sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729932 вiд 2025-09-01 20:40:27Ursula von der Leyen @vonderleyen · 3h Dear @NicusorDanRO , thank you for welcoming me to the military port and airbase of Constanța. Romania helps keep Europe safe in the airs and waters of the Black Sea. More than ever, your country is a key asset for Europe’s security. ------ урсула продовжує «здавати» військові точки… на початку війни якійсь хуйлостанець умнічав і казав що «зміїний» не можна віддавати ні при яких розкладах. тому що там ппо може «бачити» весь фланг нато ну і до констанци 100 км смєрч-торнадо… дострелять… зараз за 3+ роки війни вже все сильно змінилось, але чомусь запам'яталось
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729931 вiд 2025-09-01 20:34:20ProstoVlizPobalakaty № 1729926 прикoльнo…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729930 вiд 2025-09-01 20:29:55УР, дякую.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729929 вiд 2025-09-01 20:27:15ну да, інді русі - пхай-пхай
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729928 вiд 2025-09-01 20:24:14Індуси - підарйо не краще за китайців.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729927 вiд 2025-09-01 20:17:54Narendra Modi @narendramodi · 11h After the proceedings at the SCO Summit venue, President Putin and I travelled together to the venue of our bilateral meeting. Conversations with him are always insightful. https://x.com/narendramodi/status/1962386368337998092 ------- моді з хуйлом не розстається в китаї…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729926 вiд 2025-09-01 20:14:48Сумо Офіційно підтверджено те, що було зрозуміло ще в кінці липня. Аонішікі (Данило Явгусишин) встановив рекорд ставши комусубі (іншими словами це топ-10) лише через 12 турнірів після дебюту. У другій половині вересня має підтверджувати цей статус на наступному басьо.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729925 вiд 2025-09-01 20:06:01І ще. Якщо когось задовбали спаскуджені кривою кирилицею нікнейми - можемо виправити. Я видалю існуючі, а ви спокійно реєструєте нові, вже без крокозяблів.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729924 вiд 2025-09-01 20:05:53схоже, буде ще один засмаглий: Ogundana Shola, 20 років, 1,72 см, лівий вінгер, Нігерія..
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729923 вiд 2025-09-01 20:02:15Між іншим, щось давно ми нікого не впускали в Аббацтво :) Якщо будуть бажаючі - запускати? Чи всім вистачає місцевого контингенту для старечої балаканини? :)))
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729922 вiд 2025-09-01 19:58:17На всяк випадок, я посилання ще в «шапці» залишив.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729921 вiд 2025-09-01 19:56:30yagshamash № 1729919 Щось я його не бачу - може, глюк який? Якщо хоче, може мені на електронку скинути бажаний нік та пароль, чи я відправлю йому посилання для самостійної реєстрації.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729920 вiд 2025-09-01 19:32:08olma № 1729913 цe мoжe бути пiдкaзкa DJ-ю який шукaє aльтeрнaтиви Зe :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729919 вiд 2025-09-01 19:12:08UR, дай йому доступ, нормальний хлопець, наша людина.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729918 вiд 2025-09-01 19:00:55yagshamash № 1729908 Чесно не знаю. З'ясуємо зараз.
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729917 вiд 2025-09-01 18:05:57Пишуть відео з яником згенеровано ші
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729916 вiд 2025-09-01 18:03:13Дивуюсь янику, як він ще не спився, уркаган беспонтовий :-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729915 вiд 2025-09-01 17:37:58на номерах машин номер департамента - 35
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729914 вiд 2025-09-01 17:33:162 Valeriy № 1729899вгадав. Типовий, на зараз, француз.Народився в місті Rennes (Ренн) - адміністративний центр регіону Bretagne та департаменту Ille-et-Vilaine..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729913 вiд 2025-09-01 17:29:37І таке нагадування х-ло зробило не для лідерів Шанхайської ініціативи, але для Віткоффа і Трампа. Тільки ці американські мудні можуть в таку хуйню повірити
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729912 вiд 2025-09-01 17:08:57Певно його вважають легітимним, а Зеленського - ні. І це під самміт в Пекині вирішили нагадати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729911 вiд 2025-09-01 16:52:22LAZY № 1729906 --- Пох його етнічне походження. Х-ло є верховним паХаном Західної Монголії в політичному і культурному сенсах. Недавно бачив картинку як Кім Чен Ін стоїть перед стіною фотографій загиблих на Курщині солдат КНДР, типа скорбить. А Хуйло жодного разу не скорбив за мільйоном зах. монголів прилюдно, ніколи. Тобто він ще гірший, а хто він чудь, мєря, бурят, калмик, це діло 20 те.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729910 вiд 2025-09-01 16:49:13бля. хуйлостав записав відос з яником!!! правильно Олма тут часто коментує. по-хуй що те тіло там з суфлеру прочитало головне питання - на-хуй-я «запустили берлагу»? петросян - на гастролях, жирік - здох, дімка вєдмєдєв забухав - не змогли привести до тями? але ж все рівно? на-хуй-я? що такого відбувається в бекграунді що пі-арники хуйлостану вирішили «оживити» яника?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729909 вiд 2025-09-01 15:49:22Резюмую: таварісч ягшамашев, іде нахер, про це волає ідея і закони справеливости, незалежности і доброчесности. Такі їбаньки і запроданці не повинні мати нічого спільного з темою української сучасности і перспективности.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729908 вiд 2025-09-01 15:46:18Андрію, УР, а чому КІО забанено? Я точно пропустив це.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729907 вiд 2025-09-01 15:36:40На красной площаді. Йобане т9. Йобаний ягшамаш. Сидить десь на заході, гільйотину йому подавай. Не за те боролись.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729906 вiд 2025-09-01 15:35:20Хуйло - вепс, а не монгол. Про це вже сто разів була тема.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729905 вiд 2025-09-01 15:34:29Наприклад полонених, наприклад з азову. І хуй хто що скаже проти. На росіїї так взагалі піде на ура. Ми не кацапи, не дегани, не ягшамаші. Ми інші.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729904 вiд 2025-09-01 15:32:15yagshamash № 1729868 вiд 2025-09-01 04:26:50 Пропоную відновити ґільйотину в Україні законом. Убивця Андрія Парубія має бути страчений першим на Майдані Незалежности. ‐-------------- А ось тут потрібно зупинитись детально. Таваріщ ягшамашев старе кончене кгбшне їбанько. Як і всі ті, хто знайшов цю пропозицію прикольною. Поясню: Як тільки гільйотину чи шибеницю, запропоновану таварісчем їбаньком ягшамашевим, зведуть на майдані - Москва зведе точно таку шибеницю на красний площами, і буде там щоденно вішати українця, наприклад прлонених
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729903 вiд 2025-09-01 15:25:56VVV № 1729882 Хуйло не з тохтамишів. Хуйло з хуйломишів. Було таке плем'я. Останній залишився.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729902 вiд 2025-09-01 15:10:52ЦЕЙ ДЕНЬ В ІСТОРІЇ - 1 ВЕРЕСНЯ СМЕРТЬ ЛЮДОВИКА XIV 1 вересня 1715 року у віці 77 років помер Людовик XIV, «король-сонце», король Франції і Наварри, який правив 72 роки і 100 дні, більше, ніж будь-який король Європи. ПОЧАТОК ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ Вранці 1 вересня 1939 року німецькі війська за підтримки словацьких увійшли на територію Польщі з трьох напрямків по всій довжині кордону, одночасно розпочавши атаку польських аеродромів і військових баз в Балтійському морі. ПЕРЕВОРОТ У ЛІВІЇ 1 вересня 1969 року 27-річний капітан лівійської армії Муаммар аль Каддафі очолив військовий путч, в результаті котрого була повалена влада короля Ідріса I і проголошена Лівійська арабська республіка. Каддафі очолив вищий орган країни — Революційну командну раду. Бесланський теракт 1 вересня 2004 року загін Шаміля Басаєва захопив у заручники більше 1100 людей, які були на урочистій лінійці в школі №1 північноосетинського міста Беслан.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729901 вiд 2025-09-01 15:07:00Starik (Україна, Київ) № 1729894 Я на перший курс пішов 1989 року. Так з алкоголем були неслабі проблеми. Займали чергу на горілку в гастрономі на Лисенка за Оперним Театром. Здається з 14 години за Горбачовськими законами починали горілку продавати. Квест був конкретний купити. Правда, в общазі пили самогон. Появилися перші 1.5літрові пет-пляшки, то хтось з села привозив. Уже легше.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729900 вiд 2025-09-01 15:06:25Orest Dniprovskiy № 1729896 а шо ж ти бочку пропустив? :)))
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729899 вiд 2025-09-01 15:01:43Батий, цей типовий пересічний француз звідки, може він уродженець Бретані чи Провансу?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729898 вiд 2025-09-01 14:51:021 вересня 2025 В Афганістані землетрус магнітудою 6 балів забрав життя 812 людей та поранив 2800. Влада закликає до міжнародної допомоги, оскільки країна вже бореться з гуманітарними кризами. 1 вересня 1923 року об 11-58 за місцевим часом на півдні регіону Канто в Східній Японії стався землетрус силою 7,9 балів. За масштабом руйнувань і кількістю постраждалих цей землетрус є найбільш руйнівним за всю історію Японії. За офіційними підрахунками від руйнувань, пожеж і цунамі загинуло 91 344 особи, пропало без вісти 13 275 осіб, важких поранень зазнали 16 514 особи, легких поранень — 35 560 осіб. Загалом постраждало близько 3,4 мільйонів осіб, кілька тисяч з них (в основному корейців та китайців) загинуло під час погромів. Було зруйновано землетрусом або згоріло близько півмільйона будівель і 360 мостів. Загальні втрати були гігантськими — вони вчетверо перевищували річний бюджет Японії.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729897 вiд 2025-09-01 14:46:09А розкупили тому, що святкують День знань :)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729896 вiд 2025-09-01 14:42:07До речі про «підіймав тему». Українські медіа заполонило слово "підіймати. Як правильно піднімати тему або питання чи порушувати? Справді, в українській мові замість «піднімати питання» краще вживати вираз «порушувати питання» або «порушувати тему». Це більш точний і стилістично правильний варіант. Правильно порушувати тему – це мистецтво, яке вимагає такту, уважності та вміння спілкуватися.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729895 вiд 2025-09-01 14:30:01Закінчився, тому що все на хуй розкупили: &)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729894 вiд 2025-09-01 14:26:22Я тут якось підіймав тему про безалкогольне пиво, так ось в тг пишуть, що в магазинах навколо КПІ майже закінчився алкоголь. Тож деякі речі незмінні, хоча раніше я таких новин не бачив, а в мої часи ще була антиалкогольна компанія. Хоча 3л портвейну можна було придбати у магазині Овочі, та й бочка з пивом стояла :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729893 вiд 2025-09-01 13:52:155 серпня 2025 року виконуючий обов'язки адміністратора NASA Шон Даффі оголосив про плани встановити ядерний реактор на Місяці до 2030 року. Це стратегічний крок, який дозволить США закріпити свої позиції на Місяці до того, як КНР висадить там своїх астронавтів. Ядерний реактор забезпечить стабільне джерело енергії для майбутньої місячної бази, а також для видобутку і переробки водяного льоду, що є критично важливим для довготривалого перебування людей на Місяці. Місія VIPER, яка вже пройшла всі екологічні випробування, допоможе дослідити потенційні запаси водяного льоду на південному полюсі (але за умови якщо для ровера знайдуть готового завершити проєкт приватного виконавця).