sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729212 вiд 2025-08-25 21:52:45теніс так. на селеш поранили прямо на корті після того якийсь час на переходах сиділи всі не спиною до глядачів, а боком (спиною до судді на вишці) … до речі, джокович наче натякнув що селеш візьме до себе у команду. все таки народжена в нові-сад, зараз сербія плюс селеш недавно розказувала що має якусь дуже рідку хворобу, щось там на рівні генетики…
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729211 вiд 2025-08-25 21:45:54US Air Force spent 7 hours sniffing for nuclear decay today, low over central Baltic Sea. About 5000m NE of Gotland and down to 1500m closer to Kaliningrad. The plane is a highly specialized one. https://x.com/auonsson/status/1960041628489666796
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729210 вiд 2025-08-25 21:40:09Olma, так, це був відомий і дуже сумний випадок із Селеш.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729209 вiд 2025-08-25 21:32:47yagshamash № 1729208 Теніс, ну й Петра Квітова зіграла свій останній матч. Шкода. Дуже її любив завжди. ---- А я не знав про цей інцидент з Квітовою. Я тільки пам'ятаю коли ножем Моніку Селеш атакував якийсь йобнутий фан Штеффі Граф. Нижче тексту ШІ Гугла: «Інцидент з Монікою Селеш — це напад, що стався в квітні 1993 року в Гамбурзі, коли під час чвертьфінального матчу на неї напав чоловік з ножем, встромивши ніж у спину. Нападник, шанувальник Штеффі Граф, хотів допомогти німкені повернутися на перше місце рейтингу. Наслідком нападу стала тривала перерва у кар'єрі Селеш, психологічні проблеми та страх перед публікою, що суттєво вплинуло на її подальшу кар'єру.»
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729208 вiд 2025-08-25 21:26:30Теніс, ну й Петра Квітова зіграла свій останній матч. Шкода. Дуже її любив завжди. Час летить. Її років 10 тому на піку кар'єри, поранили під час ножового нападу в неї вдома. Якийсь поц сказав, що має перевірити лічильник. Коли він витяг ніж, вона схопила рукою лезо, а іншою в'їбала його. Це завдало удару по її кар'єрі. Терапія допомогла, але Сламів вона більше не вигравала.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729207 вiд 2025-08-25 21:10:31SK, бо йобнута вона. Наразі йдемо на рекорд. Може бути 0 перемог у 7 перших матчах турніру. Залишилося дві. На Марту надій нема великих. Може, бодай Еліна якось?
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729206 вiд 2025-08-25 21:04:02теніс блять. ястремська - аут… ну… нагадало про те що все є ліки і все є отрута. питання тільки в дозі… даяна має яхуйєнні удари і гру взагалі. якщо 80% ударів залітають - вона, переможниця гранд-слем і легко топ-5… якщо 80% не залітають - вона ноу-нейм з-за меж топ-100… ладно програла б комусь. а то - павлюченкова. яка має мінімум 10 зайвих кг. і навіть не пробує йти до м'яча якщо там більше 5ти кроків… але ж ні-хуй-я. даяна херачить тільки по центру. наче спеціально щоб хуйлостанка менше бігала. і навіть на ключових м'ячах, коли можна зіграти косо і акуратно - все рівно йібашить 5 метрів в аут… рік назад вона тут вилетіла в 1му колі. зараз була сіяна. такий шанс пройти пару кіл, підібратись в рейтингу до топ-20…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729205 вiд 2025-08-25 21:02:11Рінатахмєєєєєтов, рінатахмєєєєєтов, рінвтахмєтов - ПІ-ДА-РАС!
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729204 вiд 2025-08-25 20:38:06U. S. President Donald J. Trump states that he has made an agreement with China that will allow 600,000 Chinese students into the United States. ------- ахуйєнні «нагіби» китаю на тарифи поступово перетворюються на свої ж поступки…
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729203 вiд 2025-08-25 20:36:212 olma№ 1729193Просто намагаюся зрозуміти історичні події і явища.Це ж уже було! (с)У Речі Посполитій магнати всіляко обмежували спочатку владу короля, а потім дійшли й до законодавчого обмеження прав простої шляхти, аби їм ніхто не перешкоджав робити, що заманеться. У підсумку РП наїбнулась.У нас старшина в Гетьманщині робила рівно те саме і з тим самим результатом.Ахметов через контрольованих політиків і урядовців викручував руки «Києву» і сприяв послабленню Держави, щоб бути може й не першою, але й не другою особою в країні. Як почалося у 14у році він намагався через нейтральну позицію намутити собі якмога більше; чому він Гудок, памʼятаєте? У підсумку втратив частину Донбасу, але його врятував парашут у вигляді ДТЕК.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729202 вiд 2025-08-25 20:33:48sk (chromebook) № 1729200 ти просто не уявляєш ким був Ахметов в Донецьку і хто б там міг там його штовхнути
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729201 вiд 2025-08-25 20:31:34olma № 1729184 дтек - це тільки пара обл-енерго те що витримали нашу енерго-систему під час бомбардувань, то, звичайно, в першу чергу укр-енерго, ну і звичайно кожному спеціалісту всих обл-енерго (неважливо чи викуплені вони дтеком чи кимось іншим) …
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729200 вiд 2025-08-25 20:30:05Voxa (м. Запоріжжя) № 1729199 наче ж в 2014 ахмєтов заходив в міцеву адміністрацію? штовхався там з протестувальниками? але якось то дуже по цирковому виглядало
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729199 вiд 2025-08-25 20:21:58як показує історична перспектива, партія Регіонів і пр, це все фігня. Єдине шо можно тепер пред'явити Ахмету, це небажання просто силами охорони офіса на Шевченко розігнать бомжів і маргіналів які кублились на почтаку весни 2014 біля тодішньої областної адмістрації. Проебали можливість все змінити. Не прорахували і не оцінили наслідків і перспектив.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729198 вiд 2025-08-25 19:42:46побував у румунській тусовці у Німеччині, випадково. У тусовці румунських заробітчан, пролетаріату і гнилого бидла :-) Ненависть до українців зашкалює, путін бог, україна винна, і т. д. Думав, що політика і пропаганда винна, що у голові насрано. Виявилось - ні. Прийшов інтеліґентний румун, і пояснив, що причина такого відношення до українців банальна, і лежить у матеріальній площині - на «ринку біженців» Німеччини увага німців з 2022 року перемкнулась на українців, на допомогу їм і т. д. Тому іншим біженцям і мігрантам тепер менше уваги, і їм тупо заздрісно. Тому ця срань і нервує.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729197 вiд 2025-08-25 19:42:44ахмєтка поітогу самовиїбався на Донбасі.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729196 вiд 2025-08-25 19:23:48За нинішніми цінами то мабуть ближче до 500-600 млн
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729195 вiд 2025-08-25 19:21:50Ахметка дуже любить гроші, а потім Донецьк. Але гроші набагато більше. України в цьому списку нема. Це просто територія де він зміг реалізуватись як бандит, а потім-як олігарх.
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729194 вiд 2025-08-25 19:14:25«Донбас Арена» в Донецьку обійшлася приблизно у 400 мільйонів доларів США.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729193 вiд 2025-08-25 18:39:15Взагалі, я не захищаю Ахметова. Просто намагаюся зрозуміти історичні події і явища. З погляду українського патріота - всі вони гандони, ці підарські Партія Регіонів в 2004 почали розривати Україну посилювати свій вплив на Донбасі і Півдні, і тим самим далу Хуйлованам спокусу думати, що Україна буде такою Білоруссю.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729192 вiд 2025-08-25 18:24:48Скільки там Донбас-Арена коштувала 0.5 млрд євро?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729191 вiд 2025-08-25 18:12:30inguard (тутейший) № 1729189 --- Ахметов не безгрішний, але на Антигероя не тягне не планував російській мір на Донбасі, ніколи не був промосковським. Да любив він Совок і постсовок Ігорь Крутой кампазітор, Ахметов просто захищав свої капітали. Памятаєш як Колесніков був віцепремьєром в Уряді Януковича по інфраструктурі. транспорту. Як вони готувалися до Євра 2012. Так Колесніков (ХК Донбас) на рашку тоді наїжджав, хоча у нього фабрика якась в Росії була АВК невелика. Він не тягнув на любітеля русского міра. І в 2014 в сепаратизмі не брав участи. Так само і Ахметов. Не тягне він на такого. Якби він знав що готує Хуйло і його ФСБ, він би теоретично свою охоронну фірму міг задіяти. АЛе було пізно. Ахметов показав себе лохом. Ледь вдалося вже тоді Маріупіль відстояти.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729190 вiд 2025-08-25 18:08:13Один екіпаж Як-52 збив 50% від всіх збитих дронів бригадою армійської авіації і це багато про що говорить з точки зору ефективності таких засобівhttps://defence-ua.com/army_and_war/ekipazh_odnogo_jak_52_za_rik_zbiv_120_rosijskih_droniv_u_300_bojovih_vilotah_vijna_u_stili_pershoji_svitovoji-19995.htmlАле у командування ВПС мабуть 10 000 доводів, чому це ніяк не варто поширювати, хоча ефективність шахедів зараз тримається біля 30%
inguard(тутейший ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729189 вiд 2025-08-25 18:04:55ProstoVlizPobalakaty Згадай хто такий Ходаковський, і його роль в подіях весни 2014 року на Донбасі
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729188 вiд 2025-08-25 18:02:11Orest Dniprovskiy № 1729179 вiд 2025-08-25 15:37:17 Мабуть треба з Кучми починати, як президента, який штовхав уперед весь олігархічний стрій укр економіки
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729187 вiд 2025-08-25 17:45:24Німеччина зобов'язалась надавати Україні дев'ять мільярдів євро щорічно протягом найближчих років, заявив німецький віцеканцлер Ларс Клінгбайль на зустрічі з Зеленським
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729186 вiд 2025-08-25 17:42:12Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1729185 вiд 2025-08-25 17:12:51 Максимум, що там може реально бути - дружина і діти Шабуніна проживали певний час в тому будинку у знайомого, можливо без належного відшкодування «по дружбі», чи ще по якійсь причині.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729185 вiд 2025-08-25 17:12:51Orest Dniprovskiy № 1729155 якoсь нeзгрaбнo зрoблeo - вжe б вирiшили дe в ньoвo хaтa - чи тo в Нью Джeрсi чи тo в Вeрмoнтi :) Ну i пoтiм, як цe сoбi «журнaлiсти» уявляють oфoрмлeння нeрухoмoстi нa пoдстaву oсoбу в СШA :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729184 вiд 2025-08-25 16:40:29Ахметов створив надзвичайно потужний стійкий холдинг, і напр., енергетична компанія ДТЕК - це високий рівень професіоналізму як на українські реалії, і власне якби не професіоналізм ДТЕКа, то пизда нам світила конкретна. Може повезло, що Денис Шмигаль з цього бізнесу і вдалося налагодити координацію і фінансові підстраховки між урядом і ДТЕКом.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729183 вiд 2025-08-25 16:38:55київська тенісна тусовка втратила двох «бійців» :) ------------ 38-річний ексзахисник київського Динамо та збірної України відновлює кар'єру в Одесі після 5 років без професійного футболу! ? У Чорноморці Євген гратиме пліч-о-пліч з експартнером по центру оборони національної команди Ярославом Ракицьким.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729182 вiд 2025-08-25 15:58:57Вердикт: Капранов - старий довбойоб :-)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729181 вiд 2025-08-25 15:57:54ProstoVlizPobalakaty № 1729180 вiд 2025-08-25 15:51:12 Orest Dniprovskiy № 1729179 вiд 2025-08-25 15:37:17 хтось з аналітиків на радіо-нв казав що за часів яника у ригів була така фраза: техас повинні грабувати техасці… як це не смішно. всі підприємства що на донбасі викупили хуйлостанці - дуже швидко збанкрутіли (тому що вони машли такі саме заводи в хуйлостані, нах їм конкуренція)? а те що залишилось у наших олігархів - працює до сих пір. і дуже часто успішно… так що таке собі… про те що ахметов спонсорував всі партії - писати не буду. думаю що навіть тут на О у цьому консенсус :) моливо це нас врятувало у свій час. тому що в біларусі олігархів, які б могли мати окрему позицію від поглядів лукашеску - не було…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729180 вiд 2025-08-25 15:51:12Orest Dniprovskiy № 1729179 вiд 2025-08-25 15:37:17 Навряд чи може бути антигероєм саме Незалежності людина, яка просто робила «природні» для свого бізнес-середовища речі, не маючи навіть побічною метою якось руйнувати незалежність більше ніж тримати державу в корумпованому стані. Він найкрупніший, але з сотень таких же антигероїв, і порівняно з корупціонерами в державній владі заподіяв не найбільше шкоди.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729179 вiд 2025-08-25 15:37:17Антигерой Незалежності — безперечно Ахметов. Це автор всього нашого теперішнього. Його проект, це «русскій мір» на Донбасі, — Віталій Капранов Вся ця олігархічна банда, яка там засіла на чолі з Ахметовим і привела путіна до нас, — підсумував письменник, публіцист
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729178 вiд 2025-08-25 15:35:23Закон треба вміти порушувати
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729177 вiд 2025-08-25 15:27:55Enot № 1729176 Ну а куди суду діватись. А якщо суд вирішить, що треба тебе за сраку взяти за несплату податків - то що ти тоді співатимеш?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729176 вiд 2025-08-25 15:21:33LAZY № 1729175 вiд 2025-08-25 15:18:19 Суд вирішив інакше. В правовій державі немає колективної відповідальності.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729175 вiд 2025-08-25 15:18:19Orest Dniprovskiy № 1729169 Це не расизм, а репутація, яку нігери заробили собі. Селяві.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729174 вiд 2025-08-25 15:12:04Норвегія хоче виділити $8,5 млрд на допомогу Україні у 2026 році.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729173 вiд 2025-08-25 14:31:10Скільки той перекладач вкрав не ясно, ШІ (як часто буває) саме заплуталося. Але 5 років тюрми це точно.