Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729452 вiд 2025-08-28 21:00:29Вболівальникам заборонили на стадіоні в Любліні дивитись Динамо?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729451 вiд 2025-08-28 20:54:49зате пива можна 5 л. :-))) Може передати Вічному 3 пляшки вина і бочечку баварського пива 5 л?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729450 вiд 2025-08-28 20:53:19норма ввозу вина в Україну 2 літри на особу. Це проблемка. Тому спробую передати 1 пакет на три пляшки. Якщо все пройде ок - то повторю ще 1 пакет :-). Ітого - 6 шт. Ящик.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729449 вiд 2025-08-28 20:47:01https://www.weine-mosel.de/
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729448 вiд 2025-08-28 20:44:39По совету друзей я фаворизую оце: Набор из 3-х вин Рислинг Мозель Сладкий: Склад: 2x Рислинг Hochgewächs 2024 года, фруктово-сладкий 1x Рислинг Ауслезе Эдельсюсс 2023 года - ГАРМОНИЯ
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729447 вiд 2025-08-28 20:34:56доречі напівсолодке і солодке у Німеччині не п "ють, немає попиту. Всі місцеві дудлять сухарик (70 %) і напівсухарик (20%). Я сухарик не люблю, воно мені кисле. А місцеві кажуть ніхера ти не шариш, вино повинно бути сухе. І сект теж, на весіллях, на днюхах і т. д. Для них це смак свята, на протязі століть.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729446 вiд 2025-08-28 20:30:17Kaizer № 1729442 вiд 2025-08-28 20:25:25 Хлуса шкода, але не дуже. Можливо ціллю мав стати Буряк, який у середині 80-х після переходу до тор_пєдо мясква отримав репутацію зрадника.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729445 вiд 2025-08-28 20:30:07Вічний може натякнути який ризлінг він бажає, сухе, чи напівсухе :-).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729444 вiд 2025-08-28 20:28:16а я сьогодні буду вболівати за ДК і дивитись увесь матч. Вечір садо-мазо? Ні. Свідомий супорт і підтримка. Їм і так важко. Навіть ставочку на ДК закину. На перемогу. Або на 1Х.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729443 вiд 2025-08-28 20:25:39Ну, шо, друзья?Вєрім в команду, рук нє опускаєм!?
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729442 вiд 2025-08-28 20:25:25Пaмьятaю нa пoчaтку 80-х в кaсaх нa Рeспубликaнськoму прoдaвaли нe тiльки квитки нa футбoл, нo i тaки вимпeлки грaвцiв Динaмo тoи пoри. Зa дeякий чaс нaзбирaв тaких вимпeльцiв - Буряк, Бaлтaчa, Хлус. Рoзвiсив нa кoвдри, шo булa нa стiнi в кимнaтi бaтькив. Квaртирa 2-кимнaтнa прoхiднa Хрушeвкa. В шкoлi тoди булa 2-зминa. З рaнку нeмa чим зaйнятись. Знaйшoв в стoлi брaтa рoгaтку з «кулями» вiд гвiздкив. Думaю, пoпaду зи свoeйи кимнaти рoгaткoю пo вимпeлу? i пoчaлoсь, пристрiлявся… Пoстрaждaв Хлус. A тaм тoвстий був плaстик.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729441 вiд 2025-08-28 20:21:59Щирий маркетинг та іноваційний товар: &) https://goodsgalore.site/kovp/index.html
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729440 вiд 2025-08-28 20:20:14Те, що кацап помирати вміє набагато краще, ніж жити, підмічено вже давно.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729439 вiд 2025-08-28 20:01:58А москалям буде смерть, вони її вже відчувають. Просто ще не до кінця вірять, як було і з срср. Але для них очікування смерті це звична річ, на жаль для нас.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729438 вiд 2025-08-28 19:59:53Та який срач. У понеділок PEPSI програє парі, власне вже програв. Можемо допомогти вибрати вино, щоб все було серйозно :) Але я в цих сортах не експерт, як я вже писав мені зараз дуже заходять виробники з Молдови. Так, часто дорожче Італії та Іспанії, але більш якісні та яскраві. Purcari Viorica наприклад унікальна річ. Сапераві у них дуже непогане. Cricova Brut та рожеве
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729437 вiд 2025-08-28 19:58:55Vichny Це як у кварталі червоних ліхтарів в Амстердамі.
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729436 вiд 2025-08-28 19:34:57А сьогодні ізраїльський футбол теж буде на підйомі? Треба срач, 2:0 дуже реально. Для інтелектуального сайту, еспешілі: Смерть москалям!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729435 вiд 2025-08-28 19:08:00Всіх гравців Динамо треба ставити в красіві скляні вітрини, тоді точно всі вбережуться від травм!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729434 вiд 2025-08-28 18:57:37шурік заманав вкрай своїми клікбейтними заголовками, за якими нічого немає. Заголовок «Судаков переходить у «Бенфіку»: він стане найдорожчим гравцем в історії лісабонського клубу» Текст «Судаков майже за крок від переходу у Бенфіку…» Шурік - ДімаГандон
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729433 вiд 2025-08-28 18:51:25Enot № 1729430 вiд 2025-08-28 17:38:00 Власне інших теж можна не випускати -------------------------- цим рішенням СаШо увійшов би в історію, в аннали.
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729432 вiд 2025-08-28 18:05:19olma № 1729428 Бухмахери Динамо шансів не дають з прогнозом 1:1
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729431 вiд 2025-08-28 17:50:12Це, можна сказати, амортизація. А от амортизація духу та гідності у них відбулася вже давно.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729430 вiд 2025-08-28 17:38:00Власне інших теж можна не випускати з тієї ж причини. До того ж з кожним матчем їхня вартість падає :0)
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729429 вiд 2025-08-28 17:36:11ProstoVlizPobalakaty № 1729425 Правильно. Тому що глядачам потрібно планувати перельоти, квитки на матч Спонсорам час щоб свої івенти організувати і тп..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729428 вiд 2025-08-28 17:27:13Orest Dniprovskiy (Київ) № 1729427 ----- А які шанси бухмахери дають ДК на прохід динамівців Макабеїв з Хайфи? Якщо не багато, то краще отримати за здорового Ваната якісь гроші
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729427 вiд 2025-08-28 16:40:08Причина відсутності Ваната у сьогоднішній заявці на матч — бажання «Динамо» і «Жирони» вберегти гравця від травм
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729426 вiд 2025-08-28 16:19:51Batyj № 1729420 вiд 2025-08-28 15:14:51 Таке саме відчуття було коли жереб звів пафос і црвєну пєзду.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729425 вiд 2025-08-28 15:44:26Voxa (м. Запоріжжя) № 1729422 вiд 2025-08-28 15:28:58 Не треба називати цю хуйню швейцарською системою. При швейцарці новий суперник визначається в залежності від результатів попереднього матчу. Це важкувато для реалізації, але при матчах через кожні два тижні можна було б спробувати справжню швейцарку, вона була б цікавіша, особливо в останніх турах. Але з метою зручності та економії грають 8 турів із заздалегідь визначеними суперниками, де повний алгоритм підбору суперників здається навіть не опублікований (в рамках тих правил, які заявлені, можливі тисячі варіантів, які їм задовольняють, але чи є вибір сітки серед цих варіантів повністю випадковим без додаткових закладених в алгоритм правил чи обмежень - невідомо)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729424 вiд 2025-08-28 15:40:26Voxa (м. Запоріжжя) № 1729423 --- От Зеленський скільки вже з американцями, з Рубіо спілкується і не натякне, що треба скинути владу в МАГАТЕ, зробити її менш російською. Хоч би натякнув. Але бачиш нинішня політика Трампа це в найкращому випадку байдужість до міжнародних інституцій.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729423 вiд 2025-08-28 15:34:22Гроссі готуеться до запуску кацапами ЗАЕС, так шо йому не до того
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729422 вiд 2025-08-28 15:28:58Vichny № 1729416 ааа, точно, швейцарська ж система тепер, я забув :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729421 вiд 2025-08-28 15:27:03до речі а щось є на чаес. для чого хуйлостанці туди вдарили? тут же вчора рубіо з гроссі зустрічались. типу ми за мирний атом, ірану хуй дамо бомбу зробити… ну не знаю. той гросі так виглядав раніше наче у хуйлостану щось підсмоктував… хз чи робив він якісь заяви з приводу прильотів по чаес…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729420 вiд 2025-08-28 15:14:51Червоножопий Вальекано грає з Мінськом. Хотілося б, щоб обидва програли..
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729419 вiд 2025-08-28 15:01:54У РФ рекордно низькі втрати техніки – імовірно, вони вдалися до хитрощі Шпеєра
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729418 вiд 2025-08-28 14:50:44Реакція казахських телекоментаторів на вирішальний пенальті :-)) https://www.tiktok.com/@qazsporttvkz/video/7542980593970089221?embed_source=121374463%2C121468991%2C121439635%2C121749182%2C121433650%2C121404359%2C121497414%2C121477481%2C121351166%2C121811500%2C121487028%2C121331973%2C120811592%2C120810756%2C121819198%3Bnull%3Bembed_card_play&refer=embed&referer_url=football24.ua%2Fkomentatori_z_kazahstanu_zbozhevolili_pislya_vihodu_kayrata_v_lch__video_emotsiynoyi_reaktsiyi_n895996%2F&referer_video_id=7542980593970089221
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729417 вiд 2025-08-28 14:44:12Треба якось об'єднати, а потім розділити клуби Борац і Кайрат. Щоб вийшло Курац і Борат
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729416 вiд 2025-08-28 14:40:04Voxa (м. Запоріжжя) № 1729413 вiд 2025-08-28 13:41:31 Ці кошики зараз пахую. Кожен клуб гратиме з 2 клубами з кожного кошиків, в т. ч. свого, по одному матчу
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729415 вiд 2025-08-28 14:38:36Єбать кайрат єбать
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729414 вiд 2025-08-28 14:11:29olma № 1729409 я ж звичайно не касандра… хуйло їде в гості до сі. тому робить все щоб його пахан похвалив…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729413 вiд 2025-08-28 13:41:31Ньюкасл або Більбао з 4 кошика, комусь дуже пощастить :)