🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 538.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729532 вiд 2025-08-28 23:32:52

Краще б розмальовували себе зубною пастою.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729531 вiд 2025-08-28 23:31:56

Тут є негри, або негроводи, може пояснить хтось?
Перфект, ти краще мовчи, я і так знаю шо ти не негр

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729530 вiд 2025-08-28 23:28:54

А чому негри роблять собі татухи якимись темними чорнилами, а не білими?
Не видно ж ніхуя

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729529 вiд 2025-08-28 23:28:52

просто повезло з лєвим пеналем

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729528 вiд 2025-08-28 23:28:44

Starik (Україна, Київ)
№ 1729523
так. він повільний в ногах і голові, слабкий технічно (це вже не змінити), під тиском панікує. ще й ненавчений. останнє може виправити тренер. але тренера у ДК не буде. ну може колись.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729527 вiд 2025-08-28 23:28:44

И снова здраствуйте :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729526 вiд 2025-08-28 23:25:29

Педріньї потужно педрячать, але якось воно не того. Мабуть кілька гравців з українським паспортом заважають.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729525 вiд 2025-08-28 23:25:25

а це Шахта як програє, то без Еврокубків?
херово

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729524 вiд 2025-08-28 23:22:51

Ну то нехай вже і кроти вилетять.
Все одно жопа.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729523 вiд 2025-08-28 23:21:14

VVV
№ 1729522

Так він там помилився.
Але чи ти дивився весь матч?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729522 вiд 2025-08-28 23:20:10

Starik (Україна, Київ)
№ 1729516
Михавко віддав ахуєнний гольовий пас на гравця Мїаккабі. щоправда той довбень не зміг зупинити м'яч, але Михавко зробив все що міг. Нормально хлопець за Маккабі відбігав.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729521 вiд 2025-08-28 23:18:54

А шо, кротів в ЛК ми не зустрінемо?
Четверо поляків та собака ДК :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729520 вiд 2025-08-28 23:18:09

Valeriy
№ 1729509
та зовсім не факт шо він грав би краще і шо невихід сьогодні це і його бажання теж.
Та як він відверто шлангував всі матчі в цьому розіграші, він відверто хотів піти.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729519 вiд 2025-08-28 23:15:12

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1729513

булa гaрнa кoнтрa…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729518 вiд 2025-08-28 23:14:07

Vichy - ти яскрaвий приклaд з лiвoгo крилa IQ distribution.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729517 вiд 2025-08-28 23:13:27

2 Valeriy
№ 1729455
Подумав - зараз з кутового саме головою забʼє Герреро.
І він забив.

А ти не міг ще пару-трійко раз так подумати? :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729516 вiд 2025-08-28 23:13:13

Jen
№ 1729501

Тут би власний чемп втримати, що об'єктивно.
Рівень шахти та атб може допомогти, але хтось може й повторити Олександрію.
Гереро бігав менше ніж Ярмола.
Піх дав 100 пасів назад, я не побачив єдиного пасу вперед від нього.
Шапа та Бражко це дно, більше того цинічне дно.

Буя працював, як і Дубінчак, Волошин та десь Михайленко.

Гравець матчу Михавко, який мабуть збирався один виграти той матч.

Нещерет мав сьогодні щасливий день, нехай йому щастить надалі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729515 вiд 2025-08-28 23:13:03

LAZY
№ 1729510 вiд 2025-08-28 23:06:53

Побачиш

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729514 вiд 2025-08-28 23:11:30

Не зіграють з Хамрун Спартанс

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729513 вiд 2025-08-28 23:10:31

Шахта пропустила

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729512 вiд 2025-08-28 23:08:38

До речі Хамрун Спартанс теж гратиме у Лізі Конференцій

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729511 вiд 2025-08-28 23:07:27

Справедливі результати, жаль що таке Динамо навіщось гратиме у Лізі Конференцій.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729510 вiд 2025-08-28 23:06:53

Ротань - то ще та дута хуйня.

Схуялі? Молодий перспективний розумний чувак. Він ще себе покаже.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729509 вiд 2025-08-28 23:06:48

Велика помилка не ставити Ваната. На такої якості поля та за такої погоди, та загальній нетравматичності гравця ризик був менше ніж мінімальний …майже нуль.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729508 вiд 2025-08-28 23:06:47

Vichny
№ 1729475
Ок. У вересні їде людина, передам.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729507 вiд 2025-08-28 23:05:41

Ротань - то ще та дута хуйня.
Людина може і хароша, але ж хароша людина - не професія.
Цікаво, скільки буткєвічь-хуй терпітиме

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729506 вiд 2025-08-28 23:03:55

Нездара ще той, хто вирішив ванатіка поберегли, щоб недайбоже не подряпали переци такий актив.
Хоча не факт, що у нього щось вийшло б.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729505 вiд 2025-08-28 23:03:55

Vichny
Хай миє руки чи сраку, аби зброю європейцям продавав.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729504 вiд 2025-08-28 23:03:27

Полісся виступило в цілому гідно.
Зарахуємо як досвід.

Ротань анонсував три великі трансфери.
І…не бачить у складі Гуцуляка.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729503 вiд 2025-08-28 22:59:09

Шкода звичайно що грали без Іаната - за такої гри міг би пару разів втекти.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729502 вiд 2025-08-28 22:58:16

Vichny
№ 1729498
найбільший нездара це той, хто розуміючи, який Нещерет нездара, дозволяє йому робити подачу на останніх секундах.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729501 вiд 2025-08-28 22:57:01

Ліга конференцій якраз рівень для такого Динамо

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729500 вiд 2025-08-28 22:56:40

А шо там з АТБ?
2:0 в гостях - круто! Але як же не втриматм? Пепс?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729499 вiд 2025-08-28 22:55:08

У конференц-зал, бля. Там вже приготовані місця для довбойобів.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729498 вiд 2025-08-28 22:55:00

Їбать, який же Нещерет нездара

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729497 вiд 2025-08-28 22:54:50

ганебне Динамо. просто сором.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729496 вiд 2025-08-28 22:54:34

Президент Португалії Марсело Ребелу де Соуза жорстко висловився про президента США Дональда Трампа.

На його думку, американський лідер - це «об'єктивно радянський або російський агент».

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Euronews.

«Верховний лідер найбільшої світової наддержави об’єктивно є радянським або російським активом», - сказав де Соуза 27 серпня під час виступу в Каштелу-де-Віде.
----
През Португалії (76 років) красун

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729495 вiд 2025-08-28 22:51:44

Бражко тут же віддав три передачі вперед підряд хуй зна куди

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729494 вiд 2025-08-28 22:51:19

Житомир навіть нічію не втримав

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729493 вiд 2025-08-28 22:42:16

Звьозди Шапаренко і Бражко зараз внесуть довгоочікуваний перелом.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.