VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729092 вiд 2025-08-24 00:25:04Voxa (м. Запоріжжя) № 1729091 грошей у Барси немає от і бачать у недорослях різних потенціал. в Реалі так уже з Асенсіо догрались. для таких є аренда, де вони мають вчитись, а не лажати по 10 разів за матч, як Кубарсі. ПСЖ з ахуєнними ЦЗ купує Забарного, а Барса вірить в Кубарсі. ну хай вірять.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729091 вiд 2025-08-24 00:14:48та тому Кубарсі 18 чи 19 років, досвіду ж нуль. Тому і помилки. Але напевно шось в ньом бачать, та і в основну збірну вже викликають. Там і поруч з ним Арауху - не кращий.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729090 вiд 2025-08-24 00:12:35 Vichny № 1729068 смiшнo ввaжaти щo мoнoпoлiя нa iнфo лишe в тeбe ;) ну хiбa щo рaптoм ти «внeбрaчний син лeйтнaнтa Шмiдтa» …
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729089 вiд 2025-08-24 00:10:52З днем незалежності! Шануймося, бо ми того варті!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729088 вiд 2025-08-24 00:10:38Ол. Марсель під орудою Де Дзербі виграв у дебютанта французької Ліги 1 - ФК Париж 5:2
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729087 вiд 2025-08-24 00:09:53ProstoVlizPobalakaty № 1729086 вони так само Інтеру просерли. висока лінія захисту, штучні офсайди, повільні, незграбні ЦЗ. особливо цей дивний малий.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729086 вiд 2025-08-24 00:06:48VVV № 1729084 вiд 2025-08-23 23:59:58 Молодий він для зятя, може синок чийсь… А взагалі це Флік знов щось в захисті підкручує, гравці не встигають адаптуватись. Воротар почав як Нойєр підвищити закидання, цього в Барсі не було раніше.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729085 вiд 2025-08-24 00:04:59Довбик очікувано сів на лавку, його конкурент видав непоганий матч.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729084 вiд 2025-08-23 23:59:58ProstoVlizPobalakaty № 1729082 ну так. провалів було штук 5 і в першому таймі. цей Кубарсі може теж чийсь зять, бо і грає схоже, і рухається. якась дивина. він в минулому сезоні чимало ігор засер.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729083 вiд 2025-08-23 23:59:38Яловичину нарізати середніми шматками. обсмажити на смальці, на олії. а потім засипати шарами цибулі соломкою, морквою, і кабернетом підливати, тушити пару годин на слабому вогні. Така спрощена версія беф-бургіньйон. тільки з каберне буде беф-а ля бордо. Зараз в моді стають вина слабші, на ринок виводять нормальні звичайні добре зроблені вина, тільки не 12-14% алк.. а 9-10%. і вони непогано пьються.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729082 вiд 2025-08-23 23:56:30VVV № 1729080 вiд 2025-08-23 23:51:28 Вже через хвилину після 2:2 Леванте мало вперед виходити, якщо дійсно не було офсайду у двох гравців, що вибігли за спини захисників, але через мокрий газон пас не вийшов, судді гру не зупиняли і Леванте довів таки атаку до удару з меж штрафного, який знов таки через мокрий газон виявився дуже корявим і воротар легко забрав.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729081 вiд 2025-08-23 23:56:25вже 2:2
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729080 вiд 2025-08-23 23:51:28ProstoVlizPobalakaty № 1729078 у Барси жахливий центр захисту. особливо малий Кубарсі. чисто малолітній клоун. Флік - мазохист, який чомусь його постійно ставить.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729079 вiд 2025-08-23 23:50:052:2 вже на 51 хвилині.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729078 вiд 2025-08-23 23:36:53Барселона щось провалила перший тайм, при володінні м'ячем 84% пропустила два голи від Леванте з двох ударів в створ. Треба пошукати де глянути другий тайм, там зараз буде весело.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729077 вiд 2025-08-23 23:02:04Зараз смачного вина багато, мені чомусь краще за все завжди заходило звичайне сухе каберне чи каберне-совіньйон, на розлив у магазинах де продають крафтове пиво :-) На каберне ще м'ясо тушити прикольно. Останнім часом я для цього вино і використовую, а пити алкоголь щось не хочеться.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729076 вiд 2025-08-23 22:37:42Португальське :) Йде таки добряче :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729075 вiд 2025-08-23 22:27:13вважабть сухе вино "кислякома тв хто при сові не жили, багато хуйарять енергетмеи та іншк … Бачу, щось там добряче йде по горлянці ;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729074 вiд 2025-08-23 22:26:48LAZY № 1729071 вiд 2025-08-23 22:19:14 А до чого тут Бесарабія? Коблеве - на кордоні Одеськлї і Миколаївської областей. Не все вино у них хуйове, але суперового нема. Ну і полусладкойє для масмаркета хуйарять аж бігом
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729073 вiд 2025-08-23 22:24:37Дякую, не хочу :) Таке продається не тільки в АТБ, смаки багатьох у нас зіпсуті совою, до сих пір вважабть сухе вино "кислякома тв хто при сові не жили, багато хуйарять енергетмеи та іншк хімозу замість правдивого пива, вина та і міцного
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729072 вiд 2025-08-23 22:20:15Ні, не наливають. Таке є в АТБ, в тетрапаку літровому можеш собі до дому придбати і спожити.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729071 вiд 2025-08-23 22:19:14Коблеве це не Бесарабія вже.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729070 вiд 2025-08-23 21:48:44olma № 1729067 вiд 2025-08-23 21:35:49 А полусладкойє виробництва коблєво чи болграда наливають?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729069 вiд 2025-08-23 21:42:57Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1729065 З білих сподобалося отаке витримане в дубі шардоне з Бесарабії Шардоне Резерв My Wine by Eduard Gorodetsky https://wineland.com.ua/product/vin-rezerv-shard-my-wine-e-gorodec-b-s-075/
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729068 вiд 2025-08-23 21:42:20Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1729066 вiд 2025-08-23 21:30:36 Не сміши.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729067 вiд 2025-08-23 21:35:49Vichny № 1729062 ---- Тут на районі велику подібну імпрезу робить магазин Bad Boy (на Дніпровській набережній 14-K). У них 600 грн вхідний квиток і ти можеш спробувати будь-яке укр. вино (40 позицій щонайменше). Навстоячки.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729066 вiд 2025-08-23 21:30:36Vichny № 1729064 1. Нe вислoвлюйся кaтeгoричнo якщo нe знaєш oпoнeнтa. Прaвильнo скaзaти «Я МOЖЛИВO знaю бiльшe нiж ти» :) 2. Для укрaїнцiв вiн є уoсoблeнням ЗСУ. Щo нe є «кoтoм в мiшку». 3. A oцe звичкa I нa OБСIЛФi :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729065 вiд 2025-08-23 21:26:15olma № 1729058 винo звичaйнo.. «У вже далекому 2015 році, на піщаній кручі у затоці річки Десна, в околиці міста - герой Чернігів, міг бути яблуневий сад. Але, попри всі відмови професорів та експертів, попри сумніви, Борис Слабошевський - винороб та засновник ВIНOМAН, все ж таки висадив виноградник на невеликій ділянці заднього двору площею в 1 га. Грунти пісковики.» М-дa…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729064 вiд 2025-08-23 21:24:54Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1729057 вiд 2025-08-23 20:58:07 Три причини. 1. Я знаю його і про нього більше ніж ти. Людина він гарна, до речі. 2. Їбанута здатність українців обирати собі ідолів з-поміж котів в мішках. 3. Абсолютно тупезна звичка надіояти кумирів тим, що хочеться уявляти.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729063 вiд 2025-08-23 21:20:51Знак питання мав бути в кінці
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729062 вiд 2025-08-23 21:20:28olma № 1729050 вiд 2025-08-23 20:39:41 «Накидався» - то такий приколтний термін, яким ми з друзями один одного підйобуєм :) Я за відповідальне вживання, щоб воно було в кайф, і смачно, інакше немає сенсу. Тож радий що дегустація гарна була! Вдома вже Чернігівським полірнувся.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729061 вiд 2025-08-23 21:19:29m1919(Київ - чемпіон!) № 1729059 ---- Там складніші процеси. Трампа не переробиш, його тягне до Хуйла - родствєнна душа. АЛе Трамп не можее 24/7 контролювати всю свою комунікацію, тому там його радники і родина просовують інші меседжи і тези.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729060 вiд 2025-08-23 21:16:48LAZY № 1729049 вiд 2025-08-23 20:30:50 Дякую, чувак! Кислойобство - це точно не те, чим я хочу займатися і у 80, якщо доживу Бо нахуй таке життя.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729059 вiд 2025-08-23 21:12:162 olma№ 1729007Сьогодні випало послухати ютубчик якоїсь нашої політпсихологіні.Сказала, на мою думку, логічні речі.Нам не повезло, бо Трамп просто не любить Україну. Йому подобається світ, у якому великі дядьки роблять, що хочуть, а інші їх слухаються. От великий дядько хуйло схотів відхопити собі шматок, то ми мали б віддати. А тут якась Україна насмілюється опиратись і ставить під сумнів весь ідеальний світ великих дядьків.Це, якщо коротко.Мій висновок - нам сподіватись можна хіба на те, що московія перестане бути великим дядьком у трамповій голові. Інакше він весь час зриватиметься на гру проти нас.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729058 вiд 2025-08-23 21:03:28Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1729056 ---- А тебе цікавить що? Вино чи міцне? Все дуже якісне. Мені багато чого сподобалося. Vinoman Merlot Reserve https://winetime.com.ua/ua/vyno-suhe-chervone-vinoman-merlot-reserve-075-l? Відрив бошки. Офігенне вино зробили.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729057 вiд 2025-08-23 20:58:07Vichny № 1729034 чoгo тeбe тaк вoрoтить вiд Зaлужнoгo? ну пoтeнцiйний кaндидaт, aлe шe бoгaтo мoжe змiнитися…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729056 вiд 2025-08-23 20:56:52olma № 1729044 I щo пoрeкoмeндуєш?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729055 вiд 2025-08-23 20:53:30Не суди по собі, пес ти домашній. .. Во, я ж і кажу: D
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729054 вiд 2025-08-23 20:52:03плєснітє йєсчо, а то буду вважати це маркетинговою містифікацією!)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1729053 вiд 2025-08-23 20:47:53LAZY № 1729051 --- … Нажерся та почав бикувати: D " Не суди по собі, пес ти домашній.