Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748856 вiд 2026-05-30 18:02:15sk (Acer chromebook) № 1748855 ну це може бути бо реклама алкоголю заборонена. так у кацапів зроблено. В них все пиво шо рекламують 0.0 причом вже давно так.
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748855 вiд 2026-05-30 17:54:41футболвключив трансляцію…а там реклама пива. Guinness 0.0і 0.0, це не рахунок гри арсенала!ну підпиздець. я не дуже за «пивними» справами слідкую, але…ну, гінес, міг би тримати марку…я розумію що нове покоління взагалі бухає на порядок менше і безалкогольне пиво у них заміняє пепсіале… куди котиться світ? :)
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748854 вiд 2026-05-30 17:28:17тенісмагда та юля програли пару…все. далі тільки футбол (ненадовго) :)
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748853 вiд 2026-05-30 16:33:41теніспоки «розігрів» до фіналу лч не розпочався…зараз старо грає пару з мартою ліне. 1-1 по сетахякщо пройдуть то мабуть теж буде рекорд. три наших в 1-8й в парах. і ці три не мають прізвище кіченокна завтрамарта - ігадля марти матч на те хто на зараз кращий грунтовий гравець україниеліна перемогла ігу в римі 2 тижня назад. черга марти :)але…марта має шанси якби гра була ввечері, після дощу, при холодній погоді…це не дасть переваги для іги з її супер-накрученими ударамиа матч почнеться о 12й. все рівно вважаю що марта буде мати шанси. іга не настілки психологічно стійка як була в часи, коли вона була 1ю ракеткою світу… потрібно свою голову тримати холодною, жару марта переносить легко… тягнути матч на 3 сети і там вже в грі на «виживання» - пробувати набирати своє і чекати психологічний провал ігиеліна - белінда. матч за найкращу (в сенсі тенісу) мамашу туру (там ще осака є, але вона сильно «молода» щоб її поруч ставити з «досвідченими» тьотями) :)еліна виграла 4 останні очні зустрічі. не завжди легко, але… думаю що у еліни до сих пір перед очима програш пів-фіналу олімпіади. зрештою белінда там стала першою, а еліна за 3тє місце добила рибу…тому «зуб» у еліни на белінду «постійний» :)шанси у марти 45%, у еліни - 60%
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748852 вiд 2026-05-30 14:59:05ТенісТак… в середньому хуйлостанка краща тенісисткаПлюс пристосувалась до гри оліБули сподівання на нерви… але в 2му сеті дуже якісно грала…Правильно коментатор сказав. Нехай вилітає в наст колі і не псує парижське повітря своєю присутністю
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748851 вiд 2026-05-30 14:57:41Не так сталося, як гадалося, на превеликий жаль…
inguard(тутейший ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748850 вiд 2026-05-30 14:55:03Нажаль Олі програла
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748849 вiд 2026-05-30 14:47:22таке враження, що у Олійникової на плиті горить борщ і вона хоче якнайшвидше додому. Усі розиграші мяча 1-2 удари, і все. А може просто спека.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748848 вiд 2026-05-30 14:40:29яке є мерзопакосне йебало у тої кацапки. Олійникова дозволяє собі забагато ризикованих ударів, шукає швидкі рішення, тому поки що поступається. Треба спокійніше і все буде ок. По грі вони практично на одному рівні.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748847 вiд 2026-05-30 14:20:37Tennis Ех. Олі була 5 4 40 30 на своїй подачі проти дебелої кацапки і примудрилася програти сет 5 7.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748846 вiд 2026-05-30 13:02:04Двійник Джеффрі Епштейна з Флориди Пітер Сімел оголосив про участь у виборах мера Палм-Біч. Він обіцяє безкоштовний ботокс для жителів і безкоштовні бейгли щонеділі. Сам Сімел заявляє, що хоче зробити місто «найкращим місцем для життя».
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748845 вiд 2026-05-30 12:52:43Доречі, ООН, агов, де ваша реакція і «озабоченность»?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748844 вiд 2026-05-30 12:51:27Міський аквапарк Freibad Pruntrut (Schweiz) у 2025 заборонив вхід іноземцям. А у 2026 році - дозволив, але іноземці повинні платити подвійну ціну за квиток. ______________ Ніколи б не подумав, що самі люті фошизди живуть у Швейцарії.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748843 вiд 2026-05-30 12:40:00З подивом дізнався про існування міста Nazibühl у німеччині. Думав що все подібне ще 80 років тому перейменували.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748842 вiд 2026-05-30 12:39:30а до Таганрогу прийшли на регламентні роботи, чергове середнє ТО..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748841 вiд 2026-05-30 12:34:41на № 1748837 дрібниця, а приємно. Справа в тому, що Ту-142 - морська авіація, у нальотах на Україну поки що (?) участі не бере. Базується на Монгохто, це район Татарської протоки (Охотське-Японське моря) та Сєвєроморську…
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748840 вiд 2026-05-30 12:29:272 Batyj№ 1748833Пепс, а хто тебе призначав мовним омбудсменом?Ти, як той кореспондент, що ставив Дональду Трампу stupid questions. Звичайно, Юра Шатунов Пепса призначив.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748839 вiд 2026-05-30 12:08:12Пішов мити_ся.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748838 вiд 2026-05-30 11:03:37«Гегсет: Ситуація з війною в Ірані така, що будь-яка угода буде вигідною»------------------Ой, а шо случілось? Чи то, як сказали б приблатньонні кацапи, «што ж ти, фраєр, сдал назад»?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748837 вiд 2026-05-30 10:50:222 ту-142 уражено в Таганрозі
Altory_ [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748836 вiд 2026-05-30 09:24:02PEPSI№ 1748832Стало цікаво, а як «ушел мыцца» державною? :)
Altory_ [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748835 вiд 2026-05-30 09:20:54PEPSI№ 1748832А от скучила я як раз державною :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748834 вiд 2026-05-30 09:02:06Тим часом, якесь американське судило наказало трампидлу прибрати його (трампидла) огидне ім'я з будівлі Кеннеді-центру.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748833 вiд 2026-05-30 08:41:23Пепс, а хто тебе призначав мовним омбудсменом?
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748832 вiд 2026-05-30 02:14:36Altory_ № 1748830 «чому не державною?» скучила ?
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748831 вiд 2026-05-30 02:10:49olma № 1748825 Не папа Римський, а папа Римський Франциск 1936-2025. … та адін хуй (с) Митець
Altory_ [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748830 вiд 2026-05-30 01:20:07Всем доброго времени суток :) Скучила за вами :))
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748829 вiд 2026-05-30 00:04:31да, отак хтоб міг подумать шо Мала Токмачка прославиться …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748828 вiд 2026-05-29 23:54:27https://www.facebook.com/watch/?v=1383639000486907 Фольклор Малої Токмачки
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748827 вiд 2026-05-29 23:27:26ТенісМолодці французи!…Kafelnikov Yevgeny@KYevgeniUnreal!!! France consulate in Moscow did NOT grant visa for woman Rolland Garros @rolandgarros champion Svetlana Kuznetsova!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748826 вiд 2026-05-29 23:12:09ProstoVlizPobalakaty № 1748822 ---- Варто писати на емейл організаторів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748825 вiд 2026-05-29 23:11:19PEPSI (Merkury) № 1748823 ----- Не папа Римський, а папа Римський Франциск 1936-2025. Специфічний понтифік був з Буенос-Айреса. По ходу розбирався в футболі, але нічого не знав про Російську Підарастичну Православну церкву і йому чмошник стяжатель Кіріл голову морочив з ойкуменізмом щось таке.
sk(Samsung ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748824 вiд 2026-05-29 23:00:09Теніс Так, ноле програв, виграючи 2-0Бачив перші 1,5 сетиКидалось в очі що ноле повільний на ногах А на ґрунті потрібно бігати…Ну… нехай відпочиває. Ще одна спроба на вім-ніТам гра швидша, довгих розіграшів меншеЕліна далі на бенчич (скоріш за все). Битва хто з мамаш в турі найкраший
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748823 вiд 2026-05-29 22:50:56ProstoVlizPobalakaty № 1748822 вони блажені, типу як Папа Римський, який хотів щоб одну важливу релігійну ходу очолили українська дівчинка і російська, взявшись за руки, і з прапорцями.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748822 вiд 2026-05-29 22:21:01Турнір в Бад Хомбург (20-27 червня) вліпив на рекламний плакат Швьонтек, а по боках Світоліна і Андрєєва. І фіг ти їм що зробиш, думка про несумісність цих тенісисток на одному плакаті в голову їм не приходить.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748821 вiд 2026-05-29 22:14:42Ноле програв у 5 сетах
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748820 вiд 2026-05-29 21:56:10Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1748818В Британії переможе Reform, у Франції - лепенша. І негайно капітулюють перед хуйлом.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748819 вiд 2026-05-29 21:45:58+№ 1748818І тільки навроцькі будуть і далі заглядати в жопу трампидлу, сподіваючись, що звідти вивалиться який-небудь батальйон, а то і ціла бригада.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748818 вiд 2026-05-29 21:28:50Думаєцца, британці та французи зараз прискореними темпами збільшують запаси ядерної зброї, а там і інші підтягнуться - у першу чергу Німеччина, бо на рудого заокеанського підара надії мало.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748817 вiд 2026-05-29 21:28:032 ProstoVlizPobalakaty№ 1748809І мали ж уже прецедент.Підтримували СССР проти Райху. Змушені були.