🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 530.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729852 вiд 2025-08-31 23:09:25

І не кажи.
Самий ради-кальний тут - Перфект стренжир.
Наполягає негайно їбанути по падмасковью і зєлєнограду!
А він радісно заплескає в долоньки

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729851 вiд 2025-08-31 23:09:14

Портніков розклав сьогодні по поличках у своєму аналізі. Лазером.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729850 вiд 2025-08-31 23:07:28

Засідання Генштабу на Обсілфі продовжується :-)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729849 вiд 2025-08-31 22:54:01

Щось Трампа не чути за неділю ні одного месседжа. Мабуть зайнятий. Відсмоктує у х-ла, сі, та і нарендра моді сказала зрештою трампу - іде відсмокчи. go home and fuck yourself

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729848 вiд 2025-08-31 22:50:12

Шото цей письменник в x, що я його запостив дохуа областей перелічує. 300 БПЛА на 20 областей, це не так багато.

Може варто 300 БПЛА пустити на 3 області, але так шоб 3.14зда конкретна там була. 10-15 дронів в один об'єкт

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729847 вiд 2025-08-31 22:49:24

Це якийсь клікбейтний заголовок

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729846 вiд 2025-08-31 22:49:06

Ursula von der Leyen
@vonderleyen
? Sopot, Bulgaria, VMZ ammunition factory.

Shells are produced here in large quantities.

Not only for Europe’s stockpile but also for Ukraine’s defence.

1/3 of the weapons delivered to Ukraine at the start of the war came from Bulgaria.

Thank you for your support to Ukraine’s defence.

It benefits Europe’s security as a whole.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729845 вiд 2025-08-31 22:46:28

‼️‼️?? ✈️ ТЕРМІНОВО – На цей момент понад 300 українських безпілотників-камікадзе масовано атакують Курську, Бєлгородську, Калузьку, Липецьку, Саратовську, Орловську, Рязанську, Ростовську та Краснодарську області на заході та півдні Росії — у деяких містах чути гучні вибухи.

Дивіться останні оновлення разом з нами:
@NSTRIKE1231

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729844 вiд 2025-08-31 22:28:30

LAZY

Добре, що на твій нікнейм автозаміна не збуджується :)

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729843 вiд 2025-08-31 22:08:46

LAZY
№ 1729834
Останній обстріл. Троєщина в диму…
Щось велике прилетіло (можливо збили). Не влучило в тец…
Шрайк веде статистику. Літом середні показники ракет - шахедів зменшились…
Але і без безуглої зрозуміло що маючи підкласів поруч, потрібно бути готовим до будь чого…
Досвід переживати блекаути є… Ну тут месаг буде в 5 раз більше, ніж у не-блек-аут-ні часи…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729842 вiд 2025-08-31 22:06:52

№ 1729839
То Gaffer був..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729841 вiд 2025-08-31 22:06:32

LAZY
№ 1729834
---
Ну дивись, кцп вдосконалили дрони наші не стягують так швидко лагодити.

Вчора вдарили дронами Чорноморськ 30 тисяч абонентів без світла і води, і вдарили по Ніжину. 20 тисяч абонентів без світла і води. Енергетики скрутили дроти і відновили. Але влітку це ще не так страшно як взимку.

Але ти НЕПРАВИЛЬНО ставиш питання. Варто задуматися не ЩО каже Безугла, а чому вона це каже, тзе мембер ов парлямент?
Чорнорота паразітка. Нехай голосує бюджети і закони чмошниця, а не чороноротозловіщує.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729840 вiд 2025-08-31 22:04:05

Yagshzmash, Vichy

ггг

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729839 вiд 2025-08-31 21:48:50

Yagshzmash, Vichy

По-перше, Ігор такий же москаль, як і я, ну майже.

По-друге, я не думаю, що про нього та його подругу мова.

По-третє, разом до ПЕРЕМОГИ.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729838 вiд 2025-08-31 21:31:48

2 Batyj, 2 Vichny
Нагадала мені ваша історія, як у 1998 перед грою Збірної проти московитів компашка українців на Еспланадній скандувала «Бєй! Бєй маскалєй!»
Я поцікавився, чи це вони не себе запрошують бити. Після деякої напруги розійшлися без побитих писків :)
Але вони довго не могли вкурити :(

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729837 вiд 2025-08-31 21:22:37

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1729835 вiд 2025-08-31 21:19:15
Ну чувак, тобі не вгодиш.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729836 вiд 2025-08-31 21:20:34

Ах ах, диванні гівножери розчарувались у своїх сподіваннях. Що ж робити?!

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729835 вiд 2025-08-31 21:19:15

2 Enot
№ 1729780
Коли людям розповідають про тону вибухівки, а бачать вони фото нібито покоцаних катерів і казарми з незнесенеми дахами, картинка, мʼяко кажучи, не відповідає сподіванням.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729834 вiд 2025-08-31 21:13:12

Готуйтеся до блекауту і важкої зими — нардепка Безугла

Хм, я чомусь думав, що Екофлоу мої вже може й не знадобляться.
Які є нові фактори, які дозволяють думати, що кацапи досягнуть цієї зими значних успіхів у знищенні енергосистеми України? Нібито ж у мінулі роки їм це не вдалося? То чому зараз вдасться?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729833 вiд 2025-08-31 20:12:00

піздец :)
розмови німих з глухими

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729832 вiд 2025-08-31 20:09:51

yagshamash
№ 1729830

А ти як вважаєш?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729831 вiд 2025-08-31 19:57:54

Дeякi oстaннi дoписи дeмoнструють бeзглуздiсть будь якoї рoзумнoї дискусiї з психiчнo хвoрoю людинoю.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729830 вiд 2025-08-31 19:53:52

Vichny, москаляку на гілляку це добре, чи погано?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729829 вiд 2025-08-31 19:48:07

yagshamash
№ 1729827

Ну бо трошки маячню пишеш, наче я так зненавидів КІО в 21-му, що купив машину часу, щоб в 11-му зайшов в бар де він сидів з дівчиною і завалити на 40 децибел "МОСКАЛЯКУ НА ГІЛЛЯКУ!!!
І це спеціально для КІО було виконано в 2011-му, не інакше %)
Таке можна тільки під газом собі уявити, ну або курнувши добряче.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729828 вiд 2025-08-31 19:46:19

Об’єкт ФСБ біля Армянську уразили ракети «Фламінго», а не «Нептун» – джерела

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729827 вiд 2025-08-31 19:45:14

Vichny, я не врубився, якщо чесно, чому я вже їбонув? Розшифруй, прошу.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729826 вiд 2025-08-31 19:43:07

Перфект стренжир як би вдарив по «пiдмoскoвю, нaприклaд Зeлeнoгрaд»!!! Всі кацапи тут же здалися б і війні кінець.
Але для того з дивану треба злізти, а це непросто…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729825 вiд 2025-08-31 19:36:51

Vichny
№ 1729822
Трохи всрався. Але тримається. Виду не подає. І це добре.
Стабільність і спокій. СІС. Все як лікар прописав.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729824 вiд 2025-08-31 19:36:50

Vichny iдe в aдeквaт :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729823 вiд 2025-08-31 19:36:05

Enot
№ 1729817

цe всe мoжуть бути звичaйнi дрoни i AТAКAМСи, пoки нe пoбaчимo удaрiв пo пiдмoскoвю, нaприклaд Зeлeнoгрaд дe зoсeрeджeнi як вирoбництвa тaк i нaукoвo-дoслiднi iнститути, aбo Пoдoльск дe ядeрнa iндустрiя…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729822 вiд 2025-08-31 19:35:14

Пепс, та тут же не про правоту-не правоту.
А про першопричини війни.

А шо там буткєвічь, до речі? Всрався трохи?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729821 вiд 2025-08-31 19:34:10

Старі пердуни обговорюють тусу 20 річної давності і хто був не правий)))).
Узбагойиєсь.
Сходіть до уролога краще)
Бггг)

А, URолог теж з вами?. Тоді ок.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729820 вiд 2025-08-31 19:31:12

Перфект, сходи-но смоктани хуйця на пару з Батиєм у своїх улюблених кацапів, ну і у мертвого сайту.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729819 вiд 2025-08-31 19:27:55

Так, військові жаліються, що вони вже 2 роки вибивають ппо в криму, але за тиждень-два на тому ж місці працює вже інше. Звичайно, там якийсь відсоток макетів, але все рівно не зрозуміла здатність кацапів так швидко заміщати втрачену

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729818 вiд 2025-08-31 19:27:54

Aнeкдoт дня - Vichny i aдeквaтнiсть :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729817 вiд 2025-08-31 19:27:26

Batyj
Ти не знаєш що буде завтра, чи сьогодні вночі. Поки що знищили радар, отже є можливість нанести ефективний удар. Зеленський тільки що сказав що будуть «діп страйки».

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729816 вiд 2025-08-31 19:27:00

ааа, Гаффер то был. С подругой..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729815 вiд 2025-08-31 19:25:21

в кафешке был не KIO. Какое-то короткое английское слово..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729814 вiд 2025-08-31 19:23:13

2 Enot
№ 1729808
ты тупой или прикидуешься? Седня выбили ПВО, а завтра устроиди налет на военно-морскую базу = эьто так не работает. Седня выбили, ночью новое подтянули.. ПВО выбивается первой волной налета, чтобы обезопасить ьосновные силы, которые нанесут основной удар.
Просто выбивать ПВО дорогими ракетами - работа на публику.. как и вся деятельность бригады 95 квартала..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729813 вiд 2025-08-31 19:21:24

yagshamash
№ 1729812

А до чого тут КІО (Ігор) взагалі?))))
Олексо, ти вже їбанув трохи чогось слабоалкогольного, чи шо ;)
Ну почитай трохи контекст чи що


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.