Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729372 вiд 2025-08-27 22:52:58Мабуть, розгледіли в Ванаті потенціал і знають як його розвинути.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729371 вiд 2025-08-27 22:43:46Orest Dniprovskiy (Київ) № 1729369 ---- Хай Влад їде. Іспанська ЛаЛіга це не Кудрівка з Ковалівкою. Там серйозний двіжняк. До того ж, тренер Мічел вміє працювати з українцями.
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729370 вiд 2025-08-27 22:24:39Форварди Динамо Владислав Ванат та Анхель Торрес не допоможуть столичній команді у матчі-відповіді Ліги Європи проти Маккабі Тель-Авів. Про це повідомив наставник київського клубу Олександр Шовковський
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729369 вiд 2025-08-27 22:22:12Ванат погодив умови особистого контракту з Жироною
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729368 вiд 2025-08-27 22:16:52У Німеччині слідчі встановили особи всіх підозрюваних у підриві Північних потоків. Слідчі отримали ордери на арешт шести громадян України, йдеться у спільному розслідуванні Die Zeit, ARD і Süddeutsche Zeitung, опублікованому у середу, 27 серпня.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729367 вiд 2025-08-27 22:03:33Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1729354 Колись було зродов'я, я той Bear (білий ведмідь) брав на розвагу після вечірки з міцним, Кіровоградська з перцем була топ на той час. Як напій з нуля він був ніякий, будь яка Оболонь була набагато гірша. Але свою роль цей напій у моєму житті зіграв :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729366 вiд 2025-08-27 21:42:24Угорці зуміли відіграти два м'ячі, але третій не змогли. Неймовірний другий тайм. Але далі іде Карабах.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729365 вiд 2025-08-27 21:36:58а кіт кейлог ще в києві? щось ппо почало працювати. невже щось запустили під час візити представника трампа?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729364 вiд 2025-08-27 20:39:35Після першого тайму Карабах виграє у Ференцвароша 2:1. Угорці 3 м'ячі у 2 таймі навряд чи відіграють, та й по грі незрозуміло за рахунок чого вони можуть це зробити. Забили першими, але потім двічі контратаки пропустили. Якби грало Динамо, воно б відсмоктало в обох сьогоднішніх суперників, і це найсумніше.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729363 вiд 2025-08-27 20:32:06Hungary has officially filed Case C-319/25 at the EU Court, challenging the use of frozen Russian asset income for Ukraine aid. Budapest claims its voting rights in the European Peace Facility were illegally denied, violating EU treaties and principles of equality. The case has been referred to the General Court. -------- заслані казачки… точніше підараси звичайні
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729362 вiд 2025-08-27 20:24:51Пишуть, що готується з гусьом ;) ------------- GREY GOOSE® Honey Deuce® Created to embody the spirit of excellence in tennis, the GREY GOOSE® Honey Deuce® blends the flavours of lemonade, raspberry liqueur and honeydew with the pure, smooth nature of GREY GOOSE® Vodka. Enjoy the official cocktail of the US Open Tennis Championships. Difficulty: Easy Glass: Highball Ice: Cubed Occasion: Brunch, Entertaining, Warm Weather Garnish: Honeydew Melon Balls Recipe Ingredients 40 ml GREY GOOSE® Vodka 90 ml Fresh Squeezed Lemonade 10 ml Premium Raspberry Liqueur 3 Honeydew Melon Balls How to Make Fill a chilled highball glass with cubed ice and add GREY GOOSE® Vodka. Top with fresh lemonade and raspberry liqueur. Garnish with a skewer of three frozen honeydew melon balls.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729361 вiд 2025-08-27 20:09:21теніс (алко) The Honey Deuce at the U. S. Open is the best cocktail in sports — and the numbers back it up. 2024 U. S. Open Sales 556,782 Honey Deuces x $23 each ———— = $12.8 million -------- юс оупен в 2024 - 1 млн+ відвідувачів (вперше на слемі 1млн+) виходить один дріньк на 2 відвідувача (таке враження інших напоїв там не подають) :)
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729360 вiд 2025-08-27 20:01:48Япония выделит Казахстану $7,4 млн безвозвратного гранта для помощи пострадавшим от ядерных испытаний Сегодня главы МИД Казахстана и Японии Мурат Нуртлеу и Такеши Ивая подписали соответствующий межправительственный документ. ------ офіційно ж наче «нічого такого» не проводили… але гроші не пахнуть що ж японці хочуть взамін?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729359 вiд 2025-08-27 18:31:24Тарас Григорович. Оптимістична версія: &list=RD95bDAOWWCqc&start_radio=1
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729358 вiд 2025-08-27 17:41:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1729357 Тобто кредити давати тим кому їх не треба? Й тому хто прийшов за хлібом до магазину хліб не продавати, а бігти за велосипедистом кому хліба не треба :-)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729357 вiд 2025-08-27 17:31:47PEPSI (Merkury) № 1729355 вiд 2025-08-27 17:13:35 Якщо хочуть залишитися - це вже саме по собі вагома підстава викинути їх із країни підсрачниками. Це чимось схоже на вимоги до отримувачів кредиту (якщо хтось хоче отримати кредит - це вже підстава йому грошей не давати ;)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729356 вiд 2025-08-27 17:17:43згадав як у стокгольмі «місцеві» потащили нас на супер-хокей. швеція - канада. вияволось що то була френдлі гейм напередодні юніорського чемпіонату, але… хокей. потрібно пиво купити. ну купили. і потім «загдали» що там «сухий закон» пиво вільно продають тільки з 0.5 алкоголю (чи 1.5 ???) вже не пам'ятаю… на наст день ходили на «екскурсію» у спец магазин де звичайний алкоголь продають :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729355 вiд 2025-08-27 17:13:35На германщині одразу 2 шкандалі: 98% біженців, які прибули 2015-2019 року, (Це лям сірійців і лям афганців), хочуть залишитись і отримати німецьке громадянство. Великий фільм-репортаж відомої журналістки і ведучої арабського походження Н. Хайалі, на тему «мігранти і правопорушення» свідомо зманіпульовано. Головний посил фільфму - «абдулла, махмуд і Алі ріжуть німців у автобусах і на вулиці, тому що під час конфлікту виникають флешбеки про катування і махмуди захищаються. Їх треба понять і простіть». Німеччина в ахуї.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729354 вiд 2025-08-27 16:53:32Хоча пиво з додаванням алкоголю - був, пам'ятаю, якийсь ведмідь чи навігатор - також незрозуміла фуйня, бо на смак як «йорш», а суто пивного у ньому небагато.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729353 вiд 2025-08-27 16:29:41якось давно, на новому стадіоні в ЗП, один час продавали тіки безалькогольне пиво, тіпа спіртне ніззя, чи шось таке. Їбанати вообщем. І нічого люди пили, навіть черга стояла … помню ми його якось коньяком розвели пару раз, такий цікавий напій вийшов :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729352 вiд 2025-08-27 16:16:30б/а пиво я ще можу пити, а деякі варіанти так взагалі гарно заходять і втамовують спрагу. Натомість пив пару разів б/а вино, червоне - це пиздец. Так шкода було грошей. що було віддав. Є мільйон варіантів куди потратити ці гроші ніж на б/а вино. Наприклад сік, лимонад, коук зеро, пепсі, грейпрутовий сік, кефір, мінеральна вода з лимоном. Теоретично, ігристе б\а вино. типа шампани Ок. Але не пив.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729351 вiд 2025-08-27 16:09:32LAZY № 1729347 Бехівіоральні патерни. я не бачу сенсу як жінки надувають собі губи. Уста як наче бджоли покусали. А одначе надувають. Мода, тренд, ця херня надає жінкам свого роду впевненості в собі чи що. І нічого не поробиш. Гіпстерня заходе в кав'ярню 5 генерації і каже, а зробіть мені лавандовий раф… дуно андестенд шо то є. Бо ніколи не пив.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729350 вiд 2025-08-27 16:02:21LAZY № 1729345 вiд 2025-08-27 13:53:52 Безалкогольне пиво, що у нас на полицях стоїть, здебільшого хуйня йобана, ніхуя не схоже на пиво. ----- Погоджуюся, але десь на 60 %. Проблема в тому, що звичайні пива теж кругом і рядом мають цитрусові нотки, мілл-ваніллі і т. п. А є дуже подібні наприклад що у нас продається звичайний Carlsberg (pilsner) об.:5% (зеленого кольору етикетка) і Carlsberg Non Alcoholic об.:0,5% (синього кольору етикетка) досить подібні за смаком і ароматом.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729349 вiд 2025-08-27 15:55:09Все просто, ягшамашев хоче дожити до кінця війни і побачити хто переможе - його, чи наші :-).
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729348 вiд 2025-08-27 15:34:33я не експерт по алко, і не вступаю тут в дискусію зазвичай, але… колись організовували шашлик, і «молодьож» попросила «нульового» пивка, тому що за кермом… бля, ледве в мЕтро знайшов на поличках. запам'ятав на все життя. вибору було десь з 3х варіантів… пройшло років 5, і в тому ж мЕтро нульового пива цілий стелаж, як і у інших магазинах… з приводу вино-пиво, десь читав якусь «аналітику» … як фермери страждають. по 20+ років вкладались у виноробство, а об'єм споживання падає. одна з причин - нове покоління меньше дрінькає алкоголю, ну і, про те що Олма написав, всі потроху переходять на крафтове пиво (менш алкогольне), або коктейлі…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729347 вiд 2025-08-27 15:03:37Ти не бачиш, інші бачать. У кожної людини свої сценарії, кейси, паттерни та трігери ;)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729346 вiд 2025-08-27 14:21:39Я не бачу жодного сенсу в безалко пиві. Хіба для водіїв, що не можуть витримати без справжнього пива. Колись у сові було пивко без алкоголю. Я раз скуштував, на все життя відбило охоту.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729345 вiд 2025-08-27 13:53:52Безалкогольне пиво, що у нас на полицях стоїть, здебільшого хуйня йобана, ніхуя не схоже на пиво. На смак або ніби металеву кришку від пляшки смокчеш, або усілякі цитруси срані. Найкраще що я знайшов у наших магазинах у банці із б/а - це Clausthaler. Воно дійсно схоже на такий собі легкий євролагер, як я люблю ;) І усього 0,5 алко.
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729344 вiд 2025-08-27 12:58:55? Сьогодні відзначаємо День українського сала.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729343 вiд 2025-08-27 10:28:21Я так зрозумів, що у винних країнах типу Франція, Іспанія, Італія падає стрімко споживання вина, а натомість пиво, як менш алкоголю має, стає замінником вина. Натомість у пивних країнах падає продаж пива в цілому і дуже падає пиво з алкоголем. Безалкогольне пиво воно ще схоже на пиво як на історичний дрінк. Б/а пиво виготовляється в різних іпостасях так само як і натуральне алк. пиво. І відповідно, б/а має характер свого алкогольного родича. Крафтовики можуть випустити свої б/а пива і продавати відповідною ціною так само як і звичайне крафтове пиво.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729342 вiд 2025-08-27 09:57:42https://lb.ua/world/2025/08/27/693290_nimechchini_vpali_prodazhi.html До речі і в Польщі така сама тенденція, напої з 0,0% займають на полицях майже однакове місце зі звичайним пивом
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729341 вiд 2025-08-27 08:38:23yagshamash № 1729339 Навіщо?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729340 вiд 2025-08-27 05:27:43Геть, я знаю цю річ. Класика.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729339 вiд 2025-08-27 05:24:24Геть Усі відкинуться рано чи пізно. Я хотів би пізно, до речі.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729338 вiд 2025-08-27 05:22:33Геть Eu bebo sim, eu tô vivendo Tem gente que não bebe e tá morrendo На шо ви намекекуєте?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729337 вiд 2025-08-27 05:12:02Да, і йому лише 21 рік. Мабуть що він за цю ніч нормально подорожчав та заробив собі пресу. Будуть на нього тепер дивитись.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729336 вiд 2025-08-27 04:51:28В Кaйрaтa дoбрий вoрoтaр - взяв 3 пeнaлльтя…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729335 вiд 2025-08-27 03:55:24yagshamash № 1729333 вiд 2025-08-27 03:43:57 "Eu bebo sim, eu tô vivendo Tem gente que não bebe e tá morrendo " ? si=8fQvfZq3XraG4hwN Доречі та сама музика тільки пісня інша: ? si=xz3unCRTaGV-Fkn8
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729334 вiд 2025-08-27 03:50:47ГУР вирішили приготувати овоча? Дрон розваляв хату Януковича.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729333 вiд 2025-08-27 03:43:57Гарна музика, гарний виконавець іспанський. Був на його виступі у Лондоні у квітні. Дуже класно. «Муердо» значить «я кусаю». «Комо ес, комо ес» кому цікаво. ? si=XslbectJb9WxoWeW