LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748896 вiд 2026-05-30 20:01:57Пєрвий тайм ми уже аттошнілі. Гуд, все йде за планом. Йобані шейхи, їхні огидні фанати та кацап нехай смокчуть хуя.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748895 вiд 2026-05-30 19:57:19А це ому що сцака довго дрочило там, тягнучи час
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748894 вiд 2026-05-30 19:56:20оце вперше бачу, шоб суддя не дав кутовий подать, і свиснув кінець тайму
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748893 вiд 2026-05-30 19:56:13Дякую всім хто пояснив за воротаря. Бля, я знав шо нонейм кацап у них в основі, але думав шо для екзотики, а тут хуяк - в фіналі ЛЧ, ну пиздець
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748892 вiд 2026-05-30 19:53:02мабуть позиція воротаря не дуже турбує шейхів. Іноді випускають взагалі колишнього четвертого, Тенаса..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748891 вiд 2026-05-30 19:48:55LAZY № 1748888 сидячи в автобусі? їм щастить, що Париж поки що грає в «кожен сам за себе.»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748890 вiд 2026-05-30 19:47:5925 ПСЖ року почало переглядати контракти. Донарума не погодився зі зменшенням суми, пішов до Сіті. Нових дешевих немає. Грають ті, хто лишився..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748889 вiд 2026-05-30 19:46:52Vichny № 1748882 ахуєнний в футбольному плані кацап - то оксюморон.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748888 вiд 2026-05-30 19:46:22Які в сраку андердоги? Вони грають в своєму прагматичному стилі.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748887 вiд 2026-05-30 19:45:42*тим
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748886 вiд 2026-05-30 19:45:30У Арса надто багато поваги до Парижу. Забили - то добре, але весь матч грати, як андердоги? Ну така собі ідея.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748885 вiд 2026-05-30 19:41:282 Vichny№ 1748876Кацапа хотіли випіздити, але він вчепився як кліщ і з Парижу ні в яку не хтів кудись їхати. Ну його і залишили. Мабуть не сильно хотіли позбутися, підари арабські більше брехали про це Забарному, щоб перейшов. Ну наш додік і повірив. Потім основний голкіпер травмувався, почали ставити кацапа і так воно і продовжилось. Тім більше що там особливо рятувати, в тій лізі фермерів.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748884 вiд 2026-05-30 19:41:22А японці так взагалі в екстазі!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748883 вiд 2026-05-30 19:37:39Індуси та китайці мабуть у захваті від такого фіналу поки що.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748882 вiд 2026-05-30 19:36:07Я не слідкую за європейським футболом, тож скажіть мені - той кацап, він шо реально охуєнний в футбольному плані? Якщо ні, то якого хуя його ставлять, блядь?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748881 вiд 2026-05-30 19:30:06klirik № 1748879 я вимагаю повторення!!!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748880 вiд 2026-05-30 19:29:59О, кацапа вбили. Ніжками дригає. Маркіньос, здається, ні?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748879 вiд 2026-05-30 19:28:58Кацапа переїбали
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748878 вiд 2026-05-30 19:28:32«кулінг брейк» придумали щоб як в нхл-нба-і т. п. час на показ реклами?
Kaizer( 678yui) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748877 вiд 2026-05-30 19:19:02Battу, Дякую
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748876 вiд 2026-05-30 19:18:57Включив футбол, ттупим виразом їбальника кацапа задоволений. Не задоволений хіба тим фактом - шо там робить кацап ура взагалі, схуялі він в основі? Пизділи ж в інтернетах шо куплять Забарного і цю кацапську хуйню як не продадуть, так в оренду віддадуть. Тож шо за хуйня відбувається? Де в цій арабській іграшці воротарі?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748875 вiд 2026-05-30 19:16:402 sk№ 1748873Ніхуя не «уг», а напружений тріллер! Детектив в англійському стилі.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748874 вiд 2026-05-30 19:14:28моделі, якщо можна так сказати - Платинум та Срібна прохолода..
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748873 вiд 2026-05-30 19:12:08воно ж тепер буде уг 1-0 до кінцяале ж давайте 10-0. щоб всі команди зрозуміли що мати хуйлостанця в складі - портить карму на 10 років наперед!!!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748872 вiд 2026-05-30 19:11:40там має бути звичайна металева гвинтова кришечка..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748871 вiд 2026-05-30 19:11:18Хуйлониш навіть руки не підняв, але на колінах гарно стояв)))
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748870 вiд 2026-05-30 19:09:09Краще б Хавертц в лобєшнік зарядив кцпу, але і так непогано вийшло :-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748869 вiд 2026-05-30 19:08:27перший пійшов..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748868 вiд 2026-05-30 19:08:01Гол!!!!! Підар, виймай!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748867 вiд 2026-05-30 19:07:48Тобто Сабо, сорян
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748866 вiд 2026-05-30 19:07:45Kaizer № 1748858 Э и така. змінили дизайн пляшок..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748865 вiд 2026-05-30 19:07:17А, Йожеф Сало ще!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748864 вiд 2026-05-30 19:06:41Ну, пару всесвітньо відомих мадяр і Вася Рац.Не тягне на топ світова футбольну націю
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748863 вiд 2026-05-30 19:04:35Ссука, патлате кацапське уйобіщє бісить.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748862 вiд 2026-05-30 19:03:44«Ференц Пушкаш, народжений 1 квітня 1927 року в Будапешті, відзначився своєю геніальністю, силою удару, стратегічністю та приголомшливим розумом. Він став одним із найвеличніших нападників усіх часів, здобувши славу своїми неймовірними навичками у грі. Пушкаш виступав за угорську збірну, з якою у 1952 році здобув одне з найвищих досягнень спортсменів –» золото "Олімпійських ігор. Він також відродився в Іспанії, де його кликали «Галопуючим майором» чи «Панчо» — кругленький, але блискавичний форвард, який забив 242 голи за «Реал Мадрид» у 262 матчах. Пушкаш поєднував у собі войовничість угорського бійця з елегантністю… Вікіпедія
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748861 вiд 2026-05-30 18:56:27Лайош Детарі. Ось і весь угорський футбол.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748860 вiд 2026-05-30 18:48:04Та нунах, «топ світова футб нація», їбанись
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748859 вiд 2026-05-30 18:31:19футболу 2004 за пару днів до офіційного вступу угорщини в єс на цьому стадіоні (ну тобто на цьому ж місці) - угорці грали товарняк з бразілами. і я там бувна той момент угорці були єдиною футб країною у світі у яких «лічка» була позитивна проти бразіл :)потім той стадіон знесли «в нуль» і збудували стадіо що назвали «пушкашем»до речі. ми тут про гени індусів і їх схильності до футболу тут недавно обговорювалиа от мад'яри були топ світовою футб нацією… поки їх до себе совок не взяв у свою, так би мовити «зону інтересів». теж цікавий феноменякщо порахувати гравців дк часів ссср, то ну дууже великий % буде, саме з «тих» країв…а зараз - «всьо» …
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748858 вiд 2026-05-30 18:20:04Скaжiть, чи e «Хoртiцa» бeз дoзaтoру? Сьoгoднi прийiхaв дo пeрeвiззникiв i взяв вoдку. Гoтуюсь дo ЛЧ з друзями i бaчу бутилкa бeз дoзaтoру. Цe пaливo? Дo цьoгo пoкупaв пoтихeньку, «Хлiбний Дaр» чaстiшe. I вжe звик дo дoзaтoрiв. I oсь тскe питсння сьoгoднi.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748857 вiд 2026-05-30 18:04:24Якийсь жопний фінал ЛЧ: ПСЖопа проти Арс-аналу.