Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729852 вiд 2025-08-31 23:09:25І не кажи. Самий ради-кальний тут - Перфект стренжир. Наполягає негайно їбанути по падмасковью і зєлєнограду! А він радісно заплескає в долоньки
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729851 вiд 2025-08-31 23:09:14Портніков розклав сьогодні по поличках у своєму аналізі. Лазером.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729850 вiд 2025-08-31 23:07:28Засідання Генштабу на Обсілфі продовжується :-)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729849 вiд 2025-08-31 22:54:01Щось Трампа не чути за неділю ні одного месседжа. Мабуть зайнятий. Відсмоктує у х-ла, сі, та і нарендра моді сказала зрештою трампу - іде відсмокчи. go home and fuck yourself
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729848 вiд 2025-08-31 22:50:12Шото цей письменник в x, що я його запостив дохуа областей перелічує. 300 БПЛА на 20 областей, це не так багато. Може варто 300 БПЛА пустити на 3 області, але так шоб 3.14зда конкретна там була. 10-15 дронів в один об'єкт
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729847 вiд 2025-08-31 22:49:24Це якийсь клікбейтний заголовок
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729846 вiд 2025-08-31 22:49:06Ursula von der Leyen @vonderleyen ? Sopot, Bulgaria, VMZ ammunition factory. Shells are produced here in large quantities. Not only for Europe’s stockpile but also for Ukraine’s defence. 1/3 of the weapons delivered to Ukraine at the start of the war came from Bulgaria. Thank you for your support to Ukraine’s defence. It benefits Europe’s security as a whole.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729845 вiд 2025-08-31 22:46:28‼️‼️?? ✈️ ТЕРМІНОВО – На цей момент понад 300 українських безпілотників-камікадзе масовано атакують Курську, Бєлгородську, Калузьку, Липецьку, Саратовську, Орловську, Рязанську, Ростовську та Краснодарську області на заході та півдні Росії — у деяких містах чути гучні вибухи. Дивіться останні оновлення разом з нами: @NSTRIKE1231
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729844 вiд 2025-08-31 22:28:30LAZY Добре, що на твій нікнейм автозаміна не збуджується :)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729843 вiд 2025-08-31 22:08:46LAZY № 1729834 Останній обстріл. Троєщина в диму… Щось велике прилетіло (можливо збили). Не влучило в тец… Шрайк веде статистику. Літом середні показники ракет - шахедів зменшились… Але і без безуглої зрозуміло що маючи підкласів поруч, потрібно бути готовим до будь чого… Досвід переживати блекаути є… Ну тут месаг буде в 5 раз більше, ніж у не-блек-аут-ні часи…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729842 вiд 2025-08-31 22:06:52№ 1729839То Gaffer був..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729841 вiд 2025-08-31 22:06:32LAZY № 1729834 --- Ну дивись, кцп вдосконалили дрони наші не стягують так швидко лагодити. Вчора вдарили дронами Чорноморськ 30 тисяч абонентів без світла і води, і вдарили по Ніжину. 20 тисяч абонентів без світла і води. Енергетики скрутили дроти і відновили. Але влітку це ще не так страшно як взимку. Але ти НЕПРАВИЛЬНО ставиш питання. Варто задуматися не ЩО каже Безугла, а чому вона це каже, тзе мембер ов парлямент? Чорнорота паразітка. Нехай голосує бюджети і закони чмошниця, а не чороноротозловіщує.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729840 вiд 2025-08-31 22:04:05 Yagshzmash, Vichy … ггг
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729839 вiд 2025-08-31 21:48:50Yagshzmash, Vichy По-перше, Ігор такий же москаль, як і я, ну майже. По-друге, я не думаю, що про нього та його подругу мова. По-третє, разом до ПЕРЕМОГИ.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729838 вiд 2025-08-31 21:31:482 Batyj, 2 VichnyНагадала мені ваша історія, як у 1998 перед грою Збірної проти московитів компашка українців на Еспланадній скандувала «Бєй! Бєй маскалєй!»Я поцікавився, чи це вони не себе запрошують бити. Після деякої напруги розійшлися без побитих писків :)Але вони довго не могли вкурити :(
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729837 вiд 2025-08-31 21:22:37 m1919(Київ - чемпіон!) № 1729835 вiд 2025-08-31 21:19:15 Ну чувак, тобі не вгодиш.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729836 вiд 2025-08-31 21:20:34Ах ах, диванні гівножери розчарувались у своїх сподіваннях. Що ж робити?!
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729835 вiд 2025-08-31 21:19:152 Enot№ 1729780Коли людям розповідають про тону вибухівки, а бачать вони фото нібито покоцаних катерів і казарми з незнесенеми дахами, картинка, мʼяко кажучи, не відповідає сподіванням.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729834 вiд 2025-08-31 21:13:12Готуйтеся до блекауту і важкої зими — нардепка Безугла … Хм, я чомусь думав, що Екофлоу мої вже може й не знадобляться. Які є нові фактори, які дозволяють думати, що кацапи досягнуть цієї зими значних успіхів у знищенні енергосистеми України? Нібито ж у мінулі роки їм це не вдалося? То чому зараз вдасться?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729833 вiд 2025-08-31 20:12:00піздец :) розмови німих з глухими
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729832 вiд 2025-08-31 20:09:51yagshamash № 1729830 А ти як вважаєш?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729831 вiд 2025-08-31 19:57:54 Дeякi oстaннi дoписи дeмoнструють бeзглуздiсть будь якoї рoзумнoї дискусiї з психiчнo хвoрoю людинoю.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729830 вiд 2025-08-31 19:53:52Vichny, москаляку на гілляку це добре, чи погано?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729829 вiд 2025-08-31 19:48:07yagshamash № 1729827 Ну бо трошки маячню пишеш, наче я так зненавидів КІО в 21-му, що купив машину часу, щоб в 11-му зайшов в бар де він сидів з дівчиною і завалити на 40 децибел "МОСКАЛЯКУ НА ГІЛЛЯКУ!!! І це спеціально для КІО було виконано в 2011-му, не інакше %) Таке можна тільки під газом собі уявити, ну або курнувши добряче.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729828 вiд 2025-08-31 19:46:19Об’єкт ФСБ біля Армянську уразили ракети «Фламінго», а не «Нептун» – джерела
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729827 вiд 2025-08-31 19:45:14Vichny, я не врубився, якщо чесно, чому я вже їбонув? Розшифруй, прошу.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729826 вiд 2025-08-31 19:43:07Перфект стренжир як би вдарив по «пiдмoскoвю, нaприклaд Зeлeнoгрaд»!!! Всі кацапи тут же здалися б і війні кінець. Але для того з дивану треба злізти, а це непросто…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729825 вiд 2025-08-31 19:36:51Vichny № 1729822 Трохи всрався. Але тримається. Виду не подає. І це добре. Стабільність і спокій. СІС. Все як лікар прописав.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729824 вiд 2025-08-31 19:36:50 Vichny iдe в aдeквaт :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729823 вiд 2025-08-31 19:36:05 Enot № 1729817 цe всe мoжуть бути звичaйнi дрoни i AТAКAМСи, пoки нe пoбaчимo удaрiв пo пiдмoскoвю, нaприклaд Зeлeнoгрaд дe зoсeрeджeнi як вирoбництвa тaк i нaукoвo-дoслiднi iнститути, aбo Пoдoльск дe ядeрнa iндустрiя…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729822 вiд 2025-08-31 19:35:14Пепс, та тут же не про правоту-не правоту. А про першопричини війни. А шо там буткєвічь, до речі? Всрався трохи?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729821 вiд 2025-08-31 19:34:10Старі пердуни обговорюють тусу 20 річної давності і хто був не правий)))). Узбагойиєсь. Сходіть до уролога краще) Бггг) А, URолог теж з вами?. Тоді ок.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729820 вiд 2025-08-31 19:31:12Перфект, сходи-но смоктани хуйця на пару з Батиєм у своїх улюблених кацапів, ну і у мертвого сайту.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729819 вiд 2025-08-31 19:27:55Так, військові жаліються, що вони вже 2 роки вибивають ппо в криму, але за тиждень-два на тому ж місці працює вже інше. Звичайно, там якийсь відсоток макетів, але все рівно не зрозуміла здатність кацапів так швидко заміщати втрачену
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729818 вiд 2025-08-31 19:27:54 Aнeкдoт дня - Vichny i aдeквaтнiсть :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729817 вiд 2025-08-31 19:27:26Batyj Ти не знаєш що буде завтра, чи сьогодні вночі. Поки що знищили радар, отже є можливість нанести ефективний удар. Зеленський тільки що сказав що будуть «діп страйки».
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729816 вiд 2025-08-31 19:27:00ааа, Гаффер то был. С подругой..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729815 вiд 2025-08-31 19:25:21в кафешке был не KIO. Какое-то короткое английское слово..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729814 вiд 2025-08-31 19:23:132 Enot№ 1729808ты тупой или прикидуешься? Седня выбили ПВО, а завтра устроиди налет на военно-морскую базу = эьто так не работает. Седня выбили, ночью новое подтянули.. ПВО выбивается первой волной налета, чтобы обезопасить ьосновные силы, которые нанесут основной удар. Просто выбивать ПВО дорогими ракетами - работа на публику.. как и вся деятельность бригады 95 квартала..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729813 вiд 2025-08-31 19:21:24yagshamash № 1729812 А до чого тут КІО (Ігор) взагалі?)))) Олексо, ти вже їбанув трохи чогось слабоалкогольного, чи шо ;) Ну почитай трохи контекст чи що