юзерів усі на серверах Хуавея. Так що наїзд на Пороха нічим не обоснований. Сказав так сказав. якби він мав контроль в парламенті, то це була б важлива пропозиція, але зараз це політичний хід. Нема тут нічого, через шо б варто було б збуджуватися.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730087 вiд 2025-09-03 14:26:54Enot, ну ні. Просто дурень чи їбанько не товкся би так довго і не досяг такого і політиці в бізнесі. бо по перше не завжди, багато чого і було зроблено і ідей досить нормальні і реальні. а по друге, ми на 4 рік війни усі змінюються, морально і ментально. + старість не йде на користь. Конгнітивні функції пригнічуються від перемноження факторів.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730086 вiд 2025-09-03 14:08:55Voxa Він завжди такий був. Номенклатурний товстолобик.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730085 вiд 2025-09-03 13:44:57ProstoVlizPobalakaty № 1730078 ---- Так, згоден. Бізнесові досягнення Трампа більш, ніж перебільшені і в якісному і в кількісному вимірі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730084 вiд 2025-09-03 13:35:06да, старість нікого не щадить :( чим далі тим більше висихає. Особливо на тлі емоційних переживать
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730083 вiд 2025-09-03 13:31:33Пєтя остаточно єбонувся Народний депутат, лідер «Європейської солідарності» та п’ятий президент Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді заявив, що месенджер Telegram потрібно заборонити, адже його використовують для організації терористичних дій проти України.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730082 вiд 2025-09-03 12:21:47Англійською мабуть.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730081 вiд 2025-09-03 12:20:30Voxa (м. Запоріжжя) № 1730080 ну сі ж в штатах навчався хуйло англ спілкується… поставили хуйла та ин-а по обидві руки сі… можливо то для «параду». типу ті хто «німців» переміг…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730080 вiд 2025-09-03 12:18:30цікавий відос де проходкою йдуть усі приїхавші в Китай, хуло збоку шось доповідає Сі, розмахуючи руками. Якою мовою спілкуються?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730079 вiд 2025-09-03 12:12:04Але виявилось, що його стиля достатньо, щоб скористатись недоліками виборчої системи США. При двопартійності і історично червоних та синіх штатах перемагає той, хто більше наобіцяє в ключових штатах.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730078 вiд 2025-09-03 12:07:32olma № 1730076 вiд 2025-09-03 10:56:41 Те як веде переговори Трамп, воно й в бізнесі не працює. Вирулювати з банкрутств з таємничою сторонньою допомогою - це як мінімум не звичайний чесний бізнес зі створенням доданої вартості в будь-якій галузі.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730077 вiд 2025-09-03 11:44:59Філософія Трампа …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730076 вiд 2025-09-03 10:56:41Трамп їбанько. Це ж було зрозуміло, ще рік тому, що вся його філософія укладання угод, бізнес-переговорів в дипломатичій роботі і геополітичній мапі не запрацює. Тому що тут цілком інша сфера протистоянь. Тут інші закони. Але в будь-якому разі нехай Трампидло фиркає сарказмом. Нам це на плюс. Везуть оті ракети на 500 км в Україну. Як прикрутять їх до Міг, Міражів, та Файтінг Фелконів, то може розїбашимо Хуйлу щось таки відчутне.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730075 вiд 2025-09-03 10:37:08Тіпо трампидлу докладають, як там диктатори змовляються проти нього. А тепер вони перелякаються і припинять будь-які спроби піднасрати старій жопі.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730074 вiд 2025-09-03 09:58:27https://x.com/Defence_Index тут коментують що там сі показує у себе на параді… багато «просунутих» дронів…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730073 вiд 2025-09-03 09:55:30трамп знову повернувся до клавіатури… відносно довгий пост для сі, щоб він не забув на параді згадати американських військових, які воювали проти японії, в кінці написав таке ------ “Please give my warmest regards to Vladimir Putin, and Kim Jong Un, as you conspire against The United States of America. ”
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730072 вiд 2025-09-03 09:55:12Batyj № 1730069 100% і по відосу як грає теж. незрозуміло правда чи буде він кращий за колись придбаного Раміреса
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730071 вiд 2025-09-03 09:53:39теніс 2008: Novak Djokovic becomes the youngest player to reach the semifinals of all 4 Slams. 2025: Novak Djokovic becomes the oldest player to reach the semifinals of all 4 Slams --------- як «дєдушку» не списують на пенсію (включаючи мене), а він все ще «працює» далі алькараз. шансів - нуль. але буде щось придумувати з мед тайм-аутами, накульгуванням, апеляції до глядачів…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730070 вiд 2025-09-03 09:52:15тільки незрозуміло, коли цю всю шоблу награватимуть?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730069 вiд 2025-09-03 09:49:30№ 1730068типовий стовп..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730068 вiд 2025-09-03 09:37:06і цей зростом 193 см «неуклонно растьот процент жиров в маслє» :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730067 вiд 2025-09-03 07:50:23До речі, і Карасю тепер буде робота - перекладати юному молдаванину. А то хз, що карасівська жопа весь цей час робила на лавці.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730066 вiд 2025-09-03 07:46:50Гоп, нєгри, не журись У сурка гроші завелись. Може він і зятя замінить на легіонера?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730065 вiд 2025-09-03 07:19:27Тренер Кендзьорек навчить штрейкбрехерів розігрувати стандарти, в там і старі саботажники повернуть свою кращу форму. Все буде нормально
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730064 вiд 2025-09-03 07:13:20Або не настане
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730063 вiд 2025-09-03 05:47:40Потім настане етап скидання цього шлаку
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730062 вiд 2025-09-03 05:44:18Суркіс різко змінив вектор. Новий курс на побудову команди з штрейбрехерів.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730061 вiд 2025-09-03 01:27:03Все, Бленуце в Динамо, вже офіційно
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730060 вiд 2025-09-03 00:19:38Владислав нормальне імя що для Румунії, що Моддавії так і для України піде. Влад ІІІ Цепеш (a. k. a. Dracula) - воєвода і князь Волощини 1431–1476.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730059 вiд 2025-09-03 00:07:28Цікаво, він, виявляється, грав за обидві збірні. https://www.transfermarkt.world/vladislav-blanuta/leistungsdaten/spieler/706166
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730058 вiд 2025-09-03 00:03:46Для нинішнього Динамо екс-гравець молодіжної збірної Румунії це занадто круто. А молдованин - в самий раз. В першу збірну його не викликали, певно не витримує конкуренції.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730057 вiд 2025-09-03 00:01:40Це інфа ТГ каналу ТаТоТаке
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730056 вiд 2025-09-02 23:58:41Національна збірна Роки Збірна І (г) 2021—н. ч. Молдова Молдова (U-21) 7 (3) … Дебілам журналюгам що Молдова, що Румунія - один хуй. Звідки цей висер ващє?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730055 вiд 2025-09-02 23:55:43Особисті дані Повне ім'я Владислав Блянуца Народження 12 січня 2002 (23 роки) Хинчешти, Молдова … Так він молдаван, а не румун. Це містечко, де народився мій батько і де вони з мамою у школі познайомились :) Розкажу завтра батькам, нехай порадіють :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730054 вiд 2025-09-02 23:52:11? Динамо прагне встигнути заявити нового форварда Як ми вже повідомляли в сьогоднішньому випуску, Динамо активно працює над пошуком форварда на заміну Владиславу Ванату. Наразі головною мішенню для киян є 23-річний нападник ФК Крайова - Владислав Бленуце. У сезоні 2024/25 ексгравець молодіжної збірної Румунії провів 37 матчів, забив 12 м'ячів та зробив 4 асисти у внутрішньому чемпіонаті. Бленуце - високий (190 см), координований форвард, який вміє грати не тільки на вістрі, але й у підіграші. ‼️ Трансфермаркт оцінює футболіста в 1,8 млн євро. За нашими даними, румунський клуб розраховує отримати від Динамо більше двох мільйонів. ‼️ Динамо прагне фіналізувати угоду до опівночі за середнєєвропейським часом, щоб встигнути заявити гравця на основний раунд Ліги Конференцій.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1730053 вiд 2025-09-02 23:18:12Колишня дружина підозрюваного в убивстві нардепа Андрія Парубія Олена Чернінька заявила, що їхній загиблий на війні син сильно посварився з батьком, адже: «один був патріот, а інший ні»: «Коли Лемберг пішов на війну, вони дуже посварились. І Лемберг скрізь заблокував пращура. Бо один був патріот, а інший ні. Після загибелі сина мені довелось спілкуватись з його батьком. Документи, слідчі, ДНК тощо. Ні дружби, ні ворожнечі не було. Наше не часте спілкування було тільки з приводу зникнення сина». Вeрсioн «пoмсти» бaтькa нe вяжeться…