🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 540.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729452 вiд 2025-08-28 21:00:29

Вболівальникам заборонили на стадіоні в Любліні дивитись Динамо?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729451 вiд 2025-08-28 20:54:49

зате пива можна 5 л. :-)))

Може передати Вічному 3 пляшки вина і бочечку баварського пива 5 л?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729450 вiд 2025-08-28 20:53:19

норма ввозу вина в Україну 2 літри на особу.
Це проблемка.
Тому спробую передати 1 пакет на три пляшки.
Якщо все пройде ок - то повторю ще 1 пакет :-).
Ітого - 6 шт. Ящик.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729449 вiд 2025-08-28 20:47:01

https://www.weine-mosel.de/

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729448 вiд 2025-08-28 20:44:39

По совету друзей я фаворизую оце:

Набор из 3-х вин Рислинг Мозель Сладкий:
Склад:
2x Рислинг Hochgewächs 2024 года, фруктово-сладкий
1x Рислинг Ауслезе Эдельсюсс 2023 года - ГАРМОНИЯ

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729447 вiд 2025-08-28 20:34:56

доречі напівсолодке і солодке у Німеччині не п "ють, немає попиту. Всі місцеві дудлять сухарик (70 %) і напівсухарик (20%).
Я сухарик не люблю, воно мені кисле. А місцеві кажуть ніхера ти не шариш, вино повинно бути сухе. І сект теж, на весіллях, на днюхах і т. д. Для них це смак свята, на протязі століть.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729446 вiд 2025-08-28 20:30:17

Kaizer
№ 1729442 вiд 2025-08-28 20:25:25

Хлуса шкода, але не дуже. Можливо ціллю мав стати Буряк, який у середині 80-х після переходу до тор_пєдо мясква отримав репутацію зрадника.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729445 вiд 2025-08-28 20:30:07

Вічний може натякнути який ризлінг він бажає, сухе, чи напівсухе :-).

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729444 вiд 2025-08-28 20:28:16

а я сьогодні буду вболівати за ДК і дивитись увесь матч.
Вечір садо-мазо? Ні. Свідомий супорт і підтримка. Їм і так важко.
Навіть ставочку на ДК закину. На перемогу.
Або на 1Х.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729443 вiд 2025-08-28 20:25:39

Ну, шо, друзья?
Вєрім в команду, рук нє опускаєм!
?

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729442 вiд 2025-08-28 20:25:25

Пaмьятaю нa пoчaтку 80-х в кaсaх нa Рeспубликaнськoму прoдaвaли нe тiльки квитки нa футбoл, нo i тaки вимпeлки грaвцiв Динaмo тoи пoри. Зa дeякий чaс нaзбирaв тaких вимпeльцiв - Буряк, Бaлтaчa, Хлус. Рoзвiсив нa кoвдри, шo булa нa стiнi в кимнaтi бaтькив. Квaртирa 2-кимнaтнa прoхiднa Хрушeвкa. В шкoлi тoди булa 2-зминa. З рaнку нeмa чим зaйнятись. Знaйшoв в стoлi брaтa рoгaтку з «кулями» вiд гвiздкив. Думaю, пoпaду зи свoeйи кимнaти рoгaткoю пo вимпeлу? i пoчaлoсь, пристрiлявся… Пoстрaждaв Хлус. A тaм тoвстий був плaстик.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729441 вiд 2025-08-28 20:21:59

Щирий маркетинг та іноваційний товар: &)
https://goodsgalore.site/kovp/index.html

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729440 вiд 2025-08-28 20:20:14

Те, що кацап помирати вміє набагато краще, ніж жити, підмічено вже давно.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729439 вiд 2025-08-28 20:01:58

А москалям буде смерть, вони її вже відчувають.
Просто ще не до кінця вірять, як було і з срср.
Але для них очікування смерті це звична річ, на жаль для нас.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729438 вiд 2025-08-28 19:59:53

Та який срач.
У понеділок PEPSI програє парі, власне вже програв.
Можемо допомогти вибрати вино, щоб все було серйозно :)

Але я в цих сортах не експерт, як я вже писав мені зараз дуже заходять виробники з Молдови. Так, часто дорожче Італії та Іспанії, але більш якісні та яскраві.

Purcari Viorica наприклад унікальна річ.
Сапераві у них дуже непогане.

Cricova Brut та рожеве

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729437 вiд 2025-08-28 19:58:55

Vichny
Це як у кварталі червоних ліхтарів в Амстердамі.

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729436 вiд 2025-08-28 19:34:57

А сьогодні ізраїльський футбол теж буде на підйомі?
Треба срач, 2:0 дуже реально.

Для інтелектуального сайту, еспешілі:

Смерть москалям!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729435 вiд 2025-08-28 19:08:00

Всіх гравців Динамо треба ставити в красіві скляні вітрини, тоді точно всі вбережуться від травм!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729434 вiд 2025-08-28 18:57:37

шурік заманав вкрай своїми клікбейтними заголовками, за якими нічого немає.

Заголовок
«Судаков переходить у «Бенфіку»: він стане найдорожчим гравцем в історії лісабонського клубу»

Текст «Судаков майже за крок від переходу у Бенфіку…»

Шурік - ДімаГандон

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729433 вiд 2025-08-28 18:51:25

Enot
№ 1729430 вiд 2025-08-28 17:38:00

Власне інших теж можна не випускати
--------------------------
цим рішенням СаШо увійшов би в історію, в аннали.

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729432 вiд 2025-08-28 18:05:19

olma
№ 1729428
Бухмахери Динамо шансів не дають з прогнозом 1:1

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729431 вiд 2025-08-28 17:50:12

Це, можна сказати, амортизація. А от амортизація духу та гідності у них відбулася вже давно.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729430 вiд 2025-08-28 17:38:00

Власне інших теж можна не випускати з тієї ж причини. До того ж з кожним матчем їхня вартість падає :0)

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729429 вiд 2025-08-28 17:36:11

ProstoVlizPobalakaty
№ 1729425
Правильно. Тому що глядачам потрібно планувати перельоти, квитки на матч
Спонсорам час щоб свої івенти організувати і тп..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729428 вiд 2025-08-28 17:27:13

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1729427
-----
А які шанси бухмахери дають ДК на прохід динамівців Макабеїв з Хайфи?
Якщо не багато, то краще отримати за здорового Ваната якісь гроші

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729427 вiд 2025-08-28 16:40:08

Причина відсутності Ваната у сьогоднішній заявці на матч — бажання «Динамо» і «Жирони» вберегти гравця від травм

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729426 вiд 2025-08-28 16:19:51

Batyj
№ 1729420 вiд 2025-08-28 15:14:51

Таке саме відчуття було коли жереб звів пафос і црвєну пєзду.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729425 вiд 2025-08-28 15:44:26

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1729422 вiд 2025-08-28 15:28:58

Не треба називати цю хуйню швейцарською системою. При швейцарці новий суперник визначається в залежності від результатів попереднього матчу. Це важкувато для реалізації, але при матчах через кожні два тижні можна було б спробувати справжню швейцарку, вона була б цікавіша, особливо в останніх турах. Але з метою зручності та економії грають 8 турів із заздалегідь визначеними суперниками, де повний алгоритм підбору суперників здається навіть не опублікований (в рамках тих правил, які заявлені, можливі тисячі варіантів, які їм задовольняють, але чи є вибір сітки серед цих варіантів повністю випадковим без додаткових закладених в алгоритм правил чи обмежень - невідомо)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729424 вiд 2025-08-28 15:40:26

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1729423
---
От Зеленський скільки вже з американцями, з Рубіо спілкується і не натякне, що треба скинути владу в МАГАТЕ, зробити її менш російською. Хоч би натякнув.

Але бачиш нинішня політика Трампа це в найкращому випадку байдужість до міжнародних інституцій.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729423 вiд 2025-08-28 15:34:22

Гроссі готуеться до запуску кацапами ЗАЕС, так шо йому не до того

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729422 вiд 2025-08-28 15:28:58

Vichny
№ 1729416
ааа, точно, швейцарська ж система тепер, я забув :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729421 вiд 2025-08-28 15:27:03

до речі
а щось є на чаес. для чого хуйлостанці туди вдарили?
тут же вчора рубіо з гроссі зустрічались. типу ми за мирний атом, ірану хуй дамо бомбу зробити…
ну не знаю. той гросі так виглядав раніше наче у хуйлостану щось підсмоктував…
хз чи робив він якісь заяви з приводу прильотів по чаес…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729420 вiд 2025-08-28 15:14:51

Червоножопий Вальекано грає з Мінськом. Хотілося б, щоб обидва програли..

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729419 вiд 2025-08-28 15:01:54

У РФ рекордно низькі втрати техніки – імовірно, вони вдалися до хитрощі Шпеєра

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729418 вiд 2025-08-28 14:50:44

Реакція казахських телекоментаторів на вирішальний пенальті :-))
https://www.tiktok.com/@qazsporttvkz/video/7542980593970089221?embed_source=121374463%2C121468991%2C121439635%2C121749182%2C121433650%2C121404359%2C121497414%2C121477481%2C121351166%2C121811500%2C121487028%2C121331973%2C120811592%2C120810756%2C121819198%3Bnull%3Bembed_card_play&refer=embed&referer_url=football24.ua%2Fkomentatori_z_kazahstanu_zbozhevolili_pislya_vihodu_kayrata_v_lch__video_emotsiynoyi_reaktsiyi_n895996%2F&referer_video_id=7542980593970089221

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729417 вiд 2025-08-28 14:44:12

Треба якось об'єднати, а потім розділити клуби Борац і Кайрат.
Щоб вийшло Курац і Борат

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729416 вiд 2025-08-28 14:40:04

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1729413 вiд 2025-08-28 13:41:31

Ці кошики зараз пахую.
Кожен клуб гратиме з 2 клубами з кожного кошиків, в т. ч. свого, по одному матчу

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729415 вiд 2025-08-28 14:38:36

Єбать кайрат єбать

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729414 вiд 2025-08-28 14:11:29

olma
№ 1729409
я ж звичайно не касандра…
хуйло їде в гості до сі. тому робить все щоб його пахан похвалив…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729413 вiд 2025-08-28 13:41:31

Ньюкасл або Більбао з 4 кошика, комусь дуже пощастить :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.