LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729572 вiд 2025-08-29 01:15:41Starik (Україна, Київ) № 1729571 Ну в штангу раптовим ударом красиво вгатив. Чому блядь Динамо не засилає скаутів у Бразилію? Невже навіть на це грошей немає?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729571 вiд 2025-08-29 01:06:55LAZY № 1729568 так, він відпрацював дуже добре на захист, фізики вистачило. Але у нападі у нього було забагато браку, як взагалі у обох команд в тому протистоянні. Красиво, але не дуже ефективно.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729570 вiд 2025-08-29 01:03:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1729566 ні, до чого тут тренер. Цього разу відпочивали тиждень та виглядали пристойно. Але ж всі грають на три-чотири дні. Кроти грали в однаковому календарі, а бігали краще. У нас не всі здохлі, навіть Буя бігав, але є частина гравців яка не може чи не хоче. І заміни їм немає, а далі вже немає мотивації бігати.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729569 вiд 2025-08-29 01:02:23Михавко зараз найсвітліша пляма. А його помилки лише підкреслюють перформанс інших. Хоча, рук не опускається.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729568 вiд 2025-08-29 01:01:08Vichny № 1729553 вiд 2025-08-29 00:27:04 Бля, як ви тих кротобразил розрізняєте? … Коли я побачив, як на 90 хвилині пацанчик Кевін, лівий атакувальний вінгер, у відчайдушному подкаті вигрібає м'яч біля воріт на правому фланзі свого захисту - я зрозумів, що ці пацани заслуговують на респект.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729567 вiд 2025-08-29 00:59:37Та збори ті були хуй зна коли вже
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729566 вiд 2025-08-29 00:54:11Щодо фізики, то вся команда демонструє її відсутність. Може молодий перспективний тренер перевантажив на зборах, хз.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729565 вiд 2025-08-29 00:49:57Ох, не знвю, я може не уважно дивився, але мені здалося що Михавко - ще той клоун
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729564 вiд 2025-08-29 00:47:10Vichny № 1729559 а шо можна зробити? вже нічого. Рівень Герреро вже побачили сьогодні, немає фізики. Ще є джокер Торрес, але він мабуть травматичний як Циган. Ярмола все, але хоча б без травм, тьфу*3. Буя зараз мабуть наш найкращий гравець, і це лякає. Михавко - моя надія, але це не стрижень команди. Волощин, Дубінчак, Вічаренко - рівень ЧУ, інколи можуть дати більше. Воротаря немає, навіть НЕМАЄ! Тренер є, але він не грає. Набагато гірше те, що він не покупає і в результаті не будує, просто грає в покер без прикупу :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729563 вiд 2025-08-29 00:43:05Йобаний дибіл з мертвим сайтом навіть не розуміє стьобу. Не дано.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729562 вiд 2025-08-29 00:38:47LAZY № 1729560 так, але по правилах
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729561 вiд 2025-08-29 00:38:47A meta-analysis published in The Association Between Intelligence and Face Processing Abilities found a small but significant positive correlation between intelligence and specific face processing skills. Face perception: (the ability to recognize familiar faces and perceive identity from faces) showed a moderate correlation (r=0.42 ). Face memory: (the ability to remember new faces) showed a weaker correlation (r=0.26 ). Face detection: (the simple ability to detect a face) showed the weakest correlation (r=0.20 ). :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729560 вiд 2025-08-29 00:37:30Прикольний момент, двобій киперів на останній секунді
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729559 вiд 2025-08-29 00:36:56Два клуби на конферкнції. Хз що треба зробити Динамо щоб припинити сосати
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729558 вiд 2025-08-29 00:35:20Бебех окротивився, це так, але не зміг їм наврочити. Євроочко сьогодні неймовірно збільшилося. Та хай краще теж навантажені будуть, як і ми.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729557 вiд 2025-08-29 00:31:21Vichny № 1729556 добре
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729556 вiд 2025-08-29 00:30:26Starik (Україна, Київ) № 1729554 вiд 2025-08-29 00:28:54 О, ну то давай ближче до дня (ще б дожити) зконтактуємось і вип'єм свіжого Оболонського на ОА
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729555 вiд 2025-08-29 00:29:49розрізняєте? а хтось намагався? :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729554 вiд 2025-08-29 00:28:54Vichny № 1729552 буду :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729553 вiд 2025-08-29 00:27:04Бля, як ви тих кротобразил розрізняєте?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729552 вiд 2025-08-29 00:24:08Starik (Україна, Київ) № 1729546 вiд 2025-08-28 23:56:32 Приходь тоді 13.09 на ОА ;)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729551 вiд 2025-08-29 00:22:23Що не так, нормальний коментар, бразильці об'єктивно якісні. Після ДК-буратин приємно спостерігати, як працюють з м'ячем.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729550 вiд 2025-08-29 00:14:212 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1729549Та ладно. Реально хороші молоді бразилокроти.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729549 вiд 2025-08-29 00:10:06Підарокомент потужно вилизує у кротівні. Мабуть йому ахмєтка доплачує за глибокий масаж простати.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729548 вiд 2025-08-29 00:03:52Pryvyd Zamku № 1729547 +100500 Але хоч би у першому бігали, як кроти у другому :)
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729547 вiд 2025-08-28 23:59:442 Starik№ 1729543Бігати в другому таймі - це кляте наслідство лобанізма-зеленізма! В Динамо воно преодолєно!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729546 вiд 2025-08-28 23:56:32Vichny № 1729542 тут немає смайлів, але ти мабуть зрозумів правильно :)) ти правильно зрозумів, що навіть пенсіонери обіграють тебе у футбол. і це не тому що ти з Оболоні, я там живу також, до речі. Це тому що попіл ДК стукає у наших серцях :))
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729545 вiд 2025-08-28 23:53:41А як вони в екстратаймах бігатимуть, то взагалі буде диво :)
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729544 вiд 2025-08-28 23:53:362 Voxa№ 1729529а шо лівого? тупо вʼїбав сзаду по нозі
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729543 вiд 2025-08-28 23:48:02Що дійсно засмучує, це те, що наприкінці матчу кроти та сировари грають так швидко, як ДК на початку першого тайму :(
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729542 вiд 2025-08-28 23:46:36А Vichny тут яуим боком? Я не збираюсь грати з Динамо, шкода мені їх :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729541 вiд 2025-08-28 23:44:28VVV № 1729540 ну не знаю, я не Суркіс. навіть якщо за ДК будуть грати Batyj, я та Valeriy я буду обговорювати дальню ногу :) Маю надію, наша команда обіграє PEPSI, а Vichny й поготів :)))
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729540 вiд 2025-08-28 23:40:48Starik (Україна, Київ) № 1729537 сумно вже те, що ми обговорюємо таких гравців Динамо.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729539 вiд 2025-08-28 23:39:57Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1729532 пионерлагерь detected :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729538 вiд 2025-08-28 23:38:24Ето другойє. На таврі зрозуміло що і зрозуміло для чого. А татухи - вони ж з виєбонами і преиензією - теусти там якісь розумні, картинки загадкові, символи, інше хуйо-майо
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729537 вiд 2025-08-28 23:38:10VVV № 1729528 Ми точно про Михавка, а не про Піхальонка? Там є куди прогресувати, звісно. Але для його віку він має головне, він хоче працювати. Так, про тренера це слушно. Порівняй з Бражко, там просто капець. Я б не так гнав на Шапу, але він бере погане і не робить те, що треба. А часу у нього набагато менше ніж у Бражка.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729536 вiд 2025-08-28 23:35:59В старі добрі часи замість татух було тавро
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729535 вiд 2025-08-28 23:35:33*татухи
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729534 вiд 2025-08-28 23:35:08Бо реально шкода людей. Витрачають гроші, час, здоров'я на ці татузи, а їх ніхуя не видно. Сенс тоді в них?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729533 вiд 2025-08-28 23:34:17Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1729532 вiд 2025-08-28 23:32:52 О! Креативна ідея! Але воно ж не триматиметься. То може якимись білилами чи шо?