🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 533.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729732 вiд 2025-08-30 23:24:04

Саша Білий - український націоналіст. За це його вбили аґенти кацапів. Так, як Фаріон і Парубія. Вони полюють на знакових постатей націоналізму. Невже це не очевидно? Так само вбивали Коновальця, Ребета і Бандеру. І Петлюру теж. Бо вони знакові постаті.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729731 вiд 2025-08-30 23:18:33

yagshamash
№ 1729728
---
Ну чого тут Саша Білий? Хто це такий?

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729730 вiд 2025-08-30 23:15:07

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1729727
ну контр-розвідка ж не так працює
підготувати вбивство - це ж купа «роботи» …
десь все це повинно вспливти на «радарах» у сбу…
тут потрібно аналітиків послухати…
приватна охорона для когось - це або топ-рівень людини, або «підписка» під те що контр-розвідка не контролює що може відбуватись навколо людини…
складна тема. не хочу з «дивана» щось писати з цього пиводу…
були у нас випадки між 2014 і 2019 коли вбивали в києві людей з рус паспортом, що звалили з хуйлостану…
був же епізод коли моссад (???) вивіз з україни когось, навіть через кордон перевіз…

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729729 вiд 2025-08-30 23:14:01

Шо там з Трампом? Пепсі з Вічним напряглися! В яку сторону ящик з вином їде?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729728 вiд 2025-08-30 23:12:22

Бля, як це так, що люди, як Андрій, ходять без охорони? Він спікер парламенту! Чому нема державної охорони? Чому він не мав зброї? Що за хуйня? Стерненко мав ножа і вбив підараса, а потім роками доводив щось у судах. Я хуїю. Бля, так не може бути. Саша Білий, Іра Фаріон, Андрій Парубій, це лише відомі всім. Кому тепер берегтися? Олегові Тягнибокові, Віталієві Кличкові? Петро і Віктор (той що Пасічник) мають охорону, сподіваюся?

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729727 вiд 2025-08-30 23:07:34

2 sk
№ 1729726
Кожного депутата під конвоєм водити?

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729726 вiд 2025-08-30 22:49:39

про парубія - повний підпиздець…
під час війни - питання до контр-розвідки, хто і чому провтикав…
нам радісно читати новини про те що колаборантів «на тій стороні» відмінусовано… але ж підараси працюють і на нашій території…

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729725 вiд 2025-08-30 22:40:07

теніс
потрібно завжди боятись «ноунейм» чешок що далеко по сітці заходять…
хуяк-хуяк… а вони й слем виграти можуть…
зараз вондрушева-керйчикова-мухова зайшли…
марта привчила нас що може видати сенсацію і програти комусь з топ-100+
так що спостерігаємо…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729724 вiд 2025-08-30 22:24:52

Вокса, у Стерненка є охорона, бо на нього було чотири замахи.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729723 вiд 2025-08-30 22:23:24

Теніс, Марта вийшла до 4 кола (1/8), але, як завжди, через дупу. Валідол. Окей, що пройшла. Наступна чешка Мухова. Ця не пробачить, якщо Марта знову тупитиме. Сьогодні у першому сеті мала 4 брейк пойнти, жодного не реалізувала. Натомість віддала свою подачу по тому, як провадила 40 0!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729722 вiд 2025-08-30 22:15:20

«Андрій Парубій звертався з заявою про надання йому охорони, але отримав відмову. “Київ 24”»

а у Стерненка охорона є

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729721 вiд 2025-08-30 20:55:00

Посол Сейму це теж не українське слово

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729720 вiд 2025-08-30 20:38:09

LAZY
№ 1729719
----
парламент тут слід виключити з цього списка.

Мені не подобаються ті іноземні і російські слова, що прийшли в українську мову саме через російську, і замінили слова, які вже там в українській мові вже існували і вживалися. Не один рік.

Прикладів багато.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729719 вiд 2025-08-30 20:30:08

Слова 'депутат', 'парламент' і 'фракція' кацапськими словами аж ніяк не є, на щастя.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729718 вiд 2025-08-30 19:35:35

yagshamash
№ 1729717
-----
Так мені взагалі слово депутат не подобалося, це не українське слово, а російське - Депутат Державной Думы 1907 года.

Народный депутат теж походження совецьке, бо як ти памятаєш булы рабочие и крестьянские депутаты советов. Потім стало народные депутаты.

З сучасного парламентаризму в Галичині українською мовою було посол до Державної Ради - парляменту у Відні. Також не було слова парламентська фракція - теж з російсько-совецької історії прийшло.
Замість фракції в Українській мові існувало слово клуб. Клуб такої то партії, чи русинсько-український клуб у Галицькому сеймі.

Але це історичні нюанси. У нас в Конституції України для депутатів до Верховної Ради виписаний окремий термін Народний депутат України. Є статус нар. депутата. Короче це термін. от і все.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729717 вiд 2025-08-30 19:11:32

Olma Народний депутат звучить пафосно. Совкова вигадка, представник народу. Всі ці єфремови, івшки з гуренками називали себе народними. А у Франції чомусь просто депутати у Національній асамблеї. У Британії MP Member of Parliament, тобто член парламенту. І жодної патетики. В Україні теж має бути просто депутат парламенту. А вже народний він чи антинародний визначить НАБУ :)))

IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729716 вiд 2025-08-30 18:51:26

То LAZY
№ 1729709 вiд 2025-08-30 16:21:02
Он, насколько я знаю активно работал в комитете по оборонной промышленности и небезуспешно…

IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729715 вiд 2025-08-30 18:50:16

Неоднозначный человек, но главное - он патриот Украины.
Вечная память!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729714 вiд 2025-08-30 17:59:19

Парубій. Світла пам "ять!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729713 вiд 2025-08-30 17:25:45

депутатів різних рівнів багато. Але якщо депутат до Верховної Ради, до парламенту, то в Україні заведеноо писати - народний депутат, нардеп (народний тут виступає як національний).

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729712 вiд 2025-08-30 16:25:05

Попереднє до LAZY

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729711 вiд 2025-08-30 16:24:34

Депутат від Європейської Солідарності

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729710 вiд 2025-08-30 16:22:06

Пам'ять і честь.
Дуже недооцінена особистість в нашій політиці

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729709 вiд 2025-08-30 16:21:02

А чим він займався останні роки? Якось я про нього давно ніде не бачив. До сьогодні от, бля

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729708 вiд 2025-08-30 16:11:13

Він був крутий і правильний дядько…RIP.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729707 вiд 2025-08-30 15:45:17

денаціфікація по-кацапськи..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729706 вiд 2025-08-30 14:53:02

Парубія завжди вважав порядною людиною. Рідкість серед сучасних політиків. Земля пухом.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729705 вiд 2025-08-30 14:38:28

Кацапи знищують націоналістів - дух нації. Сподіваються перестріляти еліту, а решта злякаються. Вони тупі довбойоби, бо цього ніколи не буде. На місце Парубія стане ще 100. На місце Фаріон - ще 1000.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729704 вiд 2025-08-30 13:46:17

Яскрава і світла була людина, в політиці таких одиниці. Парубію вічна пам'ять, а москалям - смерть.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729703 вiд 2025-08-30 13:42:46

Війна триває… Світла пам'ять!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729702 вiд 2025-08-30 12:42:32

Пиздець, блядь…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729701 вiд 2025-08-30 12:34:19

Пишуть, у Львові застрелено Парубія:

https://lb.ua/society/2025/08/30/693812_lvovi_vbili_andriya_parubiya.html

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729700 вiд 2025-08-30 10:45:26

А шо, може PEPSI ще не програв? :)

https://t.me/voynareal/121211

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729699 вiд 2025-08-30 10:15:05

А от братам-унітазникам у цій ситуації пєсда, бо вони безнадійно відстали від плину часу.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729698 вiд 2025-08-30 10:13:13

Інша справа, що у татарина мабуть чимало вільних грошей, які він за нинішніх умов не хоче вкладати в Україні.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729697 вiд 2025-08-30 10:05:15

Модель працюватиме за умови, що цих бразилів регулярно бачитимуть у міжнародних матчах, причому бажано з сильними командами. Приїздити на них дивитися у ЧУ ніхто не буде.

Ну і, звичайно, завжди є ризик, що бразили створять у команді свою мафію та підімнуть під себе всіх інших (особливо якщо немає авторитетного місцевого пахана на кшталт Ярмоли чи Стєпанєнги).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729696 вiд 2025-08-30 09:42:06

Enot
№ 1729695
-----
Сюр, звісно. Але налагодив бізнес-модель таки Ахметов. Це ж треба усим цим бразілам до звичайної зарплати додавати «сєвєрниє, чернобильские, боєвиє» та інші бенефіти, які пов'язані з війною в Україні.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729695 вiд 2025-08-30 09:36:17

Донецкий «Шахтёр» подписал очередных латиноамериканского талантов. Полузащитник «Флуминенсе» Исак заключил 5-летний контракт с «горняками». Сумма трансфера составила порядка 10 млн евро. Также «горняки» подписали форварда Луку Мейреллиша, за него они отдали около 12 млн евро.

Исак дебютировал за основную команду «Флуминенсе» только в 2024 году. Всего на счету 19-летнего бразильца 12 игр за клуб. Ранее он привлекался к тренировочным сборам с молодёжной сборной Бразилии, но так и не провёл ни одного матча.

Мейреллиш провел 17 игр за основной состав «Сантоса» 17 игр, в которых забитыми мячами не отметился

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729694 вiд 2025-08-30 09:08:22

Ваната без бороди в Іспаніі зняли на відео «Обрили уже» (с)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729693 вiд 2025-08-30 08:42:16

Lazy

? si=VwGRj5JLAJlJJO1o

Ґрімсбі. Там є і Трумп.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.