Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729612 вiд 2025-08-29 13:52:01PEPSI В Україні такі само суди
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729611 вiд 2025-08-29 13:47:31Надпись на медали «Патриот Владимир Путин», текст справа: «Ненавидимый НАТО, любимый народами».
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729610 вiд 2025-08-29 13:45:11толерастична Німеччина, та і Європа загалом не повинні існувати. Вони нежиттєздатні. Інстинкт самозбереження відсутній повністю. Така радість була, коли Німеччина наважилась і закрила NPD (партія відкритих нацистів), нацистське Радіо Адольф Лайф, Раша Тудей, праворадикальний журнал Compact, та іншу бридоту. Тепер суд зняв заборону і відновив роботу журналу Compact. І журнал Compact тут же випустив статтю і медаль во славу Путіна. Йшов серпень 20025 року… Суки і бляді. Текст статті: Он враг Запада, днем и ночью они натравливают на него: Владимир Путин. Поскольку российский патриот противостоит военным авантюристам НАТО, их ненависть не знает границ. Достаточный повод для нас, чтобы удостоить Путина новой серебряной медалью. Это предприятие не без риска даже для COMPACT, но мы не дадимся запугать в нашем стремлении к свободе народов. Посмотрите на эту прекрасную вещь здесь и закажите ее еще сегодня! Не проходит и дня без новых страшилок о российском президенте: Путин якобы стоит за терактом на «Северный поток-2» (между тем даже последняя «спящая овца» знает: это были американцы!), он якобы манипулирует выборами в США и Германии или дестабилизирует нашу внутреннюю политику. Хотя правящие политики и сами прекрасно справляются с этой задачей. Путин якобы стоит и за антизелеными наклейками в бранденбургских деревнях, а когда в лесах вокруг Лейпцига крадут черемшу, качественная пресса ФРГ тоже не гнушается обвинять в этом главу российского государства. Одним словом, он — страшилище просвещенного Запада. И поэтому COMPACT придумал особую форму награды. Для патриотов Владимир Путин, в конце концов, является носителем надежды: он защищает христианские ценности, противостоит радужным фантазиям и стремится к суверенной родине, которая утверждает себя в многополярном мировом порядке, а не подчиняется единой линии. При этом Путин открыт для мира и ищет компромисс с Дональдом Трампом, несмотря на всю агрессию со стороны федерального правительства, он по-прежнему протягивает руку Германии. Незабываемыми остаются картины, когда Путин в 2001 году выступал на немецком языке перед Бундестагом — тогда еще под бурные аплодисменты. Как меняются времена. Для нас ясно: этот человек заслуживает серебряную медаль. Закажите эту ценную вещь еще сегодня, потому что можно с уверенностью предположить, что истеблишмент будет пытаться каким-либо образом помешать ее продаже. Но мы остаемся непоколебимыми, COMPACT не боится. Медаль:
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729609 вiд 2025-08-29 13:38:38
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729608 вiд 2025-08-29 13:38:2220 млн за Ваната? трохи в ахуї. ну Мічел серйозна людина, може таки бачить потенціал. він вміє працювати з довбограями.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729607 вiд 2025-08-29 13:36:44Orest Dniprovskiy № 1729598 вiд 2025-08-29 11:25:23 Моур звільнився. Нікому не треба? ------------------------- Нікому. Я вже писав тут років 5 назад - цей шарлатан Містер Намба Ван викачає гроші з топ клубів, потім його скрізь виженуть, пососе бабла у середнячків і потім закінчить у якомусь галатасараї чи газіантепспорі. І звідти теж виженуть.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729606 вiд 2025-08-29 13:26:04У чучуркєса всі фінансові операції здійснюються вночі під столом на конспіративній квартирі - щоб ніхто не здогадався.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729605 вiд 2025-08-29 12:59:50ПлатіЖки, клята автозаміна
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729604 вiд 2025-08-29 12:59:01Ні, це той Романо отримав копію платівки по факсу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729603 вiд 2025-08-29 12:40:34Сьогодні вночі «Динамо» отримало від «Жирони» суму компенсації за трансфер Ваната, — Фабріціо Романо https://dynamo.kiev.ua/uk/news/692865-sohodni-vnochi-dynamo-otrymalo-vid-zhyrony-sumu-kompensatsii-za-transfer-vanata-fabritsio-romano ---- «Две погасшие свєчі ярко вспихнулі вночі» Це типа передоплату перекинули чи як?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729602 вiд 2025-08-29 11:40:05Війна і всі нещастя, які вона принесла Україні і українцям впливають на футбол, і ДК. Нема жодного сумніву.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729601 вiд 2025-08-29 11:31:06Я не дивився вчорашній матч, читав стрім коментарів на Обсилфі. Але пару слів щодо загальної обстанівки в ДК Вчорашній інцидент з Шапаренком, коли він вийшов на поле з цяцькою-браслетом у відповідальному ЄК матчі, показує, що керівництво ДК не може налагодити нормальний професійний клімат і в команді вже багато років У ДК завжди якісь крайнощі. Або за штрафи за якусь хуйню дрібну карали нещадно - У роздягальні ДК замість плаката з написом Belive (як у серіалі Ted Lasso) висів цілий карний кодекс УРСР зі списком проступків і гроших штрафів. Тепер така елементарщина зірвала заміну в потрібний період. Шапаренко - гламураст знайшовся. (Так оригінальний гламураст він у футболі майже GOAT!) І скажу ще одну мислю. Шовковський як тренер НЕ годиться. - Чому? - Та тому що він крім ДК (і збірної України) нічого не бачив. Він не грав і не тренував в жодному іншому клубі. А це не дає йому ніяких плюсів як тренеру, тим паче для такої відповідальної посади. Для того щоб стати успішним і прогресувати, треба аналізувати, треба щоб в голові був аналіз. Щоб проаналізувати щось треба порівнювати щось і з чимось, і конфронтувати. Теза - антитеза- і наступає діалектичне зняття - синтеза. У СаШо нема передумов для такого вдосконалення. Поясню на прикладі. Ребров чому успішний тренер? Та тому що він свого часу грав в Горловці, в ДК, в збУ, в Тотенгемі, в Фенербахче, в Рубіні. Як тренер стартував помічником того амбітного чувака в Рубіні, і тільки потім був помічником у Блохіна. Ребров міг порівняти, міг почути людей з інших систем подивитися як там працюють клуби… У Шовковського нема навіть 10ї частини того потрібного різнопланового досвіду, який би дав йому як тренеру ту необхідну якість. І
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729600 вiд 2025-08-29 11:29:52В Ковалівку хай спробує
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729599 вiд 2025-08-29 11:29:52В Ковалівку хай спробує
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729598 вiд 2025-08-29 11:25:23Моур звільнився. Нікому не треба?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729597 вiд 2025-08-29 11:08:24Ванат - це був форвард пристойного рівня для ЧУ. Тепер такого форварда нема (?) - є малозрозумілі Герреро та Пономаренко.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729596 вiд 2025-08-29 11:06:52LAZY № 1729582 про їбучий пафос. та і про обстріли міг би сказати, але не ліпити їх, як відмазку.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729595 вiд 2025-08-29 10:59:23Якщо з ЛЧ пролетіли то на хуй потрібен Ванат? Якби грали в ЛЧ, його ціна б росла, можливо. А так - ні, треба дійсно встигнути виручити за нього хоча б щось. А на його місце треба молодь нагрівати. Нижче зони Ліги Конференцій Динамо не опиниться, а так і за чемпіонство можна поборотися, у кротів теж все не дуже гарно.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729594 вiд 2025-08-29 10:56:57Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1729593 А яка була позиція Ваната? Слабкий, але швидкий форвард? Ну так Торреса купили. Учора якось без Ваната, Шапи та Бражка грали, і було не гірше ніж з ними. Не краще, так, але точно не гірше.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729593 вiд 2025-08-29 10:34:21Щодо продажу Ваната, то чучуркєс вже продав Бущана, і залишився з діркою від жопи на воротах. Хто гратиме на позиції Ваната - про це хтось міркував, перш ніж загребти бабло?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729592 вiд 2025-08-29 10:29:40Буде смішно, якщо Кайрат переможе Пафос В Монако прошла жеребьевка общего этапа Лиги Чемпионов сезона-2025/26, по итогам которой определились соперники «Кайрата» на этой стадии турнира, сообщает Sports. kz. В основном раунде казахстанский клуб проведет восемь матчей: четыре — дома, четыре — в гостях. Его соперниками в Алматы станут — испанский «Реал», бельгийский «Брюгге», греческий «Олимпиакос» и кипрский «Пафос», на выезде — итальянский «Интер», английский «Арсенал», португальский «Спортинг» и датский «Копенгаген».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729591 вiд 2025-08-29 10:28:52Щодо тренера, то існує давній принцип: тримати дурня до зими.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729590 вiд 2025-08-29 10:25:27Гол красивий, але випадковий. Гравці рівня Андрієвського таке раз за карʼєру забивають.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729589 вiд 2025-08-29 09:14:14До того ж андрієвськи забив не кому небудь, а Де Хеа. А де хеа кіпер якісний, тягнув непрості мячі у обох поєдинках.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729588 вiд 2025-08-29 09:10:33PEPSI (Merkury) № 1729587 зaхист спaв… a Aндрiєвський спрaвдi зaбив крaсeнь…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729587 вiд 2025-08-29 08:45:39До брейдабліків, до мишей. Ну нічого. 31 серпня все покаже. Мегасупергол андрієвського фіорентині всі вже бачили? Хороша школа, дякуємо!
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729586 вiд 2025-08-29 08:07:35LAZY № 1729584 А чому ти мовчиш про успіхі Жопаріма у Грімсбі?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729585 вiд 2025-08-29 07:22:16LAZY № 1729581 вiд 2025-08-29 01:42:43 Як це нема? А Брейдаблік? А Цельє? КуПС?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729584 вiд 2025-08-29 02:07:59Ну шо? Як відімость?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729583 вiд 2025-08-29 01:55:17? Визначилися усі потенційні суперник Динамо і Шахтаря в основному етапі ЛК Дві українські комнади гратимуть в етапі Ліги. Шахтар при жеребкуванні фігуруватиме у першому кошику, Динамо - у другому. ? Кожна з команд отримає по одному супернику з кожного кошика, в тому числі - зі свого. Між собою Шахтар та Динамо на етапі Ліги зіграти не можуть. ❗️Склад учасників основного етапу ЛК (потенційні суперники Шахтаря і Динамо): 1️⃣КОШИК 1: Фіорентина, АЗ, Шахтар, Слован, Рапід (Відень), Легія. 2️⃣КОШИК 2: Спарта, Динамо, Крістал Пелас, Лех, Райо Вальєкано, Шемрок Роверс. 3️⃣КОШИК 3: Омонія, Майнц, Страсбур, Ягеллонія, Цельє, Рієка. 4️⃣КОШИК 4: Зрінські, Лінкольн Ред Імпс, КуПС, АЕК (Афіни), Абердін, Дріта. 5️⃣КОШИК 5: Брейдаблік, Сігма, Самсунспор, Ракув, АЕК (Ларнака), Шкендія. 6️⃣КОШИК 6: Геккен, Лозанна, Університатя Крайова, Хамрун Спартанс, Ноа, Шелбурн. ? Жеребкування відбудеться 29.08.2025 о 14:00. Перший тур основного етапу - 2-го жовтня.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729582 вiд 2025-08-29 01:50:20VVV № 1729575 вiд 2025-08-29 01:24:10 Шовковський таке пиздить, що просто соромно. … Я раніше думав, що він інтелектуал, гарний типаж для тренера, але, здається, він просто млявий сумний П'єро-аутист. Але що він саме не так сказав сьогодні? Про атаки кацапів та жертви? І що гравці мають із цим всім багажем у голові грати? І що тут не так?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729581 вiд 2025-08-29 01:42:43На ЛК може й можливо було б замахнутись цього року, га? Динамо навряд чи, а Шахтар може й можливо? Там ніби немає реальних потужних big guns цього року?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729580 вiд 2025-08-29 01:38:22З Ліги Європи туди теж спустились команди, серед яких Динамо явно не найслабше, чого тільки гібралтарські Ред Імпс варті, цікаво було б зіграти з ними. Перемоги над фарерцями в ЛЧ, вірменами в ЛЄ і два відльоти без шансів від Црвени Звєзди та Браги і привіт ЛК у Гібралтарі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729579 вiд 2025-08-29 01:36:45Єбать райовалєкано єбать!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729578 вiд 2025-08-29 01:32:34Ліга Конференцій в цьому році взагалі без явних фаворитів - Фіорентина, Райо Вальєкано, Крістал Пелас, Страсбург, Майнц звичайно трохи сильніші за інших, але це не Челсі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729577 вiд 2025-08-29 01:25:56Сорі за літерки, на тел якось щось не то княпається іноді)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729576 вiд 2025-08-29 01:24:55Боять, та скільки можна вчитися? Йому вде піісяшка є? У скільки років Нагельсманн чи інші там єврочуваки тренувати почали? А Мтуріньо? Казали що він взагалі перекладач. То може шанс для Динамо - Еміль Карась чи Спірідон?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729575 вiд 2025-08-29 01:24:10Шовковський таке пиздить, що просто соромно.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729574 вiд 2025-08-29 01:20:132 Starik№ 1729564А як на мене гравці не такі вже й погані. А от тренера немає. Є тренер-учень панятьпрастіть, досвіду немає, хлопчик вчиться. Чому іграшкою для навчання Линамо, а не якась першолігова команда - ось це питання. ВВЛ починав у першій лізі з Дніпром.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729573 вiд 2025-08-29 01:19:18LAZY № 1729568 вiд 2025-08-29 01:01:08 Це так.. Не можу собі уявити шапаренка, брашка і ваната щоб так робили