🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 549.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729092 вiд 2025-08-24 00:25:04

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1729091
грошей у Барси немає от і бачать у недорослях різних потенціал. в Реалі так уже з Асенсіо догрались. для таких є аренда, де вони мають вчитись, а не лажати по 10 разів за матч, як Кубарсі. ПСЖ з ахуєнними ЦЗ купує Забарного, а Барса вірить в Кубарсі. ну хай вірять.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729091 вiд 2025-08-24 00:14:48

та тому Кубарсі 18 чи 19 років, досвіду ж нуль. Тому і помилки. Але напевно шось в ньом бачать, та і в основну збірну вже викликають.
Там і поруч з ним Арауху - не кращий.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729090 вiд 2025-08-24 00:12:35

Vichny
№ 1729068

смiшнo ввaжaти щo мoнoпoлiя нa iнфo лишe в тeбe ;)
ну хiбa щo рaптoм ти «внeбрaчний син лeйтнaнтa Шмiдтa» …

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729089 вiд 2025-08-24 00:10:52

З днем незалежності! Шануймося, бо ми того варті!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729088 вiд 2025-08-24 00:10:38

Ол. Марсель під орудою Де Дзербі виграв у дебютанта французької Ліги 1 - ФК Париж 5:2

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729087 вiд 2025-08-24 00:09:53

ProstoVlizPobalakaty
№ 1729086
вони так само Інтеру просерли. висока лінія захисту, штучні офсайди, повільні, незграбні ЦЗ. особливо цей дивний малий.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729086 вiд 2025-08-24 00:06:48

VVV
№ 1729084 вiд 2025-08-23 23:59:58

Молодий він для зятя, може синок чийсь… А взагалі це Флік знов щось в захисті підкручує, гравці не встигають адаптуватись. Воротар почав як Нойєр підвищити закидання, цього в Барсі не було раніше.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729085 вiд 2025-08-24 00:04:59

Довбик очікувано сів на лавку, його конкурент видав непоганий матч.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729084 вiд 2025-08-23 23:59:58

ProstoVlizPobalakaty
№ 1729082
ну так. провалів було штук 5 і в першому таймі. цей Кубарсі може теж чийсь зять, бо і грає схоже, і рухається. якась дивина. він в минулому сезоні чимало ігор засер.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729083 вiд 2025-08-23 23:59:38

Яловичину нарізати середніми шматками. обсмажити на смальці, на олії. а потім засипати шарами цибулі соломкою, морквою, і кабернетом підливати, тушити пару годин на слабому вогні. Така спрощена версія беф-бургіньйон. тільки з каберне буде беф-а ля бордо.

Зараз в моді стають вина слабші, на ринок виводять нормальні звичайні добре зроблені вина, тільки не 12-14% алк.. а 9-10%. і вони непогано пьються.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729082 вiд 2025-08-23 23:56:30

VVV
№ 1729080 вiд 2025-08-23 23:51:28

Вже через хвилину після 2:2 Леванте мало вперед виходити, якщо дійсно не було офсайду у двох гравців, що вибігли за спини захисників, але через мокрий газон пас не вийшов, судді гру не зупиняли і Леванте довів таки атаку до удару з меж штрафного, який знов таки через мокрий газон виявився дуже корявим і воротар легко забрав.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729081 вiд 2025-08-23 23:56:25

вже 2:2

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729080 вiд 2025-08-23 23:51:28

ProstoVlizPobalakaty
№ 1729078
у Барси жахливий центр захисту. особливо малий Кубарсі. чисто малолітній клоун. Флік - мазохист, який чомусь його постійно ставить.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729079 вiд 2025-08-23 23:50:05

2:2 вже на 51 хвилині.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729078 вiд 2025-08-23 23:36:53

Барселона щось провалила перший тайм, при володінні м'ячем 84% пропустила два голи від Леванте з двох ударів в створ. Треба пошукати де глянути другий тайм, там зараз буде весело.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729077 вiд 2025-08-23 23:02:04

Зараз смачного вина багато, мені чомусь краще за все завжди заходило звичайне сухе каберне чи каберне-совіньйон, на розлив у магазинах де продають крафтове пиво :-) На каберне ще м'ясо тушити прикольно. Останнім часом я для цього вино і використовую, а пити алкоголь щось не хочеться.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729076 вiд 2025-08-23 22:37:42

Португальське :)
Йде таки добряче :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729075 вiд 2025-08-23 22:27:13

вважабть сухе вино "кислякома тв хто при сові не жили, багато хуйарять енергетмеи та іншк

Бачу, щось там добряче йде по горлянці ;)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729074 вiд 2025-08-23 22:26:48

LAZY
№ 1729071 вiд 2025-08-23 22:19:14

А до чого тут Бесарабія?
Коблеве - на кордоні Одеськлї і Миколаївської областей.
Не все вино у них хуйове, але суперового нема.
Ну і полусладкойє для масмаркета хуйарять аж бігом

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729073 вiд 2025-08-23 22:24:37

Дякую, не хочу :)
Таке продається не тільки в АТБ, смаки багатьох у нас зіпсуті совою, до сих пір вважабть сухе вино "кислякома тв хто при сові не жили, багато хуйарять енергетмеи та іншк хімозу замість правдивого пива, вина та і міцного

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729072 вiд 2025-08-23 22:20:15

Ні, не наливають. Таке є в АТБ, в тетрапаку літровому можеш собі до дому придбати і спожити.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729071 вiд 2025-08-23 22:19:14

Коблеве це не Бесарабія вже.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729070 вiд 2025-08-23 21:48:44

olma
№ 1729067 вiд 2025-08-23 21:35:49

А полусладкойє виробництва коблєво чи болграда наливають?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729069 вiд 2025-08-23 21:42:57

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1729065
З білих сподобалося отаке витримане в дубі шардоне з Бесарабії

Шардоне Резерв My Wine by Eduard Gorodetsky

https://wineland.com.ua/product/vin-rezerv-shard-my-wine-e-gorodec-b-s-075/

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729068 вiд 2025-08-23 21:42:20

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1729066 вiд 2025-08-23 21:30:36

Не сміши.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729067 вiд 2025-08-23 21:35:49

Vichny
№ 1729062
----
Тут на районі велику подібну імпрезу робить магазин Bad Boy (на Дніпровській набережній 14-K). У них 600 грн вхідний квиток і ти можеш спробувати будь-яке укр. вино (40 позицій щонайменше). Навстоячки.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729066 вiд 2025-08-23 21:30:36

Vichny
№ 1729064

1. Нe вислoвлюйся кaтeгoричнo якщo нe знaєш oпoнeнтa.
Прaвильнo скaзaти «Я МOЖЛИВO знaю бiльшe нiж ти» :)

2. Для укрaїнцiв вiн є уoсoблeнням ЗСУ. Щo нe є «кoтoм в мiшку».

3. A oцe звичкa I нa OБСIЛФi :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729065 вiд 2025-08-23 21:26:15

olma
№ 1729058

винo звичaйнo..

«У вже далекому 2015 році, на піщаній кручі у затоці річки Десна, в околиці міста - герой Чернігів, міг бути яблуневий сад. Але, попри всі відмови професорів та експертів, попри сумніви, Борис Слабошевський - винороб та засновник ВIНOМAН, все ж таки висадив виноградник на невеликій ділянці заднього двору площею в 1 га. Грунти пісковики.»

М-дa…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729064 вiд 2025-08-23 21:24:54

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1729057 вiд 2025-08-23 20:58:07

Три причини.
1. Я знаю його і про нього більше ніж ти. Людина він гарна, до речі.
2. Їбанута здатність українців обирати собі ідолів з-поміж котів в мішках.
3. Абсолютно тупезна звичка надіояти кумирів тим, що хочеться уявляти.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729063 вiд 2025-08-23 21:20:51

Знак питання мав бути в кінці

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729062 вiд 2025-08-23 21:20:28

olma
№ 1729050 вiд 2025-08-23 20:39:41

«Накидався» - то такий приколтний термін, яким ми з друзями один одного підйобуєм :)
Я за відповідальне вживання, щоб воно було в кайф, і смачно, інакше немає сенсу.
Тож радий що дегустація гарна була! Вдома вже Чернігівським полірнувся.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729061 вiд 2025-08-23 21:19:29

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1729059
----
Там складніші процеси. Трампа не переробиш, його тягне до Хуйла - родствєнна душа. АЛе Трамп не можее 24/7 контролювати всю свою комунікацію, тому там його радники і родина просовують інші меседжи і тези.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729060 вiд 2025-08-23 21:16:48

LAZY
№ 1729049 вiд 2025-08-23 20:30:50

Дякую, чувак!

Кислойобство - це точно не те, чим я хочу займатися і у 80, якщо доживу
Бо нахуй таке життя.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729059 вiд 2025-08-23 21:12:16

2 olma
№ 1729007
Сьогодні випало послухати ютубчик якоїсь нашої політпсихологіні.
Сказала, на мою думку, логічні речі.
Нам не повезло, бо Трамп просто не любить Україну. Йому подобається світ, у якому великі дядьки роблять, що хочуть, а інші їх слухаються. От великий дядько хуйло схотів відхопити собі шматок, то ми мали б віддати. А тут якась Україна насмілюється опиратись і ставить під сумнів весь ідеальний світ великих дядьків.
Це, якщо коротко.
Мій висновок - нам сподіватись можна хіба на те, що московія перестане бути великим дядьком у трамповій голові. Інакше він весь час зриватиметься на гру проти нас.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729058 вiд 2025-08-23 21:03:28

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1729056
----
А тебе цікавить що? Вино чи міцне? Все дуже якісне. Мені багато чого сподобалося.

Vinoman Merlot Reserve

https://winetime.com.ua/ua/vyno-suhe-chervone-vinoman-merlot-reserve-075-l?

Відрив бошки. Офігенне вино зробили.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729057 вiд 2025-08-23 20:58:07

Vichny
№ 1729034

чoгo тeбe тaк вoрoтить вiд Зaлужнoгo? ну пoтeнцiйний кaндидaт, aлe шe бoгaтo мoжe змiнитися…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729056 вiд 2025-08-23 20:56:52

olma
№ 1729044

I щo пoрeкoмeндуєш?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729055 вiд 2025-08-23 20:53:30

Не суди по собі, пес ти домашній.
..
Во, я ж і кажу: D

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729054 вiд 2025-08-23 20:52:03

плєснітє йєсчо, а то буду вважати це маркетинговою містифікацією!)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1729053 вiд 2025-08-23 20:47:53

LAZY
№ 1729051
---

Нажерся та почав бикувати: D "

Не суди по собі, пес ти домашній.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.