🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 537.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729572 вiд 2025-08-29 01:15:41

Starik (Україна, Київ)
№ 1729571

Ну в штангу раптовим ударом красиво вгатив.
Чому блядь Динамо не засилає скаутів у Бразилію? Невже навіть на це грошей немає?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729571 вiд 2025-08-29 01:06:55

LAZY
№ 1729568

так, він відпрацював дуже добре на захист, фізики вистачило.
Але у нападі у нього було забагато браку, як взагалі у обох команд в тому протистоянні. Красиво, але не дуже ефективно.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729570 вiд 2025-08-29 01:03:28

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1729566

ні, до чого тут тренер.
Цього разу відпочивали тиждень та виглядали пристойно.
Але ж всі грають на три-чотири дні.
Кроти грали в однаковому календарі, а бігали краще.
У нас не всі здохлі, навіть Буя бігав, але є частина гравців яка не може чи не хоче. І заміни їм немає, а далі вже немає мотивації бігати.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729569 вiд 2025-08-29 01:02:23

Михавко зараз найсвітліша пляма. А його помилки лише підкреслюють перформанс інших. Хоча, рук не опускається.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729568 вiд 2025-08-29 01:01:08

Vichny
№ 1729553 вiд 2025-08-29 00:27:04

Бля, як ви тих кротобразил розрізняєте?

Коли я побачив, як на 90 хвилині пацанчик Кевін, лівий атакувальний вінгер, у відчайдушному подкаті вигрібає м'яч біля воріт на правому фланзі свого захисту - я зрозумів, що ці пацани заслуговують на респект.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729567 вiд 2025-08-29 00:59:37

Та збори ті були хуй зна коли вже

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729566 вiд 2025-08-29 00:54:11

Щодо фізики, то вся команда демонструє її відсутність. Може молодий перспективний тренер перевантажив на зборах, хз.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729565 вiд 2025-08-29 00:49:57

Ох, не знвю, я може не уважно дивився, але мені здалося що Михавко - ще той клоун

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729564 вiд 2025-08-29 00:47:10

Vichny
№ 1729559

а шо можна зробити? вже нічого.
Рівень Герреро вже побачили сьогодні, немає фізики.
Ще є джокер Торрес, але він мабуть травматичний як Циган.
Ярмола все, але хоча б без травм, тьфу*3.
Буя зараз мабуть наш найкращий гравець, і це лякає.
Михавко - моя надія, але це не стрижень команди.

Волощин, Дубінчак, Вічаренко - рівень ЧУ, інколи можуть дати більше.

Воротаря немає, навіть НЕМАЄ!

Тренер є, але він не грає. Набагато гірше те, що він не покупає і в результаті не будує, просто грає в покер без прикупу :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729563 вiд 2025-08-29 00:43:05

Йобаний дибіл з мертвим сайтом навіть не розуміє стьобу.
Не дано.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729562 вiд 2025-08-29 00:38:47

LAZY
№ 1729560

так, але по правилах

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729561 вiд 2025-08-29 00:38:47

A meta-analysis published in The Association Between Intelligence and Face Processing Abilities found a small but significant positive correlation between intelligence and specific face processing skills.

Face perception: (the ability to recognize familiar faces and perceive identity from faces) showed a moderate correlation (r=0.42 ).

Face memory: (the ability to remember new faces) showed a weaker correlation (r=0.26 ).

Face detection: (the simple ability to detect a face) showed the weakest correlation (r=0.20 ).

:)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729560 вiд 2025-08-29 00:37:30

Прикольний момент, двобій киперів на останній секунді

photo-2025-08-29-00-36-39

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729559 вiд 2025-08-29 00:36:56

Два клуби на конферкнції.
Хз що треба зробити Динамо щоб припинити сосати

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729558 вiд 2025-08-29 00:35:20

Бебех окротивився, це так, але не зміг їм наврочити. Євроочко сьогодні неймовірно збільшилося. Та хай краще теж навантажені будуть, як і ми.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729557 вiд 2025-08-29 00:31:21

Vichny
№ 1729556

добре

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729556 вiд 2025-08-29 00:30:26

Starik (Україна, Київ)
№ 1729554 вiд 2025-08-29 00:28:54

О, ну то давай ближче до дня (ще б дожити) зконтактуємось і вип'єм свіжого Оболонського на ОА

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729555 вiд 2025-08-29 00:29:49

розрізняєте? а хтось намагався? :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729554 вiд 2025-08-29 00:28:54

Vichny
№ 1729552

буду :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729553 вiд 2025-08-29 00:27:04

Бля, як ви тих кротобразил розрізняєте?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729552 вiд 2025-08-29 00:24:08

Starik (Україна, Київ)
№ 1729546 вiд 2025-08-28 23:56:32

Приходь тоді 13.09 на ОА ;)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729551 вiд 2025-08-29 00:22:23

Що не так, нормальний коментар, бразильці об'єктивно якісні. Після ДК-буратин приємно спостерігати, як працюють з м'ячем.

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729550 вiд 2025-08-29 00:14:21

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1729549
Та ладно. Реально хороші молоді бразилокроти.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729549 вiд 2025-08-29 00:10:06

Підарокомент потужно вилизує у кротівні. Мабуть йому ахмєтка доплачує за глибокий масаж простати.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729548 вiд 2025-08-29 00:03:52

Pryvyd Zamku
№ 1729547

+100500

Але хоч би у першому бігали, як кроти у другому :)

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729547 вiд 2025-08-28 23:59:44

2 Starik
№ 1729543
Бігати в другому таймі - це кляте наслідство лобанізма-зеленізма! В Динамо воно преодолєно!

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729546 вiд 2025-08-28 23:56:32

Vichny
№ 1729542

тут немає смайлів, але ти мабуть зрозумів правильно :))
ти правильно зрозумів, що навіть пенсіонери обіграють тебе у футбол.
і це не тому що ти з Оболоні, я там живу також, до речі.
Це тому що попіл ДК стукає у наших серцях :))

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729545 вiд 2025-08-28 23:53:41

А як вони в екстратаймах бігатимуть, то взагалі буде диво :)

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729544 вiд 2025-08-28 23:53:36

2 Voxa
№ 1729529
а шо лівого? тупо вʼїбав сзаду по нозі

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729543 вiд 2025-08-28 23:48:02

Що дійсно засмучує, це те, що наприкінці матчу кроти та сировари грають так швидко, як ДК на початку першого тайму :(

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729542 вiд 2025-08-28 23:46:36

А Vichny тут яуим боком?
Я не збираюсь грати з Динамо, шкода мені їх :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729541 вiд 2025-08-28 23:44:28

VVV
№ 1729540

ну не знаю, я не Суркіс.
навіть якщо за ДК будуть грати Batyj, я та Valeriy я буду обговорювати дальню ногу :)
Маю надію, наша команда обіграє PEPSI, а Vichny й поготів :)))

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729540 вiд 2025-08-28 23:40:48

Starik (Україна, Київ)
№ 1729537
сумно вже те, що ми обговорюємо таких гравців Динамо.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729539 вiд 2025-08-28 23:39:57

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1729532

пионерлагерь detected :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729538 вiд 2025-08-28 23:38:24

Ето другойє.
На таврі зрозуміло що і зрозуміло для чого.
А татухи - вони ж з виєбонами і преиензією - теусти там якісь розумні, картинки загадкові, символи, інше хуйо-майо

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729537 вiд 2025-08-28 23:38:10

VVV
№ 1729528

Ми точно про Михавка, а не про Піхальонка?

Там є куди прогресувати, звісно.
Але для його віку він має головне, він хоче працювати.
Так, про тренера це слушно.

Порівняй з Бражко, там просто капець.
Я б не так гнав на Шапу, але він бере погане і не робить те, що треба. А часу у нього набагато менше ніж у Бражка.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729536 вiд 2025-08-28 23:35:59

В старі добрі часи замість татух було тавро

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729535 вiд 2025-08-28 23:35:33

*татухи

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729534 вiд 2025-08-28 23:35:08

Бо реально шкода людей.
Витрачають гроші, час, здоров'я на ці татузи, а їх ніхуя не видно. Сенс тоді в них?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729533 вiд 2025-08-28 23:34:17

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1729532 вiд 2025-08-28 23:32:52

О! Креативна ідея!
Але воно ж не триматиметься.
То може якимись білилами чи шо?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.