Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729532 вiд 2025-08-28 23:32:52Краще б розмальовували себе зубною пастою.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729531 вiд 2025-08-28 23:31:56Тут є негри, або негроводи, може пояснить хтось? Перфект, ти краще мовчи, я і так знаю шо ти не негр
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729530 вiд 2025-08-28 23:28:54А чому негри роблять собі татухи якимись темними чорнилами, а не білими? Не видно ж ніхуя
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729529 вiд 2025-08-28 23:28:52просто повезло з лєвим пеналем
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729528 вiд 2025-08-28 23:28:44Starik (Україна, Київ) № 1729523 так. він повільний в ногах і голові, слабкий технічно (це вже не змінити), під тиском панікує. ще й ненавчений. останнє може виправити тренер. але тренера у ДК не буде. ну може колись.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729527 вiд 2025-08-28 23:28:44И снова здраствуйте :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729526 вiд 2025-08-28 23:25:29Педріньї потужно педрячать, але якось воно не того. Мабуть кілька гравців з українським паспортом заважають.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729525 вiд 2025-08-28 23:25:25а це Шахта як програє, то без Еврокубків? херово
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729524 вiд 2025-08-28 23:22:51Ну то нехай вже і кроти вилетять. Все одно жопа.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729523 вiд 2025-08-28 23:21:14VVV № 1729522 Так він там помилився. Але чи ти дивився весь матч?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729522 вiд 2025-08-28 23:20:10Starik (Україна, Київ) № 1729516 Михавко віддав ахуєнний гольовий пас на гравця Мїаккабі. щоправда той довбень не зміг зупинити м'яч, але Михавко зробив все що міг. Нормально хлопець за Маккабі відбігав.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729521 вiд 2025-08-28 23:18:54А шо, кротів в ЛК ми не зустрінемо? Четверо поляків та собака ДК :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729520 вiд 2025-08-28 23:18:09Valeriy № 1729509 та зовсім не факт шо він грав би краще і шо невихід сьогодні це і його бажання теж. Та як він відверто шлангував всі матчі в цьому розіграші, він відверто хотів піти.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729519 вiд 2025-08-28 23:15:12Voxa (м. Запоріжжя) № 1729513 булa гaрнa кoнтрa…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729518 вiд 2025-08-28 23:14:07Vichy - ти яскрaвий приклaд з лiвoгo крилa IQ distribution.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729517 вiд 2025-08-28 23:13:272 Valeriy № 1729455Подумав - зараз з кутового саме головою забʼє Герреро.І він забив.А ти не міг ще пару-трійко раз так подумати? :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729516 вiд 2025-08-28 23:13:13Jen № 1729501 Тут би власний чемп втримати, що об'єктивно. Рівень шахти та атб може допомогти, але хтось може й повторити Олександрію. Гереро бігав менше ніж Ярмола. Піх дав 100 пасів назад, я не побачив єдиного пасу вперед від нього. Шапа та Бражко це дно, більше того цинічне дно. Буя працював, як і Дубінчак, Волошин та десь Михайленко. Гравець матчу Михавко, який мабуть збирався один виграти той матч. Нещерет мав сьогодні щасливий день, нехай йому щастить надалі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729515 вiд 2025-08-28 23:13:03LAZY № 1729510 вiд 2025-08-28 23:06:53 Побачиш
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729514 вiд 2025-08-28 23:11:30Не зіграють з Хамрун Спартанс
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729513 вiд 2025-08-28 23:10:31Шахта пропустила
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729512 вiд 2025-08-28 23:08:38До речі Хамрун Спартанс теж гратиме у Лізі Конференцій
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729511 вiд 2025-08-28 23:07:27Справедливі результати, жаль що таке Динамо навіщось гратиме у Лізі Конференцій.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729510 вiд 2025-08-28 23:06:53Ротань - то ще та дута хуйня. … Схуялі? Молодий перспективний розумний чувак. Він ще себе покаже.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729509 вiд 2025-08-28 23:06:48Велика помилка не ставити Ваната. На такої якості поля та за такої погоди, та загальній нетравматичності гравця ризик був менше ніж мінімальний …майже нуль.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729508 вiд 2025-08-28 23:06:47Vichny № 1729475 Ок. У вересні їде людина, передам.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729507 вiд 2025-08-28 23:05:41Ротань - то ще та дута хуйня. Людина може і хароша, але ж хароша людина - не професія. Цікаво, скільки буткєвічь-хуй терпітиме
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729506 вiд 2025-08-28 23:03:55Нездара ще той, хто вирішив ванатіка поберегли, щоб недайбоже не подряпали переци такий актив. Хоча не факт, що у нього щось вийшло б.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729505 вiд 2025-08-28 23:03:55Vichny Хай миє руки чи сраку, аби зброю європейцям продавав.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729504 вiд 2025-08-28 23:03:27Полісся виступило в цілому гідно. Зарахуємо як досвід. Ротань анонсував три великі трансфери. І…не бачить у складі Гуцуляка.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729503 вiд 2025-08-28 22:59:09Шкода звичайно що грали без Іаната - за такої гри міг би пару разів втекти.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729502 вiд 2025-08-28 22:58:16Vichny № 1729498 найбільший нездара це той, хто розуміючи, який Нещерет нездара, дозволяє йому робити подачу на останніх секундах.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729501 вiд 2025-08-28 22:57:01Ліга конференцій якраз рівень для такого Динамо
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729500 вiд 2025-08-28 22:56:40А шо там з АТБ? 2:0 в гостях - круто! Але як же не втриматм? Пепс?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729499 вiд 2025-08-28 22:55:08У конференц-зал, бля. Там вже приготовані місця для довбойобів.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729498 вiд 2025-08-28 22:55:00Їбать, який же Нещерет нездара
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729497 вiд 2025-08-28 22:54:50ганебне Динамо. просто сором.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729496 вiд 2025-08-28 22:54:34Президент Португалії Марсело Ребелу де Соуза жорстко висловився про президента США Дональда Трампа. На його думку, американський лідер - це «об'єктивно радянський або російський агент». Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Euronews. «Верховний лідер найбільшої світової наддержави об’єктивно є радянським або російським активом», - сказав де Соуза 27 серпня під час виступу в Каштелу-де-Віде. ---- През Португалії (76 років) красун
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729495 вiд 2025-08-28 22:51:44Бражко тут же віддав три передачі вперед підряд хуй зна куди
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729494 вiд 2025-08-28 22:51:19Житомир навіть нічію не втримав
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729493 вiд 2025-08-28 22:42:16Звьозди Шапаренко і Бражко зараз внесуть довгоочікуваний перелом.