🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 543.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729332 вiд 2025-08-27 01:11:54

На честь великої перемоги кайрата.



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729331 вiд 2025-08-27 00:27:37

а де Ярослав Ярославович Караман? ну і що, що грає в у-20? Він би і в у-21 не загубився.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729330 вiд 2025-08-27 00:12:01

До речі, от склад збірної U21, у збірній лише один представник «Динамо». З Карпат троє, з Полісся - двоє, з Динамо - один. Це якийсь піздець.
Головний тренер молодіжної збірної України Унаї Мельгоса оголосив склад команди на матч кваліфікації Євро U-21 проти Литви, який відбудеться 5 вересня. До заявки увійшли 24 гравці:

Голкіпери: Владислав Крапивцов (Жирона), Ілля Попович (Кішварда), Іван Пахолюк (Колос).

Захисники: Ілля Крупський (Металіст 1925), В’ячеслав Кульбачук (Дебрецен), Микола Киричок (Карпати), Андрій Кітела, Богдан Слюбик (обидва — Рух), Микола Огарков (Олександрія), Сергій Корнійчук (Полісся), Данієль Вернаттус (Металіст).

Півзахисники: Олег Федор, Артур Шах (обидва — Карпати), Роман Саленко (Зоря), Рамік Гаджиєв (Металіст 1925), Тімур Тутєров (Сандерленд), Геннадій Синчук (Монреаль), Данило Кревсун (Боруссія Дортмунд), Максим Мельниченко (Полісся), Артем Гусол (Колос), Іван Варфоломєєв (Лінкольн Сіті).

Нападники: Артем Степанов (Нюрнберг), Матвій Пономаренко (Динамо), Олександр Пищур (Дьйор).

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729329 вiд 2025-08-27 00:09:38

Enot
№ 1729328

Всі ми - чиїсь родичі ггг

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729328 вiд 2025-08-27 00:07:01

Vichny
За збірну України U21 та Металіст 1925 грає такий собі Крупський, це теж чийсь родич?)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729327 вiд 2025-08-27 00:04:58

Сьогодні вперше три нових клуба в ЛЧ заходять. З Кіпру, Норвегії та Казахстану. Прикольно, за новачками завжди цікаво спостерігати.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729326 вiд 2025-08-27 00:01:41

Vichny
№ 1729311
ось тобі відповідь від поляка футболєра з тусовки - «Пробігтись з прапором по стадіону? тариф 200-300 євро».
Бажаючі завжди знайдуться, особливо серед 16-18 річних.
Шукають юажаючих - так, по соцмережах, і у фан-тусовках.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729325 вiд 2025-08-27 00:00:48

Пафос в ЛЧ
однако

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729324 вiд 2025-08-26 23:59:43

Enot
№ 1729320

Динамо - довбойоби і всраті недозірки з недотренером і нездалим президентом.
Кайрат - йобані борати і кацапи. Подивився на флешскорі, у них якийсь громико грає. Онук того самого чи шо?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729323 вiд 2025-08-26 23:59:10

Єбать Пафос гол забив.

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729322 вiд 2025-08-26 23:56:40

Якби Німеччина виграла у першій світовій війні, то радянська назва парламенту Верховна Рада була б іншою - сеймом

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729321 вiд 2025-08-26 23:54:45

Укрaїнi тeбa гoтувaтися рoбити вiдпoвiднi крoки - є чимaлo iстoричних пoдiй кoли пoляки причинили кривди укрaїнцям. Взяти хoчa б oпeрaцiю Вiслa, згaдaти Пaвлoкoму i т. д. зaдaтi щo злoчини вiдбувaлися пiд бiлo-чeрвoними прaпoрaми, якi тaкoж мoжнa зaбoрoнити…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729320 вiд 2025-08-26 23:47:10

Vichny
Кайрат заслужив це, Селтік вибив з Каспером Шмейхелем на воротах. 21-річий другий воротар Кайрата взяв 3 пенальті в серії, відстоявши перед тим 0:0 в основний і додатковий час.
А Динамо у Кіпра відсмоктало без варіантів. Так хто тут Борати?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729319 вiд 2025-08-26 23:44:28

LAZY
№ 1729316

Єбать ту екзотику, єбать.
Хай зі своїми друзями хуйлостанцями в дьосна, а не в Європу лізуть

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729318 вiд 2025-08-26 23:43:11

Enot
№ 1729317

Так я ж і про те.
Організовано кацапами.
Шито білими нитками.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729317 вiд 2025-08-26 23:40:53

Vichny
№ 1729311 вiд 2025-08-26 23:24:41
Такі речі елементарно можна організувати, через соцмережі, через Телеграм той же. Так же як вербують підлітків в Україні для коригування обстрілів чи підпалу автомобілів ТЦК. Однак у Польщі москалі використовують ситуацію, яку створила польська верхівка. Польща стає другою Угорщиною. Я думаю ні для кого не є секретом що Орбану пообіцяли Закарпаття, йому навіть закарпатських полонених намагалися передавати, за умови що ті не повернуться в Україну.
Так само росіяни говорили і з представниками польської верхівки, їм обіцяна Галичина та Волинь. Очевидно, що не вся польська влада вірить росіянам, однак партія «Конфедерація» працює саме на такий розвиток подій.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729316 вiд 2025-08-26 23:37:52

Екзотика це завжди цікаво.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729315 вiд 2025-08-26 23:29:01

Йобаний боратстан.
Нахуй вони потрібні в Лізі європейських чемпіонів?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729314 вiд 2025-08-26 23:26:56

Кайрат в ЛЧ.
Динамо в ЛК.

гроші вирішують, але ж і голова потрібна.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729313 вiд 2025-08-26 23:26:02

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1729308
Якубик тож Пахтакор

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729312 вiд 2025-08-26 23:24:47

Завтра Карабах буде грати з Ференцварошем вдома. В першому матчі Ференцварош програв на своєму полі 1:3, так що в Лізі Чемпіонів від країн колишнього СРСР може бути представлений не тільки Алмати, але і Агдам (фактично Баку).

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729311 вiд 2025-08-26 23:24:41

Про Польщу і роботу кацапні там на предмет сіяння ворожнечі.
З білоруських опозиційних каналів дізнався про то що у Варшаві на головному стадіоні, де було відкриття Євро-2012 був концер якогось блядоруського гівнорепера на прізвище «корж».
Гівнорепер завиває і пиздить зі сцени виключно кацапською. Правда, в завиваннях складно якісь тексти зрозуміти, бо там такий бридкий голосіна, який по модній зараз тенденції весь час міняє тембр за допомогою електропримочок.
Так от, на цьому концерті був блять майже повний великий стадіон! І трибуни, і фанзона на полі! Невже у Польщі так багато білорусів і кацапів? Але були там і українці, виявляється. Не думаю, що там було більше ніж сотня поляків-глядачів, бо нахуй кому цей кацапомовний корж комусь всрався.
Ну і в якийсь момент дитя природи в слемі (на гівнореперському «концерті» - слем, о часи!) піднімає червоночорний прапор і починає як довбойоб бігати з ним по колу.
Звісно, поліція-хуїція, трохи замісів і довбойоба забирають разом з іншими, когось депортують, когось їбуть і так.
Скандал, розслідування. Потім той довбойоб ламаною польською з бамажки вибачався на камеру. Ще бачив якийсь лисий кацап - «мастер слемів» щось там чвякав хуякав шо він ні при чому.
От мене і дивує - ну хто в світлому розумі попиздує з червоно-чорним прапором у Варшаві на концерт блядоруського кацапомовного гівнорепера і буде з ним ганяти по колу? І нахуя?
І не кажіть шо довбойобу хтось «підказав» так зробити

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729310 вiд 2025-08-26 23:05:48

Найяскравіший спогад про Кайрат:
Лозинський та Євтушенко опиняються в оточенні кількох захисників Кайрата.
Лозинський носком бутси підкідає м'яча догори.
Євтушенко б'є ножицями через себе і влучає в дев'ятку.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729309 вiд 2025-08-26 23:00:03

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1729306

Поляки менш законослухняні ніж німці.
Тож проблема є.
Але вона не дуже велика поки що.
Треба цим займатися, як і в Німеччині, Чехії та Угорщині.

Але у нас краще виходить забороняти, віджимати ніж розвивати. Так людей виховували дуже довго і переламати це дуже важко.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729308 вiд 2025-08-26 22:58:36

Кайрат пройшов Селтік? Мабуть Пехлеваніді радіє, і який-небудь Якубик. Подивився у Вікіпедії - Пехлеваніді звуть Євстафій Алківіадович.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729307 вiд 2025-08-26 22:54:57

уявляю як охуєє якийсь Спортінг або Мадрид від часу польоту, як шо їм Кайрат попадеться в группі :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729306 вiд 2025-08-26 22:51:47

Хз ту польську молодь, але є сумніви в тому, що вона так вже горить бажанням різати українців. Окремі екземпляри таких різунів мабуть зустрічаються, але їх треба якісно 3.143дити - і може воно пройде.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729305 вiд 2025-08-26 22:44:03

Batyj
№ 1729303

Не так здивував Кайрат, як власне Селтік.
Щось не так у королівстві Скоттів.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729304 вiд 2025-08-26 22:33:25

LAZY
Я і без цього знаю що ти тупий. Міг би і не писати.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729303 вiд 2025-08-26 22:31:29

Селтик схібів 3.. Кайрат пройшов далі..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729302 вiд 2025-08-26 22:29:50

Enot
№ 1729300 вiд 2025-08-26 22:23:35

Росія так само починала готуватися до війни біля 20 років тому. За 20 років системної роботи росіян підготували до геноциду українців. Зараз найбільш антиукраїнські налаштована польська молодь. Її готують до повернення східних кресів і знищення українців. Не може бути жодних ілюзій з цього приводу.

Ти хворий довбойоб, лікуйся.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729301 вiд 2025-08-26 22:26:08

Кайрат- Селтик. Кумедні пєналя..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729300 вiд 2025-08-26 22:23:35

Росія так само починала готуватися до війни біля 20 років тому. За 20 років системної роботи росіян підготували до геноциду українців. Зараз найбільш антиукраїнські налаштована польська молодь. Її готують до повернення східних кресів і знищення українців. Не може бути жодних ілюзій з цього приводу.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729299 вiд 2025-08-26 22:17:10

у Польщі це не сезонне, а просто політичне загострення. Зручна тема. Проста і понятна широкому загалу частини електората. І її легко використовувати в політборотьбі проти конкурентів.
Головне це розуміти і не підігрувати дурнуватими заявами з трибуни ООН.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729298 вiд 2025-08-26 22:12:41

UR. Ну як? Шарикови тут усе в порядку? Ну-ну. Тупі рулять не обсилфі. Бля, це не нормально. Але я б цьому довбойобу череп таки поміряв. Жарт!!!

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729297 вiд 2025-08-26 22:09:49

Польща допомагає Україні зовсім не тому що вона любить Україну, тому що вона боїться росіян трохи більше ніж зневажає українців. Правда не вся Польща, частина її зневажає українців більше ніж боїться росіян і тому готова їм допомогти.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729296 вiд 2025-08-26 22:06:01

PEPSI
Польська верхівка це розкручує, не якісь «рухи» і «течії». Я вважаю що українці не повинні соромитися червоно-чорного прапора тому що він не подобається полякам. Ми нічого полякам не винні. Так, у Польщі не варто цю тему зараз роздмухувати, але прогибатися під них не можна.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729295 вiд 2025-08-26 21:59:58

Enot
№ 1729294
+100
Плюс пряма зацікавленість у роздмухуванні конфлікту третьої сторони - Росії.

В принципі, проблема вирішується легко, нічого складного там немає. Керівництво України і Польщі повинні домовитись, не дати себе використати, не дати себе зіштовхнути, і спільно випалювати рухи і течії у обох країнах, які з того живуть. Пару посадок по обидві сторони - і все. Затихне, як і не було.

Але все не на часі.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729294 вiд 2025-08-26 21:54:32

Ukrainian Ranger
Це не сезонне, це повтор історії українсько-польських відносин. Власне, вони так завжди себе вели. Імовірно, часи на польського суспільства хоче повернути сходні креси, а для цього треба знищення України. Розкрутка теми з Волинською різаниною необіхідна для обгрунтування відновлення «справедливості». Власне, якщо вас звинувачують у геноциді минулих століть, це означає що вас хочуть пограбувати і вбити.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729293 вiд 2025-08-26 21:53:47

доречі, що порадувало на рахунок Польщі, так це те, що після матчу Польща-Україна 1:0 у м. Марсель, коли на мене пригнув поляк-радиКАЛ (років 18, пацан), то стримали його два доросліших поляки, які сказали пацану «ану вйобуй звідси, деган», і до мене - «Це вже наша проблема. У нас теж є ідіоти, соррі».
Тобто є і адекватна Польща.

Що категорично НЕ сподобалось, це те як малолітні українські ідіоти увесь матч намагались розтягувати банер червоно-чорний за воротами, і провокувати поляків. І кілька разів їм це вдалося, нажаль.
Значить є і в Україні рухи, які роздмухують тему, залучають молодь і використовують їх втемну.
Поки не відгребуть одного разу.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.